121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #95667
    Mindegyik játékának elég jól követhető sztorija van. Csak a párbeszédeket szokta túltolni, túlkomplikálni. Egy egyszerű 5 mondat helyett ír egy esszét :)
  • TDC Geronimo
    #95666
    Szerintem ha letolod a játékot se fogod tudni, hogy mivel játszottál. Tipikus Kojima játék :D
  • TomStorm
    #95665
    Nem tudom miért nem titkolják továbbra is.Pont ez volt a lényeg még,hogy semmit nem tudunk!
    Remélem nem folytatják ezt.
    Nem is nézek innentől semmit róla!

  • TomStorm
    #95664
    Megjött Days Gone 1.30-as változat(15GB).
    Tegnap kóstoltam bele először a játékba de teljesen rabja lettem:)
  • TDC Geronimo
    #95663
    Ez a decima engine PS5ön durva lesz. Már most is az...
  • Kandurex
    #95662
    Baszd ki...
  • Seth
    #95661
    Több ilyet nem nézek, a játékból akarom megtudni melyik karakternek milyen különlegessége van.
  • TDC Geronimo
    #95660
    Ahogy leveszi azt a könyvet is, tipikus Kojima cucc :D

    Beteg lesz ez
  • Rage47
    #95659
  • TDC Geronimo
    #95658
  • Zóanagyvarázsló
    #95657
    Ráadásul a hivatalos kiadások 35 fps-esek, mint régen, de a mai megszokásokkal, irányító eszközökkel és kijelzőkkel ez nem az igazi. Ezeréves vason is 200 fps-sel pörgött végig nálam ZDoommal az első rész (CRT-n, nem widescreenben, a full HD nagyon megdobja a gépigényt), és még kontrollerre is jól belőhető.

    Bohóckodtam persze eredetibb formátumban is, de inferior már nagyon, autentikus pedig így már úgysem lesz. Persze egyéni preferenciák ezt felülírhatják, de érdemes mérlegelni, hogy mivel szeretne valójában játszani az ember.
  • bardocz
    #95656
    Így mondjuk elgondolkodtató... Pedig annyira jó lett volna.
  • Zóanagyvarázsló
    #95655
    Biztos?

    Itt a link, amit eltüntetett az SG a szerkesztésnél, és nem engedi visszatenni: www.rewired.hu/content/nap-amikor-bethesda-elrontotta-doomot
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.07.27. 10:40:47
  • kutyakiki81
    #95654
    Ez a VR-os Wolfenstein jól sikerült. Jobban leköt, mint a Youngblood :D
  • bardocz
    #95653
    Az 1 is? Csak a kettőt és hármat találom.

    Edit: Megvan, instant buy az 1-2
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2019.07.26. 22:32:39
  • Seth
    #95652
    Közben csendesen kijött a Doom 1-2-3 PS4-re.
  • TBTPumpa
    #95651
    Ja, pécéguru. Kellett valami Last of Us hír mára is ebben a dögmelegben.
  • TDC Geronimo
    #95650
    ja oké. lol

    Egyelőre a februári pletyka tűnik a legvalószínűbbnek
  • mucsácsó
    #95649
    PCGuru.hu... :D ők meg reddit/4chanra hivatkoznak, de redditen fixen nem volt semmi ilyesmi mostanság, nem is találok semmit erre vonatkozóan a hétről, szóval ez elég vad pletyka :D
  • TDC Geronimo
    #95648
    Azt ez honnan?
  • TBTPumpa
    #95647
    The Last of Us Part II: 2020. május 22.

  • Mike at home
    #95646
    láttam. de eddig csak ios-en érhető el, androidra is csak még fejlesztik
  • Kongy
    #95645
    Félig off: A Journey fejlesztőinek új játékát, a Sky-t próbáltátok? iOS-re ingyenesen le lehet tölteni, kb ugyanazt tudja mint a Journey, csak sivatag helyett most az égben játszódik, és persze ennek is iszonyat szép látványvilága van, főleg mobiljátékhoz képest.
  • Ulthanito
    #95644
    A Greedfall-t még ne felejtsük ki idénről. Nekem nagyon tetszett az, amit láttam belőle.
  • Rage47
    #95643
    ez és a Death Stranding érdekel az évben még
  • TDC Geronimo
    #95642
    Új FWbe van system level HDR képbeállítás.



    Kipróbáltam. CTR jobban néz ki, abban a játékban 0 HDR beállítási lehetőség van. Ez jó kis ficsőr, mert elég sok játékban vagy nincs vagy elég gyenge a HDR beállítási lehetőség
  • Kandurex
    #95641
    Az nem baj. Nálam a Sekiro az év címe.
  • mucsácsó
    #95640
    Jedi Fallen Order is Very Similar to Sekiro, Says Respawn

    wat
  • Zóanagyvarázsló
    #95639
    Irigylem, aki ennyire lelkes és időmilliomos, de ezek közül engem semmi nem hoz már lázba.

