37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Zoli105
    #37230
    Hmm marketplacen valahogy az F5A drágább , mint a tank :D
  • Kissssss0 #37229
    szerintem a leo2 sokat fog érni a piacon, 9.7 szinten 4 másodperces újratöltéssel, már hallom is a "gErMaNy OP!!!! NeRf It!!!!" kiáltásokat.

    a brit romboló is hasznos lehet majd, mind a 8 fő ágyút tudja használni egyszerre oldalsortűznél, kár hogy nem tier 3.
  • Zoli105
    #37228
    A kérdés marad melyikért éri meg szenvedni/agyhalált kapni ? (Leo2 Pt16/t14 vagy F5A, vagyis melyiknek lesz jobb az ára a marketplacen ? ) Jah és fel lehet készülni a rémes csapattársakra :D
    ami biztos a svéd kerekes :D
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2021.09.22. 22:15:52
  • Kissssss0 #37227
    Export Order

    ha jól látom a megszokott 10 perc = 1 box drop felállás lesz.
  • Kissssss0 #37226
    "Mondjuk nem is értettem az export ordert."

    ne aggódj senki nem érti, még mindig nincs részletekbe menő hír arról hogyan fog a crafing event lezajlani.
  • Ninju
    #37225
    Á így már világos. Köszi.
    Nem olvastam el a hírt, csak láttam. Mondjuk nem is értettem az export ordert. :D
  • Kissssss0 #37224
    lesz nemsokára.

    “Export Order”: PT-16/T14 mod

    “Export Order”: Destroyer HMS Mohawk
  • Ninju
    #37223
    Van megint crafting event?
  • Kissssss0 #37222
    mostani crafting event felhozatal elég érdekes.

    f-5a amcsiknak, fogalmam sincs hogy menyire lesz hasznos.

    leo2 pt16/t14 : 120mm ágyú 4 másodperces újratöltéssel 9.7 szinten.

    pansarbil m/40 : low tier svéd autó 20mm gépágyúval

    hms mohawk l31 : brit romboló 8 darab ágyúval 4.7 szinten


    leo2 mindenképpen beszerzem, és ha futja még a keretből akkor a brit rombolót is.
  • ToMy_
    #37221
    Na ezek után mondja valaki, hogy nincs benne/nem jó a fizika...
  • ximix #37220

  • Nohab
    #37219
    Csak a neved alatt a kiírásnál párat nem tudsz kirakni, amely az esetedben az old guard lenne. Talán még egy unikális Tu-2-es lenne a garázsodban, amely már nem prémium. Kb. ugyan az, mint a szabadon elérhető változata, csak 4.0-ás alacsonyabb BR-en.

    Ezen kívül mást nem vesztesz.
  • Bandeeka
    #37218
    Sziasztok!
    Lenne 1 olyan kérdésem, hogy 2013-ba regisztráltam 1 accountot a WT-be de nem játszottam szinte semmi a játékkal. Sok mindent buktam 1 ilyen account törléssel vagy nem és inkább jobb újra regisztrálni a játékba most amikor már több minden van benne. Kb. 5 éve töröltem a régi accountot. Elnézést a béna kérdésért, de ismerőssel kezdeném el újra és érdekel a véleményetek.
    Üdvözltem
  • Kissssss0 #37217
    ez így szokott lenni, a nyári meg téli event nyeremények mindig alacsony árral kezdenek, kell nekik legalább egy év hogy elkezdjen az ár felfelé menni, + nemsokára lesz a gajjin évforduló mikor -50% leárazások lesznek, ekkor is befog esni a mostani nyári nyeremények ára mert mindenki szeretne gyorsan gjn-hez jutni.

