2846
swbw.jpg
  • mulli1986
    #2683
    Én akkor mit mondjak? :D Meccsenként tolok max 15 eliminationt ebből talán a fele kill, a többi assist. És ez az arány marad de többnyire 6-8 eliminationom van. Pedig én a nagypapis bujkálós kemplelős technikától kezdve a rászaladós tunkolós technikáig mindent kipróbálok. A K/D meg rendszeresen 1 alatt van...
  • NEXUS6
    #2682
    Én is láttam héten egy 99-et, lehet, hogy eddig tudja mutatni a progi. :)
    Detto hasonló statjaim vannak, talán a 25 kill volt eddig a legtöbb (amivel abban a játékban valahol a középmezőnyben végeztem), az assault classt úgy nézem kimaxoltam fegyver/starcard szinten, szal, ha nem változtatok a nagypapis stílusomon ez valszeg már így is fog maradni. Még a hírók adhatnak rá, de inkább a jó lövöldözősöket használom ott is, Han Solot, meg Phasma-t a másik oldalról. Ahogy láttam Leia-val is sokan nyomják. De hát én fényévente 1X tudom megkapni őket, szal fejlődés elég minimális, ezen a téren.
  • MrStokes
    #2681
    Azt vettem eszre, hogy valoszinuleg tul ovatos lehetek, mert kevesszer szoktam meghalni, de cserebe a kill-jeim szama is nagyon alacsony szokott lenni.
  • gebali
    #2680
    Én meg igyekszem 1 felett tartani a K/D-t, nem mindig nagy sikerrel :D
  • MrStokes
    #2679
    Multkor az egyik Galactic Assault palyan egy csokanak a meccs vegere 99 elimination-je volt. Szerintem ez a legtobb, amit eddig lattam.

    Az elejen meg zavartak az ilyenek, de most mar fel sem veszem. Persze ha nekem a vegere osszejon 10-15, mar orul a fejem ( ritka nagy FPS antitalentum vagyok
  • NEXUS6
    #2678
    A starfightert egyelőre én is hanyagolom, de nekem is nagyon tetszik, sokkal jobb mint az előző részben volt. Idővel annakis nekiállok.

    A challengekkel/milestonokkal kapcsolatos bugokat éppen most javítják. Elvileg új érvényesíthetetlen reward már napok óta nem jön létre, és a régi bugosokat meg folyamatosan unlockolják. Ha a tiéd úgy maradt akkor érdemes az EA SWBFII honlapján bejelenteni.

    Vannak elég ügyes srácok azért.Youtube-on néhányan raknak fel nagyon jó kis videókat és le a kalappal elöttük. Szóval én itt azért kezdőként (ami valszeg így is fog maradni :) simán el tudom képzelni, hogy van akinek annyira kezében, én azonban még sokáig nem érem el akár a 30/40-es kill szintet sem játékonként.

    Azonban a feltápolt hírókkal még ezt is simán duplázni lehet, ami szerintem nagyon elbaxsza a játékot az erősebb irányba. Volt már olyan leosztás, hogy nálunk mindenkinek 10 alatti killje volt, a másik oldalon, meg minimum duplája és értelem szerűen buktuk az első fázisban. Ráadásul ha gyengék a sajátok/túl erősek az ellenfelek onnan is kapsz hátbalövést, ahonnan amúgy nem szoktál és nem is számítasz rá.
  • mulli1986
    #2677
    Hát így jó pár nap után azt tapasztalom, hogy a blast az én játékmódom egyelőre. Igaz, hogy mostanában már mindig a gyengébb csapatba nyom be a játék, de ott még van esélyem pár fejet szegni. A Strikeba, ha bejön egy pontfoglalós játék, ott kb beülnek a pontra az erős csapattal és lemészárolnak, vagy ha nekünk kell védeni pontot, akkor pikk pakk kipucolnak... A galactic assault ugyanez a szindróma. Starfightert még csak egyszer próbáltam az tetszett, de a challengeket hiába csinálom meg, nem kapom meg érük a rewardot. Ez a bug lehet amit már lentebb írtak. Viszont arra kiváncsi lennék, hogy mi lehet, amikor egy játékos ledarál 10 másikat közte engem is és mikor mutatja, akkor 0. szintű, 0 élettel. Van pár ilyen. Ez cheat vagy szintén bug?
  • NEXUS6
    #2676
    Sajnos csak azt tudom mondani, hogy adott játékot csak adott játék művelésével lehet megtanulni, vagy pontokat szerezni hozzá. Az új fegyverek kipróbálásához jó lehet az arcade is, de ott is érdemes mindenképpen a legkeményebb beállítást választani, még akkor is hót gyökerek az ellenfelek egy emberhez képest, bár nagyon ritkán tudnak meglepetést okozni.

