37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Kissssss0 #36990
    mindjárt végzek a legfontosabb modul kifejlesztésével a maus-on.
  • METALEX3
    #36989
    Ez jót tenne a WT-nek is.
  • METALEX3
    #36988
    Igen, ha az a legmagasabb harci minősítése a sornak, akkor nem ad magasabb ellenfelet. De nem játszottam több mint 7 éve a wottal.
    Mert az is olyan jó lett, hagytam, hogy másnak is maradjon belőle.
    (Mint írtam akkor lett vége, amikor az IS2 nehéz tank,folyamatosan az utolsó, legkisebb scout tank volt folyamatosan. Még csak a középmezőnybe sem rakott be egyszer sem)
    Érdekes ott meg a Muerte92 nevű adminnal "sikerült" összebarátkoznom, akivel megvitathattam a magyar-ruszki barátságot.
    Ott is olyan jól elbeszélgettünk, hogy nem kellett írnom a chatbe egy pár hétig.
    A fene sem érti, a ruszkik valahogy nem bírják az építő jellegű kritikát ....(sem) :-)
  • Nohab
    #36987
    "Amikor megjelent a gazsi, ott is hagytam a wot-ot, de állítólag a ruszkik ott már megcsinálták, hogy a legmagasabb biar-nál nem ad magasabb ellenfelet."

    Ezt kifejtenéd egy kicsit? Nekem nem világos teljesen. Vagyis ott egy T8-as legfeljebb csak egy T8-assal kerül szembe?
  • Kissssss0 #36986
    "A népszerűbb, használhatóbb járgányokat így a legegyszerűbb kiherélni hogy felhajítják br-ben"

    ennek a legékesebb bizonyítéka a sherman jumbo-k, az m1 76mm ágyúval felszerelt már 6.0 van, többnyire utálok jumbo-k ellen menni de ezt már én is túlzásnak tartom hogy tiger2H ellen kell szembenéznie a csaták nagy részében, nem is tervezem a 76milis jumbo-nak a használatát mostanában.

    (az amcsi t20 meg a t14 is szépen felment a br szinten az utóbbi időben, imádtam a t20-al játszani)
  • LazyPaul
    #36985
    A népszerűbb, használhatóbb járgányokat így a legegyszerűbb kiherélni hogy felhajítják br-ben, némelyiknek még a javítási költségét is szépen feltolják hogy véletlenül se akarjanak vele játszani.Ennek aztán annyi lesz az eredménye hogy minden br-ben küszködés szopás lesz (néhol már most is szenvedés).
    Ennyi erővel minden járgányt föl 10.7-be aztán hajrá.Idióta ruszkik.
  • METALEX3
    #36984
    Látom, nálam az a baj, hogy eleve úgy állok neki, hogy az ellenség egy biarral feljebb van. A M3A4E2 amíg csak 4,7-ben volt, az ellen, aki jutott, 5,3- 5,7 Tiger és ruszki társai. Na ezeket nem lőtte már meg. Állandóan küzdeni keltet, hogy valahogy oldalba tudjam kapni, amire persze a csata elején nincs remény.
    Fordítva ez természetesen úgy nézett ki, hogy az 5.7-es Tiger 88-asa. simán pattogott többször is a Shermannok burkolatán.
    Jó, nem túlzok, a fényezést egyszer-kétszer sikerült mattítani a tigrisen.
    A wot-ot is akkor hagytam abba, mert elegem lett, hogy az IS2-vel állandóan én lettem a scout.
    Biar 7-es nehéz tank, tök utolsó a sorban. :-)
    Amikor megjelent a gazsi, ott is hagytam a wot-ot, de állítólag a ruszkik ott már megcsinálták, hogy a legmagasabb biar-nál nem ad magasabb ellenfelet. Nem tudom mennyire lett jó azóta, de gazsiéknak is nagyon kellene ez már.
    Tudom, letojják, hogy hány játékos megy a levesbe, amig a kiscsírák tolják a lovét a játékba.
    Csak ha egyszer tél lesz, akkor lesz hideg is. Hátha, addigra csinál valaki egy NORMÁLIS online tankos játékot és az egész orosz brigád hazamehet a gulágra. :-) Sajnos a Red Orchestrának nem lett több része.
  • Kissssss0 #36983
    azért nyomták fel a sherman tankok br szintjét mert event grindelés alatt mindenki azt használta nonstop, shermanok sokkal jobbak "közelharcban" mint egy pz4 vagy akár egy t-34 tanknál is, gyorsabb az újratöltése, one plane stabiliser ami működik 28km/h-ig... így mindig megvan az első lövés előnye aki ésszel használja a shermant.

