463
1491117010.png
  • MerlinW
    #260
    1. A B gombos problémád nem értem hogy jön ahhoz, hogy mit lopsz honnan. Miután teljesen irreleváns a kérdéseddel kapcsolatban nem is értem miért kellett ezt közölni velünk.
    2. Ha nem találsz off topikot, csinálsz egyet és nem a fő topikot flémeled tele warezzal.
    3. A B gomb a tüzelés, autóban, gyalogosan egyaránt, tehát kulcsfontosságú gomb.
    4. A játékot már megjelenés előtt is meg lehetett venni digitálisan 13-15€-ért. Most is meg lehet számtalan helyen (Kinguin, G2A, stb)
    5. "Adnék".
  • kasa85
    #259
    Skacok lehet nem ide való de Off topikot nem láttam.
    A lényeg le szedtem a Windows 10hez Mad Max Cracket.
    Rá tettem megy Windows 10 alatt.
    Érdekelne Kontrolleren a B betű mire szolgál.
    Eddig térképből,vagy mappából kilépésre.
    Játék alatt meg nyomom le áll,és Rendszer Hibát észlelt ezért leállt.
    Érdekelne,hogy a B kell majd e,vagy sem.
    Aki próbálta mellőzni,és mikor kéri akkor fel oldja ?
    Hasonló volt,és szerintem az a védelem van rajta mint a GTA 5 ön.
    Volt ott üldözés közben lövöldözés na ott fagyot.
    Nem nagy durranás 6000ft kupont ki adnák,de 12 ezret dobozosért inkább GTA 5.
    A játék nagyon tetszik!
    Köszönöm előre is a segítséget jó játékot kolegák :)
    Utoljára szerkesztette: kasa85, 2015.09.14. 19:21:36
  • PeeTeR
    #258
  • TomStorm
    #257
    PC gaming:D
  • Béluska74
    #256
    Van,de csak a játék elején mentettem manuálisan. De nem számít tovasuhanok rajta és nyomom a főszálat.
  • lalakov
    #255
    Nincsen régebbi mentésed?
  • Béluska74
    #254
    Nem engedi. A kért alkatrészt sem találom a megadott helyen,de a térképen úgy jelzi,hogy felvettem. Ha ezt valahogy újra tudnám kezdeni,de nem tudom vagy csak béna vagyok vagy a fene tudja. Megvagyok nélküle is csak van egy ilyen hibája a játéknak.
  • lalakov
    #253
    És ha visszamész oda ahol az első volt, már nincs ott? Illetve így nem engedi hogy összerakd?
  • Béluska74
    #252
    Sziasztok! Nem régen vásároltam meg a játékot. Elakadtam benne. Össz kell szednem pár alkatrészt,hogy akkor is gyüjtsék nekem a nyersanyagokat ha nem játszok vele. 4 darab alkatrész kell hozzá. Az elsőt felvettem,de kifagyott a játék. Újraindítottam, és összeszedtem még 3 cuccost tehát elméletileg minden darabja nálam kell,hogy legyen a térképen is azt jelezi,hogy felvettem,de nincs csak 3 nálam. Hagyjam a fenébe vagy valaki tud valami megoldást ajánlani.
  • mike01010101
    #251
    A negatív kritikákra: ha a Fallout 4 grafikája csak annyira lesz jó és kidolgozott, mint a Mad Max én már teljesen elégedett leszek. A sivár környezet, a homok, a nap, a forróságban reszkető levegő, az effektek, szerintem minden a helyén van a műfajhoz.
  • RatBaG #250
    http://gfycat.com/WavyDefenselessBuck
  • lalakov
    #249
    Azt meg hogyan? Én minden viharban csak 3 ládát látok, abból meg maximum 3*450 esik ki. Egyébként megfogadtam a tanácsodat és kergetem őket, bár múltkor sikerült áthajtanom emiatt egy aknamezőn. :)
    Másrészről, már nem számít a scrap mennyisége, Max maxra tolva, szint Road Warrior, Gutgash térkép szinte kész, már csak a kocsit kell fejleszteni. Nem is lesz az jó ha nem lesz mire költeni.

