121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #96353
    Dettó... az egyik legtöbbet újrajátszott játékom (Half-Life 2 után talán :D)..

    Mondjuk a Max Payne 3 se volt rossz, de az már ugye nem Remedy, meg tök más feeling - de azért szerintem az is adta :)

    Alan Wake nekem sajnos kimaradt, csak párszor játszottam vele egy kicsit - viszont Control nekem az eddig látottak alapján - kövezzetek meg - nagyon bejön :) Eléggé emlékeztet a Psi-Ops-ra, amit szintén imádtam anno
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.01. 14:54:14
  • Zóanagyvarázsló
    #96352
    Én utoljára a Max Payne 2-vel szórakoztam jól tőlük, akár ott is abbahagyhatták volna.
  • darkSectorxxx #96351
    Műmosoly? Mint a fogkrém reklámokban? :)
  • darkSectorxxx #96350
    :D
  • Moby
    #96349
    Absz. egyetértek.
  • Kongy
    #96348
    Nem lenne vészes ez a Control, de van pár idegesítő dolog ami megöli az egészet. Kezdésnek ott a kretén checkpoint rendszer. Nem tudom mi volt itt a cél, de csak a frusztrációt érték el vele. Ez Alan Wake-ben meg a QB-ben is teljesen jó volt, hát itt nagyot akartak fingani, de besz.rtak. Aztán ott vannak az újratöltődő random ellenfelek, amiket gyűlölök egy játékban. Az ellenféltípusok is egysíkúak, már 10 éve untam azt, hogy egy azaz EGY darab emberre rakétavetővel kell lőni... tényleg?! Ki a f.szom találta ezt ki?? Vicc. A helyszínek pedig baromira egysíkúak... Nos, mindössze ennyi gond van a játékkal, de amúgy korrekt szerintem, semmi kiemelkedő.
  • TDC Geronimo
    #96347
    Hát remedynek továbbra is marad az alan wake a legjobb játéka. Ez a control ez elég gyenge eresztés lett. Nekem ennél a quantum break jobban tetszett.
  • TDC Geronimo
    #96346
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fake out, túl hamar postoltam :D
  • Seth
    #96345
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy fake-out credits is , arról beszélsz vagy az igaziról ? Mondjuk egyik rosszabb,mint a másik :D
  • TDC Geronimo
    #96344
    uhm.. ez a control vége??? :D
  • Prof William
    #96343
    Az Until Dawnban is amikor mosolyogtak, mindig úgy éreztem mintha a következő pillanatban egymás torkának akarnának esni. :) Úgy tűnik ez probléma azóta is fenn áll. :)
  • Moby
    #96342
    Nekem ez már akkor sem menne le, ha érdekelne :)
  • darkSectorxxx #96341
    Until Dawn után újabb sokk? :)
  • Kandurex
    #96340
    Na paszmek, már egy bugyi túl megy? :(
  • TBTPumpa
    #96339
    Egy kis Final Fantasy VIII Remaster cenzúra:
  • TDC Geronimo
    #96338
    lol

    Hihetetlen túl van tolva az arcmimika, pont mint Until dawnban. A frém meg ugyanolyan szar itt is, mint ott, hiába váltottak enginet. Programozókat kéne
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.31. 23:19:46
  • Moby
    #96337
    Egyetlen képet szeretnék csak megmutatni a man of medan-ből:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És gyorsan le is szögezném előre: ő most mosolyog!


    A a supermassive a kurvaszar The Inpatientig csupa jó dolgot csinált, azóta viszont a nevük egyet jelent a messzire kerülendővel :( Oké, a fogak az until dawnban is ijesztően szarok voltak, sírtam érte eleget, de ezek egyszerűen fejlődésképtelenek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.31. 23:14:13
  • TDC Geronimo
    #96336
    4 órát nyomtam bele de még kb mindig tutorial :D

    Pofámba tolt ezer dolgot megint a játék, kettes chapter vége meg olyan volt, ami elment volna endingnek más játékban :D

    Na de ezzel fáradjunk át az N topikba :)
  • Moby
    #96335
    Ne idegeljél légyszi! :(
  • Forrest Gump
    #96334
    Ilyesmik vannak, de rohadt drágák.
  • Moby
    #96333
    Ha mikrofon is kell, akkor nem sok választásod marad.
  • TDC Geronimo
    #96332
    Majd később fogsz bosszankodni az elbaszott checkpoint rendszer miatt. Én ma emiatt ki is léptem és mentem astral chaint tolni inkább :D
  • Forrest Gump
    #96331
    Aham. Akkor nekem nem jó,de köszi a tippet!
  • Moby
    #96330
    Nem. Az egyirányú.
  • Forrest Gump
    #96329
    Nem olyan vészes, mármint az ára.
    A mikrofon is működne vajon PS4 optikán?
  • Kandurex
    #96328
    Control.

