2846
swbw.jpg
  • TBTPumpa
    #2478
  • Zarache87
    #2477
    Gondolom a 2k-3k kategoriaba jon ez a class-be majd. Mar csak abbol is, hogy a Sentinel alatt az ARC-nal van valasztasi lehetoseg ami csak azoknal van ahol oldalalkent mas kepessegeik es kinezetuk van.
  • lac coo
    #2476
    Szupersniper +hp boost ?!?!
    Az edes anyjukat ! :)))
  • lac coo
    #2475
    Meg szvarvany unikornisok kellenek bele, ha mar Star Wars....
    Hihetlen ez a sok gagyi szemet amit beleeroltettnek. :(
  • Zarache87
    #2474
    ARC Trooper menu screenshot es egy uj class a Sentinel.


    Valaki linkelte ezt a Vader-t egy alternativ idosikrol.

    Itt a lazadok oldalan alt ezert ez a drasztikus valtas.
  • Zarache87
    #2473
    Amugy elvileg kesobb lesznek meg extra skinek a jatekban. Remelem mindegyik Hero megkapja amit kell mert sok jo skint lehetne rakni rajuk.
    A kartyakra visszaterve en is szivesen latnek meg kepesseg modosito kartyakat, hogy meg szinesebbek legyenek az alap kasztok viszont sajnos nemelyik stat modisotot nem lehet elhagyni. A bountyhunter pl eszmeletlen jo kartya tud lenni jo kezekben. :D
    Amugy lehet en vagyok a hulye, de en a kartyak fejlesztesehez hozza adnam azt, hogy ha az adott kartyaval hasznalom a skill-t vagy olok vele akkor fejlodjon szepen.

    A common skinek mehetnenek a lootboxba akar, de a faszabb skinek inkabb valamilyen kiviashoz legyen kotve az adott classal/Heroval/Hajoval.

    @lac coo mar most is meg egy peticio, hogy rendes conquest mod is legyen a jatekban mint a Battlefield szeriakban. Illetve ahogy Zegi Norbi is irja biztos hoznak az a masikbol is boven, de kerdes, hogy az elso seasson vagy a masodik seassonben. En akar egy nagyobb Heroes vs Villians mapot is elfogadnek kesobb tobb emberrel mert rohadt jo lett :D foleg ha vagytok legalabb harman.
  • lac coo
    #2472
    En nem banom, de ez a kicsi rakas nagyot kivan galaktikassault egy lo..asz...
  • Zegi Norbi HUN
    #2471
    Én nem lepődnék meg, ha az első részből megismert Drop Zone, Extraction, Cargo, Droid Run közül benne lenne majd valamelyik. Persze ki is találhatnak valami újat is.
  • lac coo
    #2470
    Amúgy lesz majd valami más játékmód is ebben, vagy csak ez a ******* galatic assault ?
  • Zegi Norbi HUN
    #2469
    Üsse kő, annyit még talán kibírok :) Egyébként kíváncsi leszek majd, hogy a single része milyen hosszúra jön ki ezekkel az ingyenes részekkel és hogy mit tudnak majd hozzá tenni az egészhez.

    Én szerintem az erő fényes oldalát választom majd :D Viszont az a megérzésem, hogy az Első Rend fog nyerni :)
  • Zarache87
    #2468
    Hat nalunk van hely. Eleg aktivan toljuk.
    Ha erdekel gyere fel ide.

    https://discord.gg/t2rdXr
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.11.27. 18:58:57
  • Prisoner849
    #2467
    Sziasztok! Van valami csapat ahova esetleg beférek?
  • wollnerd #2466
    Bocsi srácok, én nem nagyon akarok beszállni a vitába, de: (most nem rég olvastam gamekapocson a google now app-on keresztül a telómon.)
    Nagyon mennek a mikrotranzakciók PC-n
    Egyébként megnyugvásul (vagy mégsem?) 5 nappal korábbi hír:
    Belgium egész európában betiltaná a lootboxokat
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.27. 17:25:13
  • gebali
    #2465
    Nekem nyilván nem tetszik az egész rendszer, és érdekes módon én pont a másik irányba indulnék el, mint te. A plusz statokat adó kártyákat alapból kidobnám a francba, viszont növelném a diverzifikáló kártyákat: például az tök jó, hogy döntenem kell a sima és a sokk gránát között, vagy hogy shoti legyen nálam extra kártyának vagy pisztoly. Ilyen stratégiai döntéseket csinálnék a kártyákból, amitől ugye nem lesz senki erősebb de taktikusabban lehetne játszani. Viszont ezeknek a kioldását szintekhez kötném, amik pedig a meccekért lejátszott XP-vel lennének növelhetők csak és kizárólag.

