98
Star Conflict azaz WOT az űrben..
  • lammaer
    #58
    "van olyan pálya ahol beszarsz annyit kell sziklák között keringeni "

    Ja van. És ez a változatosság? :)
  • Torzonborz
    #57
    ". REpcsisnél is ez volt a bajom, hiányzik a pályák közti változatosság. "

    akkor nézd meg újra , van olyan pálya ahol beszarsz annyit kell sziklák között keringeni :D
    bár mondjuk a levegő/zűr tipikusan az a hely ahol alap esetben nincs sok ojjektum.
  • Skill
    #56
    fedezékről
    world of planesben nincs.
    world of tankban vannak házak meg kövek, esetleg dombok.
    itt egy lebegő asteroida elég sok lehetőséget takar.

    nekem játék közben alig van időm nézelődni. persze lehet azért mert olyan hajóval megyek ami aránylag gyors és rövid a lő távja az ágyúmnak.

    szerintem amennyi változatosságot bele lehet tenni egy lövöldözős játékba azt beletették. persze még mesze van az 1.0 szerintem.

    ha valakinek kell segítség írjon. ingame : Moltorek
    nagy és kisbetű számít ha jól tudom!

    persze ha valaki nagyon pro lenne még nekem is kérdésem ^.^
  • Skill
    #55
    kb 5 napja játszom és nagyon bejön.
    sajnos nem kezdő barát a játék. hiába van tuttoriál. sok mindenre rá kell kérdezni, utána kell olvasni. (a fórumán nem sok mindent találtam, viszont játékban mindig válaszol valaki a globálon)
    a pve elég nehéz. csak értelmes emberekkel tudtam megcsinálni.
    pveben nincs éledés ha csak nincs kész az adott feladat.
    pvpben csak egy játékmodot utálok ahol számít , hogy hány hajód van a hangárban.
    (ha kilövik a hangárban lévő összes hajód akkor várhatod a végét,
    ami 3 hajóval nem gáz de nekem csak 1 van >.< )
    ami nagyon bejön, hogy tényleg csak időt lehet spórolni valód pénzel.
    pont ugyan azt a cuccot ki lehet farmolni.

    a hajók szintjével nő a rájuk pakolható cucc így nem olyan zavaró , hogy
    "hajó neve" 1 után "hajó neve" 2 jön néha.

    9 hajó típus van. a felszerelések száma több 100 szerintem. persze vannak kicsit előnyösebb buildek , de ez minden játékban van.

    elég sok dolog lett átvéve eve-online játékból. jóból másolni szerintem nem gáz.

    oh az implatnok is elég sok változót tesznek a játékba.
  • lammaer
    #54
    Mondjuk nekem pont fordítva van: a terepadottságok teljes hiánya az űrben sokat levon az élvezhetőségből (az a nagy halom aszteroida nem változatosság). REpcsisnél is ez volt a bajom, hiányzik a pályák közti változatosság.
  • Jockey
    #53
    mmorpg rewiew
  • Jockey
    #52
    en is beletoltam igaz nem tobb evet, par honapot.. az nekem ehhez kepest taktikailag locitrom..
  • lammaer
    #51
    Ez tök szubjektív... rengetegen abba a 6.3 pontos játékba beletoltunk 2-3 évet, és még toljuk... :D
  • Jockey
    #50
    most nezegettem, metascore0n use ertekeles wot 6.3, erre 7,5 a 10bol
    ez nem mmo, ez egy jo kis action mmo, eddig amit lattam wot mechwarrior stb mindet veri jatekelmenybe reszemrol, ami lehet a wingcommanderes multamnak es a scifi rajongasomnak is koszonheto..
  • lammaer
    #49
    Sztem két oka van:

    - abszolút nincs reklámozva. Érted itt vagyunk "nagy veteránok", és csak úgy tudtunk róla, hogy itt nyitottak neki topikot.

