2846
swbw.jpg
  • gebali
    #2726
    Igen, nyilván unalmamban ilyeneket találok és trollkodom a fórumot, amin amúgy rendszeres író vagyok :D :D :D Sajnálom hogy nem hiszed el, majd legközelebb lövök róla képet hogy Fanboy Jack másba köthessen bele. Az Uralkodóval 88 kill volt, Bossk-kal 64 a Naboo-i pályán, ennyit pontosítok még. Arról, hogy mennyire voltunk bénák fogalmam sincs, nem 19 haverommal játszottam hanem random emberekkel.

    És amúgy értelmezd már amit írok, de ha nehéz, akkor meg nem muszáj fórumoznod: nem azt mondom, hogy túl erősek a hősök, hanem hogy a régi BF-ekben a játékmechanika úgy volt megoldva, hogy senki nem foglalhatta be egy egész meccsre őket, mert egyre gyorsabban fogyott az életük magától, amit el lehetett odázni ha valaki jól tolta, de nem a végtelenségig. Itt pedig semmi korlátja nincs a hősök használatának.
  • Raulblanco7
    #2725
    Az a baj hogy butaságokat írsz, 1.2 patch eléggé lenerfelte a hősöket és már nagyon könnyen halnak, a játékosok pont amiatt szoktak panaszkodni hogy bejönnek egy hőssel és azonnal meghalnak kb. Ésszel és óvatosan játszva lehet mostanság csak hőssel tovább élni, ha nálatok 2 ember is 80 killt csinált vele, akkor ti a legbénább 20 játékos voltatok akiket a játék össze tudott válogatni, nagyon nehéz egy nagyon jó vs nagyon gyenge csapattal játszva is 50-nél több killt csinálni. Én konkrétan egyszer láttam 80+ killt eddigi játékom alatt szóval ne haragudj meg ha kicsit kétkedve fogadom hogy nálatok rögtön ketten is.
  • gebali
    #2724
    Nem kell fanboykodni, nyugodtan el lehet fogadni a jogos kritikát, az viszi előre a dolgokat :) Az, hogy ha van egy OP játékos egy dolog, de ha még kap pluszban OP karaktert, amit örökre megtarthat (hiszen jó játékos, nem fogják kilőni egyhamar), akkor ott seggbe van kú.. rúgva a játékegyensúly. Értem én hogy neki fun de az egy-két player a kb. negyvenből.

    Egyenlő pályák, egyenlő esélyek, én biciklivel megyek.
    Utoljára szerkesztette: gebali, 2018.03.11. 06:53:28
  • Raulblanco7
    #2723
    Esetleg ne legyen korlátozva hogy téged hányszor lőhetnek le? Ha valaki egyszer lelőtt onnantól 10 percig tőle nem kapsz be sebzést? Írok is az EA-nek hogy azonnal vezessék be.
  • gebali
    #2722
    Most hosszú idő után visszamentem tolni és azonnal elegem is lett belőle. Nem csak immersion breaking de egyenesen frusztráló, hogy a jobb játékosok mekkora előnyre tehetnek szert csak azért, mert a hősök ideje nincs lekorlátozva. Ha egy skillesebb player lehozza Palpatine-t vagy Bossk-ot, akkor csá, már csak ágyutölteléknek vagy jó onnantól kezdve. Most két player is volt, akik 60-80 kill hoztak le egy sima meccsen, úgyhogy amint vége lett, léptem is ki a francba.
  • Raulblanco7
    #2721
    Finn egy sima lövöldözős hős minimális heallel, vannak helyzetek amikre jó, de amíg ilyen bugos OP a dc15, addig nincs értelme behozni őt vagy Phasmát mert egyszerűen kevesebbet sebeznek mint a dc15.
    Egyébként nem rosszak, bár igen, ha lehet hőst hozni de csak őket lehet, akkor többnyire inkább én is passzolom, Palpatine vagy Rey ha nem választható akkor gyakran nem is választok inkább másikat, esetleg Bossk vagy Yoda még.

