37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • mabbak
    #37190
    Brit 4.7 GB, RB, squad nélkül.



  • Ninju
    #37189
    Esetleg egy BSOD elemzővel próbálkoztál már?
  • tutyimutyi2
    #37188
    Nah rájöttem hogy rábasztam, eddig még nem használtam a marketet így aztán azt sem tudtam hogy ha megszerzem a kupont akkor azt csak 90 nap múlva fogom tudni eladni
    Ennyit arról a tervemről hogy majd ennek az árából veszem meg a kövi bp-t.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2021.05.09. 13:36:44
  • tutyimutyi2
    #37187
    A GPU drivert 3 nappal ez elött frissítettem játék újrarakással együtt, túlmelegedés nincsen, joysticket nem használok és Radeon RX 580-am van.
    Láttam olyat is akinek az oldotta meg hogy lejjebb vegye a felbontást/ grafikát de az megint olyan hogy mindegy hogy milyen felbontáson/ grafon játszok mert ha kékhalálozós napja van akkor így is úgy is megkapom az összes csatában.
    Azt a memória leak-es változatot én is láttam de nem tudom hogy mit is jelent.
    Illetve a problémám az hogy nem tudom úgy igazán leszűkíteni a lehetőségeket mert ha újrarakom a játékot akkor varázsütésre megfeledkezik róla pár nap erejéig a gépem.
    Ha a file integrity-t a játékra érted akoor igen olyannal is próbálkoztam de az sem segített.
    Illetve sajnos olyan kommentet is láttam hogy felesleges ezzel a problémával a supporthoz fordulni mert szimplán elutasítják hoz ez nem a játék hibája.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2021.05.09. 12:56:05
  • Kissssss0 #37186
    gpu driver frissítés? volt mostanában? gpu túlmelegedés esetleg? BSOD problémám még nem volt, csak videó kari elfüstölés :D

    esetleg használsz új joystick-et a játékhoz? 1 éves reddit post-ban valakinek ez volt a problémája.

    a hivatalos fórumon valakinek a bios frissítés hozta rendbe mert AMD Ryzen-t használt.

    egy harmadikban pedig memória hiba miatt okozott BSOD fagyást.

    file integrity check megvolt?

    le kéne szűkíteni a lehetséges probléma forrásokat.
  • tutyimutyi2
    #37185
    Mivel magyarázható az a "jelenség" miszerint kék halált kapok a csatákban de ha újrarakom a játékot akkor 2-3 napra megfeledkezik erről és újra normálisan játszhatok?
  • tutyimutyi2
    #37184
    Illetve eleve pont azért vettem meg az improved passt mert így megtudom szerezni az ITP-t és többet kapok vissza mint amennyibe maga az arany került csak 1 challenget még meg kéne csinálnom ahhoz hogy megszerezzem.
  • Kissssss0 #37183
    34.15 GJN lol az jó ár érte még így a kupon áradat ellőt, ha nem izgat a repülés akkor még most add el 34-ért mert késöbb keményen be fog esni az ára.
  • tutyimutyi2
    #37182
    Most jelenleg nincsen fent belőle 1 darab sem és a legtöbbet ajánló játékos hajlandó lenne megvenni 34.15 GJN-ért.
    Engem a tankos része érdekel úgy igazándiból és ott is időm nagy részét még árkádban töltöm(ha épp van kivel akkor elbohóckodom rb-ben is) így aztán annyira nem mozgat meg ez a repülő, ha meg tényleg el lesz árasztva vele a market és ez is 4-5 környékén lesz akkor max visszaveszem.
  • Kissssss0 #37181
    semennyiért, a piac el lesz árasztva velük úgy mint a hedgehog matildával vagy a super corsair-al, mindkettő alig ér valamit, 4 vagy 5 gjn-nél többre ne számíts.

    szerintem jobban megéri kivárni, én felhasználtam a kupont és nem bántam meg, egy igazi darálógép az ITP, csak a bf-109 és hasonló izom gépek tudják felvenni a versenyt vele, mint például typhoon mk1a vagy p-38, nem lepődnék meg ha fel is menne a br szintje 4.0-ig.
  • tutyimutyi2
    #37180
    Az ITP-t mennyiért érdemes felrakni a marketre?
  • Nohab
    #37179
    Teljesíthető vele. Kicsit majd el kell vele piszmogni, de jó a lövedékek kezdősebessége. Viszont nagyon lassú és sok torpedót fog így összeszedni.
  • tutyimutyi2
    #37178
    A soron következő BP-ben lesz ugye olyan challenge aminél a kis ladikokkal kell 30 kill minimum 75 milis ágyút használva és ezzel kapcsolatba kérdezném hogy a németeknél az a dupla uszályos rettenet(SF 40 Schwere) mennyire életképes?
  • Kissssss0 #37177
    "APDS nem hiszem hogy be fogja ütni, ahhoz túl vastag és döntött bár majd kiderül de a heatfs tuti beüti majd"

    lehet hogy a front páncélzatot nem fogja átütni, és most így belegondolva talán még a heatfs-nek is problémái lesznek vele mivel "spaced armor-nak" fog számítani, de ugyanakkor a toronynak nincs extra védelme, kb 200mm vastag a torony front, oldalt meg 100mm környékén lehet így tippre.

