121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • yesname #97193
    Dehogynem. :D
  • bardocz
    #97192
    Az e heti nyerőszámok: 3, 15, 48, 62, 87.
  • Moby
    #97191
    Nem nézek meg semmit, és nem olvasom a posztjaitokat. Csak szólok!
  • szebag79
    #97190
    50%-al nagyobb lesz mint az előző rész és igen, lövés előtt kibiztosítjuk a fegyvert ahogy a tavalyi trélerben is látható volt. Nagyon megdobják az ilyen részletek akarom most!
  • AntiHero
    #97189
    .The Last of Us Part 2: Az első 2 óra tapasztalatai
  • Mephike
    #97188
    Érdeklődnék, hogy a Last of Us 2-t ki hol tervezi vagy már rendelte elő?
  • Kandurex
    #97187
    Nekem azért nem tetszik a homokos része a lasszónak. És nem a buzulás, mert hát lelkük rajta, ráncigálják csak egymás bugyiját (papó szereti az ilyet ), hanem, hogy nem tudok azonosulni vele. Az előző részben elhittem Joel-t, tudtam vele együtt érezni, de most...valahogy nem tud megérinteni, hogy Zsuzsikának hiányzik Sárika....
  • TBTPumpa
    #97186
    Merch cuccok:




  • darkSectorxxx #97185
    Pre-order !!! ;)
  • szebag79
    #97184


  • szebag79
    #97183
    Nem lesz benne multi hál istennek. Hangeffektek ütősek
  • AntiHero
    #97182
    Plusz olvasható milyen szerepe lesz Joelnek a jàtékban. Meg, hogy milyen a kapcsolata Ellivel.

    Hàt nagyon nem lőttem mellé mikor itt leírtam a dolgokat kettőjükről.
  • mucsácsó
    #97181
    odabasz!
    viszont így szvsz semmi hihetetlen nincs a grafikában :D szép, nagyon is szép, brutál részletese, és tényleg odabasznak az animok, de egy Prő azért elviszi tuti nagyobb gond nélkül ezt. base PS4 már más kérdés lesz, de gondolom ott is megoldják majd valahogy, mert hát muszáj lesz nekik... :)

    @Kandurex: sajnos az is, jól látod... :( sajnálom tényleg, mert én bíztam bennük, Crash és Spyro remasztik is jók lettek, de itt kicsit ergyább lett már a szitu a jelenlegi felállást tekintve :\
  • Kandurex
    #97180
    Elég egy lelketlen szarnak tűnik.
  • darkSectorxxx #97179
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amit imádok már most, hogy kúszni lehet a fűben!!!!! <3
  • darkSectorxxx #97178
    durva hogy 4k, de homályos a kép mikor nézem. :)
  • darkSectorxxx #97177
    Aki lemaradt a The Last of Us 2 extra gameplay-ről, és nem aggasztja hogy spoileres jeleneteket lát:

    Mielőtt lenyitod, szólok, hogy spoileres!!!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.26. 17:16:03
  • mucsácsó
    #97176
    wow, ez nekem is teljesen új infó volt :D bár eddig nem is gondolkoztam rajta, hogy milyen engine lehetett az anno...

    elvileg ezek alatt van (via wiki):

    Killzone Shadow Fall
    Until Dawn
    Until Dawn: Rush of Blood
    RIGS: Mechanized Combat League
    Horizon Zero Dawn
    Death Stranding
  • n000rbi
    #97175
  • darkSectorxxx #97174
    Kár ezzel szerintem foglalkozni, én megértem a pc-s ismerősöket, télleg, ott van a RDR 1-2 meg sokminden, de folyamat ezt hallgatni, hogy azrét patkány valaki mert exclusive-ot csinál vagy hagyja, hogy csináltassanak vele a biztos megélhetésért, az no comment....