    (és e mellet van egy rakás repülő ami tud bombát és rakétákat cipelni amikkel akár két vagy három alkalommal is lehet támadni az ellenfél tankjait, miközben a német és ruszki gépekkel már az első támadás után lehet vissza menni a reptére.)

    nincs ebben semmi különös, most legutóbb a ruszki t-34/57 tankoknak a br szintjét emelték meg mert mindenki azt használta.
  • LazyPaul
    #36982
    Persze, ha a gazsi szopatni akar akkor szopatni is fog. Az RNG is néha elég érdekesen tud működni, ezt legjobban a britt tankoknál szoktam észrevenni, van amikor szó szerint b@szógépek de olyan szinten hogy csak lesek, máskor meg ha vért izzadok akkor sem tudok velük eredményes csatákat menni. És a hiba nem bennem van. Én sem mostanában kezdtem játszani, pontosan tudom melyik tank mire képes, mi az erőssége és a gyengéje. De hogy a gazsi mit dob azt nem lehet kitalálni, hogy szopni fogsz vagy nyerni azt ők döntik el, ennyi.
  • METALEX3
    #36981
    Rég óta játszom, elég jó statokkal, sokat nézegettem, hogy mit, hol érdemes pofozni, de néha nagyon vicces szitukat dob a gazsi kocka.
    Szerintem nálam lehet a baj, minden tierben, de fönn különösképp előfordul, hogy oldalt meglövök valamit és lepattan róla a skuló.
    Szerintem megbazgerálták bosszúból a profilt, ha'd sz@pjak, ha elküldtem a staffot a búsba, jó párszor.
    Lejjebb írtam, legszebb mikor 5-6 lóvédékét bele kell pumpáljak valamibe, ami a harmadiknál még visszalő :-)
    Plölö a Leo I lepattan a T44 oldalárol.
  • LazyPaul
    #36980
    Én a T-72B tankokkal különösebb nehézség nélkül kiszedem a T-80-as tankokat, persze nem mindegy mivel hol lövöd meg. Egyébként a top tier környékét (BR 9.0 fölött) rühellem mint a sz.rt, már nem is nagyon játszom arrafelé.
  • METALEX3
    #36979
    Most látom, hogy csodálatos ruszki barátaink az M3A4E2 az idők során sikeresen feltornászták 5.3-ba, azzal a retek amerikai 76mm-es löveggel, a semmire sem jó lövedékeivel.
    A T14-et premiumot is azért szedtem össze, mert csak 4.0-volt, most 4,7.
    Mi a francért emelik a BIAR-t ész nélkül ?
    Ilyen game ballance mellett lassan csak az lap tierben lesz értelme játszani. Az emelt tieres ellenfeleket lehetetlenség meglőni.
    Top tierben meg 2 perc alatt vége a csatának. Mondjuk ott is vicc, hogy fullban összerak mindenkit mindenkivel és 2 db T80 átmegy úgy a mezőnyön, hogy meg sem lehet sebezni, mert mindent pattint.
  • Kissssss0 #36978
    ugyan azt az ágyút használja mint a js-2,3,4,6 meg a t-44/122, ugyan azok a löszerek is, one plane stabiliser.

