463
1491117010.png
  • Jim Morrison
    #340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van. rg mechanics repack működik
  • Bone-Cracker
    #339
    Üdv, ez nem tudom mennyire warez kérdés, de ebből ugye nincs most olyan (ami működik is)? Magyarul meg "kell" venni?
  • grebber
    #338
    Nézd meg gondolom felajánlja.
  • Ombika
    #337
    Februarban mar vasaroltam,akkor van kuponom?
  • grebber
    #336
    Ha új előfizető vagy és netán korábbi vásárlásból van kuponod akkor csak 10.8$ + később jön hozzá 5 játék
  • Loál János #335
    Já.
  • Ombika
    #334
    Jol ertelmezem, hogy 12 dollar, es megkapom mad maxet,ha most elofizetek?
  • ratgab
    #333
    Hát amilyen pechszériája van a Warnernak mostanában nagyon rájuk fér a siker és azért az Avalanche se aratott osztatlan sikert a legújabb játékukkal a Just Cause 3-al....Szóval szerintem szinte borítékolható, hogy a két cég közötti közreműködés tovább fog virágozni...Remélhetőleg egy Mad Max 2 játékban. Én részemről vevő vagyok rá minden további nélkül.
  • El Gigante
    #332
    Nos mai nap én is befejeztem a játékot 61 órával, persze a térképen van még mit csinálni!
    Sajnálom hogy vége lett, rég élveztem ennyire játékot! Hangulatbomba az egész! Állati jók benne az átvezetők(pl. a big chief verseny), lehetett volna belőle több. Remélem lesz második rész.
  • El Gigante
    #331
    Közben meg lett, d-pad alsó kétszer
  • MerlinW
    #330
    Fejből nem tudom, asszem valamelyik gombát kell benyomni, de van controls menü, illetve olyan sok gomb nincs a kontrolleren, hogy ne tudd végignyomogatni:) Egyébként csak járműben van belső nézet.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.03.15. 22:05:20
  • El Gigante
    #329
    Xbox kontrolleren melyik gombbal tudok belső nézetre váltani?
  • kutyakiki81
    #328
    Kicsit elakadtam, tudtok segíteni?

    A főküldetés az lenne, hogy a garázsban upgradel-jem a The Jack-et. Viszont ez az Archangel autó még nincs meg,és a térképen nem is látom hogy lehetne megtalálni.
  • apu57
    #327
    Sziasztok.
    Segítsetek. A TAB billentyűvel tudtam eddig behozni a térképet,de valamiért most nem reagál. Várom a segítségeteket.
    Köszi
  • shakwill
    #326
    Rájöttem, kössz!
  • shakwill
    #325
    Sziasztok! Vagy bug, vagy bénaság miatt a "baby bar"-t nem tudom beszerezni. Hálás lennék egy kis ész osztásért..
    (Nem arra vagyok kiváncsi, hogy mekkora hüly vagyok, mert azt tudom magamtól is...
    Utoljára szerkesztette: shakwill, 2015.12.26. 14:16:42
  • MerlinW
    #324
    30-35 óra bohóckodással/gyűjtögetéssel - ami ellen úgysem tudsz ellenállni, mert jó :)
  • Jim Morrison
    #323
    én is elpepecseltem a mellék küldik, majd pár főszálat megcsináltam (ami már gas town) és hopp vége is lett.
  • gabo91
    #322
    Mennyi idő kb egy normál tempójú végigjátszás? Minden területet felszabadítva?
    23órám van benne :) a Második területetből 3részt takarítottam ki eddig...
    főküldetésből tényleg ilyen kevés lenne? Kicsít úgy tűnik, hogy azért a nagy terület hogy lehessen valamivel játékidőt csinálni....
  • zoji
    #321
    Üdv mindenkinek.

    Kérnék egy kis segítséget. Röviden a gondom az lenne, hogy megcsináltam mindent a játékban de mégsem 100% a CHARACTERS, a JEET hiányzik belőle és nem tudom hogy kapom meg. 1 db zárolt teljesítmény is van, mégpedig a "Complete all non-repeating challenges". Lehet összefügg a kettő ? Vagy esetleg beleszaladtam egy jó kis bug-ba, és már nem is lesz meg?