    A második pálya első negyedében vagyok. Ez a játék fasza, kiváló grafika (néhol állejtős), jó fejlődési rendszer, érdekes pisztoly típusok és ahogy pusztul - gurul minden Nekem ez telibe talált.

    Negatív: Jó....az kicsit homályos, hogy miről is akar szólni és néha még egy csillámpónit is betolnak
  • Moby
    #96327
    Ez egyedi, de ezzel is vannak bajaim, szal vennem kéne nekem is, és régóta szemezek egy ilyennel.
  • Forrest Gump
    #96326
    Milyen DAC van használatban nálad?
    Kellene vmi nekem is a cloud alpham alá, mert már a 2. usb-s hangkártyával ( sound blaster g1, hyper x cloud) szopok be.
    Köszi!
  • Seth
    #96325


    Hát ez egy elég könnyű, laza platina volt.
    Én élveztem a játékot, a tech problémák ellenére. Soha nem játszottam még ennél optimalizálatlanabb játékot PS4-en, de ahogy nézem PC-ket is felzabálja, ha maxon,réjtrészinggel szeretnéd tolni
    Ami nem tetszett az maga a fősztori. Nagyon gyenge , a fordulatoknál csak egy "aham" telt tőlem, és minden ami érdekes az a mellékküldikben és iratokban, naplókban van. Azok viszont nagyon jól leírják ennek a cégnek a mindennapi életét , a különös tárgyak és események háttér információit. Szóval a lore jobb,mint a főszál :)
    Sam Lake nagyon tartja magát ahhoz, amit az Alan Wake-nél kezdett el, hogy nem kell mindent rendesen lezárni,elmagyarázni : ) , itt is sokminden lógva marad, "Folytatása következik" - re elő lett készítve. Ha értékelnem kéne 6-7 közöttre raknám, legyen 6,5 :)
  • Moby
    #96324
    Én ehhez szegény vagyok.
  • TDC Geronimo
    #96323
    Én ezért vettem digibe. Pikk pakk lejött azt toltam is...
  • Moby
    #96322
    Iszonyúan tetszik. Most voltam a VJB-ban, de nincs. Mondjuk nem is tudom miért lett volna, ha az anyacégnek sincs (KSZ), mert ott rendeltem elő, és nem hívtak. KV azt sem tudja mi ez (LOL), Kozolstúdióban van, de ők ma nincsenek nyitva, egyedül GameParkban van, de ők meg mordoron is túl vannak. Szóval a hétvégén inkább belekezdek VR-on a no man's sky-ba, az astral chain meg elhónapolódik így sajnos.
    MO továbbra is vicc, ami nintendo fronton megy.
  • darkSectorxxx #96321
    Majd ps5-ön. :)

    De ja szerintem is Cyber pcgn lesz csak szép.
  • TDC Geronimo
    #96320
    Ez meg majd valamikor jön PSre is idén ősszel

  • TDC Geronimo
    #96319
    Letoltam introt astral chainbe. Ez bizony kikúrt jó lesz :D

    Szerintem legszebb switch game :o
  • Moby
    #96318
    Én nem vagyok félős, pláne játékokban, de ez a Blair Witch rendesen megfosat :D
  • mucsácsó
    #96317
    vártam azért a videó végén a 2020.04.16. feliratot, dehát semmi ... :D
  • Rage47
    #96316
    Tiszta Deus Ex.
  • Moby
    #96315
    Én is, úgyhogy nem is néztem végig. Amúgy nem kell beszarni, le fogja szakítani az arcunkat. A világ még mindig zseniális+KR :)
  • TBTPumpa
    #96314
    Már látom is magam előtt, hogy ez nem fog megjelenni áprilisban.