37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • fighter_hu
    #36750
    Ezt nem teljesen értem , nekem az első rakétának még vhol nagyon az elején pörgetett egy rocket propellant (az más kérdés hogy egy darabig azt se tudtam az hova tette vagy hova kelhet), de ugyan úgy kaptam tovább a 2 vackot ami a fellövéshez kell , az elsőt így ugye nem is kellett ki craftolnom mert azzal lőttem fel , a 2ikat nyúzom most de még nem raktam össze a propellant hátha ad megint pedig van már 152 amiből 80 kell az össze rakáshoz . Vagy lehet nem egyről beszélünk.
  • Kissssss0 #36749
    este én is hozzányúltam a piachoz hogy betudjam fejezni a rakétát, máskülönben csak ládákat kapnék ma, én megúsztam 3.50 gjn elköltésével.
  • Klusi86
    #36748
    Kb 10 euróba fáj egy fél rakéta. Tudom mert tegnap vettem meg egyet, mert már hányok a grindtől.
  • Kissssss0 #36747
    hát ez kurva jó, kaptam egy random drop üzemanyagot a ládából, de amit a csata után kapunk a ládák mellé az ment a kukába mert nem lehet összeszerelni/gyűjteni még egyet amíg el nem használod az előzőt.

    most vagy nekiállok megvenni a piacról az alkatrészeket(félig kész rakéta) vagy átválom a meglévő fölös nyersanyagokat a hiányzókra, illetve fojtathatom a grinded holnap de üzemanyagot azt nem fogok kapni csak ládákat.

    de rohadtul gyűlölöm ezt.
  • Szemike84
    #36746
    BR change :D Ezt láttátok már?

    https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/e/2PACX-1vTkMG46d-uxYOomm3jGxHoKFzI6WDPfNH0NScw5AoRchsgCcV9MEYzHe_DB86SeHYk3giKd48-zhg2F/pubhtml
  • jocking
    #36745
    Az derék. Nekem ez is csodával határos lesz, napi 10 csatánál többre egyszerűen képtelen vagyok. :D
  • Kissssss0 #36744
    nekem már megvan mind a három rakéta így bias279 már a zsebemben, most szerelem a negyediket, gayjin meg elmehet a búbánatos francba az eventjével hogy nem lehet megszerezni mindegyik nyereményt.
  • jocking
    #36743
    Na, még három Stage 2 alkatrész, 10 üzemanyag, és mehet a rakéta, jöhet a Sonderkraftfahrzeugzweihundertvierunddreizig :D
  • Nohab
    #36742
    Nem bug. Ha az egyik nap megcsinálod a 40 konténert és utána még nyomod, akkor másnap kapod meg az előző napi elmaradt konténereket és üzemanyagot. Csak így bazi jól néz ki :D. Lehet megyek trollkodni vele a hivatalos fórumra is.
  • Kissssss0 #36741
    az szép, lehet valami bug a rendszerben?
  • Nohab
    #36740
    Nálam nem működik a print screen, ezért csak így tudom ezeket megmutatni.

    Na én így nyomom. Még azelőtt vége lett a csatának, hogy elkezdődött volna. Még a bombázók sem haladtak el egymással szemben.



    S a jutalmak :D


    Utoljára szerkesztette: Nohab, 2020.04.05. 12:21:58
  • mabbak
    #36739
    A 105-ös is még mindig fasza:

  • mabbak
    #36738
    Én sorozatot nézek/hallgatok második monitoron vagy youtubeozok évek óta wt mellett, csak akkor szoktam hanyagolni ha cimbivel repülök, de akkor meg beszélgetünk. Sosem voltam híve a kempelünk, hallgatózunk tankozásnak.
  • Kissssss0 #36737
    csak akkor szoktam átváltani ha az istenért se akarja dobni az adott nyersanyagot 3 csata után, haladni kell az építéssel, + ma is meglett a 40 láda.

    amúgyképpen isten áldja azt aki kitalálta a steam overlay-t a valve-nál, e nélkül már rég meghülyültem volna.

    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.04.03. 01:59:48
  • mabbak
    #36736
    Ügyes.

    Tegnap én "csak" 27 ládikát gyűjtöttem, ma meglett a 40, szóval összességében le vagyok maradva 13-al, mondjuk nem hiszem, h ez különösen befolyásolja a célt.

    Te szoktál első soros nyersanyagokat átváltani? Én mindig híján vagyok az azbesztnek, de úgy vagyok vele, h a végére csak összejön.
  • Kissssss0 #36735
    na mindjárt meglesz az első rakétafélöves... hurrá.

    közben ezzel is mindjárt megvagyok.
  • Szemike84
    #36734
    Ez egy fake kép. Nagyon jól össze van szerkesztve de hamisítvány....

    Itt az eredeti kép....
    https://mizantroop.blog.hu/2019/07/18/a_ii_vilaghaborus_nemet_harckocsik_vedelmeben
  • Kissssss0 #36733
    most hogy mondod lehet.. este egykor már összefolytak a dolgok nekem.

    következő prém tank ez lesz az amcsiknak.