    Én maradtam a Galactic Assaultnál mert ott kapok multiplayer killeket adott fegyverre és az összes játék mód közül ez a legjövedelmezőbb ahogy észrevettem, pontok, kredit viszonylatában. Bár amikor az első fázisban véget ér a meccs mert valamelyik oldalon olyan profik vannak az szopás lehet, mert a legjobbak is pár ezer ponttal zárják. Szal jobbak az elhúzódó, overtime-os meccsek, amelyek végig mennek.
  • mulli1986
    #2675
    És Te melyik játékmódokban szoktál farmolni?
  • NEXUS6
    #2674
    A #2627 elég jól összefoglalja a dolgokat.
    Boxokat illetően egyelőre én trooper loot boxot szoktam venni, néha jó dolgokat dob, kb erre tudom a pénzt elkölteni, mert a hirók már majd mind unlockoltak. De rengetegszer ad duplikált karikat.

    Fegyvereket illetően az Assault-hoz az összes fegyvert unlockoltam, nekem az utolsó, az EL-16HFE jön be, inkább nagyobb távról szeretem nézni, a dolgokat, de a aki belharcos annak a CR-2 a nyerő. Az utóbbit azért nem szeretem, mert kicsit izmosabb ellenfél, pl. feltápolt Heavy nem lőhető ki alapból a túlhevülésig. Az El-16HFE a kiegekkel iszonyat brutál automata mesterlövészpuska lesz. A dupla optika miatt jobb mint az alap mesterlövészpuska, sokkal dúrvábban sebez, és távolról tudsz akár egyedül eldönteni szitukat, mert mindenkit leszedsz vele. Ha nincs rálátás, bujkálós a pálya ott értelemszerűen nem érvényesül ez a képesség, de a legtöbb pályán lehet hozzávaló kempinghelyeket találni.

    Sajnos, vagy nem sajnos, de a pályákat ki kell ismerni a Galactic Assaulthoz. Tudni kell, hogy mi az adott szakaszban a nyerési feltétel. Ha ezt támogatod, akár zéro killel, akkor nyer a csapat és te is kaphatsz pontot, ha például őrzöl egy helyet, vagy kilövöd a lépegetőt. Általában persze célszerű az ellenfél aprítása, de ha pontot kell foglalni ott is érdemes ezt úgy csinálni, hogy oldalába kerülsz és még azelőtt tűzharcolgatsz vele, hogy elérné a pontot. Ilyenkor is lehet, hogy kevés killed lesz, de a csapatod győzni fog, viszont nem kapsz valszeg még objective pontokat sem.