    Minden vihart kinn töltök, olyan szép amikor érkezik és csak élvezem a törmelékek rohanását. Kivétel amikor a szívatós vihar jön, akkor meg nem unatkozom.
  • TomStorm
    #248
    Egy olyan termés jó lenne mert 7000 scrap van és 10.000 kell inventory-ba legyen a Scrap collector trófeához.
  • TomStorm
    #247
    Nekem most MGS5 közbeszólt szépen Mad Max játékomba:D
    De este lesz Max is az biztos.
    Jeet régió majdnem fullos még Fuel Veins kis része van vissza,Stronghold még kell 1 maggot farm meg 1 water storage.

    Szintem meg Sand King+5.
  • MerlinW
    #246
    Pukkannak azok ha fejre esnek:) Én rendszeresen be szoktam kergetni őket a sziklás területekre, leugratok szakadékokba, majd nézem ahogy potyognak utánam a darabok:)

    Más: tegnap elkapott egy vihar, nagyon jó termés volt, szaladtam a ládák után, összeszedtem majdnem 4000 scrap-et:)
  • RatBaG #245
    múltkor takarítottam az egyik nagyobb tábort, jött egy nyílt tér, ahol a nagyobb csoportok rád ugranak + war crier. kéznél volt egy marmonkanna, olyan jól sikerült bedobni közéjük, hogy vagy 6-8 warboy egyből paradicsomszósszá változott. :D

    egyébként az egyik legfurcsább eset a legelső kocsis harcom volt jeet bázisa mellett. azt hiszem az a nagy, piros, platós verda támadott be, nekem akart jönni, de befékeztem, az meg elzúgott mellettem, be a szakadékba, és egyből robbant is. nagyon röhögtem, tisztára filmbeillő volt... azért furcsálltam, mert egyébként egy zuhanástól nem szoktak pukkanni.
  • TomStorm
    #244
    Kedvencem mikor a robbanó lándzsát beleszúrja egy ellenbe aztán egy rugás vissza a tömegbe majd felrobban.
    Meg közelről Shotgun na az még durva:)
  • Aborg
    #243
    Koszi a valaszokat. Gondolom az elobbi hozzaszolasban leirt csomo cselekves a helyzettol fugg, de ugyanaz a gomb van ra? Sebaj, en meg csak a 2009-es Batmant jatszottam, ott is csak tamadas/blokkolas (bal/jobb egergomb) volt, nekem teszett.
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2015.09.11. 12:17:05
  • dartonite
    #242
    Tobbfelet utni, nagyot utni, blokkolni, falhoz/barmihez szoritva szetkapni, foldon szetkapni, kulonbozo kivegzesek shiv-el, kulonfele fegyverekkel, felrobbantani, agyonloni, hasbaszurni es hatrarugni, lefegyverezni.Igy hirtelen ennyi jutott eszembe.
    Na meg legalabb Max nem 10-20 metereket ugral hogy adjon egy pofont.
    Ugyhogy szerintem nem primkobb mint barmelyik ebben a stilusban.
  • RatBaG #241
    na ja, de batmannek mennyi gadget lóg az övén, szegény max meg egy szál gatyában indul neki... :D
  • HeadHunter86
    #240
    Azért itt elég primitív a harc. Szinte csak ütni lehet meg counterolni. Meg kivégzés van még.
    Ha megnézzük a Batman Arkham Knight-ot, ott azért sokkal, sokkal összetettebb a harcrendszer. Pont tegnap fejeztem be és utána Mad Max-ezni elég lelombozó. Variálnék valamit a csapkodások között, de nem lehet.

