121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #98434
    Megjött

  • darkSectorxxx #98433
    Állandóan...????

    Októberben 12 volt az egyetlen nap amikor otthon voltam. Ebben a hónapban...
    Az csak a véletlen műve hogy akkor volt a születésnapom.

    Én sokéve nem voltam tàppénzen. ?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.30. 14:54:34
  • darkSectorxxx #98432
    CoD MW minden csak nem szar...!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.30. 14:53:54
  • Ulthanito
    #98431
    Dopeman erre azt mondaná: "Sokan szeretik a szart..."

    Tudom, ez most nem szar. Állítólag.
  • TDC Geronimo
    #98430
    Call of Duty: Modern Warfare is the biggest COD opening of this gen (over $600m sell-through in 3 days)

  • Ulthanito
    #98429
    OFF

    Sejtettem, hogy ők ilyen bérfirkászok, akik távolból dolgoznak, nincs ott iroda, vagy szerkesztőség, bár azt nem gondoltam, hogy sosem találkoznak.
  • TDC Geronimo
    #98428
    Én csak reseterat. Ott minden megtalálható
  • mucsácsó
    #98427
    ezek mind nagyon jók! :)
    gamersyde tényleg fasza vidikre, mert a youtube borzalmasan lerontja a minőséget ugyebár - viszont sokszor késve / nem is kerül fel egy adott tréler :(
  • mucsácsó
    #98426
    hát személyesen ugyan nem találkoztam sosem velük, de ismertem őket, nap mint nap dumáltunk MSN-en, meg voltak mindig ilyen csopis beszélgetések :D
    meg Daks, Mast3rmind, meg még nem is tudom kik voltak már :D nem velük volt a "bajom", félreértés ne essék:) atyaég, de rég volt... 2006-2007 körül :D
    picit néha hiányzik azért.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.30. 13:53:54
  • Ulthanito
    #98425
    Én ezeket olvasom:

    Videogamer
    VG247
    Eurogamer
    Polygon
    Gamesindustry.biz

    Kevesebbszer:

    Kotaku
    IGN
    Gameranx
    TheSixthAxis

    Anno nagyon kedveltem, pár éve megszűnt sajnos: Joystiq

    Van ennél több is, de ezek a leggyakrabbak.
  • Ulthanito
    #98424
    Akkor ismered fojeszt és a többi firkászt? :-D
  • Moby
    #98423
    Én ezeket olvasom:

    Ömlesztett géming hírek:
    VG247
    Gamerant
    Eurogamer
    Kotaku
    PCGamer

    Techno:
    Digitalfoundry

    Videók:
    gamersyde

    PS related:
    Pushsquare

    RPG Related:
    Rockpapershotgun

    Japó related:
    Gematsu

    Amúgymeg reddit+resetera.




  • mucsácsó
    #98422
    mitől? :D IGN-en ratyi a stílus szerintem...mondjuk mostanság annyira nem tűnt fel talán, de nálam totál szakmaiatlan érzetet keltett, hogy sokszor túlságosan szubjektív - és ezt nem csak a cikkeknél tapasztaltam, hanem a híreknél is.. na majd ha találok ilyet, akkor esküszöm elküldöm neked, vagy belinkelem ide :D sokszor a hírező belecsempészi a saját érzelmeit az adott dolgot illetően, és ilyen áltsuli nyáritábor fogalmazás feelingje lesz az egésznek..

    GK-t meg hagyjuk, szutyok - mondom ezt úgy, hogy én is híreztem ott anno, de elég volt nekem abból a bandából egy életre:)

    de jogos, mondom én is a külföldi sajtót preferálom, már csak a gyorsaság miatt is... itthon rengetegszer ilyen 1-3 nappal le vannak maradva a hírekkel..
  • Ulthanito
    #98421
    Pedig a G365 pont ugyanazt csinálja, mint a többi: szolgamód fordítja a külföldi oldalak híreit. Mitől lenne az más, mint az IGN vagy a Gamekapocs vagy bármelyik? Pont ugyanaz.
  • mucsácsó
    #98420
    az kemény... hát itthoni gaming sajtó az eléggé off, én itthoniak közül egyedül G365-öt követem aktívan, meg néha IGN.hu-t (még ha rettenetesen ruppótlan is sokszor), ha bedob a FB onnan valami olyat - de sokkal jobban jár az ember a reddittel + külföldi lapokkal...
  • Kongy
    #98419
    Gamestar van és PC Guru is, bár az olvasottságuk szerintem közelít a nullához. Azt néztem, hogy mostanában már nincs is DVD melléklet, csak egy kódot adnak, mint bónusz játék az újsághoz, de ezen manapság rendre gagyi indie címek, vagy ha nem akkor 10+ éves játékok. Pont a múltkor néztem rá, PC Guru Online is egy szellemváros. Anno még blogom is volt ott, meg rendszeresen fórumoztam (2008-9 tájékán), most meg heti 2 hozzászólás ha érkezik. Durvább a helyzet, mint itt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.10.30. 11:13:50
  • mucsácsó
    #98418
    jah ez trű, sajna ég és föld a mostani verza a vanilla verzióhoz képest - bár bizisten, én még azzal is kurvára elvoltam egy 100-120 órát :D
    még a szaros bétába is szerintem belepakoltam egy 10-20 órát legalább, annyira imádtam a fizikát benne :D

