121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #98592

    Amúgy tényleg baromi jól néz ki.
  • TomStorm
    #98591
    Az a 20perces?
  • TDC Geronimo
    #98590
    Megnéztem DF videót... Azapicsa. Ez az engine PS5ön büntetni fog. Karaktermodellek szerintem legszebbek, amiket eddig láttam
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.01. 14:42:40
  • mucsácsó
    #98589
    Bluepoint Games (Twitter):
    ‏@bluepointgames

    So calm this spooky night. A symphony of rumors - not one, but two - return from shadow. A resistance to dart home as black monsters escape twisted hills to wander lands and syphon souls. Filter your candy collections, soft from solid, and be eco-friendly. Have a metal Halloween.

    redditen egyből találgatások:

    So calm - SOCOM

    Night .. Symphony - Castelvania Symphony of the Night

    resistance - Resistance Series

    dart and black monsters - references to Legend of Dragoon

    hills - Silent Hills

    syphon ... filter - Syphon Filter

    Monsters ... souls - Demon Souls

    soft from - Fromsoft

    eco-friendly - ICO

    solid ... metal - Metal Gear Solid

    return from shadow - not one, but two: could be hinting at two projects they’re working on after they finished Shadow of the Colossus

    mondjuk ez a "not one, but two" szerintem fixen azt jelenti, hogy 2 projekt is fut :)
  • TDC Geronimo
    #98588
    megnéztem
  • Moby
    #98587
    Dehát azt se nézted meg ugyanezért :D
  • Tikal #98586
    nincs benne spoiler, csak trailer-ből vett videokat mutat.
  • Voltan
    #98585
    Ok, got it, thx :)
  • n000rbi
    #98584
    Digital Foundry
  • n000rbi
    #98583
    Szerintem gond nélkül.
  • Voltan
    #98582
    Mijjaza DF?
  • TDC Geronimo
    #98581
    skill up review nézhető? GoW reviewját imádtam
  • Moby
    #98580
    Én megnéztem. Ha volt benne spoiler, nemtudom, hogy az volt.
  • n000rbi
    #98579
    Én első pár perc után a végére tekertem John véleménye miatt, de nem akarok többet látni belőle.
  • n000rbi
    #98578
    Megvan már vagy 6-7 éve a játék. Akkoriban túl sok platformon voltam. Mostanra ez leredukálódott kettőre (ps4 + switch)
  • TDC Geronimo
    #98577
    Nem tudom megnézzem-e a DF videót :s

    Azt mondták nem spoileres meg játék elejéből van, de akkor is.
  • Kandurex
    #98576
    Csak merjenek stílust lépni. 4. -re és kb. a 20 sesson után megint ugyanazzal kijönni nem kéne. De megértem azokat is akik ugyanazt várják.
  • Moby
    #98575
    Még nem játszottad ki? :D Nem vagy egy kapkodós típus :)
  • mucsácsó
    #98574
    jó mostmá engem is elkap itt a DS hájp :D

    nade nade nade este Blizzcon...izgultokmá, igaz?

    Dio4-re kíváncsi leszek, meg Overwatch 2 is érdekel - no meg hogy mi az a 4. bejelentés - jóvóna Diablo 2 remaszti :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.01. 12:47:36
  • n000rbi
    #98573
    ZombiU-t is kéne játszanom, amíg el nem adom a WiiU-t :D (mert hát azon az igazi, hiába van ps4 port is)
  • Moby
    #98572
    Najó hát ha a főszereplő meghal az érthető (nekem majdnem a legjobb vég jött ki), nade a ZombiU-ban meghal egy karakter, az kb a játék szerves része, olyan, mint meghalni soulsokban :) Csak olyan sokáig sikerült életben tartanom, hogy már azonosultam vele :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.01. 12:23:07
  • TDC Geronimo
    #98571
    Ohhh...and another key thing. The soundtrack.

    It's stunningly good on all fronts. Perfect blend of original music and licensed tracks. Just superb.
  • TDC Geronimo
    #98570
    "Yup, there are huge restrictions on what you can show in video form (written too). I finished the game a couple of days ago and I am also a game developer (scripting, game design, lighting artist, sound designer, etc.) - from my point of view this is the most polished AAA open-world product in "day one form". It is amazing how fewer are the bugs in the game and how polished everything feels. Controlling Sam is a dream - it feels like old-school arcade SEGA/Treasure game in 3D."
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.01. 12:08:40
  • Kandurex
    #98569
    Az érdemtelenül felszopott dolgokat szoktam bántani.
  • TDC Geronimo
    #98568
    Számomra mint írtam a világ meg a story marha érdekes, ehhez hozzájön a brutál graf, animok és a beteg átvezetők, nagyszerű cinematographyval és zenékkel.
  • mucsácsó
    #98567
    hmm, én is ezért hagytam abba a Detroitot, mert meghalt Connor, bármit is cselekedtem (aki a legnagyobb arc és legjobb story a 3 közül, és adnék egy Connor-spinoffot :D) - így már nem láttam értelmét folytatni :D