    - igazából a témaválasztás elég érdektelen, tankok ugye rengeteg embert érdekelnek, repülők egy jó adagot... na de képzeletbeli noname űrhajók?
    Ha mondjuk vmi ismert univerzumból (starwars ugye) lehetne döngetni, tuti sokkal többen ugranának. Hogy ott van Tier 10ben a csillagromboló, húde jó lehet. De igy, hogy nevenincs űrhajókért megy az ember....
  • Jockey
    #48
    a wow-s peldat mar fel sem hozom melle..
  • Jockey
    #47
    ez ezer okra vezetheto vissza..
    penz, hype, mogottes kiado, jatek stb
    ez a jatek szerintem elsore konnyunke es egyszeruenk tunik, de a tenyleges sikerelmenyhez tudatos jo group kell, ezert nem lesz sose tronon..es maga a jatek is sokkal progosebb sztem, perze ez az en velemenyem..
  • Torzonborz
    #46
    Mondjuk ha ez régebbi mint a WT de ennek ellenére sem ismert annyira és nem játszanak vele sokan akkor csak lehet a játékkal valami bibi , nem ?
  • Jockey
    #45
    oszinten megmondom mind a wot-ra mind a wtre fosok..:p
  • LeWyTy
    #44
    Ha a WT-ben megjelennek a tankok a WOT kihal!
  • Jockey
    #43
    hat, ha ennyire szurja a szemed maradjunk annyiban, ez hamarabb megjelelnt mint war thunder, szal maximum az hasonlit erre..:p
  • lammaer
    #42
    Szimplán marketing fogás: a WOT népszerűbb, meg végülis az volt előbb :)

    De igazad van amúgy, egyértelműen WT klón. Nem véletlen, hiszen ez is gaijin cucc... azon csodálkozom hogy külön program, nem csak egy plugin a WT kliensben :)
  • LeWyTy
    #41
    de miért a wot-hoz kell hasonlítani mikor semmi köze hozzá?


    Űrhajós """!!!WAR THUNDER!!!""" nem wot
  • Skill
    #40
    ha valaki tudna segíteni tsen vagy skypon szóljon.
    t2 hajóm van és egy halom kérdésem.
  • Master91
    #39
    0.8.5 «Constellation of Colours»

    General changes

    Added extended ship customization.

    * Colour patterns are available in the Equipment tab.

    * The ship is divided into three zones.

    * The player can choose a colour for each zone.

    * For now, colouring is available for ships of ranks 1 to 6.

    Introduced the option to preview ships.

    * The player can see any ship model in the ship tree.

    * You can preview the ship by right-clicking its picture in the ship tree

    Now, stickers and colours are purchased for a limited time.

    * Players who previously bought undated labels keep them on the same terms.

    Changed the waiting time after the death of the ship

    * Penalty time accumulation after death of the ship is reduced from 7 to 5 seconds.

    * Accumulated penalty time reset now occurs after 100 seconds of surviving in the battle (previously 180 seconds).



    Ships

    Engineering frigates

    * Combat Drones: owner ship repair reduced by 50%.

    * Combat Drones: ally repair radius reduced by 60%.

    * Combat Drones: drone launch time increased to 30 sec.

    * Combat Drones: ally repair effectiveness reduced by 15%.

    * Nanodrone Cloud: repair reduced on average by 20%.

    * Autonomous Repair Station: hull repair reduced by 30%.

    * Autonomous Charging Station: shield recharge reduced by 30%.



    Interface

    Hangar

    * Stickers tab renamed to Customization.



    Matchmaking

    Changed the mechanics of squad participation in Sector Conquest:

    * Squads now get into Sector Conquest, regardless of its members' allegiance.

    * Points from the whole squad go to the leader's side of conflict.

    * Side conflict that receives points is determined by the same principles as for solo players.



    Graphics

    Added effects for Diffusion Shield.

    Added effects for pirate ships.

    Fixed thruster effects for some ships.

    Interface effects tuning.



    Sound

    Voice changes.

    Adjust the sound effects of different guns.

    Hangar sound tuning.



    Bug fixes

    Fixed a bug that prevented offering your own version of texts for the pop-up tool-tips.

    Fixed a bug that caused the game to crash.

    Fixed bugs in training contracts.

    Fixed a bug that caused incorrect statistics gathering.

    Fixed incorrect display of players carrying the EMP bomb in the Detonation.

    Fixed a bug where the message about allied drone destruction was blue.

    Fixed a bug where during the initial training the target released drones attacking the player.

    Fixed a rare situation where the radar was trying to add an object already in hangar.

    Fixed some minor bugs.
  • Jockey
    #38
    valts kontaktot empire-re es kezdle l huzni a voanlat, kli lehet szedni barmilyen hajot kiveve par premiumot
  • Master91
    #37
    Nem sajnos, minden hajót kötlező meg venni a tech tree vonalán.



