121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #98074
    ha ez így lenne, akkor te mint a vezető butthurt nem flamelnéd meg néznéd hülyének itt a gregoryan tagot 2 napja megállás nélkül, hanem elpártoltál volna máshova, nem? és csinálnád ezt máshol? #sugallomHogyKéne :) mondjuk egy technikalilag fejledtebb helyen! vagy ahol a túloldal szellemisége.... olyan hogy... olyan! olyan jó! neked! tuti vannak ilyen helyek!

    lehet-e, de tényleg csak lehet-e, hogy változott a világ az elmúlt 10 évben? tudod, facebook, másik generáció, felgyorsult világ, google, okostelefonok, stb. elfogadjuk? akkor jó. mehetünk tovább? akkor is jó.
  • Ulthanito
    #98073
    Ez számomra furcsa, mármint a read-only mód. Ahhoz, hogy valaki olvasson, nem kel regisztrálnia, másrészt egy fórum leginkább az eszmecserére van. Én kevésbé élvezném, hogy csak nyomják le a szart a torkomon egy tölcséren, de néha ne okádjak vissza is valamit belőle.
  • Ulthanito
    #98072
    Én nem tudok nyilatkozni 10+ évvel ezelőtti időkről, de ha akkor volt a csúcs, ahogy mondjátok, annak oka kell lenni, hogy most meg ez van. Ezek szerint a fórumozók nagy része elpártolt, és vélhetően a nagy részük nem azért, mert megunta az írogatást, azóta gondolom írogatnak máshol. Egyrészt talán technikailag sem haladt annyit előre a felület, másrészt túloldali szellemiség sem a professzionalizmusról árulkodik sok esetben. Kérdés, hogy ezen bárki, akinek kellett volna, elgondolkodott-e.
  • TDC Geronimo
    #98071
    Először én is azt hittem valami vicc, de nem az
  • Ulthanito
    #98070
    Vízzel hűt! LOL.

    Ezt a bődületes baromságot honnan veszed?
  • j0nNyKa
    #98069
    mivan? nem elírás?
  • TDC Geronimo
    #98068
    Ezeknek aztán van bőr a képükön. Remélem akkora botrány lesz ebből megint, hogy beleremegnek

  • Kongy
    #98067
    Én is hasonlóképp vagyok, régebben 2-3 éve rendszeresen írogattam, de valahogy leszoktam róla és azóta read onlyban tolom. Most is meglep, hogy az utóbbi néhány napban magamhoz képest milyen sokat írok ide. :D
  • n000rbi
    #98066
    35 új hozzászólás? Azt hittem hamarab kidobták a ps5-öt :D

    Nagyon megfogyatkozunk, az igazán régi motorosokat egy kezemen meg tudnám számolni. Nincs baj ezzel, legalább követhető a topik, de egy-egy nagyobb cím megjelenésekor azért fel tudunk pörögni :) Dark jó ember, itt a helye, még ha néha az ellenkezőjét is akarja bizonygatni :)
  • Forrest Gump
    #98065
    Sokan csak olvassák a fórumokat, hozzáteszem, még ez is elég időigényes.
    Ezer éve regeltem ide, de ebben a topicban sztem 5 alatt van a hozzászólásaim száma, de szeretem, mindent elolvasok.
    Szerintem simán fantomképet tudnék rajzolni a keménymag tagjairól. :)
  • TDC Geronimo
    #98064


    Persze ennek is mikor kell kijönnie...
  • Rage47
    #98063
    én azért sajnálom, hogy az sg így megkopott, régen sokkal több topik pörgött.
    ha infó kell, máshol keresem már... de benézek azért ide is a társaság miatt :D
  • Moby
    #98062
  • Tikal #98061
    :D
  • darkSectorxxx #98060
    Látszik, hogy mi a pálya, nem mínősítek senkit se, de látod mi van a másik oldalon, ezekután várj el valamit a trolloktól meg a többi usertól stílust illetően.