    Szerintem ez egy elég élvezetes játék, de az alapfegyverekkel szopás. Addig farmolás, de ha megnyitottál egy neked passzoló fegyvert attól kezdve meg elég jó buli akkor is ha nem sok pontot érsz el. :)
  • mulli1986
    #2673
    Sziasztok megint. Köszönöm a tippet a verzió vársárlása kapcsán. Némi tapasztalat hiányában útmutatást kérnék. Kinek mi a tapasztalata, hogy érdemes nyomni a játékot, milyen boxokat érdemes venni, stb.
    2 napja elkezdtem, azóta letoltam a kempingezést, de az újjáéledés verziót még nem. Nyomtam pár blast multit, azokban kezdőként is tudtam érvényesülni egész jól assault karival. De heroes, galactic assault modban nem tudok labdába rúgni. Melyik játékmódokkal érdemes és melyik karikat fejleszteni, ahhoz hogy normálisabban tudjak érvényesülni ezekben a játékmódokban is és legyenek értelmes modok, fegyverek? Választ köszi!
  • gebali
    #2672
    Hát, a lore ott is pofán van rúgva :D
  • hawkie22
    #2671
    Ezért játszok csak Starfighter assault-ot, ott ilyen probléma nincs. :)
  • Vicodine
    #2670
    Ez meg erre.... Ez ilyen... :D
  • gebali
    #2669
    Hero Deathmatch, arra van kitalálva.
  • Vicodine
    #2668
    Es mi van azokkal, akik hosokkel jobban szeretnek lenni? Mint mondjuk az emberek tobbsege. Abszolut nincsen semmi eltulozva, annyi van, hogy az emberek agyatlanul, onceluan jatszanak, ezert nincsen csapatjatek, hogyan is kellene hatekonyan fel sec alatt 1-1 host leszedni stb...Hossel lenni jo is, feelinges is, viszont ha jo az enemy, az egyik legszarabb is, mert pillanatok alatt ramegy mindenki es szetszedik mint a szart. Sokszor volt mar ilyen, az egyetlen, amit tulzasnak tartok, hogy sok host trooperekkel nagyon egyszeru kinyirni, mintha nem is hosok lennenek....
  • NEXUS6
    #2667
    Közben felmerült némi gond a játék háza táján, egész kis #metoo botrány kezd kibontakozni, merthogy az achivement/milestone rendszer úgy tűnik bugos. Ráadásul ez már régebbről is felmerülő hiba. Az elért kritérium után, ha valahogy megszakad a kapcsolat az EA szerverrel, akkor nem tudod érvényesíteni/claim, így pl hiába van 400 killed valamilyen classban nem kapsz új fegyvert pl. De bárhol máshol is felmerülhet a probléma.

    Sajna #metoo, egy fegyver kieget nem tudok behozni, bár az utána nem sokkal elért milestone után meg megkaptam a díjat.
    Az EA dolgozik a problémán.
    Hát hajrá, én egy ideig viszont hanyagolom, nehogy kitalálják, hogy kezdjük újra! :(
  • NEXUS6
    #2666
    Szerintem sem érdemes, kb az alatt, amíg az ember a tutorial jellegű single player sztorit meg az arcade küldit legkönnyebb fokozaton végignyomja megkap annyi cuccost, mint ami deluxe kiadásban van. És így legalább beletanul valamennyire az ember. :)
  • mulli1986
    #2665
    Akkor ha nem érdemes, megveszem a standardot a g2a-n, mert ott 11 helyett csak 9e :)
  • gebali
    #2664
    Nem érdemes.

