121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #81238
    Megjött a Panasonic tévém hát eddig kurvára másmilyenek voltak a játékok,mikor azt mondjuk hogy a videó gameplay meg amit mi magunk látunk játék közben teljesen más na itt ugyan az az érzés, game mód full automatán szabályozódik, beszarás a hdr
  • GOTY
    #81237
    Na, most pörgött le a Darksiders credits. Szerintem az előző generáció egyik Leginkább alulértékelt játéka. Nagyon szépen felújították, tükör simán fut Xen. 20 óra alatt nyomtam végig könnyű fokozaton, még így is voltak olyan részek amikkel azért kicsit szenvedtem. Ha valaki kihagyta az előző generációban, és szereti a nem tipikus Hekenszles játékokat, annak ajánlom vegye meg, fillérekért lehet kapni.
  • darkSectorxxx #81236
    Nightmare fokozaton megyek, most megcsináltam a Napi Quest-et, és kibaszott egy Helix-es Rare arany kardot, asszem ez elég lesz a játék végéig. :D
  • darkSectorxxx #81235
    Én nem látom nehezebbnek, ugyanugy ha fehéren mész a min story-ra akkor nem vészes, a Hard-hoz képest.
    A nyersanyagok, fejlesztésre vagy farmolásra jók. :)
  • darkSectorxxx #81234
    :D Ugye hogy hülyén van mgoldva? :D
  • Kandurex
    #81233
    A csecsebecséknek, meg a carbon meg ilyen oroszlán bőröknek van valami értelme? (nem a fa,bőr, vas anyagra gondolok)

    (Belevertem ebbe a fosba vagy 20 órát, de egyre jobban tetszik, így nightmare -n meg brutál souls like...)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.14. 15:38:20
  • Kandurex
    #81232
    Én meg először azt hittem, hogy bug :D mire megtaláltam....
  • Kandurex
    #81231
    áá ott nem...legalábbis az a része ugyanúgy megy
  • darkSectorxxx #81230
    Ja, bazze annyira nem vettem észre, hogy azokat lehet állítgatni, annyira kis lofaszok, hogy nem is figyeltem, azt hittem a háttér. :D
    LOÁL, pedig mennyire akartam hogy sok ruhánál levehessem a kapucnit. :D
  • AntiHero
    #81229
    Még hajad meg szakálad is lehet. :)
  • darkSectorxxx #81228
    125 óra után most jöttem rá az ACO-ban hogy lehet azt a kurva kapucnit levenni. :D
  • Rage47
    #81227
    mindig röhögök ezen a videón :D
  • darkSectorxxx #81226
    Amúgy az, hogy csak hangyafaszt veszel le az életükből, azért van mert a küldetés nagyobb szintű mint te, vagyis piros gondolom, akkor kb 0 esélyed van.
  • Tikal #81225
    30 dollár :DDD
  • SlickAdam
    #81224
    legendas
  • Moby
    #81223
    Utoljára a No Man's Sky release volt ennyire szórakoztató :DDD
    A minőség is hasonló :)
  • SlickAdam
    #81222
    na ja, ma tuti ezen vigyorogtam a legtöbbet, pedig neztem vmi mocsok sitcom-ot is :D
  • Moby
    #81221
    Nekem ingyen sincs vele semmi bajom. Rengeteg vidám percet okoz!
  • SlickAdam
    #81220
    "Mi 30 dollárér játszunk és nincs bajunk vele!"
  • Moby
    #81219
    Sajnos a videó aláfestő zenéje valahogy kimaradt a késztőknek a sietségben, ezt én külön pótolom.

    ^.^
  • darkSectorxxx #81218
    Nightmare-nél hiába bujkálok a gazba, akkor is észrevesznek. :D
  • darkSectorxxx #81217
    Hoppá, elfelejtettem, hogy itt nincsen speedrun. :D
  • darkSectorxxx #81216
    oks. :D

    Basszus most nézem az US profilomnak írtál és a telom nem jelzett, basszameg, fasza.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.13. 19:15:14
  • n000rbi
    #81215
    Ha már ott vagy, csekkolnád a ps üzeneteidet? ;)
  • darkSectorxxx #81214
    Asszem el is kezdem. :D
    A Hard-ot majd befejezem hétvégén.

    Assassins Creed Origins - Nightmare
  • darkSectorxxx #81213
    Ja érdekes, majd megpróbálom, de hogy nem fogok így megint mindent megcsinálni a térképen az is biztos.
    Max a főszálat.
    Már van sok tapasztalat, elbánok a gecikkel. :D

    ha nincs stealth kill egyből, akkor felesleges sunnyogni.