    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.04.02. 13:12:21
  • fighter_hu
    #36732
    Azigen , vmi kis csízió megosztás hogyan lehet ilyet művelni?
  • Nohab
    #36731
  • Klusi86
    #36730
    A holnapután nem optimista becslés egy kicsit? Ha jól tudom egy rakéta csak egy alkatrész a tankból pl torony, de ott van még a test és a lánctalp, ami megint 1-1 rakéta. A tévedés jogát fenttartom :)
  • Nohab
    #36729
    Heh, kivették a fekete festékek árusítását (ami a piacon volt feladva a váltás pillanatában az ott marad), mert sokan azt hitték, az már a jármű. A festéket az áprilisi eventen keresztül lehet megszerezni. Lassan, de ott adogatja.
  • Kissssss0 #36728
    ehh, inkább alszom egy kicsit, aztán holnap délben újrakezdem, menni fog a grind hat és fél órán át aztán újra pihi.

    az első fokozattal már kész vagyok és belekezdtem a másodikba is, remélhetőleg holnap utánra már meg lesz az object279.
  • mabbak
    #36727
    UTC éjfélkor újra is indul, szóval pihensz másfél órát és lehet is újrakezdeni. :D

    Am ügyes munka, én 20 körül járok, de későn kezdtem.
  • Kissssss0 #36726
    és el is értem a 40 láda limitet mai napa.
  • mabbak
    #36725
    Remek masina ez a Cent Action X. :D

  • BaleniX
    #36724
    Már az, mert én már belépni se tudok az EAC miatt
    Üdv a klubban
  • Kályha
    #36723
    de ha nem lesz ott a híd?
    Utoljára szerkesztette: Kályha, 2020.04.01. 17:40:00
  • Szemike84
    #36722
    Ez azt jelenti, hogy most még játszhatatlanabb lesz a WT... -.-"
  • Kissssss0 #36721
    space race.

    "For each 10 minutes spent in battle (in a vehicle of rank II and above and with an in-game activity of 50% or higher)"

    me-264 here i comme...
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.04.01. 15:10:27
  • mabbak
    #36720
    Világos, csak nekem buziságom, h minden tankot meg kell venni és addig nem szabad feljebb menni br-ben amíg nincs meg minden modul. :D

    (Írtam neked privit pár napja.)
  • Nohab
    #36719
    Na, azokat a tankokat úgy ahogy van kihagyom. Gyanúsak voltak stat alapján, ezért 1.0-ról 3.0-ra fogok lépni. Addig a "Toldikkal" fogom nyomni. Néha ez a taktika gyorsabb fejlődést tesz lehetővé, mintha láncszerűen fejlesztenék.
  • LazyPaul
    #36718
    Nekem is ugyanez a bajom vele hogy nagyon kaotikus az egész, az ai meg kész vicc. A pár csata alatt jópárszor még az ai szakasztársakat is kerülgetni kellett, feltartottak, célzás közben közvetlenül elém állnak stb..röhej.
  • mabbak
    #36717
    Egen, azok még jók, én azokról beszéltem amik 1.0 felett vannak a 37-es löveggel, kb. ugyanaz az ammo, csak több páncél ellen. Pl. a 2.7-es Lago, ugyanaz a stock lőszer meg apds, plusz egy filleres ammo kisebb pennel.
    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2020.03.31. 22:18:52
  • Kissssss0 #36716
    én épp nemrég próbáltam ki ezt az enlisted játékot, mindössze 8gb volt a méret és e mellet gyönyörű szépen is fut a játék, semmi lagspike vagy fagyás, ugyanakkor ez a szakaszt bevisszük a csatába elég nagy katyvasz így elsőre nekem, nem igen lehet átlátni hogy mi hogy működik, továbbá ezt az ai ellenfeleket berakjuk PvP csatába eléggé idejétmúlt megoldás és nem is túl szerencsés énszerintem, vagy rohadtul OP-k lesznek és instant kinyírnak mindenkit... vagy csak free xp lesz belőlük.

    szerintem ezt az ai ellenfeleket nem kéne erőltetniük.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.03.31. 22:06:08
  • Nohab
    #36715
    Nem tudom, de én nagyon jól elvagyok a kettő 1.-ás géppel. 66%-os winrate, és 3 as feletti K/D. Jobbnak érzem, mint a BT-5 és 7-es párost.
  • mabbak
    #36714
    Négyes tiertől felfele vannak érdekesnek tűnő gépek, remélem ott jobbak lesznek.
  • LazyPaul
    #36713
    Én még tier 1-ben járok a svédekkel, a két páncélvadász úgy-ahogy, de a többi nekem nem jön be.

    Más, ha valakit érdekel csodák csodájára nyílt tesztfázisba került az Enlisted, nem kapkodta el a gazsi. De nem mondanám hogy hannyatt vágtam magam tőle.
  • mabbak
    #36712
    A héten átdaráltam magam a svédek első két tier-jén, lófaszt sem érnek amíg nincs meg az apds, az a 37 millis apbc semmit nem visz át 1.0 felett amin kicsi armor is van. Apds meg tényleg zseniális, h átvisz 90-100 millit, csak arra pont low tierben nincs semmi szükség, inkább a jobb srapnelhatás kellene, esetleg egy normális filler.
  • Kissssss0 #36711
    ez még csak egy pletyka, semmi se biztos, olyat is pletykáltak hogy valószínűleg egy m4m sherman tank lesz a nyeremény amit felszereltek a ruszki 76mm f-34 ágyúval.

    valami hírt dobhatnának ma, mert holnap már április 1 lesz.