121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #102359
    Ezt akartam mondani, nemhogy nem extra, de majdhogynem még kevés is, ahoz képest, hogy ezzel akartam Ray tracing-et a játékokba meg 4k meg 60 feletti frémet, grafikai fejlődés mellett. Mi? :D
  • darkSectorxxx #102358
    Ez nem érne meg nekem annyi lóvét.
    Régi játékokkal néha játszanék szívesen, de akkor ehhez minek vegyem 0day?

    Ha Nem lesz launchra friss értelmes cím, akkor minek vegyem? Remasterelésre? Azokhoz, amiket így is szarrá játszottam?
  • mucsácsó
    #102357
    de ebben semmi hihetetlen nincs sztem, ez a 12 TFLOP gyakorlatilag az RTX 2070(S) szint:D (2080Ti az 13,1 vagy hogy, asszem)
    ezt is tippelte mindenki :)
  • Kandurex
    #102356
    Ez egy jó gép lesz. Kár, hogy nem a Sony cucca :( Persze arról még semmi nincs, de én ezzel elégedett lennék.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.02.24. 17:46:30
  • TDC Geronimo
    #102355
    Igen

    Érdemes elolvasni

    Durva gép lesz
  • Kandurex
    #102354
    Valahol leírja az MS ezt a 12-es számot? Mert nem látok ilyen egzakt értéket sehol.
  • TDC Geronimo
    #102353
    Miaz hogy miért? Hogy ne putri fpsel játsszál meg grafikán sok játéknál azért.

    Ne kelljen várni fél órát egy patchelésre vagy 2 percet arra, hogy betöltsön a játék, ha ez neked jó, ami most van akkor meg nem veszel ilyen egyszerű.

    Rajtatok kívül rengetegen multiznak ám és azok a játékok mind mennek tovább nextgenre is. Pl én biztos vagyok benne, hogy rainbow six fog kapni 120fpes patchet PS5ön.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.02.24. 17:29:34
  • darkSectorxxx #102352
    Tök jó dolog jobb minőségben nyomni a régieket, de azok régiek, már végigvittük sokan a régebbi játékokat.
  • darkSectorxxx #102351
    Egyetértek.

    De tovább is mennék!

    MIÉRT VEGYEK NEXTGEN-t???????????
    Mi olyan játék lesz, ami cska Nextgen-re lesz? Vagy megmutatja, miben több az a konzol? Miért éri nekem meg 200k-ért venni új gépet?

    Kellenének új játékok.
  • mucsácsó
    #102350
    szerintem mostmár SONY is érezni fogja, hogy valamit lépni kell :) időszerű, még a végén emiatt maradnak majd alul.. :D
  • TDC Geronimo
    #102349
    Sony most már tényleg léphetne valamit, mert elég idegesítő, amit csinálnak -.-

    Tudom a gép még viszonylag messze van, de azért vicces, hogy semmi konkrétat nem tudunk még róla miközben MSnél már szinte mindent

    Most különösen örülök a TV vételnek látva a HDMI 2.1 supportot, VRRt meg 120fpst.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.02.24. 16:01:51
  • mucsácsó
    #102348
    ...és remélem ezzel megszűnik létezni a "remaster", mint létező fogalom :D

    amúgy jah, kizárt ez, hogy 400 legyen... jó lesz az 500-549-nek is :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.24. 15:53:41
  • TDC Geronimo
    #102347
    Továbbá..

    "Four generations of gaming: Our commitment to compatibility means existing Xbox One games, including backward-compatible Xbox 360 and original Xbox games, look and play better than ever before. Your favorite games, including titles in Xbox Game Pass, benefit from steadier framerates, faster load times and improved resolution and visual fidelity – all with no developer work required. Your Xbox One gaming accessories also come forward with you."
  • TDC Geronimo
    #102346
    Itt a többi

    12 Teraflops
    Custom RDNA 2 & Zen 2 Processor
    Variable Rate Shading
    Hardware Accelerated DirectX Raytracing
    Custom Built SSD
    Quick Resume for Multiple Games
    Dynamic Latency Input HDMI 2.1
    Auto Low Latency Mode
    Variable Refresh Rate
    120 FPS Support

