37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • xmanhun
    #37030
    Nekem is minden nap fps droppol ajáték! 120 -fps-ről 35-re!! pedig friss a driver.
  • Kissssss0 #37029
    imádom ezt a tankot.
  • Kissssss0 #37028
    "Amúgy mi a nagy szám a láncon?"

    lecserélték a 2D képekből összeállított láncszemeket valódi 3D-re, ez legjobban az arl-44 lehet megfigyelni, közelíts rá oldalról a tank láncára és áttudsz látni a 2D képek között amik 3D hatást próbálnak imitálni, gajjin azt mondta először a népszerű tankoknál cserélik le ezt az imitációs megoldást mint pl most a t-34 vagy abrams tankoknál, aztán a többi tankoknak a lánctalpát is frissítik fokozatosan minden egyes update alkalmával.
  • mokuci74
    #37027
    A Wt facebook oldalan is sokan panaszkodnak az fps dropra, nekem a CP2077 miatt () fent van a legujabb driver, szoval nem tudom.....A lancokrol annyit tudok amit leirtak: ott szakad el ahol meglovod, ez kurva fontos feature.....
  • Nohab
    #37026
    Próbálj drivert frissíteni. Nálam még az előzőnél folyton kilépett, és csak egy driver uninstall után működött. Igaz más játékkal is volt probléma.

    Amúgy mi a nagy szám a láncon? Mert én nem nagyon látok változást az érintett tankoknál.
  • mokuci74
    #37025
    Hmmm, a patch utan nekem felere droppolt az fps...masnal is jelentkezett ez ?
  • LazyPaul
    #37024
    Gazdasági változtatások 2020 december

    Az ilyen húzások biztos sokat "segítenek" a játék népszerűsítésében, gratulálok gazsi...nem csalódtam bennetek...csak így tovább.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.12.15. 15:20:53
  • Kissssss0 #37023
    Operation W.I.N.T.E.R.

    egész jó a felhozatal.
  • Adjunktus
    #37022
    Már el is felejtettem milyen érdekes ez a játék! :) Mikor megjelennek a primitív Orosz roncsok,amik persze mind halhatatlanok és egyhitelnek bármiben ülök, L10 meg L11-es krumplipuskákkal is,amik igazából egy izmosabb konzervdobozt se tudtak leverni egy paradicsom karóról.Remek! :)
  • mabbak
    #37021
    Sok éves pályafutásom első RB tripla ásza. :)

  • HerrWolf
    #37020
    Ilyen a sors keserű csók ami fáj
  • METALEX3
    #37019
  • METALEX3
    #37018
    Négy napja megint sz@pat ez a retek, állandóan low tier és idióta agyhalott csapat. Egylövéses halálok, vagy egy lövés után 2 ember marad életben. A legszebb, amikor T34-57 szemből kilőtte a Tiger H1-et, egy lövéssel. Nem tudok mit mondani. Nincs játszható tier, mindenhol szopacs van. High tierben meg 3 perces meccsek. Visszamegyek wot-ozni. :-)
    Az új időjárás tetszik valakinek ? Ha meglátom a naplementét már lépek is ki. Tudok low tierben agyhalott csapattagokkal nappal szembe játszani :-) A füst meg a felverődő por a lövések után se kutya. Van, hogy az ellen kettőt lő rám, mire eloszlik és látok valamit. Szerintem megint túltolták a gazsiék. Ki lehetett tölteni valami elégedettség szintmérőt, hozzátéve a személyes tapasztalatot, hát' én megírtam nekik őszintén ! Lehet, hogy azért játszhatok most ilyen jó körülmények között :-) Lepippanthatnak.
  • Adjunktus
    #37017
    Már megoldódott.Én rontottam el,mert az előző accomon,össze vissza pakolgattam a járművekből a legénységet.Repülőből tankba,hajóból repülőbe meg ilyenek.Aztán a végére csak az az 5 maradt amit még arany nélkül meg lehetett venni.Az újon meg minden fegyvernemhez megvan a 4 ingyen legénység,és azon felül lehet még 2-őt venni ezüstért.Így 18 van összesen egy nemzetnél nem csak 5
  • Zoli105
    #37016
    Kitartás !!! Nekem 9 órát kellett várnom hogy beadja a tankot :D :O
  • Kissssss0 #37015
    na jó, én feladom ezt a twitch nézést, a decal megvan de a tank az istenért se esik... nem egy nagy érvágás csupáncsak egy "copy paste" tank szal mindegy, ami inkább bosszant hogy egyszerűen ennek is átbaszás szaga van mint a legtöbb gajjin féle eventeknek.

