121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #100394
    Emlékszem az első bekapcsolásra. Este volt, és tudjátok a ledes TV -ken megszokott, hogy halvány kékes - derengésbe burkolja a szobát, még teljesen fekete kép alatt is, na itt néztünk egymást az asszonnyal a vaksötétben, hogy ez mi ez már? Csak a szép betöltő logó gurigázott.

    Legyen rajta sok élményed!
  • Kandurex
    #100393
    Nagyon fasza! Nálunk itt a cégnél elég sok OLED van, itt tag alatt bevágom az email -t amit körbeszoktak küldeni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden bemenet egyedi beállítással rendelkezik. Tehát például, ha simán TV –t nézel, vagy bedugsz egy pendrive –ot és arról filmezel, vagy Youtube csatornákat böngészel, minden esetben végig kell menni ezeken a beállításokon, mivel mindegyik egyedi!

    Az általános fülnél, ha nem tettétek volna meg a TV első indításakor, meg kell adni, hogy OTTHONI! felhasználásra lesz. (más színeket használnak a bemutató termekben)

    Sima TV beállítások:

    KÉP beállítások (az első menü)

    Kép mód beállításai: ISF Szakértő (Sötét helység)
    Energia takarékos üzemmód KI! (ez fel – le rángatja a fényerőt, fúj!)
    Kontraszt 90
    OLED Light 60 (NEM összekeverendő a Brightness -el ami 50 –en van gyárilag, ne piszkáld! TILOS! Szétkúrja a feketét 50 felett.) *Lehet, hogy OLED fény magyarul

    TV beállítások/Haladó vezérlés
    Gamma 2.2
    Fehéregyensúly (meleg2 vagy warm2)
    TV beállítások/További képbeállítások
    Szemkímélő funkció KI
    TruMotion KI
    Valósághű mozi BE

    A következő változások a pendrive filmről való lejátszást érintik:

    TV beállítások/További képbeállítások

    TruMotion felhasználói: De-Judder 1, Motion blur 1

    A következő a HDR anyag lejátszásakor kell: (ezt alap esetben kiírja a TV jobb felül)

    KÉP beállítások (az első menü)
    Kép mód beállításai: Színház
    TV beállítások/Haladó vezérlés
    Fehéregyensúly (meleg1)
  • TDC Geronimo
    #100392
    450re le volt árazva egyik helyen de 470-480 körül megy amúgy

    Hát én ugye a Q9FNt cseréltem le, ami szintén nem szar tv, na de ez... Ez tényleg a csúcs. Gamekat majd később probálok

    Youtubet néztem meg netflixen dolby vision tartalmat.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.05. 18:32:17
  • Moby
    #100391
    Fasza
  • mucsácsó
    #100390
    wow, grat! :D
    mennyiért vesztegetik? ~450 körül?
    gondolom nem nagyon lehet semmi máshoz hasonlítani az minőséget, amit ez nyújt .. :D

    nekem majd jövőre jön (vagy hasonló) - bár még nem tuti, hogy OLED lesz, csak elég valószínű :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.05. 17:51:33
  • TDC Geronimo
    #100389
    55C9
  • Moby
    #100388
    C9?B9?55?65?
  • TDC Geronimo
    #100387
    Na itt a TV. Most jöhet a beállítás. Te ez olyan vékony hogy szállítás meg behelyezés közben is fostam mint állat :D
  • Moby
    #100386
    A jó fejlesztőeszközök, könnyű adaptálhatóság és optimalizálhatósággal lehet elvinni 5-6 évig. Hardverrel nem.
    Én csak abban bízok, hogy nem lövik térden az egészet kényszeres RT alkalmazással.
  • Moby
    #100385
    Azt teszik bele, amit bele tudnak. Konzolszintű TDP keretbe sosem fognak csodák beleférni. És az AMD sem a legjobb ezen a területen.
  • mucsácsó
    #100384
    nagyon kíváncsi leszek.. :D
    nyilván kell is a szufla, ha megint egy 5-6 évet ki akarnak bekkelni :D bár megjelenéskor a PS4 se volt azért gyenge, meg gondolom anno a PS3 se számított annak :)
  • Ulthanito
    #100383
    Darky kényszerpihenőn van vagy becsajozott?
  • j0nNyKa
    #100382
    rogyasig van spoilerrel!