    Ja... ez nem 400 lesz :D
  • TDC Geronimo
    #102345
    Xboxról már szinte mindent tudni. Ekőzben az új PSről meg kb semmit konkrét dolgot



  • TDC Geronimo
    #102344
    Pont azért kell ilyeneket kipróbálni :D
  • Moby
    #102343
    Én is azt hittem a videó alapján, hogy ez PVE. Aztán utánaolvastam. :D
    Egyébként sem játszanék vele. Hetek óta nem játszok semmivel. Zelda megy néha, a nagykonzolokat el is csomagolhatnám. Bekapcsolni sincs kedvem semmit, még ha ritkán lenne is időm rá. Nem köt le semmi, nem érdekel semmi, ami géming.
  • TDC Geronimo
    #102342
    6kt bőven megér és Xen néz ki a legjobban a konzolos verziók közül. Szerintem nagyon jó játék. PCn nem tudtam rendesen játszani, mert csomó szituációban remegett a kezem olyan stresszes, kontrollerrel ez nem gáz :D
  • Tatyla
    #102341
    Jah akkor nem érdekel
  • TDC Geronimo
    #102340
    Ez nem PvE játék. Idén jön valamiféle PvE mode, de itt a lényeg az intenzív, befosatós PvP.
  • Tatyla
    #102339
    Most enyhén könnybe lábadt a szemem
  • Tatyla
    #102338
    Pve coopban mennyire nehéz ez a játék?
  • TDC Geronimo
    #102337
  • TDC Geronimo
    #102336
    1 hónap

  • TDC Geronimo
    #102335
    Sima trailer 1917 mintájára. Kojima szereti a filmeket :)
  • n000rbi
    #102334
    Bárcsak az lenne... de szerintem inkább csak a PC verziót reklámozza.
  • Ulthanito
    #102333
    Ezmiez?

    Death Stranding DLC?
  • Ashlara
    #102332





    Utoljára szerkesztette: Ashlara, 2020.02.21. 20:35:26
  • Tikal #102331
    a_bankok_visszavagnak_vege_lehet_a_modszeres_bankkopasztasnak/

    ezzel a trükkel mentek sokan a cashback-re
  • bardocz
    #102330
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    #102321 és #102322

    Köszi a magyarázatokat mindkettőtöknek. Asszem nekem nem érdemes rohannom a bankba hitelkártyáért :) A farmeres példa szerencsére engem nem fenyegetne, szerencsére jártam iskolába :D Az állampapíros példa annyiból nem tiszta, hogy ha amúgyis meg tudom venni, a lekötés végén miért lennék előrébb bármivel is.

    A farmeros dologról meg eszembe jutott egy sztori, amit nemrég hallottam.
    Indiai gyárakban a napi, heti fizetés teljesen általános, ami azért van, mert havi fizetésnél a dolgozók nem mennek be, megkapják a pénzt, és megy a buli, aztán meg hónap végéig az éhezés, mert balfaszul költötték a pénzüket :D
  • TDC Geronimo
    #102329
    Elég jó kis video. Na ezért éreztem akkora különbséget én játékoknál a C9 javára...

  • darkSectorxxx #102328
    Még a feltételezés is sértő, mi? :)
  • Ulthanito
    #102327
    Sose beszélek hülyeséget.
  • Voltan
    #102326
    Na, ez tényleg nem hülyeség.
  • Harlekin
    #102325
    Jé tudsz te, ha akarasz !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állampapírt lehet venni bankkártyával is. Megveszed a papírokat, kifizeted a hitelkártyáddal - ami ugye kamatmentes, ha a következő hónapban visszapengeted-de közben neked az már az egy hónap alatt is kamatozik a kincstárnál. Azaz, a bank pénzét kamatoztatod magadnak

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2020.02.21. 07:40:30
  • Harlekin
    #102324
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érthetően nálam nem a napi szintű (2 zsemle 1 kakaó) megélhetési költésekre kell gondolni ennél az összegnél.