    Mai Palpatine védekezés death staron, az első 100nál elhullottak, 37 kill abból itt volt.
  • NEXUS6
    #2720
    Tegnap jött a FW frissítés PS4-re, és ezzel összefüggésben vagy nem, de kb éjfélig elérhetetlen volt az EA server.
    Kicsit megijedtem, hogy megint egy nagy bug, de éjfél után már minden működött, kellet is még egy két gyors menetet nyomni! XD
  • NEXUS6
    #2719
    Na közben mondhatni szintet ugrottam. A heavyvel abálom mostanában rendesen a népet, általában az első hatban már benn vagyok 20-30 killel átlagosan, bár pont még nem jön annyi, hogy dobogós helyre kerüljek, nem is arra megyek rá.

    A heavy-vel, így kifejlesztve már szembe lehet szállni a hírókkal is, de azok persze kimaxolva, jó kezekben sajna verhetetlenek továbbra is. Véleményem szerint shooterből Leia mindent visz, kardos erős csávókból Luke, az Emperor, de főleg Maul a sukár. A többiek nekem nagyon tölteléknek látszanak, nagyon kevesen fogják valszeg pont pl Finn-t kimaxolni, szerintem.

    Lassan megint visszatérek a röpülgetéshez is, de ott még sokat kell fejleszteni, szerencsére a heavy viszont hozza a pénzt rendesen.
  • Raulblanco7
    #2718
    Szar ügy ha neked nem jött be, szerintem nagyon megérte az árát, én remekül elvagyok vele minden nap Galactic Assaultban, mást nem is nagyon megyek.
  • Califa
    #2717
    Ezzel a fasza kis játékkal csak egy baj van............ hogy pénzt adtam ki érte.
  • gebali
    #2716
    Ez mind szép és jó lenne ha az EA máskor meg nem a lore szentségére hivatkozna.
  • Raulblanco7
    #2715
    Több oka is lehet, pl az egyik hogy 4 hős lehet egyszerre bent, de az eredeti trilógián kívül a többi idősíkból nincs 4 hős.
    Dark side oldalon az 1-3 részből van egy Palpatine és egy Maul esetleg Vader még de az már nagyon megerőszakolva férne oda csak, Disney korszakból egy Phasma és egy Kylo.
    Light side oldalon csak az első 3 részből van hiány, oda max Chewbacca és Yoda megy.

    De ennyi erővel akkor lehetne amiatt is problémázni, hogy akkor Yoda ne lehessen Naboon, mert nem harcolt ott, Palpatine csak a death staron lehessen, de ott is csak a saját szobájában Vader és Luke mellett mert ő sem harcolt ezen kívül máshol, ami a játékban van.

    Ha elkezdünk ennyire kritikusak lenni, akkor mindig lehet találni hogy na akkor ez se, az se, stb, nekem pl semmi bajom nincs azzal hogy keverve vannak a hősök az viszont zavarna ha mostmár korlátoznák időrendben őket.
  • toza #2714
    de h miert kevertek igy ossze az idosikokat ? :(
  • Raulblanco7
    #2713
    Berakom ide is, úgyis pangás van, szerintem új saját rekord, ekkora pontelőnnyel még soha nem nyertem, ráadásul védő oldalon, az ellenfélnek voltak AT-ST-i, renteget rakétát lőttem el + explosive sentryvel utána az objectivet, utána officerrel védtem a 2-3. fázisban, majd egy kis killstreak Rey-el a végén.

  • Raulblanco7
    #2712
    Az előző hozzászóláshoz: engem 2 hete vasárnap vettek fel ingame, véletlenül egy szerverre és oldalra kerültünk aztán magyarul is elkezdtünk írni chaten, azóta velük játszom ott a ts-en minden nap, nagyon jó társaság, játszani is tudnak, szóval ajánlom mindenkinek aki csapatban szeretne játszani.
  • mulli1986
    #2710
    Na akkor tapasztalat, csak hogy ha valakit érdekel még a téma. Az USB-s fejhallgatókhoz mind van jack. Mégpedig azért, mert ezek az usb-n keresztül csak rezegi meg világítani tudnak. Ergó, semmi értelme.... Mondenesetre sikerült megoldani a hangkártyás problémákat, az elején zajos volt, de most már az se, szóval....