    A lootboxokat pedig szépen feltölteném skinekkel és tárgyakkal. Mondok konkrét példát: Vader-nek lehetne négy különböző skinje (a három film plusz mint Hayden). Lehet, hogy nem feltünő a különbség, de egy rajongónak sokat érne, adna is hozzá a játékhoz de effektíven nem venne el senkitől semmit. Ugyanúgy az összes hősnek készítenék mindenfajta skineket, a beleélést nem rontaná, mert az onnantól kezdve teljesen mindegy, hogy Yoda és Kylo Renn egymás ellen harcolhat a Halálcsillagon.

    A sima trooperek skinezését már nehezebb megoldani, mert az viszont tényleg alá tudja ásni a beleélést, ha egy rózsaszín mintás rohamosztagos rohangászik körülöttünk, úgyhogy ott esetleg max rangjelzéseket osztanék a boxokból, amik nem túl feltűnő színek lennének a péncélon. Például lehetne vállapként megoldva vagy ilyesmi. Amire viszont tutira ráfeküdnék azok a lázadók és ellenállók, mert ott nagyon el lehet engedni a dolgot: mivel ezek nagyrészt szedett-vedett banda, egy csomóféle ruhát, cipőt, sapkát (nyilván lore friendly szinten) raknék a lootboxokba, illetve különböző arcokat, sőt, fajokat. Nem szerettem túlságosan az előző BF-et, de szerintem ez tök jó rendszer volt, ráadásul autentikusabban oldották meg, mint ami most van, hogy ugyanaz a négy arc van minden egyes csatában.

    A hajók is kaphatnának extra skineket vagy színezést, esetleg matricákat. Lehet, hogy nem feltűnő a csata hevében de ezeket ugye amúgy is elsősorban magáért csinálja az ember. És akkor már a fent említett összes skint meg sapkát meg akármit lehetne lootboxból nyitni meg pénzért venni, és máris közelebb vagyunk az OW rendszeréhez, nem pedig lehúzásnak érződik a dolog.

    Ja és mondtam az érvet a lootboxok mellett: lehet azt mondani, hogy ösztönzi az egyszeri játékost a classok közötti mozgásra, mert nyilván ha nekem jobb lapjaim vannak officer-re, akkor kipróbálom azt is, hiába nem az a legkényelmesebb kasztom. Ugyanakkor a pályák felépítése alapból ösztönzi az okosabb játékosokat a folyamatos váltogatásra, úgyhogy nem érzem, hogy ez lett volna az elsődleges motiváció, főleg mert ezt az érvet még sehol senkitől nem hallottam a lootboxokhoz kötött szintlépéssel kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: gebali, 2017.11.27. 17:01:26
  • __Jacek__
    #2464
    Nálad tényleg ekkora a sötétség? Ez a stílust meg minősítgetést otthon a kis családoddal maximum....repült is az ignore...
  • Zarache87
    #2463
    Sokan azert kedvelik a lootboxot mert a lootboxolas olyan mint ha lootolnal egy mobot es ha valami jot tudsz kiszedni akkor annak nagyon tud orulni az ember es erzi, hogy meghacrolt erte. Persze itt jon a kepbe az ha valaki nem szerencses annyira(en is ebbe a kategoriaba vagyok minden jatekban). Akkor sincsen semmi baj mertt a crafting partokat meg mindig lehet arra hasznalni, hogy azt a kartyat huzzuk amit mi akarunk persze ezert farmolni kell, hogy vegyunk ladakat.
    Azon amin en valtoztatnek az a rank up. Mert jelenleg a lootbox-ok melett a rankupnak nincsen semilyen ertelme azon kivul, hogy nagyobb szintre tudod huzni a kartyakat kesobb.

    A mostani allas szerint en a lootboxokbol kivennem a victory/emote pozokat, hogy noveljem a kartyakat drop ratejet. Cserebe a victory/emote pozokat az adott class jatszasanak feloldasaval lehetne feloldani mint a fegyvereket.
    A rankupnak meg minden szintje egy olyan merfoldko kene, hogy legyen ami ladaval jutalmazna a jatekost.
    Viszont a skineket arcade kihivasok moge raknam mint most a smugle Han Solo.