    ---

    amúgy majd DS-t meg majd meglátjuk... én pozitívan állok hozzá (pedig írtam is pár napja, hogy engem amúgy hidegen hagyna, de Mads Mikkelsen miatt érdekel) - mal schauen... a storyja biztos, hogy überkirály :) de nem rohannék érte day1 :)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.01. 12:04:23
  • TDC Geronimo
    #98566
    :D
  • Moby
    #98565
    Ettől fosoka legjobban, hogy a csomagok elvesztése legyak. Engem az ilyen totál taccsravág. Talán még emlékszel, amikor majdnem abbahagytam a ZombiU-t, mertmeghalt a karim :D
  • n000rbi
    #98564
    Kitartás!
  • n000rbi
    #98563
    Az itteni hszeket látva ez nem esik le mindenkinek, amikor RDR2-höz, meg Far Cryhoz hasonlítják.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.01. 11:47:52
  • Moby
    #98562
    Jó lenne most egy handheld playstation.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.01. 11:47:02
  • TDC Geronimo
    #98561
    Ja nem is értem eddig az emberek mindig azért sírtak, hogy összes open world ugyanolyan. Hát ez most más :D
  • n000rbi
    #98560
    Végülis csak a legnagyobb "reward"-ként emlegetik, hogy egyáltalán el tudod juttatni azt a valamit oda, ahová kell. Ez nem az az openworld játék lesz, akkor kipöckölöd az analógot és elmész kajálni.
  • j0nNyKa
    #98559
    felirtam
  • TDC Geronimo
    #98558
    Ja brutálisan néz ki. Meg tele van hosszú átvezetőkkel, jó zenékkel. Én imádni fogom
  • AntiHero
    #98557
    Ràadàsul nem nagyon jutalmaz a jàték.
    Oké a 20 óra "bevezető", de ha nem làtjuk, hogy el is értünk valamit a jàtékban akkor nagyon sokan félbe hagyjàk.

    Ez az a jàték lesz, amit itt az elején sokan magasztalni fognak. Aztàn első 20 óra utàn beleunnak.

    Én mindenesetre adok neki esélyt. Meglàtom mennyire fog beràntani a vilàg/story.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.01. 11:25:40
  • Moby
    #98556
    Amúgy a df technóban a végtelenbe szopta fel, és azon is túl, szal ha semmi másért, már csak azért is végigtolom, hogy mindent láthassak benne.

    Egyébként hasonló okból az RDR2-t kvázi végigtoltam, legalábbis addig, amíg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a nyomorult gyökér meg nem döglött végre, de ott a levegőbecsaptam, és mosollyal a képemen töröltem. Igen, tudom, hogy nem volt vége, de úgy gondoltam, hogy onnan már nem láthatok olyat, amit addig nem mutatott meg a játék, a sztorit meg leseszartam

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.01. 11:09:52
  • sanya200
    #98555
    A videókból világosan látszott hogy jobbára a-ból b-be kell wljutni, a harc nehézkes,a világ üres. Nem feltétlenül rossz játék van akinek ez is tetszik. Ahogy a Detroit is, valaki szerint unalmas valaki élvezi. Nekem ne jönne ha a játékmenet izgalmasabb lenne, nem csak sétálgatás, de még az se lenne rossz hogyha tele lenne a világ felfedezni váltóval, de a trailerek alapján tényleg csak pusztákon át sétálsz egyedül. Megvenni nem fogom szerintem, esetleg ha a ps plus hoz lesz ránézek. A történet biztos jó az érdekelne de ez az üres, monoton játékmenet...szerintem többet ki lehetett volna hozni belőle, hiába a jó sztori meg szép grafika ha elunom a játékot. Pl ezért se játszottam sokat a far cry részekkel se, egy ideig a szép grafika elviszi de még a feléig se jutok el egyszerűen beleunok.
  • Moby
    #98554
    Igen? Ittvagyok! Figyelek! :)
    Azthiszem annál nyitottabb és befogadóbb soha nem leszek a tömény agyfaszra, mint amikor elkezdem majd játszani :)

    /Kis szerencsével a hét elején hazamehetek pár napra, de a launchkor már vissza kell jönnöm, szal a belekukkantás sajna elmarad.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.01. 11:02:54
  • Moby
    #98553
    A lassú, komótos játékmenet mellett egy csomó más jelzővel is tudnám illetni, amit nem fogok, mert már megtettet, és ennyi szót nem érdemel.
    A lassú, komótos játékmenettel amúgy semmi bajom. Párszáz órát elvertem az E:D-ban is, pedigabban karakterek sincsenek.