37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Dagohun74
    #36950
    Üdv.
    Hosszú idő után gondoltam vissza nézek a WT-be.
    Az új patch kijött-e már, mert 10.-re írták. De mivel Pesten dolgozom nem igazán tudok ránézni. Igazából hajók érdekelnek de eddig nem vitt rá a lélek a kis meggymag köpködökel játszani a nagyobb hajókért. Állítólag ez is változik most a patch-be a tech tree.
  • LazyPaul
    #36949
    Pontosan erről írtam én is, hogy ez a pocsék MM ugyanígy szopatott engem is, heteken át. Minden héten 4-5 nap ugyanilyen eredménnyel végződött mint nálad. Persze hogy nálam is betelt a pohár.
    Nem vagyok profi játékos, de a nyeretlen kétévesek közé sem tartozom, de a matchmaker mégsem tud hasonló szintű játékosokkal összerakni, de ha mégis az már ünnepnapnak számít.
  • METALEX3
    #36948
    A este hozama. Van valakinek ilyen remek statja ? És ez abban a tierben ahol egyébként még néha enged játszani.
    Asszem új reggel kellene újra kezdeni, de fakk the gazsigame.
  • mabbak
    #36947
    Nemtom, én nem tapasztalom ezeket, pedig ha event van akkor az angol 6.7-et (már 7.0) meg a német 6.7-et váltogatom. Sajnálom, hogy neked nem jön ki jól. Wirbelt meg testre aztán ha nem halt meg akkor toronyba és halott, ez két ammo. Nekem még mindig többet ér a lassabb stabi mint a nem stabi, de én szeretek mozgásból is lőni meg alapvetően agresszív játékos vagyok, ahhoz lehet jobban illenek ezek a tankok.
  • METALEX3
    #36946
    Sorry a dupla képért. Gondolom kiderült, miért léptem ki az utolsó csatábol....
  • METALEX3
    #36945
    +1
  • METALEX3
    #36944
    Szériák :-)

  • METALEX3
    #36943
    Ezek szerint Te egy boldog ember vagy.
    RB-ben játszom évek óta. A stabi bazi lassú, ha bebillen a tank nem tudod kivárni mire újra célra áll. A 6,7 is necces volt, de a 7,0 totál öngyilkosság az állando low tier miatt. Az m48 és leo löveg, lövedék és zoom tekintetében is megeszi, a sebességről ne is beszéljek.
    FV4202-vel, a wimbervindbe az ötödik belepumpált skuló után- mikor még mindig lő rád- hidd el, leolvad az arcról az önfeledt mosoly :-)
    A megjelenő nehéz bombák, helikopterek és rakétákról ne is beszéljek. Az ME262 simán leszedi eme angol csodákat felülről.
    De tényleg lehet, hogy csak engem sz@pat ez a szar.
  • mabbak
    #36942
    Mondjuk a Vickers az pont 7.7 RB-ben, most néztem nagyot, hogy AB-ben csak 7.0, azzal a löveggel simán baszógép kell, hogy legyen.

    Nem tudom, nekem nincsenek ilyen rossz tapasztalataim. Sosem voltak kiszámíthatatlan napjaim, van, hogy valamit nem ad be, amit máskor beadott, de ez sajna előfordul, desync vagy akármi miatt, de sosem rapszódikus.