    (kivéve a nyári meg téli eventeket, azok még egyértelműek és tudja az ember hogy mire számíthat)
  • METALEX3
    #37014
    Ma vettem észre !(:-)
  • fighter_hu
    #37013
    Az nem mai specialitás , mióta nagy patchbe külön ágon vannak a rombolók azóta van az a tutorial 100 gold-ért.
  • METALEX3
    #37012
    Ma ! Tengeri Romboló tréningért 100 arany a jutalom !
  • fighter_hu
    #37011
    Hali , valóban kép segítene de sejtem mire gondolhatsz , Régen ilyen volt. Meg vmi rémlik hogy vmikor régen volt egy repcsi-tank-hajó gomb választó (eddig nem találtam képet róla nálam de emlékszem rá . Ma már így néz ki a presetes cumó ha erre gondolsz és és itt tudsz létre hozni , átnevezni stb . De egy kép segítene mire gondolsz pontosan :) .
  • fighter_hu
    #37010
    A t44-122 6,3-as és ha nem teszi mellé az ember a 6,7es t34 100-at akkor szereti lefelé dobni rb-be ha amcsit mellém dobja akkor a repcsik se csesztetnek és a német 5,7-et nagyon csúnyán lehet pedózni vele :D.
    És nagyon troll a páncélja igen :D volt hogy egy Jagdtiger pár száz méterről oldalba csűrt kb 90fokba telibe oldalról és megette a lánctalp vagy nem tudom mi történt sebzés nélkül megúsztam , kicsit később meg kiszedtem de az egész csata ami ott lement parádés volt fel is vettem , a JT meg tuti bele állította a klaviatúráját a monitorba XD.
  • METALEX3
    #37009
    Néha ilyenkor dafkéból megyek. Ma total enemies bias. Német 5.3-ban az ellenség T44-122. Persze a Nashorn lepattan az oldaláról. Tobbszor. :_)
    Meg sem néztem milyen biarban játszik a T44-122. Lassan az állandó low tier miatt csak az USA 2,7-ig a játtszható, de ott meg a ruszki 3,7-el szivat :-)
    Utoljára szerkesztette: METALEX3, 2020.11.27. 23:36:36
  • METALEX3
    #37008
    Nem jellemző. Ha egyetlen normális játékos lett volna mellettem, lehozzuk. Az ellen sem volt túl penge. A legjobb játékos 3 halállal hozta a 4 killt én meg nullával a 10-et.
    Sajnos a gazsival játszó emberkék 99%-a teljesen debil.
    A harmadik percben csak 6 élö játékos volt összesen. Na most így... a f@szt akarnak a ruszkik ? Erre van aki befizet lóvét ?
    Utoljára szerkesztette: METALEX3, 2020.11.27. 23:37:50
  • Kissssss0 #37007
    twitch drops már él, ha valakit érdekel.
  • LazyPaul
    #37006
    A kiváló matchmaker ékes példája. Akkor kerülök agyvérzés közeli állapotba mikor zsinórba már a nyolcadik - tizedik ilyen, vagy még ennél rosszabb csapatokba kerülök.
    Sokszor már a csata 2.-3.percében egyértelműen látszik hogy van-e értelme még harcolni vagy hagyjam a fenébe, magas jav. költségű tankoknál nem mindegy, főleg ha szopóágon vagyok.
  • Kissssss0 #37005
    az ilyen pályákon mint pl frozen pass vagy abadoned factory általában mindig megeszik a német tankokat reggelire a gyorsabb és mobilisabb amcsi/ruszki med tankok.
  • METALEX3
    #37004
    Ja, nem írtam, hogy nem nyertünk :-)
  • METALEX3
    #37003
    Ma, német 5.3-ig, csapat összeállítása, csodálatos képességű játékostársakkal:
  • Kissssss0 #37002
    szerintem inkább csinálj képeket a két account garázsáról, úgy talán átjön nekem :D
  • Adjunktus
    #37001
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám amit nem igazán értek.2 accom van.A régebbin a legénységem egy nemzetnél csak 5 fő,amit még arany nélkül engedélyez.És a legénység alatti ikonoknál eltűntek a Légi,szárazföldi és tengeri legénységek közötti választható ikonok.Helyette valami group-ok vannak-Az újabb accomon viszont ha váltok a fegyvernemek közt,akkor ott vannak a szabad legénységi tagok is hozzá.Tehát nem csak 5 legénységet tudok szétosztani a különböző fegyvernemek közt.Én rontottam el valamit,vagy ez csak valamilyen beállítás miatt van?
    Nem tudom mennyire sikerült érthetően megfogalmazni,mindenesetre ha valaki tud megoldást azt megköszönném! :)
  • Zoli105
    #37000
    Kedves kollega :D
    Bombázót inkább ÁRKÁDBAN fullozd ki , persze úgy hogyha szakaszban mész és a többiek vadásszal védik a segged ! :D (gondolok itt a német amcsi és japók bomberekre ) mivel itt nem olyan magas a javítási ár ! a többi nemzetnél mehet a Simó és a reál ! (igaz kivétel a TU-4 :D )
    Grat az egér kifullozásához én nekem még pár modul vissza van , de nincs hozzá kedvem ,az előbb említett Up tier miatt :( (azt is inkább szimóban érné meg kifullozni mert max az IS3 és Is4 meg a korai T54 jön veled szembe amik nem nagyon ütnek be !
  • Kissssss0 #36999
    8.3 meg 8.7 egy népszerű szint mert itt tanyáznak a ruszki t-55am1, js-7 meg obj-279 tankok, rooikat 105 is 8.7 szinten van, nem is beszélve az első helikopterekről amik mind 8.0 és 8.3 szinten kezdenek, ha egyszer sikerül elérnie valakinek a kezdő helikoptereken az atgm rakétákat akkor pedozhat egész nap a 7.7 és alacsonyabb tankokon anélkül hogy félnie kellene a rakétás AA tankoktól.

