2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • Vadnokedli
    #1803
    Nem számolom. csak játszok. Mondhatni a kötelező kihívásokért genezek
  • Nagylaci
    #1802
    Ebben nem értünk egyet, neked mennyi van?
  • Vadnokedli
    #1801
    Hülyeség csökkenteni, eddigi egyetlen challenge ami tényleg kihívás.
  • Nagylaci
    #1800
    Vince Zampella a twitterén azt írta, hogy lejjebb viszik a Gooser -hez szükséges killek számát. Most nem is tudom, hogy örüljek vagy ne... Ha leviszik akkor lehet, hogy a 22-vel már jóformán kész is vagyok, viszont örökké hallgathatjuk majd azokat akik még 50-et csináltak előtte.

    Link
  • Nagylaci
    #1799
    Van 22 Gooser killem, meg ha így megy tovább egy idegösszeroppanásom... :D
  • csaszix
    #1798
    Sörétessel nem igazán. Ha titánban vagyok csak akkor.
  • Kongy
    #1797
    Ja most nézem ki is írták, hogy szerver gondok vannak :D Na ez jól indul, pedig még csak most vettem :D Lehet várnom kellett volna még egy pár hetet :D
  • Kongy
    #1796
    Na megvettem a játékot, csak megtetszett videók alapján. Egy kört sikerült mennem, erre no servers found. WUT?
  • hugopareiros
    #1795
    nem zoomolsz?
  • csaszix
    #1794
    Nem használom mert nincs rá szükség. :)
  • Nagylaci
    #1793
    Igen, elszálltak a szerverek.
  • kill3r21
    #1792
    no server, jó ez az este :D
  • Nagylaci
    #1791
    Arra én is kíváncsi lennék, hogy mennyit aludtak mostanában... :)
  • Krinyo
    #1790
    Beteg állatok!
  • Nagylaci
    #1789
    Vannak 10-esek is! Szóval simán létezik.
  • Krinyo
    #1788
    Létezik hogy láttam 9. genes játékost?
  • Nagylaci
    #1787
    A jobb egérgombra mit programoztál? Vagy használod egyáltalán??? :D :D :D
  • csaszix
    #1786
    Level 43 és csak EVA-8 Shotgun használok 827 kill jelenleg. Már a bétába is azzal nyomtam.
  • Nagylaci
    #1785
    LOL! :D
    Én level 50 és agyaggalambra lövöldözök. Csak néha álcázzák magukat a nyomorultak! :D (Minden fegyvert megszereztem. Többször...)
  • Krinyo
    #1784
    Level mennyi vagy, és milyen fegyvert szereztél meg?
  • csaszix
    #1783
    Bocs.
    Nem tudtam, hogy itt csak arról lehet beszélni, hogy level menyi vagyok és milyen fegyvert szereztem meg.
  • hugopareiros
    #1782
    szabolcsi vagy ugye? :D
  • Vadnokedli
    #1781
    Ezt meg se láttam.
  • csaszix
    #1780
    Üdvözlet mindenkinek.
    Nem rég indítottam egy sorozatot Túravezetés néven Titanfallból.
    Aki esetleg kíváncsi rá itt tudja megtekinteni.
    Túravezetés Titanfall
  • Vadnokedli
    #1779
    Tudom csak előbb az arc legyen meg.
  • Nagylaci
    #1778
    Igazából titánnal van a legjobb esély a "Gooser" killre! Vidd a chaingun-t és reménykedj, hogy az ellenfél katapultál. És nem használja az auto-eject -et... Ha szerencséd van akkor a chaingun-al könnyedén leszeded a levegőből a delikvenst. :)
  • Vadnokedli
    #1777
    Level 40 en vagyok eddig 4 et öltem az 50 ből, most lett meg nem rég az LMG.
  • Nagylaci
    #1776
    Nem vagyok benne biztos! Most még csak elég kevesen (relatíve) értük el a Gen5 -öt, szóval éppen hogy amikor majd az "átlag" (nem pejoratív) tömeg is elér ugyanide majd pont, hogy akkor lesz az igazi cirkusz.
  • Malakai
    #1775
    Most fel lett kapva, majd lenyugszik a többség.
  • Nagylaci
    #1774
    Ne is siess annyira... :) Sajnos a népek már tudják, hogy léteznek a különböző generációk, és a "Gooser" lett a játék legismertebb kihívása. Szóval amint meglátnak a szép 5-ös csipemmel a lobby-ban azonnal figyelmeztetik egymást, hogy ne katapultáljanak, mert vadászom rájuk. Nem vicc, szinte mindenhol ez megy. És aztán tényleg... Sokan ezután inkább kinyíratják magukat a titánjukban, de akkor sem katapultálnak. Ezt a Chellenge-et kicsit jobban át kellett volna gondolni!
  • hugopareiros
    #1773
    El kéne ahhoz jutni gen5-be, csak nincs sajna most rá annyi idő
  • Nagylaci
    #1772
    "Gooser"-t Gen5-ben csinálja valaki? Nektek megy?! :)
  • V43 1105
    #1771
    Valaki game..?
  • BuriP
    #1770
    Igen annak a felemelését sokan kérték. Jó hogy tényleg figyelnek a játékosok igényeire, és úgy alakítják a játékot. Reméljük ez marad is így, és nem szól bele majd a kiadó a fejlesztő dolgába a DLC-ket illetőleg sem!
  • hugopareiros
    #1769
    Sok jó javítás érkezett. A legjobban a 300 pontra feltolt határnak örülök Attrition-ben.
  • R4ng3r
    #1768
    Első javítás megérkezett
  • hugopareiros
    #1767

    fasza kis bug
  • Fpocok
    #1766
  • Tababo
    #1765
    pont így szedtem ki 10perce egy pilótát. nekem viszont fölöttem volt egy kicsit nem alattam.
  • Nagylaci
    #1764
    Na végül is sikerült az 50 kill a Longbow -val. Annyi, hogy ebben a játékban aztán igazi szenvedés mesterlövészkedni. Senki nem teszi meg azt a szívességet, hogy egy nyomorult pillanatra akár egy helyben álljon. Szóval a végén reflexből lőttem pár olyan headshot -ot, hogy még én is ledöbbentem rajta! :D Annyit elért a játék, hogy fejlődtem azzal a vacakkal is egy kicsit.
    Gooser -re van egy módszer. Szóval azt mondják legjobb a Spitfire -el Rodeo killeket csinálni és mindenképp rajta maradni a Titánon! Amikor katapultál a pilóta akkor téged is kilő vele együtt! Ilyenkor az ellenfél kicsit alattad pont előtted lesz. Innentől mindenkinek a fantáziájára bízom, hogy mit kell csinálni! :D