    Ja, olyan hogy gyak minden hős minden helyszínen lehet. Szóval Vader vadásza simán ott van a Kaminoi "űr"csatában, meg Maul a Fondori birodalmi gyárnál (ahol belefuthat Poe Demeronba). Földi csatáknál is ugyanez.
  • mulli1986
    #2663
    Plusz kérdés, hogy érdemes-e kifizetni így utólag deluxra +3e forintot?
  • mulli1986
    #2662
    Ez így volt a régi battlefrontokba, hogy nem keverték a szezont a f*szommal. Itt ennyire bukó? Most tervezem megvenni.
  • Bandras DaSilva #2661
    Ez a legnagyobb hülyesége a hős rendszernek. Legalább éránként jönnének föl.
  • gebali
    #2660
    Szerintem sem való hős ebbe a játékba, egyrészt teljesen felborítja az egyensúlyt, másrészt ad egy pofont a beleélésnek (Yoda vs. Kylo a Halálcsillagon, aha).
  • NEXUS6
    #2659
    :D
    Hát ja. Csak az I. részben kevésbé a hírókról szólt az egész, véletlenszerűen jöttek be és nem termelődött újra az életük, legalább is nem mindegyiknek, ahogy emléxem. A II.-ben a Galactic Assaultot preferálom, mert egyrészt elég változatos, meg sok pontot ad, meg minden. De pl a Starkiller pályán lázadóként eldobok egy gránátot jó helyre esik, erre bejön a lebegős dodzsem, amivel tucatszám gázolom el a fehér bábukat, ha pont sokszorozó karim van pillanatokon belül bejön Luke is. Nekiálok dzsii-dzsú fénykardozni, a végén Lali király vagyok miközben egyetlen kanyi lövést nem adtam le!!!

    Csak ez a gondom ezzel az FPS-nek nevezett MMO játékkal. ;)
  • Vicodine
    #2658
    Heroval akkor tudsz lenni, ha eloszor adott pontszamot elertel, neked is all a zaszlo, mint mindenki masnak, nem is ertem ezt a bajodat, mindig van mindket csapatban hero..... Meg is halnak altalaban eleg gyorsan mert jelzi a map :D HC-t meg ne varjad meg, mig nyitsz olyat ami kell, ha van ra cpd "gyartsd" le es kesz is.
  • NEXUS6
    #2657
    Most is volt valami hasonló az Endoros pályán, csak kevésbé tűnik fel, de amikor az Emperorral valaki a pálya 3 különböző pontján 3X aláz le egymás után már gyanús! ;) Csak mert előző menetben ugyan ezen a pályán másik oldalon 25 kill volt, most meg 1. Na szép! :D

    Az I. rész ehhez képest elég kiegyensúlyozott volt.

    Másik boldogság, hogy kínomban veszem a loot crateokat, de már tizenixedikre nem ad egy kanyi officer star cardot sem, röhely! A boost cardok közül van talán 2, csak pont nem az ami kéne, de akkor sem adja a többit!. Inkább duplikáltan ad minden faxságot folyamatosan, mellé meg max kapok egy új csubakka győzelmi pózt? Fasza! Nem fogom officernél hülyeségre elszorni a kraftpontokat, addig meg pihi. Ok kapja az ember véletlen szerűen a SC-t, de mi a ...nak rakták be ezt a duplikálást!? Ha nincs szerencsém még 3 hónap múlva sem kapom meg ami kéne? Fasza!

    Amúgy a játék tök jó lenne, mert amikor nem baxák szét a hírók, akkor egész jók a meccsek, kiegyensúlyozott gyakás a végletekig. Az irányítás is meseszerű. Konzolon nyomom, de kontrollerrel ilyen jól irányítható játék még sose volt, mintha egérrel játszanék. Le a kalappal!
    Csak a többi gyökérség ne volna!
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2018.01.29. 18:58:06
  • Bandras DaSilva #2656
    Nézel egy olyan játékmódot amiben nincsenek hősök. Az egyet is teljesen elbaszták ezzel, de itt is megtartották egy kicsit mlg csavarva is a dolgon.

    Én nem nagyon tolok olyan játékmódot amiben van hero, viszont így meg korlátozottak a lehetőségek.

    B terv: unlockolsz te is egy szimpatikusat és felgyűrod, akkor aztán te alázol.
  • NEXUS6
    #2655
    Sziasztok. Kb. karácsony óta nyomom, időm függvényében főleg assault class-ban, van 1-2 észrevételem, amivel talán más is összefutott.