    Ezek melett meg annyi ervem lenne a lootboxok melett, hogy igy a progression nekem az mmorpg-k erzeset adja vissza persze lehet valakinek nem tetszik ez oket megtudom erteni.

    Viszont kivancsi vagyok a te velemenyedre is remelem megosztod. :)
  • lac coo
    #2462
    Nem hogy penzert sehogy ne legyen plussz...
    Nekem se ! :)
    Es van nekem is , es elony barki is allitja hogy nem. Masnak meg durvabb cucc van megnagyobb elony. Azert ezt eladasra szantak, nem csak kamu, ha mar penzt ad valaki erte erjen is valamit.
    Mindtha GT3-ba kapnek plussz 60 loerot ...:))
  • gebali
    #2461
    Oké. Oké. Oké. Akkor próbáljuk meg még egyszer mint civilizált emberek. A vita során legalább ötször feltettem egykérdést, ami abszolút a játék mostani állapotára vonatkozik, valid vitaalap, és mindannyiszor vicodin jól leszarta mondván hogy semmi értelme és nem is reagál rá. Ha tényleg gondolkodó ember vagy, és véded a játék fejlődésrendszerét, akkor itt az idő, hogy te válaszolj nekem, és ezzel már be is bizonyítod, hogy gondolkodtál a dolgon és nem csak zsigerből mondasz valamit, mert éppen az jutott az eszedbe. Mert én gondolkodtam rajta. A kérdés:

    Miért jó a lootboxokhoz kötött fejlődészrendszer? Mit ad a játékosnak plusz élményt, amit egy sima szintlépés nem ad meg?

    És tudod mi a legobb? Én tudnék érvet felhozni mellette. Elég gyenge érv, de igenis lehetséges. Szóval ha tényleg sziklaszilárdan biztos vagy benne hogy haterek meg gyűlölködők meg trollok azok akik nem a te véleményeden vannak, akkor itt az idő, hogy megválaszold a fenti kérdést. Őszintén érdekel.
  • Zarache87
    #2460
    Masodikban Obi+Grievous lesz meg gondolom meg egy hajo es ket extra map. Illetve ha minden igaz akkor mindig lesz single player is, de lehet csak 2 havonta lesz.

    Tenyleg ki melyik oldalt fogja valasztani? :)
    En a haveri korommel a First Orderhez allok.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.11.27. 15:45:09
  • Zegi Norbi HUN
    #2459
    Na ez egy jó ötlet :)



    A második hét lesz szerintem a legizgalmasabb. Azt viszont nehéz megemészteni számomra, hogy Kenobi mester még nincs bent a játékban. Kb mintha Darth Vadert hagyták volna ki.
  • Vicodine
    #2458
    Ezeknek kar barmi ertelmeset is linkelni, nezd meg Jacek utolso hozzaszolasat, egyszeruen nem fogja fel agyilag azt sem, hogy olyan oltari nagy faszsagokat beszel, aminek semmi koze a valosaghoz, akkor mit erdekelne ilyeneket barmi is, ami normalis info :D En mar vegeztem ezekkel, basszus valami kutato orvost kellene idekuldeni erre a forumra, mert itt paran ekes bizonyitekai annak, hogy van elet az agyhalal utan is...
  • Zarache87
    #2457
    Star Wars Battlefront II HUNGARY
    Ez a csoport a készülő Battlefront kapcsán lett létrehozva. Minden friss hír a játékról itt közzé lesz téve.
    Mindenkit szeretettel várunk.
    link

    Star Card-ok Magyarul

    All Campaign Collectibles and Locations
    Itt egy video annak aki esetleg nem ertene meg a honlaprol.


    Ha barmi kerdesetek van es a jatekkal kapcsolatos nyugodtak kerdezzetek itt vagy a FB csoportban.

