200
Nyitott világú zombis móka érkezik a Capcomtól: készül a Dead Rising 3
  • Laza
    #120
    Gondolom ezek a felvonultatott érv csak poén akar lenni .... bár annak is nagyon rossz, de ha valaki ezt komolyan gondolja attól máris elvenném még a szavazati jogot is ........
  • Shep
    #119
    A bb verzió állítólag rossz.
  • MrGringo
    #118
    Tetszik jó pár játék...nem tehetem meg hogy mindet megvegyem! Ez van sajna!
  • MrGringo
    #117
    Kösz okostojás! Gondolom te minden játékot megveszel és nem gáz ha nincs kifizetve cserébe a villanyszámla, meg inkább olcsó kaját eszel csakhogy meg tudd venni a kedvenc játékaidat?? Vagy netán lottó nyertes vagy?? Tudod ez régi téma...majd ha a fejlesztők megtisztelik Magyarországot mint uniós államot hogy a 15 darab nyelv közé ami van manapság egy videójátékban beszúrják a magyar nyelvet, és látom hogy számítanak rám mint magyarra, akkor majd számíthatnak a pénzemre is!! Amíg viszont ilyen szecska suomi meg faszom tudja milyen nyelveket beraknak és ezekre veszik a fáradságot, a magyarra meg nem addig részemről ez a "vedd meg eredetiben" téma csak maximum a vicc kategóriába tartozhat!

    Azért köszi hogy válaszoltál!
  • oneal1
    #116
    én megszerettem nagyon ezt a game-t haverral henteltünk hatalmasakat már :D

    i5 4670 8gb ram és amd 7950 3gb al 1080p maxon megy szépen
  • oneal1
    #115
    cdgalaxisnál árulnak
  • MrGringo
    #114
    Van már crack hozzá?? Black boxos verzió van! Irjon már valaki!
  • ratgab
    #113
    Szintén I5, AMD7850, 8 gb ram és köszönöm szépen élvezetesen szalad full hd-ben high-közepes beállításokon és 900p-n. És csupán egy paraszthajszállal csúnyább, mint a 1080p-ben.

    A Dead Rising agyatlan hentelde sose volt ilyen élvezetes, mint itt szerintem.
  • Laza
    #112
    Nekem a második rész is tetszett, pont attól volt jó, hogy nem vette magát véresen komolyan ... van abból bőven elég :)
  • Laza
    #111
    Mi a tévedés? Hogy az általam írt vassal megy? Mert azt írtam, és egy betűt sem az AMD-s bigyókról :)
  • Shep
    #110
    Azért futott olyan "jól" Boxon is :D
  • Ozzyehh
    #109
    :/ felháborító mind1 egyébként... eléggé elcseszte a Capcom szerintem
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.09.10. 17:18:41
  • grebber
    #108
    Ez a pc hiába "erősebb" mint a konzol, ha az api meg minden szar csak visszafogja izomból...
  • Ozzyehh
    #107
    Tévedés... hasonló géppel viszont amd procival és egy r9 270 el szaggat, az elején 5000 res tömegbe teljesen jól megy full hd maxon minden.... aztán beljebb megyek megint 5000res tömeg semmi baj aztán egyszer csak hatalmasakat szaggat fps drop aztán arrébb megyek 30 centivel és nem csinálja...

    igazából az az érdekes, hogy eléggé vegyes visszajelzések vannak van akinek nem akad van akinek egy r9 290-el és egy fx 8magossal akad és fps droppol.. sajnos szar az optimalizáció még akkor is ha egyeseknek nem szaggat
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.09.10. 16:55:08
  • Shep
    #106
    Azért az vicces, hogy az élő ellenségeket fél napig kell lőni fejbe is mire megpukkannak.
  • Maxtreme
    #105
    épp azt írtam hogy az sem volt értelmes... ezért reméltem hogy annál értelmesebbet (jobbat) hoznak össze.
  • Laza
    #104
    "Én kis naív hittem az elődhöz képest valami értelmesebbet dobnak össze, de tévedtem."

    Miért, az előd mitől volt 'értelmes'?
    Egy bevásárlóközpontban kellett halomra ölni a zombikat, miközben idegbetegebbnél idegbetegebb főellenfél harcok vártak rád ... mint a tányérokkal dobálózó szakács, vagy a görkoris jelmezes emberke, de említhetném a levélbombás postást is.

    Semmivel sem rosszabb, mint az volt ... max sokkal több a barkácsolható fegyver, sokkal több a zomboid, a pálya egy kicsit kiszélesedik, ugyanolyan élvezetes a zombi gyilkolászás, ráadásul sokkal részletesebb a sebzésmodell (és azáltal meg sem kottyan nekik, ha majdnem félbe szelem őket hosszában de a feje marad :) ).

