121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #82939
    Ez a "gádovvár" - a hülyék szerint - szerintem nagy kérdőjel, lesz itt pofára esés sokaknál. Én nem ugrom rá megjelenéskor, az tuti, sokkal inkább a Detroit.
  • darkSectorxxx #82938
    Jah lehet ott a gépen van valami katyvasz. A lényeg hogy megy. :)

    Néztem ezt a God of War Deluxe-ot, 10 dollárral több mint a sima.
    De nem ad mást mint artbook-okat, az kell a francnak. Az a skin meg, annyira nekem nem jön be, úgyhogy nem uppolok. :)
  • GOTY
    #82937
    Na, mobilról bejelentkeztem, úgy látom a download listet. Asztali gépről két böngészővel is próbáltam, egyikkel sem ment.
  • darkSectorxxx #82936
    Aggasztó, hogy a képeket nem tölti be.
  • darkSectorxxx #82935
    Tudtommal nem kell belőve a primary, ahoz kogy kiírja a listára, max nem tölti le sehová a játékot, de elvigel a gombnak ott kéne lenni. :)
  • GOTY
    #82934
    Be, mindegyikhez.

    Érdekes, mert SEN-en a Media fül alatt látom szépen a megvett játékokat. De a Store-ban üres a download list.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.26. 09:37:49
  • n000rbi
    #82933
    Be van állítva primary gépnek a ps4-ed az acchoz?
  • GOTY
    #82932
    Ez érdekes, nekem weben full üres a download listem. Megnéztem a UK és USA accot is, please wait.

    Na kérem. USA/UK/HU account alatt is a download listre kattintva ezt látom:

    There is nothing in your Download List. Content you purchase will show up here.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.26. 09:18:05
  • Tatyla
    #82931

  • GOTY
    #82930
    Öcsém, ez vicc. Próbaképp most "megvettem" egy demót is, Knack 2, és azt se látom a download listben.
  • GOTY
    #82929
    Webes felületen nincs library, csak a konzolon. Pont az a lényeg, hogy a munkahelyről akarnám elindítani a cuccot.
  • n000rbi
    #82928
    Lehet mert van demója és egy plusz gomb megoldása már meghaladta a sony képességeit...
  • Tatyla
    #82927
    Bemész a librarydba és onnan indits rá, mert itt valami más gebasz van, a storeban amúgy nem itt van hanem a jobb felső sarokban lenyitod a listát és download list
  • GOTY
    #82926
    Na, a helyzet az, hogy nincs ott! :)

    Ez van csak.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.26. 09:05:24
  • n000rbi
    #82925
    Kellett lennie egy "Dowload to your ps4" gombnak, miután megvetted. Ha rákeresel a játékra, akkor ott is lesz egy download gomb.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2018.01.26. 09:01:30
  • GOTY
    #82924
    Tegnap vettem egy játékot a Store-ban. A Pro sleep módban van otthon. Hogy tudom a Store-ból elindítani a letöltést, hogy mire hazaérek, le legyen töltve a cucc?

    A download listem és a download queue-m üres. Ha a játékot hozzá akarom megint adni a kosárhoz, akkor azt írja ki, hogy you are not eligible to purchase or download this content.

    Én úgy tudtam, hogy a Store-ból is lehet letöltést indítani, ezek szerint mégsem?
  • darkSectorxxx #82923
  • AntiHero
    #82922
    The Inpatient.

    Hmmm..Első Vr játék amiben soha nem voltam rosszul annyira jó az irányítása.
    Grafika pedig szintén kifogástalan a hangokkal együtt.

