121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #102079
    A technológia nem teszi tehetségesség a tehetségteleneket. Ami RT nélkül szar, az RT-el is szar lesz. Csak majd egy kicsit másképp.
  • Ulthanito
    #102078
    Agyrém
  • Ulthanito
    #102077
  • Voltan
    #102076
    És még az FPS-t is megfelezték! :D OK, azt azért el kell ismerni, hogy a Control minden RT effektet bekapcsolva igen brutálisan néz ki, ott megmutattak mindent, amit ez a tech jelenleg tud. Más kérdés, hogy van olyan rész, ahol 1080p-n egy i79700k-val, 2080 Superrel igen határozottan befigyel az FPS 30 alá :D Szóval a játék nagy részében inkább felejtő.
  • darkSectorxxx #102075
    Én abba reménykedek, hogy nem csaka abban az 1-2 stílusban, hanem rpg-kben és nyitottabb játékokban is. :)
  • darkSectorxxx #102074
    Azért ingame nem full ilyenek az arcok tudtommal. :)
  • mucsácsó
    #102073
    Nóti az mindig egy gennel előrébb jár :'D
    persze az már más kérdés, hogy ezt miért csak szinte nekik egyedül sikerül így... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.07. 22:14:24
  • TBTPumpa
    #102072

  • CptFlint
    #102071
    Jogos :) Mondjuk így talán kapunk emberszerű arcokat több fejlesztőcsapattól is úgy általánosabban és nem csak attól az 1-2 igen tehetséges csapattól, akik eddig is megoldották ezt a feladatot.
  • Moby
    #102070
    Végre! Egy új korszak! Kapunk emberszerű arcokat, ami eddig nem volt lehetséges!
  • TDC Geronimo
    #102069
    Sony amúgy teljesen egyértelmű, hogy MSre vár. 100% hogy hamarabb fogunk kapni megjelenési dátumot és árat a boxnál, mint PSnél
  • mucsácsó
    #102068
    A végén még basszus tényleg beigazolódik, amit csak poénból írtam be egyik nap ide, hogy átcsúszik az egész nextgen téma 2021-re :'D

    viszont akkor rohadtul nagy köpködés lesz fixen mindkét cég felé, mert már tényleg nagyon időszerű lenne az új gen :(
  • TDC Geronimo
    #102067
    Itt a DF videó a témában



  • Rage47
    #102066
    Késik a PS5 a vírus miatt?
  • TDC Geronimo
    #102065
  • TDC Geronimo
    #102064
    Control season pass 40% off most. Első DLC március. Mondjuk addig nem akarom megvenni, amig nem látom tartalmat. Remélem nem ilyen másfél órás móka lesz csak
  • Voltan
    #102063
    Ja, igaz. Én azért elsősorban PC-n ügyködöm, PS4-en csak az exkluk mennek.
  • TDC Geronimo
    #102062
  • mucsácsó
    #102061
    hát szerintem is időszerű lenne parkolópályára küldeni ezeket a sorozatokat - főleg FC-t - vagy pedig teljesen rebootolni az egészet, és valami más formulát kitalálni rá - pl. kukázni ezt az open-world vergődést és a tollgyűjtögetés szintű feladatokat... ma már tudom necces a szokványos "csőFPS" formulát bevállalni, de szvsz. vállalható lenne, max egy olyan Crysis-szinten nyitott világgal, de FC1 játékmenettel :)

    sokkal jobb lenne egy fasza PoP, egy olyan, mint a trilógia volt anno :')
  • n000rbi
    #102060
    Ori nem jön ps4-re, sajnos :(
  • Voltan
    #102059
    Azért Doom, Ori, meg RE3 jön még Q1-ben, ezek elég nagy halak, és valszeg odavernek. Sajna még ezek is odébb vannak.
  • Myselor
    #102058
    nyomorékok :D nincs mit mondani rájuk.ezt a 2 címet nyomják meg a fos shooterjeiket amik sorra buknak.idióták!
  • TDC Geronimo
    #102057
    FCt nem tudom miért nem küldik kispályára már. Az 5 is halál unalom volt. Amúgy meg marhára ideje lenne visszahozni splinter cellt
  • Kongy
    #102056
    Erős, de semmi meglepővel nem készülnek. Új PoP meg Splinter Cell helyett jön a Far Cry meg az AC... Jó, mondjuk ezek közül az AC-t én is várom btw.
  • TDC Geronimo
    #102055
    Ubisoft to release 5 AAA titles between October 2020 and March 2021, more information on the titles and launch timing in May