    Az is lehet amúgy, h az AB teljesen más mint amit én tapasztalok RB-ben, eridjetek át fiúk, aztán hátha jobb lesz. :D
  • LazyPaul
    #36941
    Azzal 100%-ban egyetértek hogy kiszámíthatatlan a gém, vannak napok amikor kínszenvedés kilőni akármit is, másnap meg ha a tankok mellé/fölé/alá lövök akkor is jönnek a killek. De nekem a pocsék MM van leginkább a bögyömben, a nyári event óta folyamatosan szopatott a hulladék csapatokkal, amiből szeptember közepén lett elegem. Az addigi napi 15-20 csatából lett heti 8-10 csata, de néha még ez is sok.
    Én is a befejezésen gondolkodom, ez már nem az a játék mint ami pár éve annyira megfogott.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.11.07. 21:50:36
  • METALEX3
    #36940
    Ja, valószínűleg nem egy játékkal játszunk :-)
    Amióta elértem a 100-as szintet-( kb 3 éve)- tudatosan szopat a low tierrel meg a meggymag lövedékkel.
    A tiger II löveget szemből legtöbbször nem tudom sebezni, néha több lövessél sem. M48-at, T54-et esélytelenül lövöm, de legalább most már egyenlő biar mellett :-).
    Nagy ritkán meg van olyan csata van ha ránézek is elég, hogy kill legyen. Usa T92 8-10 kill ami érthetetlen.
    Kiszamíthatatlan.
    Egyszer megmondtam gazsi staffnak, hogy mi a véleményem a sz@rukról, kitiltottak a chat-ról. asszem örökre :-)
    Lehet most kellene abbahagyni ! Osszesen van 3-4 összeállításom amivel -számomra- még játtszhato maradt a játék, de azt is kezdik elbaltázni.
    A fejlesztésről nem is beszélek, ami prémium nélkül meddő kísérlet.
  • LazyPaul
    #36939
    Az egyik közepes harckocsit azért nyugodtan hagyhatták volna 6.7-ben, most lehet a 2 páncélvadásszal szopni. Viszont legalább a két BR 7-es papírtank (Vickers, Conway) kapott használható társakat.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.11.07. 21:03:46
  • mabbak
    #36938
    84-essel csak APDS és igyekezni kell ammot lőni, 10-ből 9 alkalommal instant pukk. Tigris frontpáncélját is simán átviszi szemből, a stabi meg hatalmas előny. 8.0-án (ami max szembejöhet) meg nincs semmi ami különösebben extra lenne a 7.7-hez képest.
  • METALEX3
    #36937
    Mi a francért emelt megint a harci minősítésen a gazsi ?
    Az angol 6,7 most kereken 7,0 lett. Már eddig is probléma volt, hogy low tierben nem tudtam meglőni az ellenséget, egyszerűen mintha meggymaggal lövöldöznék. Az englis 84 mm-es csuda skuló van, hogy a T44 oldaláról simán lepattan. Nagyobb tankokba oldalról is 4-5 lövés kell, hogy meglegyen, erre most ezek felmennek 7.0 -ba ? Eddig is szinte all time low tierben játszom, az ellenség állandóan erősebb, de ,most még ezt is elcseszték. Eljutottam oda mind a másik f@ssal (wot), hogy amíg nem lesz tier ballance nem fogok játszani vele. Igaz a wottal azóta sem.Amerika 6,7-el nem felüdülés Leo ellen menni. ímár csak a zoomja miatt sincs esély, a lövedékek közötti különbségről ne is beszeljünk.Gratulálok gazsiéknak, megint.
  • Nohab
    #36936
    Turkálás az új update fájljai között.

  • Kissssss0 #36935

    végre nem kell az ég felé célozni ha 1 km-nél távolabb szeretnénk lőni. :)
  • Kissssss0 #36934
    a -50% leárazásoknak köszönhetően 35millió sl-ből lett most 27millió, vettem egy csomó tankot meg repülőt amit ki grindeltem az elmúlt néhány event alatt.
  • Kissssss0 #36933
    New skies in War Thunder

    úgy néz ki a tejföl felhőknek búcsút mondhatunk.
  • Kissssss0 #36932
    8th Anniversary of War Thunder

    -50% leárazások, eventek, szaros tournament, és a maus-t lehet grindelni annak aki kihagyta.
  • Nohab
    #36931
    Ha jól látom, akkor game changer lesz a csatahajó és az atombomba. Tetszik, de várható volt.
  • fighter_hu
    #36930
  • Nohab
    #36929
    Hááát, most aztán fel van adva a nyerészkedőknek a lecke. Ebből már nagyon nem lehet meggazdagodni... Örülök, hogy nem most kezdtem el a tőkét kiépíteni.
  • Kissssss0 #36928
    Wargame “Strategist”

    tömören a szokásos 10 percenként doboz/egyéb cucc esik,összeszerelni amit kell, és minden nap limitált mennyiséget lehet csak grindelni(40).
  • Kissssss0 #36927
    Crafting event “Strategist”: Merkava Mk.3D
  • Kissssss0 #36926
    Crafting event “Strategist”: Lübeck frigate

    gyakorlatilag megegyezik a tech tree f220 verzióval, a különbség csak annyi hogy itt már lehet forgatni a torpedó indítókat de ugyanakkor a torpedók kisebbek is.