    "Az a ruszki fos ladik nem kell , tuti eladom , meg azokat a fos matricákat is !"

    hát igen... ruszkiknak nem nagyon kellet egy újabb hajó, már így is teli van a "padlás" az event/prem orosz hajókkal.

    " az a francia P-39 nagyon tetszik "

    én meg pont az ellentétét érzem, azonkívül hogy lesz egy extra toll a propelleren és ebből kifolyólag TALÁN jobb lesz egy kicsit az FM-je, nem tudott meghatni engem, ha jól tudom akkor nem a toldi hanem a p-39 lesz az ingyenes.


    tutyimutyi2*

    azért tartom fölöslegesnek az extra front páncélzatot mert ez csak még jobban felnyomja a br szintet, már így is 6.3 vagy e felett lesz a 105mm ágyú miatt én szerintem, extra páncél nélkül viszont betudnák lőni a tigrisek és a párducok és mehetne 6.0 vagy 5.7 szintre, a magassága miatt pedig simán átlehetne lőni kisebb akadályok és dombok felett.
    (+ a freeaboo emberkék is csöndbe lennének néhány hónapig mert kaptak egy tiger panther clubber tankot.)

    őszintén szólva engem nem nagyon tud érdekelni hogy történelem hű e vagy se, ami engem zavar itt az hogy gajjin megint szarik a saját felállított szabályaira, 4 német tankot azért vettek ki a tech tree-ből mert valójában soha nem készültek el ahogy elképezték őket, csakhogy az m6 se készült el soha az extra páncélzatával mert véget ért a háború :DD szép kis önellentmondásba rakták saját magukat.

    Angelus1991ster*

    miután kipengetted a 2000 aranytyúkot utána minden nap be kell jelentkezni a játékba hogy előre haladj a BP szinteken, lvl 14 szinten lehet megkapni a toldit, hamarább is meglehet szerezni ha megcsinálod a napi két küldetést amik szerencsére elég könnyűek szoktak lenni, special task-ok elvégzése is előre visz a BP szinteken.

    dióhéjban ha nem akarsz grindeli és csak a toldi kell akkor a 2000ge kifizetése után elég napi egyszer belépned és két hét alatt meg is lesz mivel a toldi az első nyeremény amit meglehet szerezni.
    Battle Pass: Season III, "Strength athletics"
  • Angelus1991ster
    #37176
    War Thunder-ben nem vagyok otthon annyira.. csak pár csatát mentem.
    mennyire kell megszenvedni a Toldiért?
  • tutyimutyi2
    #37175
    Leszámítva hogy valósághűbb lenne lett volna valami előnye annak ha az M6-os frontját kapja meg eme döntött lemez helyett?
  • Zoli105
    #37174
    APDS nem hiszem hogy be fogja ütni, ahhoz túl vastag és döntött bár majd kiderül de a heatfs tuti beüti majd xD
    Az a ruszki fos ladik nem kell , tuti eladom , meg azokat a fos matricákat is ! :O viszont a prém cuccok nagyon jók , az a francia P-39 nagyon tetszik :D meg a Toldi alap :)
    Bár ha belegondolsz az összefosós meg akármilyen eventbe mostanság a top jármű soha nem pérm kategória, sajnos :(
  • Kissssss0 #37173
    igen összekevertem, bár még így is eléggé mehhh kategória énszerintem, ha már pénzt adnak ki érte az emberek akkor kapjanak is prem bónuszt érte.