    Itt kérdezném meg, hogy ki szokott taktikázva TS-el megerősítve játszani? Aki szeretne csatlakozni, annak bedobom ide az origin felhasználómat, nyugodtan egyen fel :)
    Miller86HUN
  • mulli1986
    #2709
    Nekem is azóta van gondom, mióta az új géphez járt egy 5.1-es hangkártya, így mikor a HDMI be van dugva, 3 helyről akar szólni a hang, ami kicsit felakasztja a windowst. A Mikrofon meg katasztrófa. De lehet veszek egy olyan fülest, ami dupla jackes és még usb is van rajta. Problem solved :D
  • Raulblanco7
    #2708
    Nekem semmi bajom nem volt eddig a jackes headsettel, mondjuk SW-nél előjön heti 1-2 alkalommal egy olyan hiba hogy elmegy a hang és azt csak a játék újraindítása oldja meg, de hogy ennek ehhez van-e köze, passz.
  • mulli1986
    #2707
    Azt mondjátok meg nekem, hogy használtok-e headsetet és ha igen, akkor USB-et vagy Jackeset? Mert szopok az 5.1-es hangkártyával és nem akarok beleszaladni egy felesleges karikába jackes headsettel. Érdemesebb lenne az USB-et venni? Kevesebbet szívnék vele? Gondolom a programok is jobban kezelik mint a jacket a windfos
  • Raulblanco7
    #2706
    Nekem az egyik kedvencem a Hoth pálya, főleg lázadó oldalon, az X-wingekkel szabadon szadizhatom a földi egységeket. Kevés az ilyen szempontból ennyire jó pálya, Starkiller és Maze még ami ilyen, Naboo, Crait és Kashyyyk nem annyira jó ilyen szempontból, ott túl sok a fedezék / épület.
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2018.02.15. 09:35:57
  • gebali
    #2705
    Én gyűlölöm a Hoth-ot, legalábbis az első harmadát. A második már szórakoztató, a harmadik meg korrekt.
  • mulli1986
    #2704
    Hát emberek, a Craiten tegnap voltam először, de hogy az milyen feelingesre lett megcsinálva és epicre, hát beszarás. A Hoth az kb egy hulladék, talán az egyetlen easter egg a Wampa átjárók vagy barlangok, de kb érvényesülni nem lehet azon a pályán. Beléptem At-At-ba is de volt hogy kidobtak belőle és arra figyeltem fel hogy ott rohangálok egy szál officerbe a hoth pálya közepén a csipások meg éppen jól szórakoznak a céltáblán a mellkasomon.... Vannak kreténségek azért a játékba...
  • Raulblanco7
    #2703
    Igen, Crait-en a hátsó ágyúk tényleg brutálisan sebeznek, de ha a csapatod nem lövi a rakétákat, akkor ott ülsz benne feleslegesen, illetve én ki szoktam szállni hogy addig se támadják, csak akkor ülök be ha látom hogy lövik a rakétát.
    AT-ST ellen is sokat sebez, de megint ha a csapatod olyan hogy ti vagytok fölényben, mennek a rakéták, akkor oké, de ha a dark side van fölényben sniperekkel, vadászokkal, AT-ST-kkel, akkor gyorsan kilőnek onnan.
  • NEXUS6
    #2702
    A Hothon az is jó módszer hogy előre rohansz a lépegetők vonaláig, bármelyik oldalon vagy, aztán belépsz egy ágyúba és irtod az ellent. De én sem szoktam eröltetni a nagy lépegetőkbe beülést.

