2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • Kongy
    #1843
    De te magad is be tudod nyomni a cloakot manuálisan, ha kiteleportáltál :D
  • Nagylaci
    #1842
    Nevetséges ez az egész. Inkább megpusztulnak a titánjukban de akkor sem katapultálnak.
  • Vadnokedli
    #1841
    én csak most kezdtem el kb, de én minden játékmódban játszok nem csak titánban.
  • Nagylaci
    #1840
    7 óta játszom és egyet(!) tudtam összehozni... Úgy, hogy nullára verjük LTS-ben az ellenfelet és már eléggé megtanultam kilőni a katapultáló pilótákat. Szóval skill az nem kell ehhez, büdös nagy mázli az kell. :) Nekem már van 41!
  • Vadnokedli
    #1839
    Nagyon jó Pluszba 10 ből 8 pilóta ha kiugrik eltűnik a kék égben az autoeject cloak miatt.
  • Nagylaci
    #1838
    Nekem is van, hogy nem számolja amúgy. De szerintem ez csak véletlenszerűen történik, valami hiba.
  • Vadnokedli
    #1837
    Hát nekem nem számolt 2 közül 1 et nem.
  • Nagylaci
    #1836
    Dehogynem! Amíg földet nem ér addig beleszámít.
  • Vadnokedli
    #1835
    Vicces hogy ha ejektáltl a pilóta és ha ugrik egyet a levegőben az már nem számít bele a gooserba?
  • hugopareiros
    #1834
    Improved Matchmaking (Beta)

    ez is 1 jó dolog számomra
    nem szeretek a sok töketlennel játszani, illetve jobb ha van kihívás a játékban és nem csak töketleneket kell öldökölni
  • Vadnokedli
    #1833
    Én csak a muszáj miatt csinálom a kötelező Challenge-k miatt. Ez az 50 Gooser azért is volt jó.
  • hugopareiros
    #1832
    Én a hetesig vagy kilencesig akarok menni, azok néznek ki a legjobban. :)
  • Kongy
    #1831
    Már a CoD-oknál sem csináltam soha presztízses dolgokat, mert nem látom értelmét :D Oké, speciális jelzés a neved mellett... és? Akkor mi van? :D Lássák mennyit kockultál már a játékkal? LOL.
  • Krinyo
    #1830
    Dehogy! Igazi, állítólag kipostázzák, minden gen egy centi.
  • Vadnokedli
    #1829
    e-pénisz. Hogy pontosítsunk. Nehogy félre legyen vezetve
  • Krinyo
    #1828
    röviden: pénisznövelő.
  • Malakai
    #1827
    Gen1 vagy alapból, onnan lépsz Gen2-re és összesen Gen10-ig lépkedhetsz, minden Gen szintlépéskor elvesznek a feloldott fegyverek, stb, kivétel a titánok. Ellenben minden szintlépés után gyorsabban szedheted össze a dolgokat, mert gyorsabban jön az xp.
    Előnye pedig... Ő.. Na jó annyi, hogy minden challenge megvan, meg ott van a Gen10-es "dogtag" a neved mellett, na meg 3,5x-es xp szorzód a végére, nem mintha sokra mennél vele, hisz ki van maxolva. :)
  • Vadnokedli
    #1826
    Elhiszed hogy nem lesz semmi nyoma? Csak a jövőben lesz nyoma, ha netán bejön még több Gen és könnyít rajta, szerintem.
  • hugopareiros
    #1825
    2ND Generation Requirements
    Reach Level 50

    3RD Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    EVA-8 Shotgun: If It Moves…
    EVA-8 Shotgun: Top Gun
    40mm Cannon: If It Moves…
    40mm Cannon: Titan Killer

    4TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    R-97 Compact SMG: If It Moves…
    R-97 Compact SMG: Top Gun
    Plasma Railgun: If It Moves…
    Plasma Railgun: Titan Killer
    Satchel Charge: Top Gun

    5TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    Longbow-DMR Sniper: If It Moves…
    Longbow-DMR Sniper: Top Gun
    Quad Rocket: If It Moves…
    Quad Rocket: Titan Killer
    Charge Rifle: Critically Conditioned
    RE-45 Autopistol: If It Moves…

    6TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    R-101C Carbine: If It Moves…
    R-101C Carbine: Top Gun
    Arc Cannon: If It Moves…
    Arc Cannon: Titan Killer
    Sidewinder: Titan Killer
    Gooser Challenge

    7TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    Spitfire LMG: If It Moves…
    Spitfire LMG: Top Gun
    Triple Threat: If It Moves…
    Triple Threat: Titan Killer
    Mag Launcher: Titan Killer
    Brain Surgeon

    8TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    G2A4 Rifle: If It Moves…
    G2A4 Rifle: Top Gun
    X0-16 Chaingun: If It Moves…
    X0-16 Chaingun: Titan Killer
    Charge Rifle: Titan Killer
    Fresh Squeezed Challenge

    9TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    C.A.R SMG: If It Moves…
    C.A.R SMG: Top Gun
    Executioner
    Archer Heavy Rocket: Titan Killer
    All I Do is Win
    Look Out Below!
    40mm Cannon: Critically Conditioned

    10TH Generation Requirements
    Complete the following Challenges:

    Smart Pistol MK5: Top Gun
    Hemlok BF-R: Top Gun
    Kraber-AP Sniper: Top Gun
    Disarmed
    MVP
    Deadly Apparition
    Death Reincarnate
    X0-16 Chaingun: Critically Conditioned
    Plasma Railgun: Critically Conditioned

    illetve a challengek mellé el kell érned mindig a lvl 50-et
  • MrDevil
    #1824
    Valaki el magyarázná hogy vannak ezek a generation szintek, először eléred a lvl 50-t akkor megkapod a gen1-t ? és utána meg a challengek teljesítésével lehet a továbbiakat feloldani vagyo hogy?
  • hugopareiros
    #1823
    Ma nyomtam kis titan last standinget.
    3 kör alatt 3 50es jött és kért meg minket, hogy segítsünk nekik a gooserben.
    Mind3nak megírtam, hogy várjon pár napot és leviszik 5re.
    Mind3 visszaírta, hogy 1 sincs még meg nekik és hogy lehetetlen.

    xd
  • Nagylaci
    #1822
    Az a vicc, hogy jól meg fogom szívni! :D Már 32 -nél járok de attól félek, hogy pont nem lesz meg az 50, és leviszik 5-re. Akkor nagyon megérte... :(
  • Malakai
    #1821
    Ilyenkor tuti arra alapoznak, hogy mire állítsák, hogy ránéznek a statisztikára. A játékosok közt, hogy szóródik szét a gooser killek száma, vagy másiknál játékosoknál, hogy szóródik a védésért kapott pontok száma, bár ez utóbbi már egy bonyeszabb ilyen téren.

    És ezek alapján azt látják, hogy a nagy többség nemhogy a felénél nincs de csak pár gooser killje van, így lenyomták. Szóval azt erősen kétlem, hogy csak hasra ütés alapú ez, persze ki tudja... :P

    Valószínűleg még pár szűrőt be kellett volna nyomni, hogy jobban leszűkítsék, aktivitás, gen, használt fegyverek alapján pl. Hogy lássák ki az aki próbálkozik is a challengel, mert azokra kéne alapozni. Azaz a statisztika olvasás terén lúzerkodnak. :)
  • Nagylaci
    #1820
    Próbálom is, csak rohadt lassan haladok. :(
  • hugopareiros
    #1819
    még írták, hogy van idő megcsinálni :D
  • Nagylaci
    #1818
    Én nem tudom mit szednek ezek a Respawn -nál, de ez most már kezd egy kissé idegesítő lenni... Először mindenki csodálkozott, hogy "domination"-ban a védő 75 pontokat kap a védekezésért. Kicsit soknak tűnt, de volt jó oldala. Végre a játékokban voltak védők is a pontokon nem csak az üres pontokat foglalgatta mindenki. Ugye elég sokan kifogásolták ezt a rendszert erre a védőnek járó pontokat levitték 25 -re(!) Most tök jó, itt is az van, hogy folyamatosan foglalgatjuk egymástól a pontokat maximum út közben találkozunk az ellenféllel. Tényleg nem lett volna jobb ötlet előbb megnézni mit szól 50-hez a közösség??!!
    Most meg ez... 50 az tényleg rohadt sok volt ebből az alapvetően szerencsén alapuló, frusztráló challenge-ből. De erre levinni 5-re?! Még én is elég jól eljutottam 20 fölé pedig nem vagyok egy nagy szám a játékban. Szóval mintha csak végletekben tudnának gondolkodni, vagy mi a fene van velük. Én is azt hittem leviszik 20-ra vagy megfelezik 25 -re. Ráadásul azt írják, hogy azoknak akik még 50-et csináltak azoknál ezt valamivel jelzik majd a játékban. Szóval a sok kis elitista pistike majd villoghat vele úgy hogy azok akiknek már nincs lehetőségük az 50-et csinálni nem is tehetnek majd róla, hogy nem annyit lőttek össze! Azt hiszem éppen most látjuk megdögleni ezt a challenge alapú prestige rendszert...
  • hugopareiros
    #1817
    Én is csak megfeleztem volna. Ez pont jó feladat lett volna arra, hogy ne csak idő kérdése legyen a gen10-re eljutni, hanem tényleg legyen benne kihívás.
  • Vadnokedli
    #1816
    Ennyire azért nem vittem volna le.
  • Tyrant01
    #1815
    Gen5 Gooser challenge
  • Vadnokedli
    #1814
    vicces
  • Nagylaci
    #1813
    Itt nézd:

    Link
  • Vadnokedli
    #1812
    ez ilyen vicces answer day? (Mert én ezt kétlem)
  • TDC Geronimo
    #1811
    lol mai anticheat FAQból :D

    Q.) So what happens if I get banned?
    A.) Great news: you get to keep playing Titanfall! Less-great news: you only get to play with other cheaters. You can play with other banned players in something that will resemble the Wimbledon of aimbot contests. Hopefully the aimbot cheat you paid for really is the best, or these all-cheater matches could be frustrating for you. Good luck.
  • Kongy
    #1810
    Hát ezt mertem remélni
  • Skyline
    #1809
  • Fpocok
    #1808
    Titanfall's future game modes will be free, Zampella confirms
  • Nagylaci
    #1807
    Csak összezavart, hogy nem tudod mennyi Gooser killed van! Nemá', hogy nem foglalkozol vele?!
  • Vadnokedli
    #1806
    ööö.. De? Különben hogy 'nyilatkoznék' róla?
  • Nagylaci
    #1805
    Még nem vagy Gen5-ben?
  • N3suten
    #1804
    Nekem most ez van ... egy nagyon jó körrel