    kár hogy az m6 megkapta azt a soha el nem készült fantasy páncélzatot, így csak céltábla lesz a heatfs meg apds használó tankoknak.
  • Zoli105
    #37172
    Hogy érted ezt ?
    M6A2E1 a top nyeremény és az prém járgány ! Egyedül a hajós lesz event jármű ami nem kap prémium státuszt !
    Viszont kár hogy a Toldi csak rank I lesz :(
    Bár a többi cucc (matricák és társai ) szerintem hulladékok ! :D
  • Ninju
    #37171
    Eléggé kiherélték, ja.
    Na mind1 legalább nem bánom majd, h nem fizetek be rá!
  • Kissssss0 #37170
    és most már premium bónuszokat se kap a top nyeremény :DD szánalmas.
  • Nohab
    #37169
    Az új battle pass.
  • tutyimutyi2
    #37168
    Sajnos úgy is próbáltam hogy a WT-n kívül semmi sem volt bekapcsolva és úgy is megkaptam a kékhalált.
  • Ninju
    #37167
    Discord overlay esetleg nincs bekapcsolva?
  • Kissssss0 #37166
    kezdetnek ez is megteszi, remélhetőleg eljutunk a 44m tas-ig.
  • tutyimutyi2
    #37165
    Kár hogy csak rank 1-es lesz.
  • Klusi86
    #37164
    Végre lesz magyar tank is a játékban
  • tutyimutyi2
    #37163
    Tud valaki esetleg valami megoldást azon problémámra hogy 2-3 perccel a meccs kezdete után kékhalált kap a gépem?
    Kizárólag a WT csinálja ezt és csakis csatában, amíg a garázsban vagyok addig semmi illetve van egyéb játékom ami sokkal jobban kihasználja a gépemet de ott semmi problémám nincsen.
  • PLaci #37162
    Ez de komoly!

    Amazon -ról rendelhető.
  • tutyimutyi2
    #37161
    Érdekesen hangzik hogy a Centauro és a hellcat "family"-t átavanzsálják td-ből könnyű tankká.
  • Kissssss0 #37160
    Battle Pass vehicles: M6A2E1

    még jó hogy félre raktam elég gjn-t a crafting grind-ből.
  • Kissssss0 #37159
    hajunkra kenhetjük a SL income növekedést ha egy salvo-ból rögtön kicsapnak az ellenséges csatahajók a romboló vagy cirkálódból amivel spawnoltál.

    a röhej az hogy ebből csak a csatahajók fognak jól kijönni a megemelkedett javítási költségeik ellenére is, amíg egy romboló/cirkáló megfekszik egy sortűztől addig a csatahajók eszméletlen mennyeiségű találatot képesek túlélni, márpedig minél tovább vagy életben és minél több sérülést élsz túl annál több RP és SL kapsz a csata végén, egy jó csatahajó játékos simán életben tud maradni a csata végéig, és akkor a kilőtt ellenséges hajók utáni RP/SL bevételt nem is említettem.

    ja meg nemrég széjjel nerfelték egy csomó tank-nak a fov-ját.
  • Nohab
    #37158
    Viszont ahhoz csinálnom is kéne valamit a csatában :D
  • mabbak
    #37157
    Bluewater fleet:
    Arcade battles (researchable): 250% → 450%
    Arcade battles (Premium): 400% → 600%
    Realistic battles (researchable): 320% → 600%
    Realistic battles (Premium): 500% → 800%

    Viszont kapnak egy combos buff-ot szerezhető oroszlánra.
  • Nohab
    #37156
    Csatahajók javítási költsége 50 ezer felett.

  • Nohab
    #37155
    Fejlesztési és gazdasági változások. Most leginkább a hajók alakulnak át.

    https://forum.warthunder.com/index.php?%2Ftopic%2F523038-planned-economy-changes-in-may%2F
  • fighter_hu
    #37154
    Wt-n is volt mert bedobta a dc szeróra a bot , csak a honlapról leszedték egy idő után.
  • tutyimutyi2
    #37153
    Nah végülis kb 1 hétnyi supportnak irogatás után(nem vitték túlzásba és napi 1 alkalommal írtak csak vissza) sikerült a dolog, és igaz írták ezt az indamail supportos dolgot de helyette a másik opciót választva miszerint ilyen-olyan dolgokra válaszolva igazoljam hogy az enyém az a fiók ők hozzáadtak egy általam leírt gmail-es emailcímet. A vicc az az volt hogy semmiféle gaijin-es email nem jött meg csak az ami jelezte hogy válasz érkezett a ticketemre.
    Illetve az Indamail-hez tartozik a port.hu, az index fórumok, az indavideó stb.

    fighter_hu: az a hír tudtommal az Enlisted oldalára került ki mint hír és abban a regisztráció megerősítése email-ek nem megérkezéséről volt szó nekem viszont telefonszám megadás, jelszócsere, kétlépcsős megerősítés stb-hez szükséges levelek nem jöttek meg(bár nemtom hogy a kettőnek van-e egymáshoz köze).
  • PLaci #37152
    Bármit megyek homokóra. GF AB BR 3.3 / 3.7 / 4.7 / 5.7 / 6.7
  • Ninju
    #37151
    Mondjuk ha ezen múlt, akkor miért nem mentél más BR-t?