    + nagyon úgy néz ki hogy az utolsó nyeremény meg a merkava mk3 lesz, micsoda meglepetés(nope).

    erősen vegyes érzéseim vannak ezekkel az event nyereményekkel, Bereznyak Isayev-ről süt a "dead on arrival" érzés azzal a két perces üzemanyag menyiséggel, Lübeck frigate alig több egy copy paste-nál... lehet meg se fogom szerezni, merkavával meg úgy az egész amerikai top tier event tankokkal már teli a padlás, egyedül csak a Sd.Kfz.251/10 amire azt tudom mondani hogy megéri most grindelni.
  • Kissssss0 #36925
    Crafting event “Strategist”: Sd.Kfz.251/10

    úgy néz ki hogy gayjin minden német páncélozott autót és féllánctalpast event/paywall mögé pakol, smh.
  • fighter_hu
    #36924
    Tegnap bohóckodtam velük , 750km/h-nál dobják le az orrukat és alig vagy semennyire nem lehet vissza menteni őket. A másik a BI6 ami ramjet-es.
  • Nohab
    #36923
    Hát, ez a gép már az Il-2-ben is egy rakás szar volt. Van egy másik változata, mikor a szárnyak végén ramjet van.

    S a valóságban is úgy viselkedett. Elért egy sebességet és elkezdte lenyomni az orrát, amit már nem tudtál megoldani.

    "On 27 March, during a low-altitude test flight, BI-1, piloted by Backchivandzhi, entered a 45-degree dive and crashed into the ground, killing Backchivandzhi. The accident put a halt to flight tests, and a lengthy investigation began. Eventually, after wind tunnel testing, it was determined that BI-1 lost control due to transonic effects on the pitch controls / stabilisers. Estimates of Backchivandzhi's final velocity range from 800 to 900 km/h." Wiki
  • Kissssss0 #36922
    Crafting Event “Strategist”: Bereznyak-Isayev

    2 percnyi üzemanyag, kettő 20mm gépágyú össz 90 darab lőszerrel... és akkor még azt mondták az emberek hogy a p-59a egy hulladék.
  • Kissssss0 #36921
    decal meg 3d decal.
    Happy Tankers’ Day!

    gayjin megint belenyúlt a barna csokiba .
    Shimakaze: Fast as the Wind
  • mabbak
    #36920
    Gajadzsinék szétdobták a raktáron maradt kamókat. :)

  • Nohab
    #36919
    Neeem, csak vasárnap volt 3 vagy 4 leállás. Tegnap szerencsére nem kellett belépnem.
  • Kissssss0 #36918
    mostanában nagyon megsűrűsödött a szerver halálok száma, legutóbbi WWM event alatt kezdődött ez a mostani hullám.

    meg valamit nagyon elbasztak a játékban, subreddit teli van grafikai hibák gyűjteményével, főleg a konzolosok cumiznak.
    https://www.reddit.com/r/Warthunder/comments/igfufp/anyone_else_having_this_problem_since_the_last/
  • LazyPaul
    #36917
    2 nap alatt 3-4 szerver halál,az a komoly. A fizetős játékosok pénzéből technikai fejlesztésekre nem sok jut. 2014-2016 között játszottam először a WT-vel, azóta sem sokkal jobb a szerver helyzet.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.08.25. 17:34:56
  • Kissssss0 #36916
    tegnap kompenzálták a prémium idővel rendelkezőknek +12 órával, és kitolták a stage 9 lejáratának az idejét aug 26. 1:30-ig.

    ha jól emlékszem az elmult 2 napban vagy 3 talán 4 alkalommal haltak a szerencsétlen hörcsögök.
  • LazyPaul
    #36915
    Nagyszerű, az event alatt már másodszor döglött meg a szerver. Vajon kompenzálja ezt valahogy a GAYjin? Nem tartom valószínűnek...
  • Kissssss0 #36914
    nem hittem hogy a chi-ha 120mm rendes tech tree tank lesz, mindig is arra számítottam hogy valami bundle-ba rakják.

  • fighter_hu
    #36913
    Ó , akkor hello itt is o7 :D :) .
  • LazyPaul
    #36912
    Akkor Szevasz Főnök! Én meg Shadow_Warrior79 vagyok :)
  • fighter_hu
    #36911
    De de személyesen :D.