    bár persze közrejátszott az RMAH cigánykodás is, az is vitte előre az embert részben...
    de jah arra emlékszel, hogy Infernon (az volt a legnehezebb, 4. nehézség asszem, Tormentek még hírből se voltak) ha nem volt ilyen baszó cuccod és 100-200-as allresed mindenből, akkor szó szerint 1 ütésből lekapott a legelső mob:D kicsit túl lett tolva...

    de talán tanultak ezekből, és sikerül elsőre is egy jobb játékot összedobniuk - bár nyilván itt is kell jópár év, amire kiforrja magát...
    úgyhogy majd 2025-26ban lesz egy jó D4ünk



    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.30. 10:43:53
  • Mike at home
    #98417
    én diablózni csak golyós egérrel tudtam
    valahogy a többivel nem ugyanaz volt
  • j0nNyKa
    #98416
    haaaaaaat meg ha visszaemlekszel a diablo3 elejere... nem is nagyon volt endgame content, meg ami volt az az volt, hogy a legkisebb szaros patkany is 1 utesbol olte a jatekosokat, es hacsak nem volt makod, es talaltal egy 250 euroert eladhato targyat a realmoney piacon, nem volt valami elvezetes az endgame

    szoval ha ki is dobja a blizz mondjuk mittudomen jovo nyaron, akkor mondjuk 2021 nyaran fogunk tudni egy jot jatszani :)

    a grim dawn egyebkent nagyon fasza arpg, hardcore karakterrel kifejezetten elvezheto, azzal szerintem el tudsz lenni 1-2 honapot
  • Mike at home
    #98415
    biztos én vagyok a hülye, de sokszor azt sem tudom mit kellene csinálni

    az hagyján, térkép se volt, rajzoltad kockás papírra a Beholder térképet :)
    Utoljára szerkesztette: Mike at home, 2019.10.30. 10:22:46
  • mucsácsó
    #98414
    The Outer Worlds?

    bakker, ki kéne próbáljam majd azt is... :D

    mondjuk én most valahogy egy odabaszós, hosszú, fasza endgame-mel bíró ARPG-re (mondjukkkkkőőőő....egy Diablo 4 ) vágynék leginkább, de arra még várhatunk egy pár évet :(

    de pénteken Blizzconon úgyis villantják, 99% - a kérdés, hogy mennyi évet kell még rá várnunk :(

    ...vagy egy kövi soulsra / Sekiro 2-re/ Bloodborne 2-re, dehát bilibe lóg a kezem..

    viszont még lehet visszacsábulok az Overwatch 2-re is a végén :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.30. 10:20:25
  • j0nNyKa
    #98413
    abban en is
    manapsag inkabb azert akad el az ember, mert bugos a jatek nem nagyon kell gondolkodni :(
    komolyan mondom feludules volt a Greedfall hogy nem mutatta villogo piros felirattal hogy hol van az adott kuldetes kovetkezo lepese, hanem leirasbol neked kellett megkeresni
    hol van mar az, hogy neked kell a jatek terkepere jegyzetelned, hogy kesobb megtalalj dolgokat? :)
    dehat latszik is, anno egy tomb raiderrel honapokig elmolyoltam, most meg a -nalam- ev jateka 3 napig tartott, tobbek kozott mert annyit nem kellett benne gondolkodni, hogy melyik bolygo hol van a terkepen.. :\
  • mucsácsó
    #98412
    kemény :D de milyen durva már, nem? :D
    mára ez már annyira elképzelhetetlen, hogy 1 hónapon át addig malmozzon az ember... :D

    mondjuk a dologhoz tartozik, hogy nem igazán volt olyan game így hirtelen az elmúlt években, ahol annyira elakadtam volna (talán a The Witness, dehát azok a puzzlék totál emberfelettiek szvsz... :DD)
  • Mike at home
    #98411
    Szerintem gamestar van
  • Mike at home
    #98410
    Amúgy ha már ennyire beleélted magad, elárulom megvan még az mx300am is egy roland scd15-tel
  • j0nNyKa
    #98409
    576kb-ba kerult be anno tomb raider 2-es elakadasomra valasz, es meg is vartam szepen a kovetkezo szamot :D addig toltam mast, azt hiszem vegigtoltam a commandost
    #regiszepidok
  • mucsácsó
    #98408
    nyilván, ez sajnos így is van - ezt is kibeszéltük 1-2 hete - változott a világ, bejött a youtube/facebook/reddit mindenféle hasonló platform, ahol egy játékhoz alsóhangon párszáz (vagy ezer..) végigjátszást és tutorialt találni, úgyhogy már nincs ez, hogy "elakadtam, segítsetek"