    az meg hogy mi olcsóbb vagy drágább én már nem akadok fel, gajjin szereti a csillagos égig nyomni a prémium/event tankoknak(leo mexas) meg a repülőknek(f11f-1) az árát.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.11.19. 06:53:32
  • fighter_hu
    #36977
    Is2 ágyú vszeg azért , ahogy olvastam elv stabos.
  • Zoli105
    #36976
    okés de egy jet olcsóbb érted ? :D (vegyük a prém Sabre-kat max 3-4 ezer a javításuk nem 15 ezer xD )
  • Zoli105
    #36975
    Matilda meg a F2G-1 megérni max még a polák hajó , de a T10 esetében valami gyanús ! 7.7ben lenne ? :O
  • Kissssss0 #36974
  • alma2
    #36973
    Az alap free jatekban lehet menni, akar single playerben is helikopterrel?
    Latok valami heli dlc-t is, azert tapogatozom :)
  • Kissssss0 #36972
    ezért volt hiba gajjinak captured/lendlease egy az egyben megegyező tankokat és repülőket berakni más nemzetekhez, egyszer elkezded akkor soha nem érsz a végére, ha pedig hibákat ejtesz akkor meg csak az ilyen félmegoldások maradnak.
  • Zoli105
    #36971
    Új frissítés vicceinek egyik része :D
    egy jetnek olcsóbb a javítása ! jah és a régi P47-hez képest mindenben rosszabb , csak a hozam más ! De akkor is ez durva (a brittek és a franciák is megkapták úgyan ezzel a javítással , csak adtak hozzá bombát is :D )
  • METALEX3
    #36970
    Viszont, hogy jót is mondjak, tiszta időben, fix 60Fps-nél, elég ütős lett a grafika!
  • METALEX3
    #36969
    Azt a pénzt, meg energiát és időt inkább az MM-re és GameReality-re fordították volna és nem lenne állandó low-tierben küzdelem.
    A csodalatos ex-angol 6,7-ben már olyan repülök ellen megy a móka, hogy bomba nélkul gépágyúval simán leszednek. A rakétáról és heliröl nem is beszélek.
    Ja, tudom, vegyek prémium meg stb. Asszem nem, az ALT+F10 és az uninstall olcsóbb.
    Csak nem értem a kötsög ruszki mentalitást- bammeg egy jó játékért többen fizetnek mint egy sz@rért.
    Vagy azért fizessen a user, hogy ne legyen nagyon szar ?????
  • METALEX3
    #36968
    Hát.....gratula megint a gazsinak. Talán a nem a felhőkkel meg a füsttel kellene 12GB-os frissítéseket csinálni.
    Lövedékek a semmiből, két különböző járművel ugyanarra löve más távolságok +-200m.
    Csak azért sajnálom, hogy kizártak már a chat-rol, mert most újra ki tudnám magam záratni, megint. :-)
    Látványos lett meg minden, de alapjába véve sz@r már ez az egész.
  • Kissssss0 #36967
    reptére való leszállás szép és jó de jelenleg élvezhetetlen az RB air, nem hogy 25 percre csökkentették le a csatákat de most már minden kilőtt ai tank, armored car, plane, stb pontot von le az ellenféltől, jelenleg egy csata nem tart 5 percnél tovább mert széjjel farmolják az összes csatát az emberek.

    btw a t-10a valószínűleg nem kap prem bónuszokat mert event tank ként van tartva a játékban.
    (az egész battle pass meg nem több egy agyon nyújtott nyári/téli grindnél.)
  • HerrWolf
    #36966
    Röviden a "New Power" frissítésről : Jobb mint ha rosszabb lenne
  • Nohab
    #36965
    Ha valaki a repülőkre van ráálva, akkor ajánlom ezt a videót:


    Röviden: Ha leszállsz RB, SB csata alatt, akkor az jelentősen megemeli a csata végi RP-t.

    Illetve egy jó stratégia a jenki repülőkhöz, igaz, szerintem ezt már szinte mindenki ismeri. Ajánlom az A-36-os kihúzását, amivel a light pillboxokat kell támadni. A gunpodok felszerelésével még hatékonyabb. Utána az F82E a következő szint.

    Egyszer az A-36-al harmadmagammal olyan gyorsak voltunk a Poland térképen, hogy vége lett a csatának, mielőtt a két csapat összecsapott volna.
  • Nohab
    #36964
    Jobban megnézve ez egész kecsegtető lehet. Ha eladod a 1-2 alacsonyabb gépet 19,2-ért, akkor már fedezheted a 16,5€-os 2500 GE-t. Erre jön a T-10A, amit ha eladsz 70-ért, akkor vehetsz egy sokkalta használhatóbb T-72AV-t, és ehhez adnak még vissza 2000 GE.

