2846
swbw.jpg
  • lac coo
    #2358
    Én nem szeretek hősökkel játszani, de ahogy látom, jó kártyákkal, simán elvannak vele kör végéig 50-70 killt hozva ....
  • Vicodine
    #2357
    Mert nem cryolok, en vagyok a verpisti? Jol nyomod.. :D Amit irtal, abban meg van egy kis ellentmondas, szolj ha rajottel.
  • lac coo
    #2356
    Szerintem az nincs...
    Berak valahová azt jo az...
    sokszor az isten tudja milyen szerverre rak, e olyan lagok vannak, két métert hátratol mindenkit :))
  • Fantasy18
    #2355
    sziasztok!
    most vásároltam meg a battlefront 2 őt. és az a kérdésem hogy hol van benne szerver kereső? esetleg valami szűrő hogy melyik pályán akarok játszani?
  • Zozzancs
    #2354
    Te mi a szarról beszélsz? munka mellett majdnem maxos kártyáim vannak. Starfighterben meg valszeg te vagy egy szar. Nekem nincs semmi problémám a balanszal. Tanulj meg játszani, ne egyből másokra fogj mindent. A hősökről meg annyit akármennyire kivagy maxolva kibaszottul meghalsz a tömegben. vagy akár 4 ember ellen. Ugyan így bobával, kivan maxolva a kevesebbet sebződök a levegőben így is elpicsáznak ha nem figyelek oda.


    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2017.11.20. 20:23:30
  • gebali
    #2353
    Ja még valami, amivel a Vicodin féle vérpistiket erősítik, meg adják a visszacsatolást a vásárláshoz: A hősök nem időhöz kötöttek. Szóval ha te lehozod Vadert, aki ki van maxolva, akkor akármeddig vígan kaszabolhatsz vele, mert miért ne. Ezzel teljesen felrúgja a balanszot a hősök és a nemhősök között, megadva a kacsavadászat feelinget a vérpistiknek (kb. mintha botok ellen tolna offline matchet).
  • Tirion
    #2352
    már nem lehet venni......pár hét és utóléred ezeket
  • Bagoly81
    #2351
    Nekem pl azzal van bajom, hogy 2 -en nem bírtunk el egy ugyan olyan kasztba tartozóval, mert neki kártyái voltak, és úgy érzem, feleselgessen idegesít az ilyen A csalókat is szidja mindenki, ez mitől nem az? Mert "legálisan" vásárolt magának? (sok játék, vagy pénz, de aki sok játékkal jutott el addig a szintig, az szerintem még veszélyesebb is) attól azt még az . Tény ,ez egy olyan "univerzum " ahol szúper képességekkel is rendelkező karakterek harcolnak. ezzel nincs is gond , mert nem állandó jelleggel vannak benne a játékban, de az , hogy ilyen " kakuk toljásos " ellenfelekkel játszók, az nekem nem tetszik . Hogyan veszed fel a versenyt? azt sem tudod milyen harcmodort válasszál ellene. nekem ez a bajom, és ha vissza kaphatnám a pénzem, vissza is kérném.
  • AnuluWork #2350
    Na ezért kérdeztem azt, amit a #2291 -ben és előtte. :)
  • joss68
    #2349
    Sziasztok!
    Bocs ha már ķérdezték,de miért van az hogy végigtoltam a kampányt de ha visszamennék egy korábbi részre akkor csak az első hármat låtom.Bug mert a triallal kezdtem?
  • gebali
    #2348
    Mondja az Ember Aki Semmit Nem Ért De Reagálni Sem Hajlandó Semmire Amit Neki Mondanak :DDDDD
  • lac coo
    #2347
    https://www.vg247.com/2017/11/20/star-wars-battlefront-2-uk-sales-down-60-compared-to-star-wars-battlefront-after-bungled-launch-week/
  • lac coo
    #2346
    Mert suta vagy ....! :))
  • Vicodine
    #2345
    En mar rajottem, kar veluk vitazni, ugyanolyan cryolosak mint a sok kisgyerek az egyeb forumokon, de ez minden jatekban igy van, ha megfigyelted. Van egy reteg, akik ezt elvezik. Az ertelmesebbje nem cryol most sem, eddig sem tette, akinek meg nem tetszik, az leave azt kesz, mindenki izlesenek nem lehet megfelelni, csak ezt sokan nem ertik meg, hagyd rajuk.

