121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #101958
    A vége előtt legalábbis nem várható semmi.
  • TDC Geronimo
    #101957
    Tedd át a tvt game modeba vagy annál a HDMI inputnál kapcsold be pc modeot. Nem tudom milyen tvd van mindegyiknél más.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.30. 22:28:59
  • Árpitallica
    #101956
    Sziasztok! :) Kicsit offos de hátha, akinek hasonló gondja volt már ebből az tudna segíteni! :) Adott egy Asus gamer laptop,amire megvettem a Gears of war 4et meg az 5öt, és ezt természetesen a Sony 4k tv-men szeretném élvezni, viszont Hdmi-vel rákötöttem a gépem, csatlakoztattam egy frissen erre a célra vett box kontrollerjét, full hd ultra beállítással, de amikor célzok a játékban, akkor minimálisan később reagálja le a mozgásomat TV-n, a géphez képest, ahol viszont rögtön reagál mindenre. Szerintetek másik hdmi kábel kellene vagy más lehet a megoldás? Ha hdmi akkor lehet kapni megfelelő jelátvitelűt is aminél ez a késés megszűnhet? De lehet hótegyszerű a problémám. csak én gondolom túl! :D Segítségeteket előre is köszönöm! :)
    Utoljára szerkesztette: Árpitallica, 2020.01.30. 22:27:55
  • j0nNyKa
    #101955
    milyen helyeken? ez egy pörgős arpg rougelike dungeon crawler, nemá
  • TDC Geronimo
    #101954
    Én pont ellenkezőjét hallottam, legtöbb helyen kontrollert ajánlanak
  • j0nNyKa
    #101953
    háááááááááát azér az erősen egeres játék
  • TDC Geronimo
    #101952
    Te írtad, hogy tolod Hadest? Tetszik nekem is, de nem tudom megvegyem-e most PCre vagy várjam meg PS verziót. Ha idén kijön akkor gondolom jön PSre is
  • TDC Geronimo
    #101951
    Holnap lesz 7 éve hogy bejelentették a PS4 eventet. Valamiért az az érzésem februárban mégse lesz semmi :S
  • mucsácsó
    #101950
    ezt egész régóta tippelgetik - szerintem is jogosan, és lenne benne fantázia bőven - de a sok reddites hobbyközgazdász már múltkor megszakértette és levezette, hogy miért nem kerülhet egészen biztosan a SONY-hoz (állítólag a részvények eloszlásából adódóan kötelezően publikus) ajánlattétel nélkül a Remedy úgy, hogy az ne kerülne ki bejelentés előtt a finn hatósági szervek honlapjaira, amitől meg instant robbanna a net :D ..de aztán kitudja..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.30. 20:50:45
  • sanya200
    #101949
    A ps4 remote-ról érdekelne hogy csak helyi hálozaton megy? Vagy csak net kell hozzá? Ha otthon megy a ps4 bárhonnan játszhatok telóval? Korlátlan mobilnetem van az nem gond :)
  • TDC Geronimo
    #101948
    Vannak pletykák arról, hogy Remedy lehet csatlakozik Sony WWShez. Bár kétlem, mindenesetre beleillene a bandába a munkájuk alapján
  • Tatyla
    #101947
    Én is anno csak PC-n toltam mindet ezer éve
  • TDC Geronimo
    #101946
    Na pörög RIME credits. Ha tudom, hogy ez ilyen és nem is hosszú letolom hamarabb
  • Zóanagyvarázsló
    #101945
    Nem rajtuk akartam bosszút állni, egyszerűen csak várni kellett volna a DLC-kre, és a BW-pontos szenvedéshez sem volt kedvem. Az egy agyrém volt. Később megvettem az alapjátékot a DLC-csomaggal, de már nem jutottam el oda, hogy hozzá is érjek. Egyszer még fogok, a ME2-t már feltettem nemrég, hogy a két játékot összekötő DLC-t megnézzem (az ugye a 3 előtt jött, a többi daykevés végigment 110+ órában, mert előrendelő voltam, illetve vettem egy csomó akciós pontot).