    Viszont ez csak egy dolog amivel ilyen formán lehet pénzt megtakarítani.
    Rengeteg "trükk" létezik és csak egy adalék a 0% hoz. Lehetséges abból a 0% ból -0.5% ot csinálni, csak azzal , hogy okosan használod a "kártyákat" és a havi teszem azt 10000 forintos törlesztésből csak 9950 lesz!
    Vagy, miért megyek hétvégén megnézni, megrendelni egy akciós szekrénysort a Kikába, ami már következő hétfőtől nem akciós. Természetesen már megrendeléskor tudom, hogy nem az fog kelleni, hanem az ami készleten van volt hétvégén is.
    Mindezt teszem azért, mert a következő héten kedden szeretném csak kifizetni, hiszen akkor már tudom érvényesíteni a mínusz 10+0.5 % további kedvezményt az akciós árból. Lehetőségek tárháza végtelen

    De száz szónak is egy a vége.
    Én tudom kezelni ezeket a dolgokat, mert évek óta bennük élek (Nagyon jól).
    Viszont senkit nem akarok(tam) rábeszélni, hogy rohanjon hitelkártyát csináltatni vagy bármi pénzügy zsonglörködésbe most azonnal belekezdjen. Mert ennyi amit itt leírtam vajmi kevés ahhoz, hogy ez így ahogyan én csinálom működő képes legyen!!!!
    TÉNYLEG NAGYON KOCKÁZATOS tud lenni, minden pénzel kapcsolatos dolog.
    A pénz nem játék!!! Nagyon hamar adóság csapdába kerülhet az ember, tehát csak ésszel!!!
    Én 6*3 as ráhagyással élek, azaz bőséges "menekülési" pénzem van!
    Mert, amikor baj van, akkor az általában sokkal nagyobb, mint amire az ember gondolna. Közhelyes, de nagyon igaz " A baj mindig csőstűl jőn"l!!!!!

    Ezért ne innen kerüljön ki a következő, akinek a szerencsétlenségéből én húzok majd hasznot.
    Hiszen érthetően amit én megkapok azt mástól veszik el!!!!

    Mindenkinek jó játékot!
  • Ulthanito
    #102323
    Azért nem eszik olyan forrón a kását, de valóban ezt az alacsony likviditású ügyfelekre találták ki. Aki úgy érzi, hogy megveheti a 25 ezer forintos farmert, közben meg mégsem. És elkezdi maga előtt görgetni a tartozását.

    De abban igazad van, hogy szinte csak a kényelmi szempont már, ami megmaradt. Akkor szabad egy ilyen kártyát csak megnyitni, ha az igényelt teljes hitelkereted (nem amit költesz) bármikor likvid pénzként rendelkezésre áll a számládon.

    Akkor viszont nem rossz, elmondom miért.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állampapírt lehet venni bankkártyával is. Megveszed a papírokat, kifizeted a hitelkártyáddal - ami ugye kamatmentes, ha a következő hónapban visszapengeted-de közben neked az már az egy hónap alatt is kamatozik a kincstárnál. Azaz, a bank pénzét kamatoztatod magadnak
  • Ulthanito
    #102322
    Ezek az ún. cash-back kártyák, amiből klasszikusan már alig van a piacon. Jellemzően valamilyen co-branded kártya, mint pl. az Erste WizzAir-káryája, Ott pl. nem cash-t kapsz, hanem Wizz-pontokat.

    De még ha cash-t is kapsz, általában havi 250 ezres költésnél limitálják be, afelett hiába költesz, már lófasz se jár. Szóval nagyjából havi 2-2500 forinttal lehet ezeket kimaxolni, az meg kell a francnak, azért ne nyisson ilyet senki.

    Nekem ezer éve van ilyen kártyám, én bármennyit költök, a következő hónapban visszatolom. Már csak megszokásból használom, nem a Wizz-pontok miatt, azokat még sosem váltottam be.
  • Voltan
    #102321
    Ha nincs biztos tartalékod, akkor rohadtul kerüld el a hitelkártyát. Ha van, akkor is nagyon-nagyon gondold meg. A kényelmi szemponton kívül nincs sok előnye, a kápé visszatérítés nem sok. Viszont komoly kockázatai lehetnek. Ha tudod mindig időben fizetni, akkor lelked rajta. De ha egyszer is megcsúszol, egyszer kicsit megszorulsz, akkor jön a szopóroller, kíméletlenül, olyan jó kis uzsora kamatokkal, hogy belepistulsz.
  • TDC Geronimo
    #102320


    Sok különbséget videón nem látni