    Tudom, hogy nem szabad etetni a trollt, de olyan szuklatokuro vagy, hogy az mar borzaszto. Csak ismetled a tobbi birkat ahelyett, hogy vegig olvasnad masok mit mondanak. "És szerinted miért foglalkoznak ezzel a témával más országok hivatalos szervei?" Nem mondta senki, hogy nincsen gond a fizetos lootboxokkal ami a jelenlegi jatekokban van. Mert rengeteg jatekban megtalalhato. Viszont az igen is problema, hogy egy topicba miutan huszadik alkalommal is leirtad meg mindig azt szakozod miutan mar targytalan az egesz. Sajnos a hozzad hasonlo agressorok es a media elerte azt, hogy a lootbox hiszteriat tultoltatok es mar mindenki rohadtul unja.
    Lepni kell ellenuk? Igen, de nem azert mert szerencsejatek (ami csak akkor tortenne meg ha a ladabol valo targyakat el is tudnank adni es ez csak par jateknal van igy). Hanem azert mert talan a kesobbiekben csak ladakbol lesznek elerhetoek bizonyos contentek.
    pl.: Sokan dicserek az OW lada rendszeret mondban nem buzdit vasarlasra. Csak sajnos ez nem igaz, mert ugyan annyira buzditja a jatekosokat a ladavasarlasra azzal, hogy csak x ideig elerhetoek azok a skinek.

    Az a gond, hogy ez a mondatod nem helytallo "Az hogy a játékról beszelek, ami megvan nekem és aktívan tolom, csak akkor fér bele a trollkodásba ha fogalmad sincs a szó jelentéséről." Mivel nem a jatekrol beszelsz mar hanem csak a gyuloletedet vetited ki a jatekra amit az EA irant erzel. Akkor beszelnel a jatekrol ha nem egy olyan dolgot hoznal fel folyamatosan amit kivettek a jatekbol igy a fizetos lootcrate nem szerves resze a jateknak.

    Viszont vegre az alpari stilusrol atvaltottal fellengzosbe ami talan egyfokkal jobb viszont meg mindig csak az offot tolod.

    Ahelyet, hogy az lenne kirakva, hogy mi lesz decemberben az elso seasson alatt. Az angolul nemtudoknak egy leiras a kartyakhoz, hogy jobban megertsek az egeszet. Esetleg FB csoportok hozza adasa a bannerhez, hogy a tobbiek talaljanak squad partnert maguknak, de gondolom ez megsem fordult a fejedben mert akkor nemtudnad a haragodat valamire kivetitetni. :)
  • __Jacek__
    #2456
    Leszarom hogy vesz egy skint, de hogy indulaskor 30% plusz hp-val rohangal azert az vicc. Meg ne hasonlitsuk mar a free to play modelhez mert itt ko kemeby AAA arazas utan meg vasaroljam szet az agyam, de ha ezt fel sem fogod akkor fasza csak igy tovabb minden igy legyen...
  • gebali
    #2455
    És szerinted miért foglalkoznak ezzel a témával más országok hivatalos szervei? Segitek: nem azért mert vicodin szerint mindenki maradjon nissan akinek nem tetszik. Ha mindenki olyan ostoba és ejti a témát mint ti, akkor most semmi nem változna.

    Az hogy a játékról beszelek, ami megvan nekem és aktívan tolom, csak akkor fér bele a trollkodásba ha fogalmad sincs a szó jelentéséről. Ajánlok egy értelmező szótárat.

    És akkor már lesd meg a vitakultura kifejezést is és meséld el mit tanultál.
  • Zarache87
    #2454
    "Na mindegy. Beszelgessetek a játékról ahogy eddig.. Ja nem, ha nincsenek a lootboxos kommentek akkor halott a topic, szoval szívesen :D" Koszonom ezzel be is vallod, hogy csak siman trollkodni jarsz ide. Siman mergedben szet offolod a topicot egy olyan dologgal ami mar nem helytallo. Mielott azt mondod, hogy ugyis vissza lesz rakva igen, de atdolgozva. Miert? Mert egyre tobb orszag es allam foglalkozik a temaval igy az osszes lootbox temaban valtozas fog bekovetkezni addig meg folosleges is rajta ragodni.

    A topicba meg azert nem ir senki mert paran szet offoltatok igy semmi ertelme ide jonni. Ez van minden olyan SG topicnal ahol a moderalas elvan hanyagolva. Inkabb mennek a FB-re az emberek ahol folyamatos moderalas van es sokkal kulturaltabb ott a nepseg. :)
    Remelem Szabi07 hamarosan kipucolja az osszes off veszekedest es a topic indulhat onnet tovabb.
  • gebali
    #2453
    Itt komoly gondok vannak fejekben. Sajnos igaz hogy a stílus maga az ember, én mar attól agyrákot kapok hogy ránézek ezekre az idehányt inkonzisztens valamikre amiket kommentnek csúfoltok.

