649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • Norbertboy
    #529
    Dinamittal lehet a leghatékonyabban fát vágni! :D ;)
  • Ironman2
    #528
    Bekerült a bannerba az interaktív térkép.Érdemes az optionsban beállítani a HD felbontást,mert úgy részletesebb lesz a térkép.Eléggé spoileres,szóval aki felfedezni akar,az ne nézze meg,mert minden tárgy lelőhelye rajta van.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.26. 00:03:12
  • Ironman2
    #527
    Lehet az a neve a fejszének,csak én egy korábbi alfa játékból emlékszem rá.
  • Bal0924
    #526
    Én úgy mentem végig a játékon hogy azokat sütöttem és ettem, miközben haladtam előre a sztorival.
    És a csontok is jól jönnek, mint páncél.

    #525
    Azok a dagadékok, gyorsabbak mint te futva, egyből ledöntenek a lábadról, én a gödör alján találkoztam velük. Majdnem megöltek. (ketten voltak)
    A Modern fejszére gondolsz?
    Én a kész íjat nem találtam meg.
  • Ironman2
    #525
    Fú ilyen mocskos dagadékkal még nem volt szerencsém,remélem jönnek majd ezerrel,jó lesz irtani őket.Amúgy valaki egyszer talált egy bűvös fejszét a játékban,az vajon hol lehet? (magic axe),pár vágás elég volt vele a fákhoz,és egyből kidőltek.Én is megkaptam ezt a szerszámot.
  • Ironman2
    #524
    Legalább lesz kajád,hehe.Tegnap tudtam meg hogy a kannibálok is ehetők sütve,idáig nem is foglalkoztam vele.Szét kell őket vágni a testrészeik alapján,és egyesével megsütni azokat.Micsoda szadizmus.De tényleg így van.DDDD
  • Ironman2
    #523
    Az nálam is volt tegnap hogy diavetítésbe kapcsolt a játék,nem hittem el,annyira kiakadt,aztán újratelepítettem az egészet,és megjavult,idáig nem volt gond vele.Magyarítást nem raktam fel,szóval szerintem nem az a gond.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.25. 23:17:16
  • Ironman2
    #522
    Tök jó,de szerintem ez kamu,ők maguk gyártották,vagy valamilyen mod.Mindegy,ne legyen igazam,és tényleg ott van,amúgy jól néz ki.Ma se volt időm játszani,elnézést kérek azoktól akik rám vártak.
  • Norbertboy
    #521
    Az égből ezek hullanak többjátékos módban és néha 2 fps-re esik le a játék és úgy is marad. Fent van a magyarítás talán azért, nem tom... Ötlet?



  • Norbertboy
    #520
    Iron, ez milyen?
  • Userx2
    #519
    Köszi. Meg se próbáltam építeni bármit is.
  • Norbertboy
    #518
    Egyedül játszom. Legközelebb kő lesz.
  • Ironman2
    #517
    Na most látom ti is újat kezdtetek.Amúgy miért nem kőkerítéssel kezdtek egyből.A fát azt szét tudják törni ha jól tudom.
  • Norbertboy
    #516
    Menedék házat kell építeni, az a legegyszerűbb. Minden ház típusban is lehet, valamint a hajón és a sátraknál is lehet. Ha neked nem működik akkor bug, kezdj új játékot.
  • Ironman2
    #515
    Azt nem próbáltam,multiplayert toltam tegnap.Abban lehet menteni.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.25. 12:21:48
  • Userx2
    #514
    Hi, megvettem én is. Próbálgatom, de nem jövök rá, hogy van a mentés sp-ben. C betűvel nem ment. El kell jutnom bizonyos szintig és auto mentés van, blokkonként?
  • Ironman2
    #513
    Újra is kell rakni a játékot,nem elég újat inditani,nekem rohadtul bebuggolt az egész,de már jó.Voltunk most is páran,sokan bejöttek volna,holnap leszek 19 után majd megint Magyar túlélők néven,már van egy kis kunyhónk.Ezek nem jöttek addig amig rájuk nem találunk,mostmár ilyen törzsfőnök is ellátogat szépen hozzánk,elég kemény a csávó.Üt rendesen.Birom amúgy őket ahogy elbukfenceznek az ütéseim elől.DDD
  • Bal0924
    #512
    Írtak az utolsó frissítéskor (vagy 2-vel előtte), hogy újra kell indítani, mert esetleg előjöhetnek hibák..
  • Norbertboy
    #511
    Ezt majd megnézem
  • Ironman2
    #510
    Be lehet már lőni a menüben hogy a fák újranőjenek
  • Ironman2
    #509
    Nekem is újat kell kezdeni,egy idő után eltünik a bázisom,bugos az előző mentés már.
  • Norbertboy
    #508
    Én most kezdtem újra, elég nehéz másfél év után.
  • Ironman2
    #507
    A végén már kikapcsoltam a kannibálokat,mert rohadtul idegesitettek,mikor egyedül toltam,de úgy meg nem az igazi.
  • Ironman2
    #506
    2 bunker meg óriási magaslaton van,ahhoz kellett a sok fa,3 kocsival is hordtuk.Amúgy ha játszok,akkor mindig lesz hostom,hátha valaki betéved,jó érzés volt mikor játszottam,aztán bejöttek mások segiteni.
  • Ironman2
    #505
    Szeva! Ja mire odahordtam az összeset,eltellett pár valós óra.DD
  • Ironman2
    #504
    De egyébként kaja,viz,minden adott volt a helyszínen,meg az újratermelődő táskák,elég könnyű volt ez így,nemtudom a teljesben hogy van,lehet meglesem most
  • Norbertboy
    #503
    Oh, sok meló lehetett! :o
  • Ironman2
    #502
    Fa ott nem nő már a környéken,hehe
  • Ironman2
    #501
    Köveket kell rakni,azt nem tudják betörni,de a fát igen.Nekem jó kis bázisom volt a repülőgép törzse mellett:

    gifs upload
  • Ironman2
    #500
    Egy kis szigeten volt a vizben
  • Haulin
    #499
    Én szinte semmi felszerelés nélkül indultam neki. Alap pár kaja és cola. :D NEm volt vészes, bár könnyűn toltam, mert gondoltam annak függvényében lesznek erőszakosak a kanik, hát tévedtem. :D Első próbálkozás a barikád építés, de pár nap múlva, már agresszívan csépelték a falam és nem akartak elmenni. :D
  • Bal0924
    #498
    A sztorit ma vittem végig egyedül. Voltak necces dolgok, de csak azért mert rosszul célzok..

    De ha nem a sztorit viszed végig, akkor is élvezhető játék.
    22játéknap alatt végig vittem és a megszerezhető tárgyak 80-90%-át meg szereztem..
    A fa kivágás: láncfűrésszel gyorsabb..

    7days to die-al vegyíteni kellene. Forest-ből mindent és a 7daysből a fejlődést...
  • Xsillione #497
    Szándékos, hogy a cuccok visszatermelődnek, egyébként hamar kifogynál pár cuccból. Persze így meg sokszor craft helyett lootolsz csak, kötelet gyakorlatilag nem készítesz sohasem, szerzel a házakból, vagy a hajón akad vagy öt darab.
  • pett3rson
    #496
    Az bug vagy direkt ilyen a játék, hogy ahányszor betöltöm a játékot a gépben mindig van kaja, szóda, gyógyszer megint?
  • Xsillione #495
    Fejlődés nincs, pár cuccot tudsz készíteni, amivel több követ/ágat, kavicsot tudsz vinni, de ennyi.

    Éhség marad, bár ez nem volt probléma még, később ha lesz kis zacskód, akkor tudsz bogyókat szedni és tárolni, illetve ha van elég csokid, akkor abból is majzsolhatsz napközben, ha épp nem vagy táborban. A szárítóval tudsz tartós kaját készíteni, a szárított húst/gyíkot felvehetedd és viheted magadal kajának.

    Történet nem hiszem, hogy megoldhatattlan, igazából az a kérdés, mennyire vagy hajlandó összecsapni pár eszelőssel és egyébbel. Ha van elég sok csont/gyíkbőr vérted, akkornem vészes, ha feltankolsz, akkor bőven tudsz komoly harcokra menni, plusz ha szerzel pár etxra cuccot, akkor már sokkal jobban tudod aprítani őket.
  • pett3rson
    #494
    hali,

    Kipróbáltam már ezt a Forest játékot és lenne pár kérdésem ami nem világos eddigi leírásokból.

    1. Van fejlődési rendszer? Eddig úgy tűnik nincs vagy nagyon minimális. Gondolok arra, hogy pl fát gyorsabban fogok tudni vágni később vagy ez marad mindig ilyen 8-10 csapásos dolog? Esetleg egy fából nem csak 4 rönköt hanem többet is ki tudok nyerni később?

    2. Mindig ilyen gyorsan fogok megéhezni vagy ez is változik majd? Hogy tudok magammal vinni sült húst? Eddig csak ráraktam a tűzre és megettem, de elvenni nem tudtam.

    3. Érdekelne a történet is, de azt írjátok, hogy egyedül elég nehéz, akkor meg gyakorlatilag ennyi volt a játék, nem fogom megvenni (sajnálom, de nem), mert annyira nem köt le, mint anno a 7daystodie, ráadásul azzal sem játszom már :)
  • Rocco27
    #493
    Nos kutakodva a neten azt javasolták a fagyásra, hogy vegyük lejebb a grafikai beállítást. Nos nálam maxon és magas FPS-el ment, de mióta levettem Low-ra majd vissza Medium-ra nem volt fagyás még.
    Ha valaki ilyen gonddal küzdene, úgy tűnik ez megoldás lehet addig míg a fejlesztők nem reszelnek ezen is.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.05.15. 12:21:36
  • Rocco27
    #492
    Sajnos a játék nálam gyakran kifagy. Úgy vettem észre, hogy a leggyakrabban a barlangok ki és bemászása közben. Beküldtem kb. 15 crash reportot, remélem meg lesz az eredménye.
    Jelenleg a küldetésekkel nehezen haladok e miatt is, a másik oka, hogy ha meghalok, hiába szerzem vissza a táskám a régi könyvel, minden törlődik belőle. A felfedezett dolgok és a todo list is. Ez így... Gyakran még az upgradek is eltünnek a fejlesztett eszközeimről.

    A magyarosítás pedig remek munka! Be kellene küldeni a készítőknek.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.05.14. 14:08:42
  • Xsillione #491
    Alapvetően a melegebb erdőségben, ám nagyon ritka, és elsősorban éjjel aktív, amikor nem látsz semmit és nem is akarsz nagyon mászkálni. Cserébe kis állat, így egy támadás elég neki.
  • Bal0924
    #490
    Na, azzal az egy állattal még nem találkoztam, hol van a lelőhelye? (mosómedve)