    A Crait pályán a lázadóknál hátul vannak elég dúrva ágyúik, 2-3 db, azokba is érdemes beszállni. A nagy lépegetőket is meg lehet velük állítani, ha megfelelő számú ion találatot kapnak, de ha bejönnek a tyúklábú lépegetők azokat is könnyen szétkapja. Még a vadászokat lehet vele ritkítani, de ahhoz azért kis ügyesség is kell.
  • MrStokes
    #2701
    Starkiller-en ruhellem a "kocsikat", ezert ott lazadokent altalaban heavy-kent szoktam spawnolni es konkretan oket vadaszom. :D
  • MrStokes
    #2700
    Erdekes, erre nem gondoltam, de legalabb megmagyarazza, hogy miert nem tudok szinte soha bekerulni.
  • MrStokes
    #2699
    Ezen mar gondolkoztam, hogy akinek sok pontja van az sorozatosan ujra tudja venni adott jarmuvet, ezert talan nem artana valami kis par sec-es cooldown, hogy ne lehessen ujravenni es akkor talan masnak is lenne lehetosege megvenni, de ez EA-nak mar lehet tul bonyolult lenne...
  • Raulblanco7
    #2698
    Hoth-on nem szoktam rámenni arra, inkább sniperrel balról a hegyről lövöm azokat akik felszedik a rakétát, az AT-AT-t annyira nem szeretem, meghagyom annak aki igen, csak a Starkiller mapon szórakozom a kocsival és respawnnal, de pl tegnap 3an nyomtak egyszerre respawnt rá lázadóként, mert látszott hogy elsem indultunk még kb és 97 volt a megmaradt egységek száma, ott 1 pofára esett, mert csak 2 lehet bent egyszerre :)

    Az első harmad után amikor már az emelkedőre kell felfele menni Hoth pályán, ott már beleülök ha épp van, de ott már nehéz bekerülni, persze szerencséd lehet bármikor, csak annyi kell hogy pont akkor kerülj respawnhoz a választható egységekhez, amikor a jelenlegi sofőrt kirakta belőle a rendszer, ez vak szerencse.
    Illetve nyilván ha a sofőr nem respawnol szándékosan azonnal, hogy visszaülhessen, akkor onnantól szabad a pálya a következő meghalt és respawnoló játékosoknak amíg bele nem ülnek, én nem szoktam, vigye aki akarja, egy kör bőven elég ilyenkor nekem.
  • Raulblanco7
    #2696
    kb 5 hete van meg a játék, eleinte persze még a hero-kat unlockoltam a creditből, aztán mire azok készen lettek, láttam egy youtube videót hogy hero-t kell nyitni mert a craft alapanyag a fontos a ládákból, szóval úgy csináltam, nyitok 1-1 starfightert is néha, de nem sokat játszom azzal, a starfightereimen van a legkevesebb kártya, a legjobbak is ilyen 10-15-ös szinten max.
    Heavy-t használok elsősorban, ott a 3 használt kártyám lila, sok hőssel van már 3 x kék, illetve enforcer kékes lilás, vagy az a csoport amiben az at-st van szintén, általában összevárok egy 25-50k creditet és egyszerre nyitom el, aztán abból 1 kiszemelt valami kártyáit felhúzom amennyire lehet, a legtöbb amit össze tudtam várni eddig 75k volt, utána elfogyott a türelem :)
  • mulli1986
    #2695
    Én alig pár nap után a starfightert kezdtem kinyitogatni, mert dob herot is, troopert is és a trooper messe nem dob annyi jót, hogy ne kettőt vennék a másikból. Majd ha már a többivel megvagyok, akkor trooperezek, mert úgy látom a drága pénzt nem érdemes a trooper ládára költeni.
  • Raulblanco7
    #2694
    Szerintem ugyan annyi jön, így nem éri meg nyitni, herot kell nyitni, esik az alapanyag, craftolod ami kell, mondjuk én összevárok egy 25k creditet minimum hozzá, a legtöbb egyszerre 75k volt, ott már nem bírtam tovább. De iszonyat gyorsan elfogy az is.

    Az officeres trükközés Starkiller mapra értendő, ott 200 a kocsi amivel aztán lehet carmageddont játszani, esetleg Hoth még a speedrunner szintén 200, de azzal én semmit nem tudok eltalálni, a többi gép drágább. Starkilleren, Hothon, vagy Maze kastély pályán szeretek lázadó x-wing lenni, ott előnyben vannak azok a gépek, és sokszor szabadon szadizhatom szét az ellen frakciót.