    Mindenesetre ha előrendeltetik velem, mint a Dragon Age: Originst (ehhez is volt normális DLC, de a többség nem túl acélos) vagy a ME2-t, akkor tőlem több pénzt gomboltak volna le, de a DLC-zős élményaprózás kiölte belőlem a lelkesedést. Persze lelkesedni jobb, mint nem, de minden kieső játék helyére pályázik 1000 másik.
  • TDC Geronimo
    #101944
    na lehet bioshockot letolom megint, utoljára PS3on toltam
  • Seth
    #101943
    Februári PSPLUS:

    Bioshock: The Collection
    The Sims 4
    Firewall Zero Hour
  • Ulthanito
    #101942
    Egész biztos, hogy te jártál rosszul, és nem ők.
  • Ulthanito
    #101941
    Ja, most már értem.
  • Zóanagyvarázsló
    #101940
    Nálam a szétdéelcézés miatt maradt ki a 3, pedig az 1-2-t bírtam.
  • darkSectorxxx #101939
    Das 1 nem a szívem csücske. :P
  • TDC Geronimo
    #101938
    ign -.-
  • mucsácsó
    #101937
    IGN 6/10 :( :DDDD
    de amúgy nem kapott olyan rosszakat, átlag 7-8 :)
  • TDC Geronimo
    #101936
  • Tatyla
    #101935
    Ezen a szarkazmuson most hangosan nyeritettem :D
  • Evoluti0N
    #101934
    Nem soha. Abszolút nem játszottam végig 5x-6x az első két részt és 3x a harmadikat. Egyáltalán nem. :D
    Amúgy 1-2 évente előveszem egy teljes trilógia újrajátszásra.
  • TDC Geronimo
    #101933
  • TDC Geronimo
    #101932
    Nem az a jel...
  • Ulthanito
    #101931
    Amúgy ez mitől jel? 2013-ban feltöltött videó..
  • Ulthanito
    #101930
    Kéne, mert a boxosban nincsenek DLC-k. Ekkora faszságot amúgy, ezért iszonyat félmegoldás ez a backward, mert mindig csak az alapjáték van benne, a DLC-k nincsenek.

    És pont az ME3 az, ami a From the Ashes DLC nélkül félkész játék, nem értelmezhető, nincs értelme tolni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.28. 12:36:54
  • Rage47
    #101929
    Én is imádtam, a 2-t még gyűjtőiben is megvettem :D A 3-at meg az Xbox backward compatibility-nek köszönhetem :)
    Nagyon kéne az a Remaster.
  • Moby
    #101928
    Dehogynem.
  • Ulthanito
    #101927
    @Darky: Ebben a koszos télben biztos vágysz valami kihívásra:

    Squilla már egy kézzel tolja a Dark Souls-t, levelling nélkül.....
  • Ulthanito
    #101926
    Atyaég, mennyire király lenne! Emlékszem, amikor először játszottam az ME-vel, rögtön az elején a citadellán Tali küldetésénél abbahagytam, hogy mi ez a szar, én ezzel nem játszom.

    Utána eltelt egy év, megint elővettem, majd parádés sorozat következett: az első részt négyszer, a második részt hatszor, a harmadik részt négyszer toltam végig, DLC-kel együtt. Zseniális játék, ha egyetlen játékot kell mondanom a múltból (kicsit távoli múltból), ami igazán megérintett, és még a mai napig bennem él valahol, az a Mass Effect-trilógia.

    Emlékszem azt a sokkot, amikor (mivel a family armor küldetést nem csináltam meg tudatlanul) Wrexet lelövöm, és meghal......tátva maradt a szám, teljes pánikban voltam, hogy én ezt nem akartam. :(

    A ,második rész a nagy kedvenc, a végét még meg is könnyeztem, DLC-kel együtt komolyan az egyik gaming pinaccle az életemben.
  • Tatyla
    #101925
    Dehogynem még a PC-s időszakból, mondjuk androméda már ps4
  • mucsácsó
    #101924
    szerintem csak mi ketten vagyunk így, többség tuti lenyomta :D
  • TDC Geronimo
    #101923
    atyaég itt senki se tolta az ME trilógiát?

    Annyit tennék hozzá, hogy én ME előtt ki nem állhattam a scifit. Azóta imádom.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.28. 00:00:42
  • mucsácsó
    #101922
    hm... na, akkor nem vagy ezzel egyedül :DDDD
    Andromeda is kimaradt, bár azért úgy tudom nem kár :D
  • TDC Geronimo
    #101921
    szerintem a 3al semmi baj sincs. 2 a legjobb ez tény, de a 3. részben volt legjobb a combat
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.27. 22:54:39
  • Kongy
    #101920
    Most így kapásból azt mondanám, hogy a trilógiából a 2-t érdemes pótolni, a többivel nem vesztesz sokat. Az első rész rém elavultnak hat manapság, a 3 meg hát.. maradjunk annyiban, hogy nem hozta a 2 után elvárt szintet. De persze a 3 játék ad ki egy kerek egész sztorit a DLC-kkel együtt. :)
  • TDC Geronimo
    #101919
    :OO

    atyaég :D