    Szerintem nem egy 50-60k-s konzol használtan lezs kifogás arra hogy valaki sírjon, és a legtöbb aki peticiókat irkál alá 200+k-s gamer pc mögül beszél, ahol elvileg öröm és bodottág van, de 1 cím miatt cirkusz megy mindig..... nem is szoktma ilyenekkel foglalkozni.
  • Seth
    #97173
    Until Dawn is Decimás ? Nem is tudtam.
  • Moby
    #97172
    Ez már megy régóta ez az agyalás. Én nem tudom mi lehet ennek az alapja, de igazából szerintem mindegy Kojima mit mondott ezzel kapcsolatban, a decima a sony tulajdonában van. Esze ágába nem lesz azt lelicenszelni PC-re, még akkor sem, a hollandoknak esetleg lenne is belőle. A supermassive-nak is át kellett vinnie a cuccát UE-re most, hogy már multiplatformolják a fogszimulátorukat.
  • Seth
    #97171
    és nincs Only on PS4 rajtuk, már megy a kuncsorgás PC fórumokon :D
  • Moby
    #97170
    Emmi? A első N darabot aláfirkantotta a MESTER? :)
  • Moby
    #97169
    Nemtudom gameplayt tudnak-e belepatchelni, de azzal kéne kezdeni. Ha az megvan, jöhet a 60fps!
  • szebag79
    #97168
    TLOU 2 új gameplay hamarosan, remélem semmi spoileres nem lesz benne...azért csak óvatosan
  • mucsácsó
    #97167
    én is vártam, mert az első PS1-es játékok között volt, amivel játszottam (és amúgy el is akadtunk mindig egy résznél, ahol sosem tudtunk továbbjutni, de addig rengetegszer letoltuk :D

  • Tinman #97166
    Ez nekem most csak azért fáj, mert anno az 1. részt csak picit toltam. Aztán nem olyan rég feltoltam SNES Mini-re, emuval szebb látványt realizálva, mint anno PS1-en ahogy kinézett. Viszont nagyjából ekkor jött a hír a fülembe, hogy jön PS4-re is. Ergo hagytam a PS1-es upgradelt verzát ismét. Erre most jön ez az nfo... remélem javítják -.-
  • darkSectorxxx #97165
    Pfúj Sztrending. :D
  • darkSectorxxx #97164
    +Kandurex, én tegnap óta nem néztem SG-t, vagyis ~180 nem olvasott üzenet, hogy nálatok mennyi volt azt nem tudom. :)
  • mucsácsó
    #97163
    és most még azt se lehet mondani, hogy egy szutyok 3rd party multi címről lenne szó... :D

    bár nyilván nem is túl tapasztalt ez a szegény Other Ocean banda.. :D
  • darkSectorxxx #97162
    Hát de miért még nincs genváltás. :D
  • TBTPumpa
    #97161
    Holy moly:
  • Tinman #97160
    MediEvil - "Framerates Between 20-60FPS"




  • Ulthanito
    #97159
    A murofegse.
  • j0nNyKa
    #97158
    potato potato, 14 felkerekitve az pont 180
  • Kandurex
    #97157
    14 db üzenet...14...
  • mucsácsó
    #97156
    jah most picit belendült a topic, de nem baj, volt hogy napokig semmi hsz nem volt :D

    btw, jártatok már úgy, hogy nem töltött a controlleretek? nincs lemerülve, de ha rádugom USB-vel PC-re, akkor semmi reakció - PS4-re dugva meg csak felvillan 1x a narancssárga fény, és utána semmi... :D
    már reseteltem meg minden sziriszart próbáltam, de off... szerintem megadta az akksija magát (5 év szolgálat után:D)

    úgyhogy kicseréltem egy másik controller akksijával, utána egyből működött USB-ről.. úgyhogy valami szabályzás biztos van rajta :D
  • darkSectorxxx #97155
    Jah bocs ~180 üzenetet nem olvastam most vissza, sorry akkor, inkább 2x mint 1x se. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.26. 14:34:27
  • Myselor
    #97154
    grat a felfedezéshez már írták páran !