    Pl maze kastély pályán a domb, sokszor nem a birodalmiakból vadászgépes, a védendő pont felett felfele repülök merőlegesen, amint kiérek a pályáról, vissza lefelelé merőlegesen, minimum sebességgel, és szitává lövöm a védendő pontot és környékét, a saját csapattársaidat látod, na annak az ellenkező oldalát kell lőni :) Van hogy nem találok el semmit, de ugyan ilyen gyakran van hogy 2-3-4 kill.
    Pár kör alatt megtapasztalod milyen magasságban kell felhúzni hogy ne fúródj földbe.

    Starkilleren ugyan ez, a lépcsőt lövöm szitává és 2-3 killek jönnek belőle.

    Hoth-on többnyire a lépegetőket lövöm amikor lőhetőek, azok között a többi vadászt, at-st-ket, vagy ha nincs más akkor a snipereiket.

    Pár nap gyakorlás után viszonylag belejöttem, eleinte nagyon nehéz volt egyáltalán meglátni hogy mi van a pályán, de ahogy hozzászoksz már egyre jobban megy és mostmás sokszor az a gond hogy túl sok célpont van :)
    Persze van még hova fejlődni vele, pl Naboo házak között engem kiszedtek sokszor, de nekem az nem nagyon megy még, egyszer egy LAAT-t igen, az le is csalózott és kilépett, pedig csak merőlegesen mentem rá és egy rakétát is kapott, bele is haltam mert nem tudtam már felhúzni a gépet, de megérte :D

    Egyébként vadászgépbe azért nagyon nehéz, mert nagyon korlátozott számú lehetséges, illetve sok pontot ad, szóval aki volt vele, az az esetek nagy többségében rendelkezik annyi ponttal, hogy azonnal viheti is az újat, szóval kihalásos alapon tudsz bekerülni oda, ha valamelyik mégsem akar újra azt hozni, vagy pont úgy haltál meg, hogy te már repsawnolhatsz, és választhatsz, ő pedig pont úgy robbant fel hogy már halott, te választhatod helyette, de neki még kell 1-2 mp mire újra kiválaszthatná.

    Ugyan ez a helyzet az AT-AT és egyébb védendő kísérendő cuccokkal, kirakja a gép belőle, csak nyom egy resapwnt hogy meghaljon és választja újra.
  • MrStokes
    #2693
    Amikor kezdtem csak trooper ladakat vettem egy jo darabig, aztan amikor mar megvolt a kartyak nagy resze, akkor atalltam a hero crate-ekre.

    Azota en is csak ezeket veszem, mert, ahogy irtad ez a legolcsobb, a crafting alapany jon itt is, viszont nagyon ritkan ad uj kartyat es a legtobb az duplicate. Az engem is erdekelne, hogy a trooper ladabol tobb crafting anyag jon-e es ga igen, akkor mennyivel tobb (biztos nem 2-szer annyi).
  • MrStokes
    #2692
    Hahh, hogy meg ezzel is trukkozni kell.
    Akkor mar ertem miert nem elerheto soha semmilyen jarmu!

    Na de akkor mostantol en is ezt fogom csinalni, ugyis officer a main-en.
  • Raulblanco7
    #2691
    A bukfenc az alt, a space egy sima ugrás.

    Vicces dolog ahogy bukfencezik körbe körbe az ember, de elég hasznos.
    Hero vs trooperben is többször volt hogy a hőst 1 vs 1-ben megöltem mert hiába hadonászott a fénykarddal, nem tudott eltalálni, jókor bukfenceztem mindig arrébb, van persze hogy nem jön be és ilyenkor 1 vagy 2 ütés, azonnal annyi, illetve zárt kis helyen nehéz, de nyílt terepen simán van esélyed fénykardozós hős ellen.
    Egyszer 1 vs 1-ben kinyírtam Palpatine-t, valaki elől menekült szóval utána mentem, kb harmad hp-n lehetett, majd jött Dart Maul, de nem talált el sem az ugrással, sem a dobással, a fojtás elért de az meg nem ölt meg, és mire utánam ugrott megint el tudtam bukfencezni, fél hp-n volt már és inkább menekülőre fogta, kb 15-20mp múlva visszajött, de megint nem ment neki, alacsony hp-n volt, megint elmenekült, akkor a másik oldalamon jött 4 droid (Naboo 40 fős galactic assault) elkezdtem azokat lőni heavy + pajzs kombóval, és láttam a minimapon hogy a kis sunyi Maul megint közeledik, de ott már nincs mit tenni, lőttem tovább a droidokat, hátha leszedek 1-2-t mire elér és megöl.