    egyedül az összeszerelős event nyereményeknek az árai szoktak magasan kezdeni, pl a xm8 tankot is csak 65 gjn-ért tudtam megvenni, ennél alacsonyabbra sose ment az ára, ezekből mindig érdemes néhány kupont megtartani.
  • Zoli105
    #37216
    Hát nincsenek nagy árak :(
  • Zoli105
    #37215
    hm akkor feleslegesen őröltem az idegeimet :D :(
    (Szerencse a német Fantom meg a Merkava 3D meg fel szépen :D )
  • Kissssss0 #37214
    bmd-4 szinte biztos hogy sokat fog érni 1 év múlva, persze most nem fogsz érte sokat kapni mert mindenki ezt próbálja majd eladni.

    buccaneer is jó pénzt érhet később, 4 agm rakéta tank RB-ben elég meggyőző tud lenni.

    busdard, lol hadijuk inkább... még ha kapni is fog FCS-t az új updateben akkor is csak két darab 76mm ágyúról van szó, meglepő lenne ha 50 gjn-nél többet érne egy év múlva.
  • Zoli105
    #37213
    Az event ezzel kész is :D (remélem lesz áruk a piacon XD )




    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2021.08.29. 13:42:45
  • LazyPaul
    #37212
    Belekezdtem az eventbe, és az első csillag után be is fejeztem. Én csak tank árkádot játszom, de az eventek alatt ezek a csaták minősithetetlen (vagy inkább moslék) szinvonalon zajlanak, ehhez már nekem az évek alatt elfogyott a türelmem. A battle pass szintén felejtős, van kétszáz valahány tankom, abból 12-vel játszom rendszeresen a többi nem érdekel, igy az új tankok sem kellenek.
  • Kissssss0 #37211
    én természetesen csinálom, air meg ground feladatok még könnyűek, de a naval feladatoktól a falra tudnék mászni, nem hogy ötöt de még egy rohadt ellenfelet se tudok kinyírni a cap zónán állva... már ha elérek odáig élve.

    bmd-4 ennek az eventnek az ékköve szerintem, ezt mindenképp beszerzem, Buccaneer eléggé halottnak nézett ki amíg meg nem tudtam hogy tud hordozni 4 darab AGM rakétát, myrskyII valószínűleg jó gép lesz low tier csatákban, és már alig várom hogy mindenki a 50.cal géppuskájával hűjére verjen a ka-chi konzerv dobozomban ülve... japanese BDSM simulator.

    EBR-t jó lenne megszerezni de most nincs keret rá, talán ha eltudom adni jó pénzért a busardot talán akkor.
  • HerrWolf
    #37210
    Lassan a játék is kihal
  • Zoli105
    #37209
    Aj de kihalt a fórum ! :O Nyári fos eventet ki csinálja ? :O :D meg közben a battlepast ? :D
  • fighter_hu
    #37208
    A makker :D
    De azért erre nem egyszerű választ adni , attól is függ melyik nemzetnél merre tartasz repcsi/tank/(mazohisták hajó/heli) meg melyik amelyik érdekelne vagy segítene előre jutni az adott tree-be .
  • Zoli105
    #37207
    büdös mázlista !
    Csak is a britt Harriert vedd meg !!!! ;)
  • Angelus1991ster
    #37206
    Sziasztok!
    Kaptam egy 90%-os akciós kupont amit 'ingame premium' tankokra tudok elhasználni. Melyiket ajánljátok?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Kissssss0 #37205
    upss :DD

    2.7.0.55 new
  • Kissssss0 #37204
    orosz dev server stream.
  • Kissssss0 #37203
    "hát sokat nem kell várnom, megy ez is 3.3-ba."

    szerintem a kv-2 és társai is majd szépen menni fognak felfelé ezzel az új HE postpen rendszerrel, tegnap mentem egy kört a kv-2/1940 és a su-152 tankommal, a csatát azt elbuktam de összejött közben 8 kill, mindegyik egy lövés volt.