    Ugyanez van mikor valamiről beszélsz valakivel, ha nincs értelmes komment, akkoro szidnak, mert más nincs. Ez meg ugye mindig hatásos fegyver.

    Valamint az hogy nekem adott esetben más a nézőpontom, vagy neadjisten hibázok valamiben, szerintem a stílusra nem ad okot, legalábbis kultúrált emberek közt nem kéne így lenni és más helyeken nem is van így.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.23. 11:52:55
  • j0nNyKa
    #98059
    volt plusz minusz rendszer igen, a trollok hasznaltak 90%ban :D vagyis leginkabb egy troll
    ugyhogy kapufa, nem lesz ilyesmi
  • mucsácsó
    #98058
    naaa, ne bántsátok már ennyire darkot, jógyerek az :) nem bántott senkit sztem itt..

    ahogy írtad is, sokkal inkább az ilyen reklámokkal spammelő, írástudatlan/agyoniskolázott puttó szar véglényeket kell likvidálni - bár szerencsére akor neked/nektek hála, ilyet nem nagyon látni errefele :D

    ...ellenben facen (és akár híroldalak kommentszekciója) valamint youtube-on szarásig van ez a fajta - és pláne hogy rengetegen arra hajaznak, hogy valami szellemeset próbáljon minél gyorsabban odabüfögni a minél több lájk reményében... nálam iszonyat bicskanyitogató ez...de valszeg egyedül vagyok, akit ez ennyire irritál :D

    hálaistennek, hogy itt nincs ilyen hsz lájkolás (bár úgy rémlik volt egy darabig valami hasonló), bár itt még talán nem is lenne akkora gáz belőle :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.23. 11:29:44
  • j0nNyKa
    #98057
    es akkor van a fajtad, vagyis igazabol manapsag mar csak te, aki miatt annyira megeri csinalni ezt az egeszet

    ertsd: nem, nem eri meg, mert egy halatlan, buta, figyelemhianyos hisztis kisfiu vagy, es ha tobb ilyen lenne a forumon, mar reg rahagytam volna az egeszet, es kereshetnel mashol ferfi figyelmet
    szivesen.
    bar igazabol nem is nekem meg a modiknak kene megkoszonnod, hanem a normalis usereknek, akik miatt meg elhisszuk, hogy van ertelme ennek az egesznek
    ja meg annak az 1-2, de szo szerint 1-2 usernek az altalad latogatott topicokbol, akik idorol idore megkernek, hogy hagyjam rad a butasagaidat, es ne hajitsalak ki innen a bus picsaba, merthogy amugy neha van hozzaadott ertek a hozzaszolasaidban
    dehat gondolom amikor a koszonom szot tanitottak a suliban, te pont hianyoztal
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.10.23. 11:22:04
  • darkSectorxxx #98056
    Mit vársz egy SG-n amikor kérdezel valamit, és egy moderátor ráér poénkodni rajtad?

    Szerintem is megváltozott, régen ha kérdezett valamit az ember, akkor válaszoltak, vagy ha nem tudtak nem válaszoltak hülyeségeket.
    Ma már köcsögnek számítasz ha kérdezel.
    Miért, mert ott van a google meg a youtube, te gyik, keresgélgess rajta.

    Akkor minek jönne ide a user szerinted? :D

    Hogyne változott volna meg.
  • Kongy
    #98055
    Na, ez viszont érdekes háttérinfó volt, köszi :) Amúgy sosem fogom megérteni azokat az embereket, akik regisztrálnak 5-10 accountot is akár, csak azért, hogy széttrolkodjanak oldalakat... de az ilyen emberek fejében lehet a gond.
  • j0nNyKa
    #98054
    tegyuk hozza hogy youtube-on meg ilyen hatalmas oldalakon nincs kezi moderacio, csak gep altali, illetve van de csak bejelentesre, nyilvan nem varhatjuk el hogy azt a tomenytelen kommentmennyiseget manualisan csekkoljak emberek
    ha itt se lenne kezi moderacio, mar az osszes topicot meg ugy cakumpakk a forumot reg kinyirtak volna a trollok meg a komplett hulyek