    A Doom biztos jó lesz, a platforming és a kevésbé arénás jelleg tipikusan olyan plusz, ami a félbemaradt előző után jól jön nekem.

    A Borderlands 3 kooperatívra idővel jó lesz (az előző alá a játékospartneremnek nincs most hardvere, illetve az időegyeztetés sem könnyíti meg a helyzetet), de az összes BL totálisan élvezhetetlen számomra egyedül a játékmenet és a nem minden ízében nekem való humor miatt.

    A Controlról sajnos az jut eszembe, hogy a Quantum Break életem legrosszabb játékélménye, áldás, hogy nincs PS4-re.

    Ami idén igazán érdekel még, az a Phoenix Point, de az ebben a topikban OFF. A Cyberpunk 2077, a Dying Light 2 és a Psychonauts 2 már 2020.
  • mucsácsó
    #95638
    Code Veint próbáltam a bétát (vagy alfát...nemtommivótaz), de szerintem botrányos az egész :D persze ízlések és pofonok, lehet nagy kasszasiker lesz (kétlem), nekem nagyon suta volt sajna az egész játék... pedig vannak benne elég jó ötletek, meg az alapstory is jópofa, de mehh... jhah és emellé okádék diavetítés framerate base PS4-en bizonyos effekteknél (füst), de persze ezt tudjuk be a bétának.. :))

    Dying Light 2 meg sajna átcsúszott 2020-ra, de az nekem is day1 lesz:)

    jah, és Psychonauts 2 is --- de csak majd jövőre :((((
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.07.25. 18:55:04
  • Moby
    #95637
    Címeim nekem is vannak az idei termésből. Csak már nem ps4-re, és/vagy nagyrészt nem az idén.
    Talán csak a DS. Bár eddig egyetlen játékát sem játszottam végig Kojimának*. A látottak alapján csodálkoznék, ha épp ez ütné át a falat :)

    *Egyet leszámítva, amihez meg alig volt köze: kastélyvánia LoS
  • TDC Geronimo
    #95636
    7.0 ás beta fw kód ha kell vkinek szóljon. 20* felhasználható. nagyobb partyk, jobb hangminőség stb
  • Seth
    #95635
    Nekem van azért még pár cím idénre

    Wolfenstein: Youngblood - holnap jön
    Remnant: From the Ashes - ez érdekelne, ha nem randomgenerált pályák lennének, meglátjuk
    Control - Day 1
    Borderlands 3 - Day 1 -mindegyik rész végig lett tolva, nem hiszem, hogy nagyon csalódnék
    The Surge 2 - ezt még nem tudom, lehet inkább Code Vein, majd leárazva ez is biztosan
    Code Vein - ezt még nem tudom, lehet inkább The Surge 2, majd leárazva ez is biztosan :)
    MediEvil - soha nem játszottam az eredeti teljes játékkal, csak a demójával, akkor nem fogott meg. Valószínű akciósan megnézem
    Death Stranding - Day -10
    Star Wars - Jedi: Fallen Order - Day 1
    Shenmue III - soha nem játszottam az előző részekkel, de tudom miről szól, sokat láttam, olvastam belőle. 1-2 Remaster után, leárazva
    DOOM Eternal - Day 1
    Dying Light 2 - ez lehet idén még nem jön, de az első ész remek móka volt, Day 1
    Final Fantasy 8 remaster - day 1
  • Mike at home
    #95634
    Azért idén jön még 1-2 jó játék ps-re
  • mucsácsó
    #95633
    jah dettó, Wolftól én is fosok, mert a Wolf2 nekem picit csalódás volt (nem volt rossz, de azért az első rész sokkal jobb volt..)
    úgyhogy azzal várok, de kb. olyan érzésem van hogy ez is egy DLC lett volna eredetileg, csak kinőtte magát - bár ugye ez az árán is látszik...

    Control meg faszának tűnik, de nem mernék day1 beugrani.. :S

    Remnantról meg most hallok először :'D

  • Moby
    #95632
    Remnant érdekel, az valszeg day 1 lesz (pc), meg control majd egyszer olcsón (pc). MoM-ből elégvolt amit eddig láttam
    Epizódikus vicsorgás lvl80.
  • Moby
    #95631
    Ezt el tudtam magammal hozni.
  • TDC Geronimo
    #95630
    most nézem már vannak wolf reviewk. looter shootert csináltak ebből is vagy mi a picsa :D

    Úgy néz ki ez skip :/
  • TDC Geronimo
    #95629
    wolfal megvárom mit mondanak az emberek, mert a legutolsó wolf játék annyira nem tetszett. Control meg szerintem nagyon jónak néz ki. Itt egy preview. Ez alapján 15+ órás lesz

  • mucsácsó
    #95628
    miért pont Switchen? :P másabb valamiben a többi verzához képest amúgy?