    Ez azért erős. Nem tudom miért sűrítik ennyire össze.
  • TDC Geronimo
    #102054
    Ez a sok halasztás után meg kell mondjam ennyire gyenge Q1 rég volt. Pedig tavaly elég brutálisnak nézett ki, amíg el nem toltak vagy 5 játékot innen :D
  • n000rbi
    #102053
    Én igen, a HDR-t jóságát nem vitatom ;)
  • TDC Geronimo
    #102052
    Nem a warmról beszélek most :)
  • n000rbi
    #102051
    Mindig is warm2-t használtam, szóval nem hinném, hogy zavarna.
  • TDC Geronimo
    #102050
    Majd ha lesz LG OLEDed meglátod :)
  • n000rbi
    #102049
    Hiába, a warm2 = pissfilteres kommented óta nem veszlek komolyan HDR témában
  • TDC Geronimo
    #102048
    Jól implementált HDRnél nincs jobb egy jó TVn. Controlból nagyon hiányolom. Ott pedig kifejezetten jól mutatna
  • Ulthanito
    #102047
    Tényleg szokás kérdése amúgy. Tegnap beállítgattam mindent, és elkezdtem az Odysseyt. Az első negyedórában nagyon fura volt, de kb. egy óra játék után azt kezdtem észrevenni, hogy HDR-rel jobb a képminőség, mint nélküle. Valahogy élesebbnek tűnnek a textúrák. És ahogy a szemem kezdett a tompább színekhez hozzászokni, idővel nagyon szép, természetesnek hatottak a színek, két óra játék után meg már ott csodálkoztam, hogy basszus mennyire szép ez a játék!

  • Moby
    #102046
    Ha már benne van a gamepassban, kipróbáltam. IRL nem is olyan csúnya, viszont kegyetlen szórakoztató coopban (meg amúgy is). :)
  • partizan182
    #102045
    Ja, D65 standard fehérpont sokaknak túl sárga, émmá' úgy beleszoktam, hogy a legnagyobb bajom, hogy az új telefononomon hiába rakom full melegre a színhőt, az is túl kék :)

    Warm 1 jó kompromisszum (még akkor is, ha technikailag túl kék a mastering monitorhoz képest).
  • Kandurex
    #102044
    Lehet 9 -en olyan, de itt 8-on rendben van.
  • TDC Geronimo
    #102043
    Na az nálam már nagyon a vizelet kategória színekben, főleg a fehér

    A PS3as "pissfilter" időszakra emlékeztet :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.02.06. 14:10:13
  • Kandurex
    #102042
    Nálam a warm2 megy, azt hiszem YT -hez van nálam 1.
  • TDC Geronimo
    #102041
    Régen én is normal színhőmérsékletet használtam, de rászoktattam magam a warm1-re. Először amikor átrakod nagyon fura, de megszokja az ember.

    Amúgy ezek a "profi" beállítások szerintem mind szarok. Legalább is amiket néha ajánlanak az tényleg fosul néz ki. Én C9en hasonlókat használok, de magam állítottam be minden forrást és tweakelgettem saját ízlésem szerint.
  • Ulthanito
    #102040
    Uccsó gondolatként a témához, én azért gondolom, hogy mégsem arról van tuti szó, hogy mihez vagyok szokva, mert termék hivatalos honlapján is ugyanilyen problémáról van szó.

    Pont ugyanazt írja le, amit én is tapasztalok.