    Azzal semmi baj nem lenne amugy, ha a jatek negativumait, mint kritikat megfogalmaznak paran, de a crytenger java ertelmetlen es teljesen folosleges, esetenkent izles kerdeset kepezo tartalmak szidasa, amiknek koze nincsen ahhoz, hogy fejlesztoi, vagy kiadoi problemak lennenek, csak ezt nehez egyeseknek belatni.
  • gebali
    #2344
    Ez akkor a legviccesebb mikor jön szemben egy ugyanolyan osztályú hajó, elkezdek tüzelni rá abban a pillanatban amikor ő, és én meghalok neki meg megmarad a fél élete :D Aztán persze kék extra sebzés meg extra életerő kártyák, anyád.

    Szóval akkor neked amúgy életed nincs vagy beszoptad a fizetős részét a játéknak, és miattad terjed egyre jobban ez a lootbox rák?
    Utoljára szerkesztette: gebali, 2017.11.20. 13:23:46
  • Zegi Norbi HUN
    #2343
    Azért vannak furcsa dolgok. Nemrég futottam össze egy ellenséges Han Soloval Heroes vs Villains módban és nem lehetett egyszerűen megölni. Hiába használtam Ren támadásait, állandóan elgurult, meg a fenének sem akart meghalni ha csapkodtam a karddal. Egyik alkalommal a meccsen hárman nem tudtuk legyőzni basszus. Fogalmam sincs, hogy mi a franc történt :/

    Természetesen a legtöbb kill, legtöbb pont kettőssel zárt a végén :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.11.20. 13:22:35
  • Ozzyehh
    #2342
    mi az istent sírtok itt. itt vagyok full epic kártyákkal és ugyan úgy meghalok mint bárki más. vicc ez az egész szarság felvan fújva. Látom ti is csatlakoztatok a bandwagon haterekhez. A játék lenyűgöző. Vannak vele problémáim de elvan túlozva az egész.
  • Tirion
    #2341
    a pályák is egy jó nagy átbaszás részeit képzik...olyan mintha hatalmasak lennének,közben meg nagyon kicsi az összes.....és valóban folyton egyhelyre tömöríti az összes játékost, nem is csoda,hogy bárkit leszedhetnek a tumultusban hiába überproplayer
  • Tirion
    #2340
    a 22-es csapdája :D
  • gebali
    #2339
    Viszont kártyát fejleszteni csak akkor tudsz hogyha kártyákból felhúztad már az adott classt egy bizonyos szintre.
  • janik
    #2338
    :D Ez engem is meglepett erősen, úgy 5 óra játék után. De nem baj, mert annyi craft pontot meg pénzt gyűjtöttem addigra, hogy szinte az összes jó card-ot megtudtam venni.
  • janik
    #2337
    Hát ja csak azok a pályák szarok sztem, nincs olyan nagy nyílt terep csatamezőn vagyok érzésed mert vhova mindig be vagy szűkitve. A mostaniban részben a Hoth pálya az jó, az Endor vhogy az előzőben jobban bejött, de a régiben a sivatagos is jó volt. Igazából nekem mind1 mi a játék módja csak legyen jó nagy pálya és járművek dögivel mintha egy csatamezőn lennél nem ilyen kaminós fos kis pálya, hogy mindenki kempel.
  • __Jacek__
    #2336
    Azt a k.... ezt észre sem vettem:DDDD Mostmár értem az első nap 29-es Heavy csavót:DD JA akkor még lehetett vásárolni pffff ez egy vicc..
  • gebali
    #2335
    Az EA erőltethette ezt, mert a NFS Payback is kártyás rendszerben megy, és a kiadó a közös pont.
  • Tirion
    #2334
    azt a tervezőt meg felettesét is jól pofánbaxnám akik kiadták úgy a játékot,hogy vannak pályák amit szó szerint 2-2,5 perc alatt szétlehet zergelni annélkül,hogy az ellenfél kpni-nyelni tudna! Most ezeknek is mi a picsa értelme van? elindítod a játékot, bekapcsolod a keresőt, betölt, bemész játékba majd BAMM már vége is, tölti a végeredményt, nézed a scoretable-t, tölt újra.......
    5-7 percnyi köztes időre jut 2 perc játék! hát kurvajóbazdmeg
  • Tirion
    #2333
    o yeah! ez egy akkora elbaszott faszság,hogy még!
  • Tirion
    #2332
    a kártyákat tudod upgradelni,zöldkéklilára...illetve megtudod venni 40-ért ami nincs meg
  • ricsei50
    #2331
    A crafting pontokat hol, hogyan és mire tudom felhasználni? Már van majdnem 300 pontom.
  • gebali
    #2330
    A játék egyik legnagyobb fassága, amitől alapvetően el van krva az egesz: Minden class csak és kizárólag az arra az osztályra nyitott lapok alapján lép szinteket. Szóval nem az számít hogy te 100+ órát játszottam egy classal, hanem hogy az abban a 100+ órában farmolt kreditekért vett ládákból esik-e véletlenül az osztályhoz tartozó lap.
  • gebali
    #2329
    Hát bazz nem ATAT van benne hanem ATTE meg MTT, pont ugyanaz a három csak más skinnel. Ja meg amúgy az Endoron pont ATAT van.
  • lac coo
    #2328
    Az assault rang az mitől megy feljebb ???
  • janik
    #2327
    Igen, de az Endor, Naboo, Kashyyyk pályák nem walker assault mod-ok, mert nincsenek benne ATAT-k :D meg szinte 75%-a közelharc és nem nagy nyílt terep, mint a BF-ben. Nekem ez tetszett az egész battlefrontba, arról nem is beszélek, hogy a régi battlefrontok is ilyenek voltak szal nem kéne eltérni a gyökerektől, nem tudom mi ez a zsúfoljuk össze 40-50 embert egy kis helyre. Egyedül egy havas pálya van benne ami walker assault-os az ez. https://www.youtube.com/watch?v=LKU5vVpzCZA

