116653

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs

NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!

SG.hu Discord
  • Kandurex
    Mivel remastered, ezért lesz majd 8k meg 20k...és ennyi :)
  • robicarlos6
    Hivatalosan megerősítették jön az Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered, published by Epic Games Publishing, will be available on PC on the Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4/Pro, Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox One S and Xbox One X.

• Rage47
    Fú ez jó lenne Nintendóra is
  • darkSectorxxx
    Igen 2020-as State of Play-en volt először...
  • darkSectorxxx
    Az durva...
  • mucsácsó
    valóban, van egy kis SONY-push, meg ugye egyik State of Play-en is volt, ezért PS-only - csak ugye az se tisztázott, hogy hány hónapig - de azért ezt közölhették volna korábban is, nem 1-2 héttel a megjelenés előtt :D
  • Seth
    Volt vmi Sony kooperáció a játéknál, gondolom ezért kap kis előnyt a Playstation
  • darkSectorxxx
    Hooogymiiii? Nem lesz PC-re day1???
    Azt hittem, hogy az a fő platform gec....

Akkor ez miatt nem tudtam előrendelni PC-n eddig.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.06. 12:47:28
  • robicarlos6
    Gondolom mivel kis cég előbb eladásokat akartak produkálni és nem a warez népek kiszolgálni pc-n
    Totál érthető. Ha konzolon bőven megtermelte az előállítást meg + is keletkezett zöld utat kap a pc-s is
  • mucsácsó
    eddig egész jókat kapott:

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch | Első pontszámok

Noisy Pixel | 9
    COGconnected | 9
    Game Informer | 8.5
    God is a Geek | 8.5
    Press Start Australia | 8
    PlayStation Universe | 8

mondjuk azt annyira nem adom, hogy eddig úgy volt, hogy jön PC-re is holnap, aztán kb. múlt héten TBA-ra váltott Steamen a megjelenés, és sehol semmi infó róla, hogy mikor.. :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.09.06. 12:27:36
  • darkSectorxxx
    Már várom, hajnalba játszás lesz....
  • darkSectorxxx
    Én is rohadtul várom már basszus egy jó ideje fenn van a listámon... amióta megláttam az első trailert...
    Azonnali vétel...
  • Seth
    Állati :) Nekem ez day1
  • robicarlos6
    Szeptember 7-én, vagyis holnap jelenik meg PlayStation 4-re és PlayStation 5-re a F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, ennek apropóján pedig a Bilibili és a TiGames párosa előrukkolt a játék kötelező launch trailerével. Noha a látványos metroidvaniát PC-re is bejelentették, a számítógépes verzió premierdátumáról egyelőre nincs hír.

• darkSectorxxx
    Majd akkor kell ezt felróni, ha majd bemész a boltba és a polcon lesz vehető konzol rendes lista áron...
  • robicarlos6
    Na most olvasom ps4-re is jön a GT7, köll a sok sok vásárló akik még évekig szüttyögnek majd a régi gépeken
  • robicarlos6
    A következő szállítmány beérkezése miatt a 2020.12.31.

Az azért érdekes még mindig, hogy van az hogy a konzolvilág hónapok óta nem kap digitális ps5-öt amikor minden máshol szórják őket? Itt valami nem ok
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.05. 23:04:54
  • Kandurex
    200-ért láttam mostanában hirdetni, rendes boltos, ez már nem hiéna. Ill. szerintem lassan pár hét alatt bárhonnan megjön már.
  • Mephike
    NEKEM bejött a Returnal, minden percét élveztem, sok időt beleöltem, nem bántam meg. Abban viszont egyet értek, hogy a Hades jobb nála.
  • robicarlos6
    Újabb platformokra látogat a Project Winter

"A Project Winter ugyanis PlayStation 4-re és Nintendo Switchre is elér, méghozzá nem is olyan soká: szeptember 16-án már kézbe is vehetjük a játékot. Minden platform között adott lesz a keresztplatformos játék lehetősége, hogy semmi ne állhasson a közös szórakozás útjába."

Beyond a Steel Sky - ekkor érkezik konzolokra

"A Beyond a Steel Sky november 30-án jelenik meg PlayStation 4-re és PlayStation 5-re, Xbox One-ra és Series X/S-re, illetve Nintendo Switchre is. A Beneath a Steel Sky folytatása 3D-s, cel-shaded világba helyezte a korábbi oldalnézetes kalandjátékot, de változatlanul Robert Fostert irányítjuk benne, akinek egy gyökeresen megváltozott Union Cityt kell felderítenie egy eltűnt kisfiú után kutatva."

Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.05. 19:27:39
  • TBTPumpa
    Igen, de ezt még a Sony sem akarja annyira, máskülönben már telített lenne a piac PS5 konzolokkal. Én már néhány hete várok rá, szerintem még egy darabig várnom kell rá, vagy megvehetem nyerészkedő magánszemélytől, ha nem akarok hivatalos viszonteladói/bolti garanciát.
  • Moby
    Hades nekem nem jött be. Majd még próbálkozok vele, de a kamermozágástól felfordult a gyomrom, másrészt pont a CotDG után nyomtam, és azután nagyon ostoboid volt a harc. Se parry, se stamina, csak csapkodsz és dash a végtelenségig. Legalábbis az mentem vele 3 kört, ennyit láttam meg belőle, nem tűnt túl nagy mélységnek. Egyszer majd még próbálkozom vele, hátha beüt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.09.05. 16:42:26
  • mucsácsó
    fúú ezek közül adtam mindet, bár Curse of the Dead Gods-ot (és még Returnalt is) egy Hades oda-vissza veri - de elvoltam azért azokkal is jópár órára :D

de Psychi2 és DD vitte az évet nálam eddig toronymagasan, de hát ugye egyik se a SONY érdeme távolról se :D