    ne érjen senkit meglepetésként mikor menni fognak felfelé.
  • Zoli105
    #37202
    MiG-21 9.3 jobb lesz ? F9F-ek fogja répázgatni xD :(
    Az EBR 3.7ben kezdte , majd felrakták 4.7 aztán 5.3 xD nevetséges a gazsi ! -.-
    am hajózni viszont most majd érdemes lesz :D
  • LazyPaul
    #37201
    Kb 3 hete kezdtem el játszani a BT-7 (F-32)-vel, aljas kis pusztitó az biztos. Fel is merült bennem a kérdés hogy ezt vajon mikor kezdi elbaszarintani a gazsi, hát sokat nem kell várnom, megy ez is 3.3-ba.
    Érdekességek tényleg vannak. Az EBR-nek meg reszeltek, én 5.0-ban látom a helyét, fölötte már karcsú az a lőszer. Főleg ha figyelembe vesszük azt hogy az M4A4 (SA50) ugyanazzal az ágyúval, és lőszerrel szintén 5.0-ban van.
  • Szeret6996
    #37200
    Srácok tudnátok segíteni a grafika beállításában?
    Játszhatatlan számomra az összes pálya, ahol van fa.
    Szinte mindenki a pálya másikvégénől vág ki.
    5.7 körül..
  • Kissssss0 #37199
    Planned Battle Rating changes - May 2021

    vannak ám érdekességek, ebr megy fel 5.7-re :D szerintem meg se fog állni 6.7-ig.
  • Kissssss0 #37198
    sajnos én a gyűjtői mániám miatt nem fogom eladni, én abban is bízok hogy nagyot fog hasalni az m6, és lemegy 6.0-ra.
  • Zoli105
    #37197
    Ne is mond ! M6 betegsége van ha szemből a lövik a szélen levő ferde páncélt halott vagy , kb 70mm , de bárhol belővik , cserébe akkora mint egy kastély , nem nagyon tudsz vele bujkálni ! :D ez is megy a market-ra majd mint a ruszki hajó ! (eddig a britt cento volt a legjobb nagy szintű prémtank XD ! Ebben a battlepassban a Toldi meg a P39 ami használható ! a többi kuka vagyis marketplace ! (kár hogy a matricákat és az egyéb szarságokat nem lehet eladni ! :( )
  • Kissssss0 #37196
    brain storm: on

    megnéztem ennek az m6 mutánsnak a páncélzatát "armor protection" nézetben, úgy megy keresztül rajta az apds meg heatfs mint forró kés a vajon, ugyanakkor szemből nézve a kezelőszemélyzet elégé tágasan van elhelyezve ahhoz hogy a minimális post pen sebzést okozó lövéseket(apds, ap) akár túl is tudják élni, pl ha pont középen lövöd meg a frontpáncélzatot apds lőszerrel akkor maximum csak a motort fogod feketére lőni, de még az APHE löszereknek is rendesen meg kell dolgozniuk az "one shoot kill-ért".

    brain storm: off
  • LazyPaul
    #37195
    Régebben próbálkoztam a játékbeli barátokkal hogy toljuk együtt,de jóesetben 1 ember szállt csak be. Egy idő után már nem is invitáltam senkit, mondjuk a barát listán lévők 80%-a már nem is játszik a WT-vel.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2021.05.13. 17:30:55
  • mabbak
    #37194
    Csak azt akartam kihozni ebből, hogy brit 4.7-el elég stabilan jöttek a win-ek. Kell szerencse is, de ugye bizonyos br-ekben könnyebben lehet nyerni.
  • Kissssss0 #37193
    ezért kell a full szakasz, de senki nem szokta kéri a másik segítségét.
  • Ninju
    #37192
    Na EZ szép munka!
    o7
  • LazyPaul
    #37191
    Az aranycsaták fogadásnál nem árt ha Fortuna kegyeltje az ember, mert jó adag szerencse is kell hozzá. Nekem egyszer sikerült egy parancsnokit végig vinni még kezdő játékosként, azóta 150 arany sasnál tovább nem jutok. Pedig mindig akkor aktiválom amikor épp nem szivat a gazsi, de "valahogy" egyből rosszabb csapatokba kerülök.