    ebbe nyilvan nem lattok bele, nem is kell, de egy pelda: napi 2x reggel meg este meg szoktam nezni visszamenoleg az utolso 50-60 regisztralot, vegignyalazom a hozzaszolasaikat ha vannak (igen, az osszeset, naponta 2x ujra es ujra), megnezem alreg-e az illeto ip alapjan, megnezem hogy eldobhato emailt hasznal-e, megnezem indiai-e, megnzem reklamozni jott-e ide, stb - es kirakom aki troll es/vagy nem ide valo
    ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy leosztva kb 8-10 regisztraciobol 1 bannolva van
    8-10 regisztracio az kb 3 nap alatt szokott osszejonni

    ha ezt nem csinalnam, akkor mar evek ota konkretan tobb lenne a problemas felhasznalo, mint a normalis, es egy szemettelep lenne a forum

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.10.23. 10:52:20
  • Kongy
    #98053
    OFF-ba rakom, mert nem PS4 téma:

    Én is ezen gondolkodtam a minap, hogy mennyire megváltozott a fórumozás is 10 év alatt. Emlékszem, amikor 2006-ban ide regisztráltam, az azért volt mert elakadtam egy játékban XD És akkor még nem volt minden részletre kiterjedő videóvégigjátszás, ezer kommentárral a Youtube-on. Szóval ha úgy tetszik a Youtube térnyerése is felelős részben azért, hogy a magyar fórumok népessége egyre fogy. Meg ahogy én észrevettem az emberek inkább szeretnek egy-egy cikk alatt beszélgetni, vitázni stb. És az is igaz, hogy a szenny és a trollok is egy helyre összpontosulnak manapság: a Youtube kommentszekciójába. :) Ezt már csak magam youtuber tapasztalataiból tudom. Nem lehet mindenkinek megfelelni, és ez itt hatványozottan igaz. :)
  • j0nNyKa
    #98052
  • gregoryan
    #98051
    Esetleg a Salvador Dali múzeumot:


    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.10.23. 09:41:36
  • mucsácsó
    #98050
    trű, amúgy tényleg elég halk, öcsémnek van XONE-ja, és max a vinyó ciripelését hallani, de amúgy mást nem igazán :D

    ellenben az én lassan 5 éves basem szegény megette a kenyere javát :D



    remélem az PS5-nél majd a Parlamentet veszik alapul
  • gregoryan
    #98049
    Playstation exclusive-ok megvettk kilóra.. most tervezek egy 3-ik Uncharted széria végigjátszást.. Nagyon ütött mikor megvettem a PS4 et annó, és a Drake-collection-ben volt az 1-2-3, plusz mellé a 4et és egyben le lehettt tolni... komolyan gyerekkorom emlékét idézte mikor az Indiana Jones filmeket néztem
  • gregoryan
    #98048
    akor rosszul tudtam..
    akkoris halk..

    Ennyire érdekel az X-box... látod ...
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.10.23. 09:33:30
  • Moby
    #98047
    Dehogy hűt az vízzel :D
    Van benne egy vapor chamber plate, de annak annyi köze van a vízhűtéshez, mint egy heatpipenak: semmi.
  • gregoryan
    #98046
    PS4 hűtés terén igazat kell adjak.. az a Turbina ami felbőg, valóban legjobb esetben is érdekes..
    Mondjuk az xbox meg vízzel hűt, de ott legalább állítólag a keringetés is elég jó, és hak a gép.
    Zanussi-nál tuti lesz 2020 karácsonyi szezonban valami hűtőakció.. kell venni a PS5 höz egyet és annyi
  • Moby
    #98045
    >Ha a hűtés igényli, akor olyan lesz, ami a legoptimáliabb.. (elvileg).