Ratchet olcsójé max elmegy, de szerintem is langyos lófaszvolt, végig se bírtam tolni :(
    (pedig hozzáteszem, PS4-est imádtam, de kvázi ugyanaz másodszorra már nem ment le a torkomon akadás nélkül)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.09.05. 16:10:02
  • Moby
    Akkor érdemes volt elkészíteni :) Mint a returnalt. Az is akkora jóság volt, hogy azonnal meg kellett venni a housemarque-t :D
    De már bármit szarnak ki röpköd rá a 10 pont, szal ha a feedbacken múlik, akkor itt kb marad ez a szint. De legalább lesz graf, csuhajja :D
  • Kandurex
    Jó, hát nekem se tetszett, de én rá se próbáltam. Ráhagytam a gyerekemre. Neki átment.
  • Moby
    A demon még nem volt szar, mert az még játékmenetben kétésfél generációval ezelőtti, megengedhette magának, hogy jó legyen. De 2021 a sonynál a vödör szarral egyenértékű. Ezt az fosfaszlé recsitet meg azzal nem lehet kimosogatni, hogy nem felnőtteknel készül. A nintendo játékai sem, de ez még nem mentség a szar gameplayre.
  • darkSectorxxx
    Én nekem mindegyik tetszett, jó a Ratchet nekem nem annyira kedvenc, régen nem vittem végig 1 részét sem teljesen, de a többi nekem nagyon tetszett, és most a PS4-es címekre is gondolok, amik minőségibbek látványban...

God of War, amibe nem nagyon tértem vissza maxolgatni már. Valahogy az engem nem kötött le már a story után.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.05. 13:45:37
  • darkSectorxxx
    Hát ha arról beszélünk játékmenetben kinek mi érdekesebb az megint más, mint amit a kollegák most beszéltek, mert ők kizárólag a látványra hivatkoztak...

Ha nem grafika, akkor meg ott tartunk hogy kb konzol se kell meg majdnem már pc se.
  • Kandurex
    A Demon nem volt szar. Miért kéne felhagyni vele? A ráccsettel meg nem felnőtt korosztály van megcélozva…még ha egyet is értünk alapjaiban.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.09.05. 13:42:49
  • Moby
    Szerintem meg inkább ezekkel a szépdeszar játékokkal kéne felhagyni, és elkezdhetne a sony végre jó játékokat csinálni. Leseszarom hogy néz ki. Az idén az olyan minimálgrafikás játékok szopatták szarrá az ilyen recsit féle szemeteket mint a death's door, a psychonauts2, curse of the dead gods meg ilyenek. Szóval én már főleg nem grafikát várnék tőlük inkább.
  • darkSectorxxx
    Hát ezt mondjátok azoknak, akik nem tudnak váltani nextgenre annak ellenére hogy lenne rá pénzük... :)
  • darkSectorxxx
    Van ugrás csak nem veszed annyira észre...

A szokásos dolgok, egy idő után sokkal több erő kell ahoz hogy ugyanazt megmutasd mint régen.
    Mert a PS3-asnál a PS4 ellenében rengeteg dolgon spóroltak még, a PS4-hez képest is szebbek a mostaniak...

Csak max lehet külön annyira nem tűnik fel mert az emlékeidben szebbnek tűnnek.
    De ott meg lehet nézni például a direkt PS5-re készült játékokat... az egy dolog hogy kevesebb van belőlük, ami meg multiplatform, azoknál valóban egyelőre nem lesz még akkora ugrás...

Bár a Horizon Zero Dawn-nál tuti a PS5-ös sokkal szebben fog kinézni.

Mivel a PS4 játékok legtöbbjénél a világok részletességében már elértek egy nagyobb szintet, már nehezebben lehet szemléltetni a még részletesebbet... ellenben ugyanazt sokkal szebben élesebben lehet, de azt lehet nem veszed észre úgy mint amikor a nagyon gyenge PS3-as játékokba pakoltak olyat ami még nem volt benne...

Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.05. 12:10:58
  • Kandurex
    Én ezekbe se látom a nextgent.

Az eddig bemutattakból talán a Black Myth Wukong -ra mondanám, hogy már egy következő szint. De ugye akkor ugrás, ami a PS3 és 4 között volt, azt még nem láttuk. Hogy néz már ki egy Red Dead 2 vagy egy Last of Us 2, Spiderman, GoW, vagy egy Horizon összehasonlítva bármilyen PS3 játékkal?

Legalább ekkora ugrás kellene és ezt még semmi nem mutatta meg.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.09.05. 11:15:39
  • mucsácsó
    +1, már 8 éves a vas a PS4 alatt... (jó igen, ott a Pro, de hagyjukmár.. :D)

el kéne engedni, mindenkinek jobb lenne szerintem is - eddig a DeS és Ratcheten kívül egy játékra se mondanám, hogy hűde-hűde nextgen látványt nyújtott volna (nem, a Returnal se az egyáltalán szerintem :D)
  • Kandurex
    A PS4-nek kellene már leáldoznia végre. 3. évébe lép (20’,21’,22’) a PS5 és még mindig vergődünk.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.09.05. 09:44:47
  • robicarlos6
    Lejár az ingyenes PS5-ös upgrade-ek ideje
  • robicarlos6
    A mai "remasteredeket" elnézve ezek 90%-át ingyen kéne adni az eredeti tulajoknak..
  • Seth
    Köszi. Annyit nem adok érte az tuti
  • robicarlos6
    Tippem az R2-ből az összeg előtt ez afrikai rand lesz ami így ezt átváltva kb 70 euro
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.04. 22:50:40
  • Seth
    Ez milyen pénznem-ben lehet ,1190,- ?