    Na mindegy. Beszelgessetek a játékról ahogy eddig.. Ja nem, ha nincsenek a lootboxos kommentek akkor halott a topic, szoval szívesen :D
  • Zarache87
    #2452
    Azert mert neked nem tetszik a kartya rendszer es itt vered a nyalad ez miatt igenis off. Azon kivul, hogy itt vered a segged a foldohz, hogy mi nem tetszik egy ertelmes hsz-d nemvolt.

    A kartya rendszer meg a tobbsegnek tetszik :) a hangos kisebbseg meg senkitse erdekel. Ha arra akarja valaki fogni, hogy a kartyak miatt kapott ki tegye azt. Valahogy nekem sikerult a top 5-be vegezni mindig amikor lv 6-os assaultal toltam eddig. Sot az osszes alap trooperem alacsony szintent volt eddig megse okozott problemat.

    Illetve igen is kell moderalas mert paran vagytok akik eleg alpari modon vitaztok mert nem ert mindenki egyett veletek. Ha nem tetszik nem tetszik elmondtad mar, de amikor mar huszadszorra is azt szajkozzatok akkor mar unalmas foleg, hogy tamadtok mindekit aki nem ert veletek egyett.

    Csak, hogyk kulobseget tegyunk a te szuklatasodnak van kulonbseg abban ha valaki a gamet/forumot vedi mint a szaros EA-t, de egy hater nemlat kulonbseget ebben. :)
  • Vicodine
    #2451
    Akkor en mit mondjak arra, hogy itt sokaknak csak a sajat velemenyuk szamit, es a puszta tenyek hidegen hagynak teged is masokat is. Cateran gyerek is olyat linkelt be, meg olyan hangnemben beszelt, mintha barmi fingja lenne az egeszhez, osszefingott egy regi, mar nem aktualis temat, leagyhalottozott, mikozben akkora egetvero faszsagot, temaba nem illo dolgot linkelt, hogy fajt az egesz(mivel az a multrol szolt, es mar semmi aktualitasa nincsen), de szo nelkul tovabbsiklottam, mert had rotyogjon a srac a levebe, aki ilyeneket linkel meg ir, az nyilvan nem jatszik, vagy csukott szemmel. Szoval lehetne itt irni kinek mennyire szamit a velemenye, hiszen akik p2w miatt kiabalnak, azok egyetlen aprocska dolgot nem vesznek figyelembe, magat a puszta tenyt. La coo is hulyesegnek tartja, hogy egy online jatekban barmilyen dologert fizetni kell ingame?? Akkor te mivel jatszottal eddig?? Csak azert, mert manapsag a jatekok 99%-aban van microtranzakcios rendszer. Tovabbi jo jatekot, ez mar vicc kategoria, akiket a konkret tenyek hidegen hagynak, csak a sajat hulyeseguket hajtogatjak, azokkal meg jot vitatkozni sem lehet.
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2017.11.27. 14:01:09
  • gebali
    #2450
    Én megvettem.

    Kivették már a kártyarendszert? Akkor nem tárgytalan és nem is off. Szóval moderálásnak helye nincs. Menj nyiss egy EA Fanboy topicot és ott majd azt tiltasz ki akit akarsz ;)
  • Zarache87
    #2449
    Meg azoknak akiket nem moderal be a temaindito. Ha valakinek nem tetszik a jatek es kisirta banatat el lehet huzni, de folyamatosan jonnek vissza.

    Egy reg targytalan dolog miatt jarnak itde olyanok akiknek a tobsege megse vette a jatekot.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.11.27. 13:36:09
  • __Jacek__
    #2448
    Foleg ha megveheto:))))))
  • lac coo
    #2447
    Akkor nincs mirol beszelni, en nem tartom elfogadhatonak a 20-25 % elonyt !! :)))
  • Zegi Norbi HUN
    #2446
    Hát aki összehoz egy 50-es killstreaket, azért az elég ügyes is kell legyen. Csak azért mert neki három 4. szintű kártyája van a hős karakteren, nem fog minden egyes ellenség magától elhullani, aki az útjába kerül.