    Viszont van 1 sniper hajó, ami kéne nekem a Empire-tól, 3-mas szintű, de 4-es szintű Federation vagyok.


    Buktam az a sniper hajót,mi? :/
  • Skill
    #36
    kötelező megvenni minden hajót ? úgy értem, most megvan a legolcsóbb t3-ra a pénz de pár óra és megvan a legjobbra is. nem lehet átugrani? nem érdemes?
  • Sunsetjoy
    #35
    Nekem kellett vagy 4 csata az első killhez. Meg ugye itt spray'n'pray megy a kisebb lézerekkel pl. szóval közelebb kell menni, és a lefoglalt ellenfelekbe durrogtatni:)
  • lammaer
    #34
    EGyelőre még a "kilövök valakit" nem jön össze :D

    Valahogy megzavar a HUDon az a sok kör, azt néha fingom sincs hogy tulajdonképpen hova is lövök :)
    Azér arra már volt példa hogy sikerült eltalálni vkit, de asszem a killen még dolgozni kell.
  • Skill
    #33
    moltorek néven megtaláltok.
  • Jockey
    #32
    tegnap pl talalkoztam egy igen izgalmas tier2es csataval. Dominion volt a palya, 3 beacont kell elfoglalni es megtartani igy kapod a pontokat(vagyis csokkented az ellenfel pontjait). Egy felig preamde group volt mind2 oldalon, amit csinaltak: volt 2 tanker hajo, azok mentek foglalni beacont, fenyevekre toluk hatul megbujva 2 sniper longrange hajok, akik fedezetek a foglalas alatt tankokat es lovoldoztek le roluk az enemyt. Ez mukodoktt egy darabig, amikor is a masik csapat (en is ebben voltam) a halal uta hirtelen elokapott gunshipeket es elfogo vadaszokat, amik elmentek hatra es kiiktattak a snipereket, fordult is a kocka,mert a tankok alapvetoen lenyegesen kevesebb sebzest tudnak bevinni. a vegen igy is buktuk, de szep kontrareakcio volt, buktuk de nagyon elveztem..:-)
  • Jockey
    #31
    nem gond, nem fogott meg.. azt azért látni kell, hogy a Tier1es csatak tulnyomo tobbsegeben kezdokbol jon ki, en voltam mar tier2es es 3as csatakban, ott minden durvan szervezettebb volt, es ezek a kezdeti fingom nincs hova de rafekszek az utanegetore es kilovok gyorsan valakit stilusbol lenyegesen kevesebb van..
  • lammaer
    #30
    No tegnap mentem vele pár kört, egyelőre nagy káosz számomra az egész csata. Ugye a tér minden irányából jöhetnek, mindenki megy mindenfelé, csak néztem ki a fejemből hogy most mi van....

    Amúgy így első blikkre jól megvan csinálva a cucc, de szerintem nekem felejtős lesz, túl pörgős az egész, nem nagyon érzem hogy nagyon lehetne taktikázni - a WTben legalább ott volt a magassággal való játszadozás - nekem az is kevés volt és hamar unalomba fuladt, itt még az sincs :(
    Egyelőre nincs meg a rákattanás effektus, és az nálam sose jó jel....

    A modulok amúgy egész jól feldobják a játékot, de hiányzik nekem a tankozásnál megszokott - "na most fedezékbe vonulok és kifújom picit magam, átgondolom mi legyen" lehetőség.

    Ja, aki meg a hülye csapattársak miatt ki tudott akadni a többi játékban, az itt hatványozottan ki lesz borulva. Ugye a "védd a kapitányt" játékmódban a fogalmatlan kapitány instant agyonveri a meccset, de sztem ha nekem problémám van a helyzetfelismeréssel meg a játékban a csaták felfogásával, akkor a sok egységsugaró embernek (aki pl seggel támad egy tankban) még nehezebb lesz értelmes dolgokat tenni.

    Sok nekem a 3Ds őrültekháza, maradok a hajóknál meg tankoknál.
  • lammaer
    #29
    "Válthatsz fajt bármikor" akkor annyira nem bármikor, de ha annyit nem számit akkor lényegtelen.
  • Volfram42
    #28
    Írja a választásnál, hogy nem számít bármilyen hajót vezethetsz. Csak az a néhány érték számít amit ott látsz. Válthatsz fajt bármikor, ha jó láttam 300 artifactba (zt hiszem ez a neve) kerül ami valós pénzért vehető.
  • lammaer
    #27
    Aha, ez a garázs része tagadhatatlanul Gaijines (WT) megoldás.