    Nekem az is furcsa, hogy nem látom mi lesz a következő pálya töltéskor.
    Utoljára szerkesztette: janik, 2017.11.19. 21:53:02
  • lac coo
    #2326
    Igazából szinte mindegy milyen játékmód, mindenhol egy kupacra tereli a játékosokat ....
  • gebali
    #2325
    Legalább három Walker Assault szerű pálya van (Endor, Naboo, Kashyyyk).
  • janik
    #2324
    Hát igen nincs benne normális mode ennek a játéknak nem áll jól a cqb (kis pályák) játékmenet szinte csak az van. Az 1be be volt walker assault sztem attól lett jó az 1 is nem a kis pályáktól ebben meg van itt 1 walker assaultos pálya. Ha tudtam volna ezt hogy nincs benne walker assultos pálya nem vettem volna meg. Számomra egy csalódás a játék a graf az kurva jó. Kb 5 óra alatt meg is untam a multit.
  • lac coo
    #2323

    Szokásos dedó, de talán lesz valami normálisabb játékmód is nem csak ez a hent egymás hegyén hátán, varázskártyákkal ... :))
  • __Jacek__
    #2322
    Én gondolkodtam hogy megveszem, de:) Hát van trialom:)) Elsőre bődület a graf meg szép szines, na de ha ez elmúlik... siralom völgye az egész multi..
  • Cato115
    #2321
    Sziasztok! Lehet, hogy amatőr a kérdésem, de sehol nem találtam róla információt. Szóval, megvettem a Star Wars Battlefont Ultimate Edition-t konzolra (xbox). Letöltöttem a Season Pass-t a 4 plusz cuccal (Bespin, Death Star, stb.), de amikor elindítanám valamelyiket, mindig az xbox live gold-dal nyaggat, pedig érvényes előfizetésem van. Mi az, amit rosszul csinálok vagy valamit nem vettem észre?
  • Tirion
    #2320
    :D ez jó :D
  • lac coo
    #2319
    Egyszerűbb lenne ez a játék, ha az elején kiírná, hogy új vagy, semmid sincs, meghaltál ! :))

    azért nem véletlen lett ez vásárolgatásra tervezve, nem a semmiért akartak pénzt kérni ...?)