121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #82296
    Pro van itt is.

    Az 1TB HDD-nek nem a méretével van gond, hanem a sebességével.

    240 GB SSD nem is kérdés. Mire elég? Nem vagyok polip, nem tolok egyszerre 8 címet, ellenben a gyorsabb betöltési időket tudom díjazni.

    Egy 1TB HDD manapság 12k körül is megcsíphető akár, én nem is értem miért tétel azon agyalni ha valakinek kevés az 500GB... persze ha kicsit még fordít rá, akkor legyen inkább SSHD.








    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2018.01.13. 17:08:26
  • Evoluti0N
    #82295
    Pro-m van, szal 1TB, ugyanakkor fele is elég lenne. Általában egyszerre csak egy játékot játszok, a többi meg uninstall, ha végigvittem őket és a közeljövőben nem tervezek újrajátszást.
  • partizan182
    #82294
    500 de nekem nagyon nem elég, napi probléma a helykérdés. Mondjuk a srácok miatt vann fenn olyasmi dögivel amivel csak ők csapatják (lego cuccok, rayman, tearaway), plusz mindig kell egy gyerek-kompatibilis cucc is nekem amit akkor is jatszhatok ha a kicsik itt szaladgálnak (DMCt nem fogom elővenni egy 3 éves előtt). Plusz VR cuccok, mondjuk egy része inkább ilyen vendégdemó miatt vann fenn.
  • Myselor
    #82293
    korrekt végülis teljesen igazad van.én is így gondolom.csak kíváncsi voltam mások véleményére köszi:)
  • Tikal #82292
    1TB. Sok játék van amit gyakran veszek elő, mert pl haverok éppen azzal akarnak játszani este, vagy az autókák, meg egy két shooter mindig fenn van, ha épp ezekhez jön meg a kedvem akkor ne kelljen órákat várni mire letöltöm őket... és akkor máris közel vagyok az 500GB-hoz. Plusz vannak azok a játékok amiket csak kijátszok és mennek a jatekiam.hu-ra, de ugye azoknak is kell a hely, plusz az egyéb tartalmak. Nekem 500 már nem lenne elég valahogy mindig tele a gép:)

    De ez is olyan mint a telefon, valaki el van 32GB-on is vagy kevesebben mert ő csak telefonál, másra nem is használja vagy én nem tudom, de pl nekem mindig a legnagyobb elérhető tárhelyes telefon kell, mert szeretem ha mindig minden ott van kéznél :)
  • darkSectorxxx #82291
    Mindenképpen.
    Rendezem és akkor az Inpatient-ért, akkor egálba hozzuk a dolgot. :D mert annak a felét én állnám. :)

    Tuti végigviszem és tuti 100%-ra
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.13. 13:44:33
  • SlickAdam
    #82290
    egyszerü. pc-s verziot dsfix-el atrakjak konzolra. nem nagy melo manapsag. csak a szokasos.
  • Myselor
    #82289
    srácok itt mindenki 1tb-os psel nyomja avgy vannak akik 500gb-al?elég nektek az 500?ki hogy van vele?
  • TDC Geronimo
    #82288
    pff akkor a 20. rókabőr 0 ráfordított energiával. Így viszont skip
  • AntiHero
    #82287
    Ha nem te veszed meg, akkor én.

    Úgyis játszani fogsz vele ps4en. :P
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2018.01.13. 10:33:14
  • csgj
    #82286
    Nekem tetszett látványilag (ps4 pro, 4K tv), bár a fényesség talán tényleg túl van tolva. A szörnyek meg tök jól néznek ki.
  • GOTY
    #82285
    ‘So to correct a few things that I posted about yesterday - Dark Souls Remastered will not include new assets based on the Dark Souls 3 engine or any combat differences. There is no HDR lighting for the PS4 Pro version,’ wrote Dark Souls community head honcho, Vaati (via GearNuke).
  • darkSectorxxx #82284
    Jogos, gyarló az ember bellül. Én kivül is. :)