    Amúgy kurvára fegyverfüggő is a nehézség, most Arénában ezzel a buzogánnyal többet haltam, mint a 125 órás eddigi játékomba, és nem viccelek, legalább annyiszor.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.13. 18:42:51
  • Kandurex
    #81212
    Mintha betonból lennének! Az assassin lopakódos kill náluk nem kill, felállnak utánna a genyóba. Olyan technikával harcolnak, mint akhilleusz a trója filmből, beszarás! Ha meghallom a jellegzetes kürtöt, sován koca vágtába csapok vagy próbálok elbújni....pedig nem vagyok annyira egy szar.

    Jó, igaz még csak 15. szintű vagyok,...talán később.
  • darkSectorxxx #81211
    Azok Hard-on is szívósak.
    Én csak akkor megyek nekik ha nincsen nekik seígtség, ha ismételsz 1 metódust, akkor könnyen leverhetőek, ahogy a Boss-ok is, vagy lóról, vagy gyalogosan.
    Szerintem te is tudod mi az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.13. 18:33:40
  • Kandurex
    #81210
    Egyébként megjelentek a fejvadászok. Most nem tudom, hogy a nightmare miatt, de közel 1 mm-t se veszek le a jelenlegi fegyveremmel rajtuk. Inkább menekülök.
  • darkSectorxxx #81209
    Kipróbáltam a VR Wolds-öt...sk is volt érte a 3.5 dollár.
  • darkSectorxxx #81208
    Winter Sale:

    December 1-2:
    Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy
    11990 helyett 7490 ft (megtakarítás 4500 ft)
    December 3-4:
    NBA 2K18
    22490 helyett 10490 ft (megtakarítás 12000 ft)
    December 5-6:
    Grand Theft Auto V
    19990 helyett 7490 ft (megtakarítás 12500 ft)
    December 7-8:
    Need for Speed Payback
    20990 helyett 10490 ft (megtakarítás 10500 ft)
    December 9-10:
    Assassins Creed Origins
    21990 helyett 11990 ft (megtakarítás 10000 ft)
    December 11-12:
    Shadow of War
    20990 helyett 10490 ft (megtakarítás 10500 ft)
    December 13-14:
    South Park TFWB
    21990 helyett 10490 ft (megtakarítás 11500 ft)

  • Tinman #81207
    Rise of The Tomb Raider is u.e. a súlyos kórral küzd:


  • Kandurex
    #81206
    Nah, nightmare -en azért már sokkal jobb az ACO.

    Hardon kezdtem ugye és már 13. szint környékén is vágtam hűvös halomba az ellenfelet, de nightmare -en már sokkal szívósabbak és akkorát ütnek, mint egy tank. A 130~ környékén sebző kardommal olyan, mintha csak fenekelném őket, nagyon kellenek a skillek.

    Fasza lett. Ennek kellett volna lennie a normál fokozatnak.
  • arty
    #81205
    szerintem az van amit moby írt :)
    +
    összecsapott kis tanulmányocska lehetett, kevés/fals adatból és az abból levont totál laikus következtetésekkel.... (tudós, aki életében nem játszott, de jól jött a "kutatásra" a 12ezer font, stb)

    nekem is 130+ (mensa-t is megcsináltam, 130-134, lehetnék tag), miközben az ótóka és az efpées a kedvenc műfajaim: mert .... nézőpont -> immerzió -> jajdejónekem
    és kurvára nincs időm 200 órás erpégékre, brutális tanulási görbés ügyességi játékokra (és ide akár idevehetjük a multiefpéest is).

    hogy mennyi művészieskedés jön be, azt meg végképp nemtom összekötni az iqval, el nem tudom képzelni, ilyesmit hogyan lehet levezetni/bizonyítani (de ezekszerint valahogy lelehet :D )
  • GOTY
    #81204
  • Moby
    #81203
    deal! :)
  • GOTY
    #81202
    Én is ki akarom próbálni, ha gondolod lehómolhatjuk a karácsonyi akcióban.
  • Rage47
    #81201
    nyilván én is csak azért akarom megvenni. olvastam, hogy legalább 20-szal megtolja az IQ-t
  • Moby
    #81200
    Fenem rá én is a fogam. Így meg pláne kedvet kaptam hozzá. Hátha kiokosodok tőle!
  • partizan182
    #81199
    BF akcióban 10k volt PSN-en, akkor húztam be. Iszonyatos hosszú egyébként, sztem jövő februárig akkor is kitartana ha semi mással nem játszanék.