    Szerintem a port minőségén kívül nincs vele különösebb gond, ugyanolyan beteg, élvezetes és 'humoros', mint az előd ... és itt aztán valóban tömegeket lehet hentelni :)

    Ha nem törekszünk a tökéletesre, és megelégszünk az XOne minőséggel, akkor 720p renderre, 1080p felbontásra állítva tökéletesen, akadásmentesen elszalad egy i5-3570K + GTX660 + 8GB RAM társaságában ... és bár elsőre szembetűnő a különbség, 10 perc játék után már észre sem veszed, csak csinálod amit kell :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.10. 16:04:57
  • Laza
    #103
    Az is csak vízió, hogy a sikeres és a jó szinonimái egymásnak ... erre jó példa a Watch Dogs ... a túlárazott CoD-okoat nem említem, mert kopognak a fanboyok :D
  • Laza
    #102
    Ez nem jelent semmit ... vagy mégis ... ne akard, hogy 100%-on hajtsa :D
  • Sir Quno Jedi
    #101
    Coopban tényleg sokkal szórakoztatóbb a kampány.
  • Fpocok
    #100
    23512351-jára is kifagytam, ezúttal kékhalált is kaptam. Félek játszani vele, mert ki fogja csinálni a gépem.

    Skyline: Jó nagy hülyeséget mondtál (ismét). Egyes.
  • Skyline
    #99
    Kutyát nem érdekli, számtalan játék van manapság ami hasonlóan járatja a procit vagy még szarabbul. Ettől még az az AMD processzor elavult, lassú minimum kategóriás.
    Bírom amikor abból indulnak ki egyesek hogy mennyire járatja a procit a játék..:D

    Ahogy írtam, tegyél alá vasat, lehetőleg intelt és megoldódik minden gondod bajod.


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.08. 00:08:52
  • Shep
    #98
    Most olvasom ,hogy elvileg a safe houseokban le lehet venni az öltözőben.
  • oneal1
    #97
    hali
    coopban hány ember tud játszani egyszerre?
  • wesker24
    #96
    Ebbe én is bele futottam sajnos véletlenül felvettem és azóta se tudom levakarni magamról ! :D
  • Shep
    #95
    Hogy lehet levenni emberünkről a hegesztőpajzsot, mert sikeresen felvettem, de azóta rajtam virít és marhára idegesítő?
  • MrGringo
    #94
    Mindenkinek ez van! Szar blackbox-os verzió! Nincs rá megoldás! Nem fog elindulni! Nem megy senkinek!
  • Meridius
    #93
    Azt említettem már hogy a játék alatt 60%-on fut a proci?
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.09.07. 21:17:34
  • nud
    #92
    Üdv!
    Nem jön be a kezdő képernyi:loading villog kb 10mp-ig,aztán kidob az alábbi hibaüzenettel:direct x fent,nvidia driver friss..Valami 5let?

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: AppHangB1
    Alkalmazásnév: deadrising3.exe
    Alkalmazás verziója: 1.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 53fe8cba
    Lefagyási aláírás: b9ac
    Lefagyás típusa: 2048
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    1. további lefagyási aláírás: b9acc523110238bd50721035300a6bc3
    2. további lefagyási aláírás: b496
    3. további lefagyási aláírás: b496eba831e5e352b9834b313820f327
    4. további lefagyási aláírás: b9ac
    5. további lefagyási aláírás: b9acc523110238bd50721035300a6bc3
    6. további lefagyási aláírás: b496
    7. további lefagyási aláírás: b496eba831e5e352b9834b313820f327
  • Skyline
    #91
    Lol

    R9 270X még oké kb egálban van a jelenlegi konzolgeneráció tudásával...
    De Phenom II 955BE?? Egyrészt baromi karcsú másrészt ki sem hajtja a 270X-et rendesen....
  • Shep
    #90
    Ja és a 43-as driverrel tényleg jobb egy kicsit, de ez csak annyit jelent, hogy nem lassul be annyira és annyi helyen, mint a frissebbel.
  • Shep
    #89
    Hát annak ellenére, hogy mennyire szarul fut, mégis sokkal élvezetesebb és jobb játék ez, mint az a tök gagyi 2. rész volt.
  • Meridius
    #88
    R9 270X
    8GB RAM
    Phenom II 955BE

    átlag 20-25fps, beállítástól függetlenül. Az 5 éves alsó-közép kategóriás processzorom szálanként 60%-on fut. Ja, és néhány perc után kidob az asztalra.

    Ilyen trehány PC portot a Dark souls óta nem láttam.
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.09.07. 14:16:00
  • Shep
    #87
    Még jó, hogy egy olyan gépen jól megy.
  • Fpocok
    #86
    Hazudol.
  • grebber
    #85
    Jött is egy patch 1.5 GB
  • PeeTeR
    #84
    340.52 -es driver, jol is megy, nem is fagy, atvezeto sem gond...
  • Fpocok
    #83
    Mintha jobban bírná a tömeget.
    De ezzel is ugyanúgy kifagy a játék /sigh
  • Shep
    #82
    Amúgy a jobban megy mit jelent egész pontosan? 1-2 fps javulás, vagy stabilabb lett?
  • Shep
    #81
    Pont tegnap váltottam róla, mert gondoltam az új driverrel nézem meg a játékot, miután olvastam ,hogy mennyire pocsékul fut de akkor ezek szerint rossz döntés volt.