    Ettől függetlenül jó a játék.
  • dartonite
    #239
    Szinte teljesen megegyezik az altalad emlitett ket jatek harcrendszerevel. (Batman/Mordor)
    Az autos harc az ujdonsag, de az is eleg szorakoztato :)
  • Aborg
    #238
    A harcrol szeretnek kerdezni, a bunyokrol. Jatszottam az Assassins Creed jatekokkal (AC, AC2 es a kettes resz 2 darab kuldeteslemeze). Tetszettek a harcok. Aztan most jatszottam a 2009-es Batmant, hat az is valami fergetegesen szorakoztato harcrendszer volt. Most meg a videokon latom hogy itt a Mad Max is hasonlot tud! Meg a Mordort is emlitettetek, akkor arra is odafigyelek majd :)
    Ja hogy kerdezni is akartam: valoban hasonlo a harc kezelese mint a 2009-es Batman volt?
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2015.09.11. 08:57:50
  • MerlinW
    #237
    Nem Steam-en kell online lenni, hanem a WB accountra belépni a játék főmenüjében.
  • Skypack
    #236
    Steamen online kell lenni, de nem sokat termel
  • lalakov
    #235
    Kíváncsi vagyok, mert nálam nem működik.
  • dardevil
    #234


  • BaLeeX
    #233
    A V8-as motorhoz hogyan tudok hozzáférni?
    Már a Pink Eye területén vagyok ahol mondta gollam, hogy valami versenyt kell megnyerni hozzá, ezt hol találom?

    Szeretném kiélvezni a V8as motorokat, nem szeretném ha csak a játék legvégén kapnám meg. :)
  • Tommy H
    #232
    Nah Scrap Crew hozza akkor is nyersanyagot ha a játék ki van lépve.
    Most van 7K.Kilépek és reggelig kiváncsi vagyok mennyi jön még hozzá így offline.
  • lalakov
    #231
    Erre nem figyeltem.
  • RatBaG #230
    mikor a közelébe érsz kiírja, hogy oda majd egy mission alatt mehetsz be.
  • lalakov
    #229
    Elakadtam egy Scavenger Location-nél, Gutgash területén. Egyszerűen nem tudom hogyan kéne bejutni. Körbejártam az egész hegyet.
    alul amit megjelöltem
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.09.08. 16:29:39
  • TomStorm
    #228
    Ja azt elfelejtettem említeni:D
  • lalakov
    #227
    Én is kipróbáltam és azon csodálkoztam hogy ezt örökké lehet használni. Aztán egyszercsak kifogyott a benzin, én meg ott álltam a sivatagban. :-D
  • TomStorm
    #226
    Tényleg lesz még idén Fallout is.Az is biztos nagyon komoly lesz
  • Voltan
    #225
    Szerintem ez bejön bárkinek, aki alapból nem idegenkedik a posztapok témakörtől.
    A Fallout fanatikusoknak is biztosan tetszik - nem véletlen, hiszen elég sokat merített a Mad Max-ből az is.
  • TomStorm
    #224
    Aztán az is közrejátszhat,hogy akinek nem volt gyerekkori nagy filmje Mad Max(nekem az volt:) és nem érdekli ez a világ annak nem jön be ez a game.

    Ki gondolta volna anno,hogy a Mel Gibson szerepét egyszer egy ilyen játékban játszhatjuk:))
    Jó tudom inkább hajaz a mostani filmre de akkor is vannak utalások.
  • TomStorm
    #223
    Durva a Side Burners!!DS4-en nehezebb használni viszont komoly Damage-t lehet vele adni:)
  • TomStorm
    #222
    User Review meg 10/10:D
    Jók ezek a "profi" oldalak egyre,kiröhögni őket!

    PS-en is van már 10K like full csillaggal és még csak most jelent meg..
  • Voltan
    #221
    De ez egy 5/10 játék, mi? Hát néhány "profi" oldal tényleg elmehet a búsba, komolyan :D