    Tud valaki segíteni?
  • MerlinW
    #320
    Elvileg semmi, tudtommal befejezték.
  • steweee
    #319
    várható vmi dlc vagy patch vagy vmi hozzá ? én kizárólag fullos játékot szerzek be, addig neki se kezdek. így is lemaradásban vagyok magamhoz képest a játékokkal, megjelenés után ráérek pár évvel nekikezdeni mikor már GOTY edition van belőlül :)

    de ez hamarabb is érdekelne
  • Jim Morrison
    #318
    csak nem sikerült elkerülnöm a használatát :)
    köszi, működik faszán.
  • RatBaG #317
    msi afterburner.
  • Jim Morrison
    #316
    Nincs valami trükk, hogy gépen beállítsunk maxfps t? nézelődtem, de sehol sem találtam ilyen leírást. Próbáltam vsync onnal, de úgy is mindig 90 fokos lett a kártyám :/
  • MerlinW
    #315
    Elkezdtünk játékokat venni:)
  • grebber
    #314
    Minden új game fel van törve. Csak mivel nem nagy brigádok nem kerülnek fel az olyan oldalakra ahol ilyen debil szabályok vannak.
    +
    Ha megnézed ezek topikját az eredeti tulajok sem árasztják el mondhatni halottak.
    Syndicate még meg sem jelent ,de azt is törik majd.

    PC-n mivel úgyis minden fosbundleba lesz egyszer vagy szaréhugyé nincs értelme a wareznak. A warez már csak a türelmetlenek játékszere.
    Én pl az elmúlt 1 év top über játékait nem is láttam még csak traileren. Egyszer minden lesz 1000ft és alatta... Várni meg tudok van ~ 1000 steam game-em elvagyok.
  • Shep
    #313
    Fel van törve minden, a superwarez idők meg már elmúltak :)
  • JaSoN HuNTeR #312
    Amúgy mi ez a nagy warez ellenesség az elmúlt időben. Nem rátok gondolok hanem arra hogy alig törnek fel újonnan megjelent játékokat és nincs is itt off topic egyik játékról se!!!??? WTF

    PL: MGS5 vagy Madmax vagy Syndicate... Érdekes, valaki elmagyarázhatná!
  • MerlinW
    #311
    Nem. (és ez nem jelenti azt, hogy itt szabad)
  • simon007
    #310
    Hello!
    Virágbolti fórum nem létezik?
  • Dency
    #309
    The End
  • MerlinW
    #308
  • NonameMan
    #307
    Nálam is az maradt ki első alkalommal. Nehéz észrevenni én is csak úgy találtam meg, hogy a videó alapján mentem végig másodszorra.

    Utoljára szerkesztette: NonameMan, 2015.10.03. 19:02:36
  • RatBaG #306
    na baszki, a lifttől jobbra, a legsötétebb sarokban van egy keskeny ajtó a wc-khez, ott volt mind a három...
  • RatBaG #305
    teszek egy utolsó elkeseredett kísérletet. az összes helyszínen sikerült elsőre felszedni mindet, szóval kíváncsi lesz hol bújik az a 3 scrap...
  • NonameMan
    #304
    Nem lehet teljesen bejárni de nem is kell 17:29 után még felszedi a többit is.
  • RatBaG #303
    ezt mondom, hogy nem lehet teljesen bejárni, mert elmozdultak a liftek. 17:29
  • NonameMan
    #302
    Vissza lehet menni csak egy kicsit bonyolult. Én is nehezen találtam meg. Ki kell jelölni a helyet a térképen és a főbejáraton át kell visszamenni nem fent a kupolánál.
    Itt van egy videó ez nekem sokat segített.
    12:55-től mutatja az adott helyet.
  • RatBaG #301
    de. csak egy ponton tovább nem lehet visszamenni a lezuhant liftek miatt, fent meg visszakerült az áttörhetetlen kapu.