    egérnek van kb 17k ezüst javítási költsége, bele se merek gondolni mit gondolhatnak azok akik az e-100 költségeit próbálják fedezni... 40k ezüst.


    most épp a másik "zseniális" ötletemen dolgozok... b-29 bombázót fullra kifejleszteni :DDD
  • METALEX3
    #36998
    Sajnálom, hogy ez a tapasztalat, ilyen rövid idő után.
    Nem értem, hogy miért rakja low tierbe, az az üteg képtelen meglőni egy modern páncélzatot.
    A repülőket és a helikoptereket a gazsi egyik legnagyobb tévedése volt -a sok közül- berakni a tankos részbe.
    Amikor nehéz tankkal harmadszor b@szarintanak ki a játékból, már a csata elején, vagy amikor a helikopter olyan távolságból lő ki rakétával, hogy sem a légvédelmi egység, sem a földi rakéta hordozó nem tudja kilőni, na akkor egy hétre elmegy a kedvem a játéktól.
    Utoljára szerkesztette: METALEX3, 2020.11.24. 18:53:45
  • Alanw
    #36997
    Mi meg a russzkikat nem birjuk ;-)
  • Kissssss0 #36996
    sose jelentet problémát az embereknek atomjaira bombázni a német tankokat a p-47 meg p-51 hordákkal, főleg így hogy az egér a világ legkönnyebb célpontja minden repülőnek és főleg a "revenge bomber" emberkéknek, még az űrből is lehet látni ezt a 188 tonnányi szerencsétlenséget.
  • LazyPaul
    #36995
    Nem véletlen hogy kivették a Maust a fejleszthető járművek közül, nem nagyon lehet ezt berakni sehova. Ahol most van ott a modernebb tankoknak igencsak könnyű falat, ha lejjebb rakják ott meg (ha nem kap uptiert) túl erős lenne. Nem is kellett volna betenni a játékba.
  • Kissssss0 #36994
    meglett az utolsó modul is, egér kész, az elmúlt 7 napban mást se csináltam csak német 7.7-el játszottam RB csatákban.

    nemrég kapott pár mm extra páncélzatot a torony frontra, gayjin végre megjavította a füstgránát vetőt is... eddig mindig hátra lőtte a gránátokat, és végre megkapta az apheds lőszert is, mindezek után úgy gondoltam talán eljött az idő hogy fullra kihúzzam az egeret.

    hát kurva nagyot tévedtem... az elmúlt napokban mást se kaptam csak 8.3 meg 8.7 csatákat, talán ha volt két alkalom mikor kaptam 6.7 downtiert, legtöbb alkalommal vagy a britek kaptak ki a lolpen apds löszerükkel vagy a ruszki t-62 t-55am1 bmp hordák rohantak le szó szerint, az ATGM esőt meg tetves helikoptereket már meg se említem.

    a legmagasabb kill szám amire emlékszem az 6 volt az egérrel.

    összegezve a tapasztaltakat ez a tank szerintem rég megérett egy 7.3 szintre, szép meg jó hogy gayjin próbált némi új életet lehelni a tankba de ez közel se fogja kompenzálni a tank hátrányait, lehet az egérnek 300mm vastag torony páncélzatot is adni, akkor is ugyan úgy széjjel fogják szedni a sokkal mobilisabb gyors tankok heatfs/apfsds lőszerrel.
  • METALEX3
    #36993
    Erről beszélek :-)
    Gazsi szerint, idézem: "ilyen az élet, Babolcsai néni ! :-)
  • METALEX3
    #36992
    Ez egy nagyon fontos alkatrész!
    Hiszen arról a fergeteges utazó sebességről (kb-8-10Km/h) csak menetszélben lobogó hajjal és életük kockáztatásával tudnak fékezni a tank-pilóták ! :-)
    (majd kíváncsi leszek mit mondasz róla- nekem- a lent írtak - az állandó low tier miatt vegyes a kép.
    Az elején állandóan egy lövés utáni all time lövegjavítás jutott.
    Sehová nem lehet vele odaérni, az eleje vigyázós, mert ha az elsö harmadban meglövik oldalról, kigyullad,(ide elég a T92, vagy valami kisebb üteg is) ja, és a löveg nem visz át semmit :-)
    De, hozzá teszem, ez csak az én paranoiás meglátásom, van aki szereti :-)
  • Luciferkee
    #36991
    Köszönjük Emese