    Nem sok kártya ad nagyobb előnyt, a nagy részük 0-25% között mozog, amit én elfogadhatónak tartok. Én rosszabbra számítottam, mikor a Boba Fettes videó kijött még a megjelenés előtt és távol akartam maradni a játéktól jó darabig, de részemről egyáltalán nem látom olyan vérlázítónak. Szerintem elég jól sikerült balanszolni ezeket a kártyákat, azt a néhányat meg ami talán több előnyt ad, esetleg csökkenteni kell és ennyi(mint Boba sebzéscsökkentéses kártyáját). Azért esetleg, mert némely módosítót hagynék a jelenlegi állapotában.

    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.11.27. 09:53:48
  • __Jacek__
    #2445
    Probléma ott kezdődik hogy neked csak a saját véleményed számít, mindenki más hülye és nem érti. Erre mit mondjak még?:)) Hagyjuk lépjünk tovább majd ha vissza rakják folytatjuk:DDD
  • lac coo
    #2444
    En letojom a nyelvtan orat, mi az mi nem az, en azt vallom se penzert sevenni semmiert ne adjon plusz tulajdonsagokat egy jatek, mert ordenare baromsag.
    Mar most a legtobben esnek kellnek a palyakon, beszabadul egy maxos hero, csinal egy 50-es killstreaket, hat koszi ....
  • Vicodine
    #2443
    Az a baj, hogy addig, amig sokan nem fogjak fel, mi a jelentese a p2wnek, addig kar minden szoert. BF2 eseteben a p2w akkor sem valosult volna meg, ha a betas cuccot benthagyjak valtozatlanul.
    Aki nem erti, az vagy direkt csinalja, vagy tenyleg segitsegre szorul, vagy egyszeruen nem is jatszik a jatekkal, es nem erti meg, miert nem valosul meg abban az esetben sem a p2w.
    De akkor megegyszer #2432

    Tovabbra is ha azt hajtogatjatok, hogy penzert mit lehet, mit nem lehet, meddig nem lehet, meddig lehetett, addig soha nem fogjatok megerteni, mert nem az a lenyege, hogy mit tudsz venni real maniert!!! Ha megvehetned az osszes host instant osszes kartyat rng nelkul, akkor sem az a lenyege, hanem minden azon dol el, hogy fizetes nelkul mit tudsz elerni es mindezt mennyi ido alatt!! Addig pedig, amig ingame igy vannak beallitva a cuccok, aggodalomra nincsen ok, meg ha a visszaallitjak a shopot ugy ahogy volt akkor sem.

    Ez az erthetetlenseg tenyleg mar kezd idegesito lenni...
  • lac coo
    #2442
    Az , hogy jelenleg nem lehet penzert venni, az egy dolog, biztos megoldjak higy lehessen amilyen hamar csak tudjak.
    De az egesz fejlodes erre van tervezve, hogy rakenyszeritsen kis koltesre.
    Eleg felmenni egy hero modra, pislogni nem lehet a fullosra felhuzott dratwaderektol !

  • __Jacek__
    #2441
    Szerinted akkor jelent meg mikor kivettek ja csak par szazezren mar jatszottak vele... De hagyjuk is.
  • cateran
    #2440
    Kulfoldiul van, szovan nem art az angol hozza...

    De hogy kiemeljem az 1ik lenyegesebb dolgot a hozzad hasonlo agyhalott gibbonok miatt, akik tul lustak/hulyek/alulmuveltek (nem kivant torlendo) hogy kovessek az esemenyeket...:
    "Prior to the game's official launch, Crystals were exclusively used to purchase loot crates for additional rewards. While Crystals can be acquired from certain challenges and milestones, the most immediate way to attain them was from the in-game store. This also opened up possibilities for players to take advantage of the premium options to obtain amass a larger quantity of Star Cards and resources over others--which all fed back into player progression concerns.
    ...
    These were the purchase options during early access and prior to launch:

    $4.99 - 500 Crystals
    $9.99 - 1000 Crystals
    $19.99 - 2100 Crystals
    $39.99 - 4400 Crystals
    $99.99 - 12000 Crystals
    ...
    Hours after the Reddit AMA with DICE developers, and shortly before the game's official launch, players suddenly found that microtransactions were pulled from the game without a preceding announcement. Soon after, EA released a statement from DICE General Manager Oskar Gabrielson announcing that all microtransactions would be pulled from the game until further notice. "
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.11.27. 05:01:10
  • lac coo
    #2439
    sokat mondtam, fél év ! :)))