    Még egy kérdés: az hogy melyik "fajt" választja az ember számít vmit? Esetleg lehet menet közben másik "fajjal" menni, mint ahogy a nemzetek sincsenek kőbevésve a WOTban vagy WTben (mindenki mehet mindennel)?
  • Sunsetjoy
    #26
    Tényleg működik leszedve és átrakva saját gépre a játék :)
  • Jockey
    #25
    OK, akkor aki kiprobalta pls DObjon egy nicket ide, friends listen lassuk ki online es lehessen egyutt bohockodni..
    en: Zuzda
  • Jockey
    #24
    ami fontos, itt mivel 3 aktiv hajod lehet alapbol, tudsz reagalni a beadott mapra es mielott elkezdodik a csata latod enemyt és sajat csapatot ki milyen hajoval jon tudsz valasztani az adott 3bol a legmegfelelobbet, de ha meghalsz es olyan a map, hogy ujra eledsz akkor is valtoztathatsz..szoval nincs elcseszett hajovalasztas miatt szopas..
  • Volfram42
    #23
    Nem adtam fel. Csak még nem volt elég időm, mint Írtam is. Még rá fogok lesni.
  • Jockey
    #22
    ki kell probalni es nem feladni 2 perc utan mint volfram, mert annal sokkal kompletteb a harc mint elso latasra esetén tetszik. Egy jo csapat CFT healerbol tankbol, elharito vadszbol sniperbol all, nagyon feelinges, persze soloba vagy kifogod jo a csapat vagy nem, ugy mint wot, csak itt sztem kombat sokkal komplexebb
    amugy f2p es 1,7giga, es mint irtam penz nelkul erdemben jatszhato..
    lasd torzonborz videot, ott is elmondjak..
    engem Zuzda neve megtalaltok
  • Jockey
    #21
    Terep nagyon fontos itt is, aszteroidak roncsok moge szepen el lehet bujni, snipereknek tokeletes de menekulesre is, persze vannak nagy nyitott teruletek minden mapon.

    hajok: 9 tipus van, mind kulonbozo szerepkorrel, megtalalod a gyors elfogo vadasztol(covert ops), a tankig (guard), felderito (recon), csapatbuffolo(command) sniper(long range), az elfogo vadaszt kiiktato (tackler, healer(engineer) stb. Wot meg sem kozeliti a skalazhatosagot

    ownolas: tierenkent vannak a hajok, egyszerre 3v4 hajo lehet aktiv, a hajok tier-je fogja meghatorozni hova tesz be, tehat ha tier1be akarsz jatszani tier1es hajokat tegyel be aktiv slotba es nem lesz ownolas, mert mindenki azonos kepessegu (de ha tier1es hajobol 2o aktiv a

    harmadik tier3as akkor tier 3ba fog berakni a matchmaking)
    fegyverrendszer: minden slotra legyen az aktiv passziv legalabb 3 lehetoseged van, igaz ez fegyverre is, laser/plasma/cannon mindennek megvan az előny hatranya, sztem 1000el jobban skalazhato wot-hoz kepest

    upgradek: hajotipustol fugg, altaban egy hajonak 1-4 aktiv slotja van, minden slotra van 3-4 alvalasztasi lehetoseged, pl tackler 1es aktiv slot (te aktivalod harcban): repait kit(gyogyit teged), hullodat erositi, target paintet ellenfelet debuffolja...Szoval eleg valtozatos, raketakat es passziv slotokat nem reszleteznem.
  • Volfram42
    #20
    Fene nincs szerkesztés. A sebzésmodell a hp csíkra terjed ki.
  • Volfram42
    #19
    Én kipróbáltam ma, War Thunder hasonlattal élve olyan, mint az Arcade battle csak nincs gravitáció vagyis le se tudsz esni, ha kilőnek akkor csak egy pukk. Mindenki lő arcal amerre áll. Ha nem nyomod a w-t akkor megáll magától a gép valami csoda folytán szóval mindig nyomod vagy nem nyomod (itt lehet, hogy van valami beállítás ez ellen bevallom nem kerestem).
    Ez természetesen magánvélemény és nem mondom, hogy rossz lenne, már csak azért se, mert ennyi idő alatt semmi esélyem kiismerni a játékot.