    Story...Na itt egy átlag játékos ha végig rohan a játékon azt mondja..szar...
    Pedig amúgy nem az. Csak sok felé tud elmenni a történet..Több utat kell megnézni (több végigjátszás).
    Úgy áll össze a kirakós..Kik vagyunk..Miért vagyunk itt..Mi folyik itt.. (?)
    Akinek tetszett az Until Dawn ezt is imádni fogja. Igen itt is rajtunk múlik mások élete. ;)

    Egy negatívum talán az, hogy pont amikor már kezd izgalmas lenni a story..hopp..vége.
    Na már most lehet úgy vége, hogy azt mondod ez mi a szar volt...ennyi az egész.???
    Meg lehet úgy vége, hogy azt a kurva erre nem gondoltam. (igaz ezt nem első végigjátszásnál fogod érezni)

    Személy szerint csak 2 végletet láttam, de sok helyen még meg kell oldanom máshogy a dolgokat, hogy jobban alakuljanak az események. Mert ugye itt nem csak válaszok által változik a story.

    Így a rövidke játékot simán kitolod 5 óráig is akár. (ami amúgy szintén nem mondható hosszúnak).

    Pontot nem adok rá..mert nekem személy szerint baromira tetszik így is, hogy ilyen rövid.
    De azért 12 ezret sajnálom érte..igaz egész jó élményt kaptam..sőt...baromi jó élmény volt játszani...csak lehetne több..kell még ilyen játék!
  • darkSectorxxx #82921
    Zenékben én is szeretem. Vagy filmekben...:)
  • SlickAdam
    #82920
    mert en 1980s párti vagyok
  • Tikal #82919
    na végre, McLaren F1 és Monza. Jók a fiktiv pályák is, de túl sok van belőlük...

    Viszont javításokról nem esett szó :( Az hogy egy autós játékban nem tudok a haverok ellen time trial-t menni az kurva gáz....
  • Tikal #82918
    akkor miért akarod CD-n?
  • darkSectorxxx #82917
    Kioldottuk közösségi jutalomként a Sunslayer Arany fegyvert!!!! Conductor of Souls-nak az arany változata!!!!!

    Nyomassátok az isten elleni harcot!!! Minnél többször meg kell ölni Sobek-et!!!! Had kapjuk meg a következőt is!!! :)


    Ha régebben megölted már Sobek-et, az itt nem számít, most számolja az öléseket külön!!!!
    Köszönöm!
  • darkSectorxxx #82916
    Ha gondolod, lesz születésnapod, csinálok egyet.. :)

    Nyomtatok szép faszás borítót is.



    Itt ha jól látom elég olcsón van eredeti!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.25. 18:29:37
  • darkSectorxxx #82915
    Én 2000-ben is a netről töltöttem a zenét. :D
  • SlickAdam
    #82914
    ember!!! esznel vagy e?!
    nem 2000-et irunk
  • darkSectorxxx #82913
    Netről letölt kiír az nem jó?

    Vagy az origi kiadás miatt kellene a kompakt?
  • SlickAdam
    #82912
    egyik legjobb OST evör megjobb lett?! isten ez az ember.
    jo lenne, ha csöves compact disc-en is kitolnak, ha mar az eredetit nem vadasztam le eddig.
  • darkSectorxxx #82911
    Fasza lesz! :)
  • n000rbi
    #82910
    Nem is tudtam, hogy az OST-n is piszkáltak

  • n000rbi
    #82909
  • TDC Geronimo
    #82908
  • TDC Geronimo
    #82907
    Next Dragon Age To Be A "Live" Game (AKA Games As A Service)

    RIP rendes single RPG
  • Akra
    #82906
    Sírok xD
  • darkSectorxxx #82905
    No problem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.25. 16:59:00
  • Was
    #82904
    Bocs
  • darkSectorxxx #82903
    Most ez valami poén akar lenni? :)
  • Was
    #82902
    Dehogy. A sokkal több rúna a fejszén elvakítja a kamerát, így alig látni valamit...
    Ráadásul most nézem, nem is ugyanaz a két játék, a felső az E3 nevű játékból egy screenshot (én az első kettőt sem ismerem E, E2), az alsó pedig a Story Trailer-ből.
  • darkSectorxxx #82901
    Ebben sem lesz egyetértés, pont ez miatt. :D
  • SlickAdam
    #82900
    nem veteran vagy te, hanem egy makacs venasszony :D