    sőt, most erről pont eszembejutott, hogy anno még rengeteget olvastam Gamestart meg PCGurut (2001-2003 körül pöcsösként), és volt az újság végében ilyen segítség rovat :D és mennyire durva már belegondolni, hogy 1 hónapot kellett várni a kövi számra ugye, és ha mákod volt, akkor szerepelt a kérdésed benne... :D ez manapság már totál elképzelhetetlen és retro jellegű :')

    ...btw, van egyáltalán még nyomtatott gaming sajtó?!:D lehet rá igény?
  • Ulthanito
    #98407
    Átaludtam volna vagy ezer évet? Már a 3000-es években vagyunk?
  • mucsácsó
    #98406
    jhah, szerintem pont valami ilyesmi kamutáppénzre gondolt a kollega :D
    gyanítom ilyenkor novemberre már a szabik nagyrésze elfogyott az emberek többségénél - úgyhogy esetleg worst case scenario a klasszik "fosok-hányok-lázamvan" :D

    lehet dark sokat nyomja home-officeban, vagy?:D
  • Mike at home
    #98405
    szerinted mikori ez a konfig? szerinted létezik még Allstar, Jatacs? már szegény Sqj is vagy 10 éve meghalt
    az sg a 2000es évek világa számomra
    akkor volt is pezsgés
    ami most van az már csak árnyék
  • Mike at home
    #98404
    hiheted ezt de nem. egyébként egy idő múlva bele lehet unni, mások lesznek a prioritások
  • Ulthanito
    #98403
    Bakker, neked nem is kell szabi, te állandóan otthon vagy és játszol! :-D

    Engedd már el ezt a filmet, mert hülyeség. Egyrészt, a Columbo is film, semennyire sem interaktív, és hányszor láttad a teljes sorozatot, vagy 20-szor?

    Egy játék fokmérője nem az, hogy hány gombot kell lenyomni benne, mint ahogy könyvekben sem csak az 500 oldalas sci-fi jó, egy novella, ami 5-6 oldal is lehet kiváló, de neked ezt úgyis hiába mondom! :-D

    A Detroit igenis játék, más műfaj, de játék. Attól még szíved joga, hogy ne tessen, de ezt a filmes baromságot engedd már el.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.30. 08:24:16
  • Moby
    #98402
    Dark, te állandóan otthon vagy. Honnan vennél ki szabit? Meg minek? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.30. 08:15:52
  • darkSectorxxx #98401
    Én szabit se ennyit nem ér nekem egy játék se.

    Detroit egy film, az nem hülyeség. :)
  • Moby
    #98400
    Van az a munkakör, ahol meg lehet azt tenni, hogy a háziorvos kiírjon 1 hétre krónikus seggszőrfájdalommal.
    Az egy másik eset.
    Az egészsége elvesztését józanul nem kívánhatja senki.
  • Ulthanito
    #98399
    Én abban bízom, hogy megmaradnak valami realisztikus lövöldénél, nem ilyen future soldier-szerű szarsággal jönnek ki, mert az totál nem érdekel. Az megmarad a COD-nak.
  • Ulthanito
    #98398
    Én meg azt mondom, hogy az egészség szinte bármi másnál fontosabb, szóval perverz vágy valakinek táppénzt kívánnia magának.

    Vegyen ki szabit, azt tolja. Olyat én is csináltam már.

    Amúgy meg hülyeségeket beszélsz a Detroitról, de most nincs kedvem leírni, hogy miért. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.30. 07:38:45
  • darkSectorxxx #98397
    Egy játék miatt én táppénzre nem mennék az is tuti.
  • gregoryan
    #98396
    Pont most gondolkoztam azon, hogy nemmost van/megy Moby valami elvonóra megint?? mondta hogy nem fog tudni gamelni kb a Luigi körül, ami ez a hét.. Szegény.. valami ha jól emlékszem, 2 hét elvonást emlegetettm amíg nem fog tudni játszani..
    Moby ha hallod, jelentkezz..

    Vége..

    Czz-sszzszszzszz (ez volt a CB rádió hang)
  • Ulthanito
    #98395
    Erről most Moby egészen biztos mást gondol...

    Ne akarj te táppénzre kerülni, se novemberben, se sohasem.