121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #102119
    DA3-mal semmi gond nem volt szerintem, bár tény, hogy az open world feladatok ismétlődőek voltak, és élettel sem igazán sikerült megtölteni a világot. De a combat meg a sztori nekem viszonylag tetszett. Én elvoltam az Andromeda-val is, persze nyilván nem érnek fel ezek a régi játékaik szintjéhez, de még mindig jobb volt, mint az Anthem féle totál zsákutca.

    Egyébként az EA rebesgette, hogy elkészülhet egy KotOR 3, és nem feltétlenül a BioWare készítené.
  • Evoluti0N
    #102118
    Az utóbbi játékaik alapján mindenki jobban járna egy 3. kotorral. Persze csak akkor, ha nem csinálnak abból is open worldöt, ahogy a DA és a ME utolsó két részével tették. Semmi bajom nekem az open worlddel amúgy, ha olyanok készítik, akik jók benne. Sok kedvenc játékom open world. Amúgy nem muszáj nekem, h egy újabb kotor készüljön. Jöhet tőlük tök új IP, csak akkor legyen valami hasonló, mint a régebbi játékaik (DAI előttiek). Vagy vegyenek fel olyan embereket, akiknek van tapasztalata open worldben. CDPR-nek összejött az open world a Witcher 3-mal, pedig előtte nem csináltak ilyent. Guerillának is a Horizonnal. Bioware-nek meg sikerült két offline MMO-t összehozniuk a ME és a DA legújabb iterációival.
  • Kandurex
    #102117
    Ezek már a büdös életbe nem kezdenek bele egy 3. kotor-ba... és talán ez nem is olyan nagy baj.
  • Evoluti0N
    #102116
    Térjen vissza a Bioware az eredeti recepthez és készítsenek azzal valamit. Az Anthem bemutatta, h a looter shooter sem, a ME Andromeda és a DA Inquisition pedig, h az open world sem nekik való. Térjenek vissza a KotOR, Mass Effect trilógia, DA Origins-féle RPG-kre és az utóbbi pár évet megbocsájtom nekik. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.02.10. 20:59:38
  • TomStorm
    #102115
    Holnap jön
    CoD MW Season 2 Trailer
  • TDC Geronimo
    #102114
    Hát teljes revampal igen. Elvileg valami olyasmire készülnek. Persze ez majd kiderül mennyire sikerül
  • Tikal #102113
    meg lehet ezt még menteni? ...
  • TDC Geronimo
    #102112
    Anthem 2.0?

    Úgy néz ki igazak voltak a pletykák bár csodát nem várok. Mindenesetre PS5ön visszanézek, ha ez kijön
  • TomStorm
    #102111
    Ja arra is gondoltam!:)
  • TDC Geronimo
    #102110
    Szerintem jobban jarsz ha skippeled azt a kampanyt :d
  • TomStorm
    #102109
    Na profi!
    De még este le is kell töltenem.

    Kampányt letolom de most nem szenvedek veteránon vele mint CoD-nál!Kicsit átélem a sztorit és go Multi:)
  • mucsácsó
    #102108
    attól függ, miben :)
    Conquestben biztos, mert a Ground War valahogy MW-ben nem az igazi szvsz a mai napig - de minden másban (szerintem) a COD felé billen a mérleg, főleg ha gunplayről beszélünk :)
  • Ulthanito
    #102107
    Szerintem sokkal jobb.
  • TomStorm
    #102106
    Ja holnap megveszem BF5-öt,nagyon kedvet kaptam ahoz is!
    Néztem összehasonlító videot CoD MW vs BF5 hát utóbbiba a fizika nem gyenge.Nem tudom a multi milyen de ha van olyan jó mint CoD MW akkor főnyeremény most nekem;)
  • TomStorm
    #102105
    CoD MW elég HC konzolra.Pc-n igen max Tarkov meg Squad üti de nem tartalomban!

    Nem hiába nevezik CoD-ot HC játékként akik nyomják Tarkovot.

