121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #96913
    Szvsz nem érdemes, inkább egy teljes takarítás (és újrapásztázás) lehet többet érhet, de majd a többiek is mondják, ahogy látják :)
  • sanya200
    #96912
    Sziasztok
    Érdemes venni külön hűtőt a Ps4-re? Vagy laptophűtő alá vagy bármi más. Mert zavaróan hangos tud lenni néha, van fejhallgató ugyan de ha már ott a hangprojektorom azt használnám.
  • yesname #96911
    Én is megvettem volna, de megvárom a steam releaset. Ráérek.
  • TDC Geronimo
    #96910
    Pénteken elvileg jön első performance patch. Remélem performance mode is jobb lesz meg a menü gördülékenyebb. Meg res módot is megcsinálhatnák locked 30ra. Vigyék le felbontást 1600 vagy 1440pre és meg is van oldva
  • Myselor
    #96909
    nem is csodálom.ezekután remélem nem kell ennyit várnunk a 4 részre:)
  • TDC Geronimo
    #96908
    Borderlands 3 sales summary - 5 million sold in 5 days, 70% digital, Highest selling 2K title on PC

    Ez is elég jól fogyott...
  • TDC Geronimo
    #96907
    ND nagyon hypeolja holnapi state of playt
  • Ulthanito
    #96906
    Na, megérkezett a Divinity 2 is. Most már a bőség zavara van, ezekkel tavaszig elleszek.
  • Ulthanito
    #96905
    igazából nekem az összes RTS, izometrikus RPG, meg minden hasonló "felülnézetes társasjáték", minden, ami nem sidescroller, de nem is normál, 3D játék (TPS, FPS stb.)

  • Ulthanito
    #96904
    Nincs összehasonlítási alapom. Nekem ez a korszak anno teljesen kimaradt ebből a játékokból, inkább szívtam a centiméterre kiszámolt Lara Croft-ugrásokkal meg hallgattam a Quad damage-t Quake-ben. :)

    Most hirtelen gondoltam egyet, és behúztam. De szerencsére nagyon tetszik, bár általában nekem nem kenyerem az ilyen pepecselős játékok.

    A PoE-ról azt mondják, nagyon hardcore, egy rossz mozdulat, és annyi is neked. Egyszer lehet ránézek.

  • Moby
    #96903
    Illetve ugyanebben a témakörben a Victor Vran-t is jó szívvel ajánlom.
  • Zóanagyvarázsló
    #96902
    Pedig kooperatívban az igazi. Én mondjuk a sztoritól nem voltam odáig, de ritkán taglóznak le videojátékok ezzel. A harc és a lootolás folyékony, és szórakoztató, a Borderlandsekkel szemben még egyedül is jól esett néha elindítani, jobb modern lootolda. De a korábbi tapasztalataim függvényében voltak hiányérzeteim is.

    Sokan viszont az ingyenes alapjátékkal rendelkező Path of Exile-t szeretik jobban (én nem próbáltam), idéntől van már PS4-en is.
  • Moby
    #96901
    Én is tologatom mostanság switchen, éshát méltó a hírére, de a felülnézetes társasjátékot a CRPG-re szoktad használni, ez viszont nem az :)
  • Ulthanito
    #96900
    Eszemben sincs senkivel se játszani, beállítottam, hogy lokál only.

    Egyedül akarom felfedezni a játékot, soha nem játszottam ilyesmivel.
  • CptFlint
    #96899
    Az még mindig nagyon jó játék. Arra figyelj csak, hogy idegenekkel ne nagyon játszd, csak ismerősökkel. Mert nagyon sok a csaló benne és megfertőzik a karaktered is, és ha egyből csillió szintű lesz az ember, akkor elvész minden varázs és bosszantó dolog e miatt új karaktert kezdeni.
  • Ulthanito
    #96898
    Nahh, egy kis vérfrissítés a mindennapokra.

    Szombaton megvettem fóliásan a Diablo III Ultimate verzát, életem első felülnézetes társasjátéka. Nagyjából 10 percre lőttem be azt, hogy ennyi után fogom törölni, hisz 2019-ben vannak rendes, 3D játékok is a piacon már vagy 25 éve, csak nem fogok ilyennel bohóckodni...

    ...ezzel szemben tegnap 7 órát toltam bele, és ez a játék fantasztikusan jó! Csodálatos látvány, pöpec hangulat, remek kezelhetőség, érdekes sztori. Milliónyi loot, fegyver, ruha, cucc, fejlesztés, skill, rúnák, abszolút tartalmas, bugmentes játék!

    Még ennyi idősen is képes vagyok saját magam is meglepni. :-D
  • mucsácsó
    #96897
    gyühetne! már jó lenne valami Batman gáma.
    olvastam ilyen pletykát, hogy egy Resetera insider szerint a State of Playben lesz trailer...hátttttöö..meglátjuk :D

    viszont arra továbbra is kíváncsi lennék, hogy rocksteady-ék vajon mit kalapálnak momentán...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.22. 21:58:09
  • Moby
    #96896
    +1
  • TDC Geronimo
    #96895
    WB montreal teasel új batman játékot. Ők csinálták az arkham originst. Én örülnék még egy olyannak :)
  • n000rbi
    #96894
    A legésszerűbb párosítás, semmi meglepő.
  • mucsácsó
    #96893
    random szavazás a gamefaqsról - nyilván nem túl jelentős, mert csak 7800+ ember, de mégis mutathat egy kis érdekességet:


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.22. 10:52:38
  • mucsácsó
    #96892
    igaz, bár én bízom benne, hogy nem ilyen hoki címekkel kezdik majd azért most a PS5-öt, hanem azért lesz valami húzócím is, ami miatt érdemes day1 venni - de aztán lehet tényleg további 1-2 év múlva jön csak ilyesmi elsőként...