    Egyszer pedig Vaderrel voltam 1 vs 1-ben amikor szintén elemekült, epic volt amikor pont úgy bukfenceztem hogy ő pedig a fénykardot dobta felém és az én monitorom úgy látszott mintha felettem repült volna el, kár hogy nem videóztam a játék közben.

    Sarkoknál állva szokták még használni, fedezékből épp kibújva, ellövöd amit akartál aztán bukfenc fedezékbe, sokszor haltam meg úgy hogy nálam már bent voltam fedezék mögött, gondolom nála még nem, ez van, így talán gyorsabban bent vagy.

    Illetve vannak hogy heavy + pajzsom ellen úgy próbálnak nyerni assault vagy officerek 1 vs 1-ben hogy ugrál bukfencezik körbe körbe, és reméli hogy túléli overheat-ig, aztán amíg újratöltök megpróbál leszedni, de többnyire nem megy, 1-2x azért bejött nekik.
  • Raulblanco7
    #2690
    Én pont a legolcsóbb 2200-as Hero-t veszem, mert hogy jó essen arra az esély kb nulla, de igazából az csak bónusz ha bármi esik, a 35-50 craft alapanyag kell / box, abból upgradelem amit akarok.
    A trooper ládából több alapanyag esik?
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2018.02.12. 15:16:05
  • Raulblanco7
    #2689
    Beleszaladtam Én is a TL50 secondary fire-ral, azt hiszem 200 kill kellett a fegyver unlockhoz, még 150 a secondary fire-hez, végre meglett, erre nem unlockolódik, ment a report, kb 1 hét telt el, most a múlthéten kaptam meg, mellé valami ládával amiben volt kártya, credit, craft meg 4000 credit, hogy ez szerver szintű volt vagy nekem a report-ra a válasz és megoldás, azt nem tudom, de minden ilyen bugos archivement javítva lett nálam.
  • Raulblanco7
    #2688
    Nem kell gránát, az teljesen random hogy betalál-e. Sima officer, spawnolásnál elnyomod a boostot a tömegbe 200-350 pontért és mehet is a respawn, majd a carmageddon :)
    Első rend oldalon én is ezt szoktam, Ellenállóként már nem pocsékolok erre 1 életet a 100-ból.
  • Raulblanco7
    #2687
    Vannak kártyák amik adnak bónuszt, illetve heavy-nek a defender ami ad pontot találatra, játék közben is van egy csík alul ami felmehet 2x-re, azaz a dupláját kapod a pontokból mert pl a groupoddal együtt mész vagy mert csináltál ezt azt.
    Ezek a többlet pontok elkölthetőek hősökre és special trooperekre, de a listában csak a hagyományos bónusz és szorzó nélküli pontszámaid lesznek beírva, ahogy mindenki másnál is.
  • MrStokes
    #2686
    Az a vicc, hogy eddig sztem en is kb. 2x ultem AT-AT -ben, mindezt 130 jatekoraval a hatam mogott. :S
  • mulli1986
    #2685
    Amit én tapasztaltam, hogy assaulton kívül még nem mentem más kasztal de a heavym már 15 körül van. Szóval a kiegészítőktől függ milyen szintű a játékosod. Egyébként én 8-as szinten vagyok. A színek sorrendje szürke - Zöld - kék - lila. Ha ilyen színű a mod, az jobb mint az előző és ugye a modok erősségétől függ, hogy a karid milyen színű.

    Nekem meg olyan kérdésem lenne, hogy ezek az elugrálások ilyen kódolható képesség vagy boxon működik vagy hogy van, mert én ha a spacel ugrálok, nem látom, hogy jobbra balra bukfenceznék...