    Én most végeztem szezon 1-el CoD-ban(legendary rang meglett,holnapután jön szezon 2) hát rohadt jó volt!Ebbe beletettem többszáz órát 2 hónap alatt Tarkovba meg max 200-at úgy hogy megvan évek óta:D
  • TDC Geronimo
    #102104
    Amit sajnálok, hogy PSre olyan játékokat nem kapunk, mint az escape from tarkov pl. Bár Hunt jön 9 nap múlva, talán az lesz a legegyedibb és leghardcorebb fps konzolon.
  • mucsácsó
    #102103
    nekem solid skip, cseppet sem mozgat meg :(
    én biztos nem csinálnék semmit benne, se erő, se kreativitás nem lenne hozzá - amiket meg mások csináltak, azok max 1-1 kipróbálás erejéig kötne le, utána biztosan nem.. modokat is gyűlölöm, sosem tudtam komolyan venni őket:D

    ha meg valami _TÉNYLEG_ annyira jó volt, és sokaknak átjött, az a történelem során is mindig átlakult egy teljes játékká - lásd: CS, DOTA, stb... majd akkor ráérek foglalkozni vele:)
  • TDC Geronimo
    #102102
    Én csak mások dolgait nézegettem, de mint írtam fura a fizika mindenhol. Súlytalan, ilyen volt LBP játékuk is
  • Rage47
    #102101
    nem béna/nehéz a kontrolleres irányítás?
  • TDC Geronimo
    #102100
  • TDC Geronimo
    #102099
    én betat toltam anno
  • Rage47
    #102098
    sztem brutál dolgokat fognak alkotni benne, vannak időmilliomos nagyon kreatív emberek :D

    én is gondolkodom a day1-en, kár, hogy nincs demo
  • TDC Geronimo
    #102097
  • TDC Geronimo
    #102096
    Bár jobban belegondolva most a nagy semmi közepette lehet behúzom day 1 mégis :D

    Arra leszek kíváncsi mennyi idő kell, amire rendes játékok jönnek majd nem csak ilyen minidemok
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.02.09. 19:40:21
  • TDC Geronimo
    #102095
    Nem tudom nekem elég vegyes. Egyfelől tetszik az, hogy mennyi mindent tudnak benne készíteni az emberek, de én biztos nem állok neki semminek, mert nincs hozzá nagy tehetségem :D

    A másik meg a súlytalan fizika, ami az összes játékban jelen van, amit vele készítenek. Majd PS5re olcsóbban biztos behúzom viszont később, mert már most is vannak elmebeteg dolgok
  • TDC Geronimo
    #102094
    Egyszer én is ráuntam a combatra, de pár nap múlva folytattam és nagyon nem bántam meg. A csodálatos világ, karakterek, zene és a story megérte
  • n000rbi
    #102093
    Én is nekimentem már háromszor, de lehet így a DS után teszek vele még egy utolsó próbát.
  • TDC Geronimo
    #102092
    Hat pedig vetek kihagyni
  • mucsácsó
    #102091
    Wolcen (beta) 5 óra után: K U R V A J Ó! :D
    lassan indul be, és néha sutának is éreztem az elején, de olyan level 15 után - itt már vannak azért új skillek - olyan hent megy már, mint az állat... :D

    szerintem jó lesz ez, nagyon jól néz ki a játék, D4 nem hiszem, hogy nagyon szebb lesz ettől, PoE2 meg pláne nem :) és amúgyis sokára jönnek nagyon... :(

    nehéz meghatározni, hogy melyik ARPG-re hasonlít legjobban, mert ez egy ilyen D2-D3-TitanQuest-PoE turmix :)

    azért van még 1-2 hiányosság és pótolnivaló, és a story is egész érdektelen nyilván - viszont ha az Act1 szintjét tudja tartani végig, és fasza endgame is lesz és jön új content idővel, akkor büszkén feliratkozhat a többi nevesebb ARPG mellé :)

    akinek tetszik a műfaj, az tegyen vele feltétlen egy próbát, nem fogja megbánni! :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.09. 17:35:13
  • Tatyla
    #102090
    Névnapomra ezt kértem :)
  • Rage47
    #102089
    Dreams-t várja valaki szintén?
  • TBTPumpa
    #102088
    23 év:
  • Myselor
    #102087
    annyira unalmasnak tűnt nekem is mindig. sose érdekelt hogy kipróbáljam:)
  • Kandurex
    #102086
    Itt van a “pócon”, de a tutorialon nem jutok át. Ott kezdem el unni
  • TBTPumpa
    #102085
  • TDC Geronimo
    #102084
    Én inkább megvárom POE2őt :)
  • mucsácsó
    #102083
    gondolom egyszer előbb-utóbb kijöhet konzolra is, ha úgy alakul, bár ahogy hallottam, ígyis kálvária volt nekik a fejlesztés PC-re :D

  • Tatyla
    #102082
    Kár hogy csak PC
  • Mephike
    #102081
    Már nézegetem pár hónapja én is. Nekem videók alapján nagyon tetszik.
  • mucsácsó
    #102080
    Ezt a Wolcent próbálta valaki, amíg earlyben volt? (jövő héten jön ki a full)

    Elég ígéretesnek tűnik, szemezek vele nagyon, lehet Dio4-ig jó lesz csapkorászni vele..