    Konkrétan itt mnt remaszter, 3.szorra veszem pofátlanul olcsón ugyanazt a játékot. :)
  • Moby
    #82283
    Mert a felét elcsalod így is. Abból a 750Ft-ból meg talán hosszab távon még profitálni is lehetne, de értem, az is kell. Merthát sokszor 750Ft az 7500.
    Amúgy nemtudom minek megvenni egyáltalán, biztos vagyok benne, hogy ha elég ügyes az ember el is lehet lopni...
  • darkSectorxxx #82282
    Sokszor 750 az 7500, az meg még1 új játék. :)
    Minek fizessek ugyanazért többet?
  • Moby
    #82281
    10.500 az még 262-es dollárral is, de inkább 265-ért váltják a bankok. Tehát 1500Ft, ami kettébaszva 750ft, amibe tönkre fogtok menni. Ennyit _simán_ megér az, hogy aztán továbbra is évekig lehessen sírni, hogy nem elég jó a magyar sztór...A hülyének is!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.12. 20:00:26
  • Seth
    #82280
    Uh,ez a Dissidia egy nagy káosz, fél óra bőven elég volt belőle :)
  • darkSectorxxx #82279
    Most nézem a pre-order miatt:
    40 dollár vs 12000 ft:

    10.200 vs 12.000

    egy 40 dolláros játéknál.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.12. 18:32:30
  • mucsácsó
    #82278
    Tényleg ők lesznek/lettek a remasterek Nótijai... :D
    mondjuk én már a GoW 1-2 PS3-as remasterekkel is teljesen elégedett voltam, de azóta persze sokat fejlődött a csapat...
    SotC pedig brutálisan néz ki, tuti beszerzős lesz :)
  • TDC Geronimo
    #82277
  • mucsácsó
    #82276
    Végre valaki, aszittem csak szerintem fostos... hányás az az engine már, ami alatta van :D
  • darkSectorxxx #82275
    Ja néztem , hát én is röppentenék egyet, de utána nem tudnám mihez használni. :)
    VR-hoz is tudnál nyomatni kábelt?
  • Harlekin
    #82274
    OFF!
    Nézz át box topikba kész a kinect "adapter"!
    ON!
  • darkSectorxxx #82273
    Bárcsak a láátvánnyal lett volna a legnagyobb bajom. :D
  • n000rbi
    #82272
    Pro-n is elég ocsmány volt a béta, még quality-módban is.
  • partizan182
    #82271
    Pár kört nyomtam vele, megtanultam a heavy bowgunt (vicces), de sima ps4en olyan retek a felbontás és mellé olyan busy a kép hogy túl megerőltető nézni. Mondom úgy hogy 3ds xl-en beleraltam a 4U-ba vagy 30 órát.

    Ha rendbe rakják a grafikát és végzem a P5el lehet behuzom.
  • csgj
    #82270
    Hali! Rajtam kívül volt valaki olyan bátor, hogy dobozosan előrendelte a Monster Hunter Worldöt? :D Nekem nagyon bejött a beta, minden szinten végeztem a szörnnyel, megszereztem az ajándékokat, és hát... előrendelésnél jár a menő fémtok. :3 Bár az igaz, hogy a dobozos egy ezressel több, mint a digitális, de én például Konzolvilágos pontok beváltásával kicsit jobban jártam. :D
    Szóval, nem tudom, vajon mennyire volt jó ötlet, hiszen akár az is lehet, sok mindent elcsesztek... De én bízom a fejlesztőkben. Amúgy kinek hogy tetszett a beta, ki várja a játékot?
  • n000rbi
    #82269
    Én biztos.

  • mucsácsó
    #82268
    Én se értem, különben a DaS3 meg BB is 60 FPS-sel futott volna...
  • GOTY
    #82267
    Kb. úgy fog kinézni, mint a DaS2.

    Én lehet behúzom.
  • GOTY
    #82266
    Na mi van itt, ciánoztak? Megállt az élet?

    Mindenki csapatja? Vagy mi?
  • GOTY
    #82265
    Jovanna. Kurva jo a jatek, tenyleg imadom, de kiakaszt neha. Ugyhogy megkimelendo magam es titeket, levettem safe-re, es lenyomtam a kocsogot.
  • GOTY
    #82264
    90 rugo? Az szep.
  • darkSectorxxx #82263
    Ha még pályákat is csinálnak a játékhoz, én is végigviszem majd. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.11. 20:18:16
  • darkSectorxxx #82262
    Én azt hittem a Das Remaszterre írja. :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Moby
    #82261
    Gyönyörű. Tényleg. Nagyon büszke lennék rá, ha lenne ilyenem. De ennyiért ez nekem sajnos nagyon drága :(
  • Moby
    #82260
    "Óóó, a Persona 5 az ev egyik legjobb vetele volt. Imadom"
    "Gyulolom ezt a jatekot."
    ...'s Turn
  • TDC Geronimo
    #82259
    pletyka szinten tényleg az megy

    This is a REMAKE of the game using Dark Souls 3’s engine. Expect Combat differences.
  • Seth
    #82258
    Biztos úgy van ahogy te mondod, csak bemásoltam
  • GOTY
    #82257
    Gyulolom ezt a jatekot.