121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #96313
    jah-jah, a downgrade megfigyelhető...

    PS4-en sztem el lehet sajnos felejteni, pláne egy base PS4-en :D de sztem még Pro is necces lesz, de persze aztán ne legyen igazam :D
    de lesz baj bőven asszem első pár hétben/hónapban a pörformansszal, emlékezzünk csak vissza a Witcher 3-ra :D pedig ahhoz akkor még volt is kakaó a gépben..
  • mucsácsó
    #96312
    igen, ez bennem is megfogalmazódott :D

    amúgy nemtom, valahogy nem basztam hanyatt annyira magamat :\
    tényleg ez a sok HUD meg kisbetűs felirat ebben a jelenlegi formájában TV-n fixen játszhatatlan lesz... :D mondjuk a fos youtube kamuHD lófaszbitrateje se segített sokat a streamélményen, pláne az IGN stream...
  • AntiHero
    #96311
    Na ez meg a màsik. Kicsit steril a grafika. Meg olyan fakó.

    Meg màr làtom, hogy botrànyosan fog futni Ps4en.
  • TDC Geronimo
    #96310
    cyberpunk is átment a witcher 3 féle butításon ahogy nézem. Gameplay viszont nagyon jónak néz ki
  • Myselor
    #96309
    jobbra számítottam pofázás nélküli színtiszta 15perc gameplayt új dolgokkal jobban bírtam volna
  • AntiHero
    #96308
    Jó lesz ez, csak ez a rengeteg hud, kiíràs, adat nem kellene a képernyőre.
  • Moby
    #96307
    Be sem mentem érte. Rémálom volt ma hazajutni :(


    /mondjuk nem is hívtak, hogy mehetek érte, de a konzolstúdióban pl volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.30. 19:33:30
  • TDC Geronimo
    #96306
    astral chaint elkezdted má' ?! :D
  • TDC Geronimo
    #96305
    ja
  • mucsácsó
    #96304
    az megvan ugye, hogy 20:00-tól CP2077 gameplay stream?

  • j0nNyKa
    #96303
    jol gondolod :)
  • mucsácsó
    #96302

    noice

    gondolom még egy jódarabig nem fog újulni a fórummotor vagy az esgé dizájn - vagy? :P :D



    na mostmá télleg berántom hétvégére a Remnantot - bár most meg ma kijött a Netflixre a The Dark Crystal
  • j0nNyKa
    #96301
    hat az lett kivedve ilyen fura modon hogy elszallt es nem mentette el a hszt, teszem hozza hogy az a kodresz irdesmond 13 eves volt, azota nem nyult hozza senki :)
    nem is merem elmondani milyen technologia, mondjuk ugy hogy nem... modern
    mind1, javitva, es meg csak sql injectelni se lehet :)
  • Moby
    #96300
    Zsír! Köszi!
  • Moby
    #96299
    Luigi's Mansion 3

    /sql injectiont csináltam véletlen?:D
  • n000rbi
    #96298
  • j0nNyKa
    #96297
    javitva, koszi
  • AntiHero
    #96296
    RPG beszélgetős, felfedezős, csapat építgetős, harcolós. :D

    Dragon Age-hez lőném be.

    Amúgy a Remnant meg igen jó jàték a maga kis 12 ezer forintjàért.
  • n000rbi
    #96295
    A mobilfelület mindig is ilyen volt, rosszban van az aposztróffal.
  • j0nNyKa
    #96294
    ez a mobil felulet, ugye? tehat ez a butitott m.sg.hu cucc? ranezek ebed utan
  • darkSectorxxx #96293
    Ilyen volt nekem is már.
  • Moby
    #96292
    j0nNyka: ha aposztrófot teszek be android keyboadról, elnyeli a rendszer a posztot. A számláló pörög, de poszt nincs.