    Először is nem feltétlenül az a gondom, hogy aki régebb óta játszik, az 1. ismeri a pályát, 2. feltápolta a Star Cardjait, 3. megnyitott minden menő fegyót. Ezzel azért együtt tudok élni, meg elég nagypapis a játékstílusom, szal 18-as szinttel nem gondolom, hogy mindíg dobogós helyezést kéne elérnem.
    Azonban van 1-2 elbaxott pálya, ahol bejön egy feltápolt hero és mindenkit lealáz, értsd saját csapatból is. A Crait pályán, a nagybüdös rónaságban cammognak a lépegetők, erre jön Lea és mindenkit levadász, neki 64 killje van a meccs végén, a csapatából a legjobbnak talán 10. Az új rendből mi csak nézünk, kushadunk a lépegetők lábai között amíg Leia megint le nem vadász ezredszer is.
    Aztán persze az első fázisban bukott a meccs, mert a lépegetők el sem érnek a fedezékig, ami azért megint csak egy művészet. Szal vége a meccsnek és az ember néz, hogy ez meg mia a fax volt!?
    Az EA mentségére legyen mondva, hogy azóta, 3 napja 1X sem rakták be a Crait pályát, pedig végig toltam a hétvégét.

    És ugye volt még 1-2 ilyen szitu, más pályán is amikor a pálya első felében valaki felszívja magát behozza a híróját és attól kezdve statisztának se vagy jó. de ez mindent vitt.

    Mi a megoldás? Ki kell lépni a csába a játékból?
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2018.01.29. 16:36:25
  • denn03
    #2654
    sziasztok!
    Ha játék közben megnézem a ranglistát,több pontszámom van alul a saját eredményeimnél mint felül a ranglistán,és a meccs végén is a fenti kevesebb pontot kapom meg. Ez miért van?
  • alfaman
    #2653
    Köszönöm a segítséged! Le ellenőriztem a rendszert nem javult semmi, a win frissítést is ellenőriztem, az Origint is újra telepítettem, semmi. Ma délelőtt meg mint ha semmi nem lett volna indul minden. Nem igazán értem!
  • Zegi Norbi HUN
    #2652
    Találtam egy no hologram és egy jobb fénykardok módot :) Előbbivel végre teljes részletességükben jelennek meg a karakterek.

    Plusz itt a patch 1.1 is.
  • Zegi Norbi HUN
    #2651
    Hirtelen ezeket találtam:

    - ellenőrizd a rendszerfájlokat

    - töröld le a fájlt (C:\Windows\System32\pid.dll), indítsd újra a rendszert és hagyd, hogy a windows kijavítsa

    - tedd fel újra az Origint vagy ha régebbi van, akkor frissítsd

    - le is lehet tölteni a .dll fájlt, de van aki ezt nem javasolja(inkább házon belül jó megoldani a windows segítségével)

    Talán valamelyik segít majd :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2018.01.15. 10:41:23
  • alfaman
    #2650
    Sziasztok! Segítséget kérnék, találkozott már valaki pid.dll hibával? 2 napja játék közben lefagyott valamiért a program, bezártam, azóta nem tudok semmilyen játékot elindítani az Origin-en. Bármelyik Battlefront-ot,vagy a Bf1-et indítom, vagy visszadob, vagy pid.dll hibaüzenetet kapok. Az Origin megszüntette a magyar nyelvű támogatást így onnan nem tudok segítséget kérni. A pid.dll-t mentésből kicseréltem ha megsérült volna, de a hiba nem szűnt meg. Ha van valakinek valami ötlete.....
  • __Jacek__
    #2649
  • Szabi #2648
  • denn03
    #2647
    sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy az aim assist mit csinál pontosan a játék során,hogyan segít a célzásban?
    Utoljára szerkesztette: denn03, 2018.01.11. 10:43:18
  • Bogdogege
    #2646
    Kib.szot király
  • Angelus1991ster
    #2645
    Ez csak nagyon ízléstelen trash. Star Trek-et remélem nem érte ilyen lealjasodás, mint a Star Wars-t.
  • toza #2644
    ezert ilyen fosa egesz.. gyerekeknek csinaljak mostmar :(