    Gyűjtőknek szívás, de a többiek ezt kihasználva még nyerhetnek is rajta.
  • Nohab
    #36963
    Ahogy nézem ez amolyan prémium warbounds. Szóval a téli grind még várható.

    A kihívásokat itt lehet olvasni.
  • Kissssss0 #36962
    Battle Pass in War Thunder!

    na ez a szar is úgy kellet mint púp a hátamra.

    most már fizessél is ha grindelni akarsz, pénz nélkül el lehet felejteni a top nyereményeket, mint pl a t-10a tankot.
    Battle Pass: Season I list
  • Dagohun74
    #36961
    Valahol nekem is vannak régi képeim, csináltam sokat mert nagyon szép volt a játék.
    Most bementem rank 3-as némettel árkádba csak pislogtam azt se tudtam merre vagyok arccal előre.
    stat
    Most elbóhockodok a hajókkal egy darabig.
  • fighter_hu
    #36960
    Jó látni egy régi nevet abból a bandából :). Egy időre Fuxos is elő került , a home made squadronom-ba is becsalogattam de egy ideje megint nem láttam fent :(
    Közbe elő kotortam egy régi képet a hősidőkből így biztos voltam már benne :D


    Fun Fact: Dev szerven a mai napig bedob ebbe a chat ablakba retrózni :"D.
    Utoljára szerkesztette: fighter_hu, 2020.11.13. 01:01:48
  • Dagohun74
    #36959
    Hali.
    Igen. Kb. akkoriban játszottam a játékkal meg kicsit tovább. :)
  • fighter_hu
    #36958
    Üdv.
    Hú de ismerős valahonnan ez a név , csak nem a régi groundforcesinfo csapatból? :D
  • Dagohun74
    #36957
    Üdv.
    Repülni sose szerettem, bár elég "sok" repcsi megvan. Inkább a tankos résznél csatlakoztam anno a WT-hez. A maus meg ilyenek megvoltak nem is értettem hogy külön esemény lett a maus megszerzése. Hajós részel játszottam már de pont amiatt várom a patch-et külön vannak szedve a hajók. Már a tankos rész se jön be mentem pár mecset a múlt héten és olyan minuszokba voltam hogy csak pislogtam. :)
    Ezért gondoltam adok esélyt a hajós résznek.
  • Kissssss0 #36956
    ja hogy játékmenet szempontjából változtatnak e? e téren inkább csak rontanak a helyzeten, a 60 perces air rb csatákat megfelezik 25 percre, mondani se kell a lassú bombázók ezzel kb halálra is lettek ítélve, illetve esélyük se lesz le ereszkedni 5k magasságból és leszánni a reptérre egy második kör reményében.

    low tier repülök ezt még jobban megfogják érezni.
  • Kályha
    #36955
    Azt hittem, miután írtad, hogy mélyebben belenyúlnak. Ennyi nem fog visszarángatni. Talán ha nonstop Rb EC lenne, nem tudom most van-e.
  • Kissssss0 #36954
    csak az amit a hivatalos oldalukra kiraknak, új időjárás az új motor jóvoltából, harrier meg yak-38 gépek, teljes damage model a repülőknek ami annyit jelent hogy nem fognak instant szétesni mikor enyhén összeütköznek(lehet majd röhögni is rajta), kb most hirtelenjébe ennyi jut eszembe.
  • Kályha
    #36953
    Mi várható a repülőknél? Újabb jet-eket meg a Dagor6.0-át láttam most, van valami más is?
  • Kissssss0 #36952
    jövő héten valószínűleg, hajók terén csak annyi változik most már a csatahajók is bekerülnek a játékba és szét lesznek választva a part menti hajóktól(külön fejlesztési fa), de ugyan úgy részt fognak venni vegyes csatákban, tehát nem lesz BB vs BB csaták.

    +ha szerettél repülni régebben akkor ez az update maga lesz a mennyország neked.
  • Klusi86
    #36951
    Még nem jött ki.