    Infamous SS meg Driveclub nem voltak rosszak - az előbbi igaz egy percre se kötne már le ebben az életben :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.22. 10:37:40
  • Tikal #96891
    Realism mode nem rossz...
  • TomStorm
    #96890
    Fociba nem tudok dönteni idén,melyiket vegyem.Pes2020 vagy Fifa20.
    Kár hogy nincs kommentár Pes demo-hoz:/
  • TomStorm
    #96889
    Mondjuk egyik se érdekelt soha:D
    Utána jöttek a komolyabb dolgok!
  • TomStorm
    #96888
    Ps4-nél se volt szinte semmi húzó launch cím ha jól emlékszem.Killzone bundle folyt a csapból is meg talán Knack.Aztán TLOU RM és Infamous.Ez ment 2 évig
  • mucsácsó
    #96887
    szerintem kell, hogy legyenek azért (PS5 ex) launch címek is - nyilván nem az lesz a fő indok a többségnek a vételre (gondolom innen a topicból is kb. mindenki veszi ígyis-úgyis), de azért kis "csábítás" kell így is, mert anélkül szvsz elég kevés lesz a PS5 upgrade-patch meg direktben downgradelt PS4 címek látványa.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.21. 23:17:17
  • TDC Geronimo
    #96886
    Szerintem így hogy lesz backward compatibility totál mindegy a launch felhozatal. Úgyis lesz új BF, új AC meg egy rakat 3rd party, ami day 1 PS5 patchel jön.
  • mucsácsó
    #96885
    Sztem is, "kisöpörnek" mindent mielőbb...

    egyedül talán a Csucsima necces szerintem, én ott elképzelhetőnek tartom, hogy az tényleg crossgen (már ha lesz ilyen fogalom egyáltalán) cím lesz.

    bár elképzelni nem tudom, hogy milyen nyitócímek lesznek - gyanítom szokásos módon jópár új IP... esetleg 1-2 ilyen Killzone-szerű visszanyúlás régiekhez..

    ...ja, meg Bloodborne 2, HZD 2, God of War 2
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.21. 22:55:23
  • Moby
    #96884
    Ellövik mindenüket. A ps5 launch lineup meg ilyen kötelezőkörös izé lesz megint.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.21. 22:37:37
  • TDC Geronimo
    #96883
    Kíváncsi leszek last of us 2 hogy néz ki most. Jó rég láttuk

  • mucsácsó
    #96882
    jhah a 32v32 az tényleg elég kaotikus, pláne a respawnolás benne:D volt hogy szerintem fél perc alatt 5x meghaltam, szóval van még mit javítani...
    2v2 az kuka, igazából TDM-et meg 32v32-t toltam főleg eddig.
    de jah, gunplay az brutál jó, iszonyat durván érződik a fegyverek ereje - pláne az .50 GS, azzal lőni olyan élvezetes, mint anno CS 1.6-ban a deserttel fejest adni :D
  • TDC Geronimo
    #96881
    Nekem alpha tetszett. Beta teljesen elvette kedvem. Gunplay nagyon jó lett, de a többi... Cod az cod marad csinálhatnak bármit. 5 secenként respawn, 32v32 mód meg egy vicc. Még hogy ez a cod lassabb meg taktikusabb LOL
  • mucsácsó
    #96880
    najah... :D valszeg egy jódarabig nem lesz szerintem.
    én biztos veszem, updatek meg eventek nélkül offline cigánykodni amúgy is szar lenne ebben a játékban...

    btw, próbáljátok a COD MW open bétát most hétvégén, engem megvettek kilóra... :D
  • Tikal #96879
    Odacsaptak a Steam-nek az EU-ban

    Én meg még orszagot se tudok váltani ps store-ban, de remélhetőleg ez a döntés majd kihat a tobbi szolgaltatasra is
  • Moby
    #96878
    Az hát. Megy a nyifogás, hogy nincs hozzá törés. Meg ha lesz/lenne, kíváncsi lennék a törés vajon kinek telefonálgatna haza, és mit
  • mucsácsó
    #96877
    a 2MB/s-et én se hiszem el, max 2Mbit, az még reális lehet..
  • TDC Geronimo
    #96876
    Bullshit ez is szerintem
  • mucsácsó
    #96875
    állítólag még valami keylogger is van benne :DDD bár ha ez tényleg igaz, akkor abból cirkusz lenne... 700 megás az .exe :D


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.21. 12:42:26
  • Kandurex
    #96874
    Brutál erős lenne 20 eleje. Lasszó, Ciberpánk, Fantáziánusz...