    Azt írtam be kétszer, hogy az idén nekem a luigi(ide jött az aposztróf)s mansion 3-nál semmi nem tud jobb lenni.
  • Moby
    #96291
    Igen, ez okozza :D
  • Moby
    #96289
    Olyan, mintha posztolnék, de mégsem. Ilyenkor mi van? :)
  • j0nNyKa
    #96287
    el tudok kepzelni egy mukodo felhasznalasat a jateknak, ha talalsz pont annyi meg olyan nemu havert akikkel osszeultok este valami piaval, es beleelitek magatokat 1-1 szereplobe... talan, az ugy kiraly lehet

    bar sokan elveztek a single player illetve a coop kampanyt is, ki tudja
  • darkSectorxxx #96285
    Vegyetek inkáb Code Vein-t, az szerintem ezerszer jobb lesz mint most ebben az évben bármi más.
  • darkSectorxxx #96284
    "nem mintha nagy meglepetés lett volna"

    Engem sem lep meg, a gameplay-ekben az animációkon láttam, hogy ez kb egy hulladék, és innentől a színészi játék, úgymond tönkrevágja hogy beleéljem magam egy picit is....ettől a stílustól elvárom, hogy abban az egyben legalább legyen profi, a látványban.
  • davidka003
    #96283
    Én is rápróbáltam PC-n a Controlra. Ha nagyon ráérek letolom de sok pénzt számomra nem ér. PS4-re nem is merném megvenni akkor se ha tetszene. Alan Wake volt tőlük nagyon jó. Azóta semmi.
    Red Dead 2-vel is lassan haladok munka mellett pedig az 9,5/10-es játék.
  • darkSectorxxx #96282
    Hát nem csodálom, a streamek nézésébe is beleuntam, nem látom honnan hová haladnak,minden pálya szinte ugyanolyan, lelketlen üres.

    QB se volt valami ász, de a tálalás nekem annyit megért, az időutazással meg kisfilmekkel hogy 1x lenyomjam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.30. 10:46:44
  • Moby
    #96281
    Ez a man of medan is eléggé kulabéla lett a review-k alapján. Nem mintha ez nagy meglepetés lenne.
  • j0nNyKa
    #96280
    enis pedig frankonak tunt, igeretesnek, es nem is tudom megmondani miert lett nope - de nope
  • ppista
    #96279
    Én beletoltam vagy három órát "kötelességbő", de tovább már nem bírtam. Sajnos túl sok játék van, és roppantóan kevés szabadidőm, hogy egy ilyen abszolúte középszerű anyaggal relaxáljak.
    Kojima cuccot várom, meg a TLOU2.-GoT duót, és hát nálam kb. ennyi. Ja, meg a "Betondzsinn"-t.
  • Moby
    #96278
    Én ezt a contolt dobtam. Absz. nem köti le a figyelmem.
  • gregoryan
    #96277
    MI ez valami SOULS játék??? amúgy sokkal bíztatóbb mint egy Remnant. legalább van rendes pálya... mégha sokat is kér az ember manapság :)
  • Kandurex
    #96276
    még nem :(

    de ma....:)
  • gregoryan
    #96275
    De most akkor Sokkal????
  • mucsácsó
    #96274
    Valszeg az is... :( Controlt nyomattad?
  • Kandurex
    #96273
    Hulladék multinak tűnik,.,
  • darkSectorxxx #96272
    Ja de onnantól max a neve lesz az, nekem már a 7. sem resi, a koncepciót nézve.
    Mint a filmek, benne vannak utalások, de meh.
    Ez a multi katyvasz meg olyan mint az Umbrella Chronicles, csak gondolom pve.

    Maradhatna a címe télleg inkáb csak Project Resistance.

    Nekem Outbreak sem tetszett.
  • Seth
    #96271
    Még nem mutattak semmi gameplayt,nem kell hogy értsük. Outbreak részekkel játszottál PS2-n? Engem azokra emlékeztet a sok karakter miatt. Szerintem valami hasonló cucc lesz.
    A címe meg még nem végleges, csak prodzsekt cím(bár végül maradhat is) ,de az RE ki van emelve a Project RE sistance-ban, szóval 99%, hogy valami resi lesz
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.08.29. 20:30:59