19
  • Gladiator
    #19
    Hacsak nem egy bizonyos piacra lett gyártva, akkor hozzánk is elér pár héten de nagyon-nagyon max 2 hónapon belül. Egyébként én megfogadtam, hogy soha nem veszek többet Mo-n telefont, mert hihetetlen, hogy mennyivel drágább. Inkább hozatok valakivel, aki épp amcsiban van.

    Az 1020 eddig úgy néz ki, hogy 602 dollár lesz függetlenül. Az kb. 135e ft. Itthon minimum 220e lesz. Hát anyátok:D
  • Johnny Woo
    #18
    Remélem leesik még kicsit a 920-as ára.
    Az a bajuk ezeknek a telefonoknak hogy kb. fél év amíg kaphatóak lesznek nálunk.

    Kíváncsi leszek a többi típusra is.
  • asysoft
    #17
    Jónak tűnik ez a 1020, már csak a Microsoftnak kéne végre gatyába ráznia a WP-t.
  • torreadorz
    #16
    Ennek az az oka, hogy szerintem a legtöbb ember simán elvan 2-4 GB külső sd kártyával.

    Persze nem mérvadó de például az én ismerőseim többsége az okostelójával alapvetően facebookozik, netezik, meg zenét hallgat, ebből a zenetárolásnak van némi tárköltsége a többinek szinte semmi.
  • woy
    #15
    1020
    tényleg nagyon zajos a kép, most néztük mikroszkóp alatt!
  • OstOr
    #14
    Érdekes a sok winphone fanatikus kezd elmenni alma irányába. Ha a csempés fostalicskáról valaki negatív véleményt mond akkor már csak okoskodhat?!
    Alap vélemény:
    - Hogy a retek bazári gicsförmedvénybe néz ez már ki!
    "okoskodtam tudom, de engedtessék már meg a magán vélemény a szuper játéktelefonról :D"
  • zola2000
    #13
    " 32 GB-os belső tároló, nincs SD
    bővítési lehetőség!!!"

    Sajnos egyre több android telefon ás tábla is ilyen irányba mennek a dolgok ... ami 32 gigánál még nem is gond, de 8-16os nexus 7 nél már azért ... érdekes hogy soha senkit nem hallottam szidni még emiatt a googlet :)
  • zola2000
    #12
    Marketing.

    Egyszer volt egy olyan mobil kamera, ami valami 4 megapixeles képeket készitett jó minőségben, jól meg is bukott, most gondolom ugyanígy lesz, hogy 5 megapixel kép jó minőségben, de az agyon zajozott sok tíz megapixelt is tudnia kell!
  • Narxis
    #11
    Ezzel a sárga csempés sárga burkolatú förmedvénnyel komoly alhasi panaszokat lehet indukálni.
  • Pukkka
    #10
    Olvass már utána, mégis mi ennek az egésznek az alapja. Ne okoskodj ide tudatlanul...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_808_PureView
  • M0RN1NGST4R
    #9
    1, 12-15 Mbyte-os képek készítése memória bővíthetőség nélkül?
    2, szenzorméret(1/1.2")-felbontás(38MP)-jel/zaj mesterhármas csak engem aggaszt?
    3, őszintén, van ennek az egész megapixelháborúnak értelme, vagy csak marketing?
  • laziga5
    #8
    gyerekek a A Nokia 808 PureView-al is zseniális képeket lehet lőni. Kíváncsi vagyok mit tud a tovább fejlesztett változat :)
  • MsUser
    #7
    Optikai képstabilizátor ( OIS )
    38MP 04:03 képet rögzít ami rendkívül zajos "szemetes" lehet!
    Ebből egy 5MP minta állna össze, ebben minden egyes képpont 7 pixelből úgynevezett szuperpixel-ből álna
    De a 37MP-es alapot manipulálva "szerkesztve" kaphatunk egy jó képet a végén
    "A Nokia 909" volt a korai neve, de "Lumia 1020 lesz"
    2GB RAM-mal, ami 1 GB-os a többi high-end Windows Phone 8 eszközök

    32 GB-os belső tároló, nincs SD bővítési lehetőség!!!

    WP8 V 8.0.10322.71
    FM rádió (Amber)
    Opcionális vezeték nélküli töltős hátlap
  • MsUser
    #6
    Képek ha már nem sikerültek woy -nak
    Nokia Lumiával készült mintakép
    EOS Lumia 1020
    Lumia a fűben
    Valójában 3,7 vagy 5 megapixel felbontást tud a mintakép alapján!
  • Gladiator
    #5
    Meg is tudod indokolni, vagy csak azert mondod, mert most ez a trendi?
  • coolbboy83
    #4
    Nagyon jó kis telefon - de az OS az kihagyható lenne.... az egy vicc.
  • woy
    #3
    http://bit.ly/18LaOIr
    http://bit.ly/1aShJAk
    lumia 1020 mintaképek
  • Gladiator
    #2
    Értesz is hozzá, vagy csak okos vagy?
  • M0RN1NGST4R
    #1
    a nokia egyre nagyobb baromságokat csinál. komolyan mondom, tippelni se tudok, hogy mi lesz a következő zseniális ötletük.