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.12.05. 10:58:08
  • TDC Geronimo
    #100381
    PS5 and Xbox Scarlett both have very similar specs, and will be VERY powerful - Jason Schreier
  • n000rbi
    #100380
    Vanquish remaster pletyka, megjelenés 2020.02.17. (egyelőre xbox-ot emlegetnek csak, remélem ps-re is jön, mert ezt tuti megveszem)
  • Moby
    #100379
    Persze.
  • Ulthanito
    #100378
    Beszállsz a PS5-bizniszbe? :)
  • Moby
    #100377
    Veszem, ha igaz.
  • n000rbi
    #100376
    Azért van ellenpélda: Resi 2, SotC, CTR. Meg persze van olyan is, mint a MediEvil, aminél a grafikán kívül tényleg semmit nem változtattak. Mindent összevetve a Demon's Souls remake-nek jelenleg én se nagyon tudok örülni, ps3-on végigjátszottam párszor. Szerintem akkor nézek bele, ha új tartalom is lesz (mondjuk a hatodik törött Archstone mögé is csinálnak új pályákat)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.12.05. 08:10:38
  • Ulthanito
    #100375
    Bár ez is felülnézetes társasjáték, nekem valamiért első perctől tetszik, pedig csak pár képkockát láttam belőle. Lehet, hogy majd teszek vele egy próbát ilyen 4 ezer forint tájékán, vagy ha majd bekerül GamePass-ba. :)
  • Ulthanito
    #100374
    El kéne már engedni ezeket a remake-eket. felújítva is okádék mind. Elavult, szar mechanika, azokhoz úgyse nyúlnak már. Csináljanak új játékokat, leszarom, hogy 10 éve mi volt jó játék, az akkor és ott, abban a formában azt az élményt adta, soha többet nem adja ugyanazt, akárhogy újítanak valamit.

    Ezerszer inkább játszom egy Death Strandinggel, mint a Metal Gear 1 felújított változatával.
  • TDC Geronimo
    #100373
    Amúgy az utóbbi napokban megint erősen szárnyra kapott az a pletyka, ami elég valószínűnek látszik, hogy Bluepoint games Demon Souls remaket csinál PS5re. Launchra jöhet :)
  • mucsácsó
    #100372
    azaz, szóval SZENTÍRÁS!!!44!!!NÉGY!!!



    nem vágom őket / őt, de itt is hasonlóan jót kapott és rengeteg dicséretet :D
  • TDC Geronimo
    #100371
    IGN LÁL
  • mucsácsó
    #100370


    hmm, na ez még itt meglepően jó lesz a végén :O
  • mucsácsó
    #100369
    _SZVSZ_ a DS köszönőviszonyban nincs semilyen téren a GoW-val - mondjuk nagyon semmi más sem ebből a genből :D habár nem is nagyon lehet őket hasonlítani sem egymáshoz :P

    de látod, élete hibája lett volna kihagyni :D

    fixen a csúcs minden egyes szempontból, amit rohadt nehéz lesz megugrani - de majd talán a GoW2 kövi genre :P
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.04. 21:55:34
  • Kandurex
    #100368
    Link
  • Kandurex
    #100367
    Jó reggelt.
  • TDC Geronimo
    #100366
    Na ha minden igaz holnap megyek is TVért. Addig keresek valami jó kalibráló oldalt -.-
  • TomStorm
    #100365
    És én még azt hittem DS az utóbbi évek játéka.Hát nem.God of War az,nagyon az!!
    Nem tudom hány óránál/napnál járhatok nem is nagyon figyelem de ez valami EPIC!
    Áhh komolyan hihetetlen:)
  • Moby
    #100364
    32 lenne a tökéletes. De az mára monitorméret lett, abból meg pláne nem lesz oled. Szal marad a hátraköltözés, búcsú az asztaltól, és noti. :(
    A pécé meg pécékonzol lesz.
  • Kandurex
    #100363
    Itt a TV-tek, bár ez “csak” egy B9
  • TomStorm
    #100362
    Mondjuk én mindig mindent kicsit távolabbról szeretek nézni nem pedig belebújni a képbe(arra ott a VR:)
  • TomStorm
    #100361
    Nekem a 3.10méter a tökéletes 65" játékra és 106" mozira.
    Persze az ülésmagasság se mindegy!Tv úgy lett elhelyezve falon hogy pont a közepén legyen szemem ez fontos volt,mozinál a nagy méret miatt mindegy:) bár ott még azért hátra is dőlök kicsit ami hozzáad+30-40 centit..
  • mucsácsó
    #100360
    jhah úristen, úgy persze. annyira még a 32" is nagy szerintem, a 27"-t is nehezen szoktam meg ~60 cm-ről :D
  • Moby
    #100359
    A másik megoldás, hogy "pécézésre" használom a notit, de akkor kb 4 méterről fogom nézni, arra meg kb minden kicsi. De 55-nél nagyobb nem is fér el. Meg nekem ez így rohadtul kényelmes, hogy ott van kéznél minden.
  • Moby
    #100358
    60-80 centire ülök tőle. Monitorként használom...A 40 col is nagy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.04. 15:25:56
  • n000rbi
    #100357
    Celebrate PlayStation’s 25th Anniversary and its iconic console designs with these custom wallpapers
  • Kandurex
    #100356
    Én inkább távolság függőnek mondanám az igényt.

    0 - 2m 55"
    2-3m 65"
    3-4m 70+"
  • Ulthanito
    #100355
    Én 82-vel indultam 10 éve, azóta volt már vagy 4 tévém, és azt mondom, hogy 55 alatt nincs értelme belépni, az optimális meg 65 lehet (ha a hely engedi).

    Most 55-nél vagyok, idén 3 éves a KS7000 (nem, nem jön le a hátlapja, és semmi baja sincs), jövő ilyenkor fontolok egy OLED-et, de 65-ben lenne az igazi előrelépés.

    Szóval én még kivárok.