    Igen, a ps4 pro is pont így készült :D CSináltak egy böszme nagy gépet, aminek a hűtése egy elvihibás foscsi.
    Ne akarjuk azt a hamis képet festeni, hogy a sony ebben olyan húdenagyon otthon van, mert sajnos ez nem igaz. A formatervezésben még csak-csak vannak jó ötleteik, de a konzoljaik funkcionális tervezése eddig inkább a meme-k gyártásásra adott okot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.23. 09:13:27
  • gregoryan
    #98044
    szerintem bár lehet tévedek, eladásra szánják majd a PS5 öt.
    Ha a hűtés igényli, akor olyan lesz, ami a legoptimáliabb.. (elvileg).. Kalap szar nem lesz, nekem ez is tetszik, bátran kitenném a TV álvány alsópolcára, ahol max az eleje látszik, hátrafele meg levegőzik. Ha te egy emelvényre szánod bársonyterítőre, akkor én kérek elnézést..
    Annál a jellegtelen eltolt rombuszkockatéglatest alaknál ami a PS4 pro szerintem csak jobb lehet.. de egy ponton túl meg már tényleg midnegy, hacsak az ember nem az a ledekkel tele tűzdelt plexi oldalú RGB villámhuszár, mint páran a mai fiatalságból.
  • Moby
    #98043
    Egyébként már meg kell legyen a végleges design. Sajnos(pedig isten látja lelkem, én nem akartam ilyesmivel foglalkozni) már van akkora rálátásom az elektronikai eszköz gyártás megszervezésére, és kivitelezésére, hogy ha egy év múlva piacra akarsz dobni egy ilyen bonyolultságú eszközből néhány millió darabot letesztelve, működőben, és nincs meg a formaterved se, akkor dobj búcsút az egésznek :D
  • Moby
    #98042
    Vannak, akiknek nem mindegy milyen látvány veszi körül őket, és talán nem mindegy nekik, hogy egy olyan eszköz amit a hűtés miatt nagyon elrejteni sem lehet, ne nézzen már úgy ki, mint egy kalap szar. Téged nem érdekel, ez vilinger, de hogy van azért másképp is.
  • Moby
    #98041
    Remélem fogják használni is*, nem olyan lesz, mint a tapipad a ds4-en, meg a hagszóró.


    /mármint rendesen használni, leképezve egy elsütőbillentyű ellenállásgörbéjét, meg ilyenek
  • mucsácsó
    #98040
    persze, vágesz-vágesz - elég megnézni amúgy a korábbiakat is, nem a szépségükről híresek azoksem :D de nem is ez a lényeg persze dev szempontból, hanem hogy működjön - viszont gyanítom a végleges dizájn még nincs meg, legalábbis a controlleré még (ahogy hallottam ;)) fixen nincs meg, ellenben kurvajó, hogy feszül a ravasz :D
  • gregoryan
    #98039
    nekem teljesen mindegy.. én a TV-t dogom bámulni játék közben, nem a gépet.. előtte/utána meg otthagyom pihenni..
  • Moby
    #98038
    A devkiteknek nem az a dolguk, hogy szépek legyenek. De ez egy furcsa devkit, mert nagyon kicsi, és teljesen hiányoznak róla a bővítőportok, szóval itt azért benne van a pakliban, hogy ez valamiféle koncepció is egyben a retail felépítésére (még ha az nem is így fog kinézni teljesen)
  • mucsácsó
    #98037
    hehe, azért jó ilyet itt olvasni :) tény, hogy nem vagyunk sokan, de azért jó, hogy van ilyen felület magyarul :)

    amúgy pacsi, én ugyan MO-n vagyok itthon, de én is dolgozom :D

    ----

    ez a PS5 devkit meg okádék, én nagyon remélem, hogy köze nem lesz a véglegesnek ehhez :D

    én valami sokkal szögletesebbet várnék, mint pl. ahogy a (base) PS4 is kinéz, vagy PS2-höz hasonlót :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.23. 08:37:33
  • Moby
    #98036
    Nem, ez nem a ps5. Ez egy devkit.
  • Ulthanito
    #98035


    Ez pedig az iskolázottaknak