121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #102729
    Azt hiszik, hogy a vírus majd nem jön vissza jövőre? Vagy azután? Ez már itt marad velünk, mint a többi influenzás szar.
  • mucsácsó
    #102728

    A delay to the PS5 or Xbox Series X launch seems inevitable


    akkor elmegyek jósnak má tényleg basszameg:D
    #102003

    deee sajna én is látok rá esélyt - kérdés, hogy a vírus mennyire real vagy alibi tényező, de biztosan valamelyest befolyásoló dolog az alkatrészek tekintetében... :\ de enélkül is menne a töketlenkedés szvsz...

    még azt se tartom kizártnak, hogy a közeljövőben belengetik tényleg a fullos specet és esetleg tokkal vonóval megmutatják a konzolt is, de mellécsapják a 2021-es plecsnit sűrű elnézések mellett..

    tudom lerágott csont és türelmetlen fasz vagyok, de egyszerűen zavaróan kevés amit tudunk, egy papíron bő ~8 hónap múlva érkező konzolról és annak kínálatáról (be van jelentve hivatalosan 2-3 játék XSX-el együtt?! Outriders, Godfall, Hellblade 2?!)
    elég redditre felnézni, nap mint nap megy ott is a szájhúzás, itt valami nem kerek..

    bár most abban bízom, hogy a napokban belenegetett GoT megjelenési dátum csak egy időhúzó dolog volt csillapításképpen, és azért április körül már tényleg valami szállingózik..
  • TDC Geronimo
    #102727
    pff hát az marha jó lenne
  • Moby
    #102726
    Szinte az összes oldalon egyszerre jelent meg a "találgatás", hogy késni fog a ps5 és az XSX is. Persze nem kell hozzá nagy jóstehetségnek lenni, de szerintem szivárogtatásról van szó, szóval szerintem pápá 2020.
  • TDC Geronimo
    #102725
    Azt vett igen. CX áprilisban jön, de szerintem nem éri meg azt a plusz, amibe kerül. Szinte semmivel se tud többet, mint a C9
  • mucsácsó
    #102724
    jaja, így van, az lesz az :D
    ...az is jó nagy átverés volt :D
  • Tinman #102723
    A Hellblade elején a mai napig elmondják, hogy nem szabad túl sokszor meghalni, mert a "fekete kórság" felcsúszik a karodon, eléri a fejed és kalap kabát. Majd meghalsz, ha akarsz 100x és nem történik semmi. Az a játék, kb. életem legnagyobb gaming csalódása... és ez csak egyetlen aprócska pontja, hogy miért.
  • mucsácsó
    #102722
    ajaaajj nemá, mostmá nekem is kell :D
    LG C9 amúgy? gratula hozzája! :)

    amint meglesz végre készen a lakás és nem gyatyásodok le totál a felújításban, akkor szerintem én is beújítok, vagy majd LG CX-re (erről tudni valamit, hogy mikor jön?)
    Egyetlen egy félszem vele a beégés, de gondolom annyira nem durva a dolog, vagy a garancia az mennyire fedi ezt le?

    amúgy örülök, hogy csak rémhír ez a safehouse-os nemesis, mert már a tököm televolt Mr.X-el is :D
    ez akkor kb olyan szintű kamu, mint anno a Hellblade-ben, hogy túl sokszor nem szabad meghalni, mert akkor törlődik a mentésed.. :D
  • Seth
    #102721
    Azóta a Capcom ezt már tisztázta, hogy nem igaz. Az egyszeri esetben csak egy scriptelt dologról volt szó, egy fasza kis beijesztés
  • Kandurex
    #102720
    Az egy fasza TV, (ha nem az aktuál legjobb) csak gyárilag hideg a képe a warm beállítás kötelező.
  • darkSectorxxx #102719
    A sorozat összes részében ez volt. De most nyakonszarják.

    És nem is akárhogyan.
    A régi klasszikusok minőségi felújításakor, pont az utolsó résszel.

    Nem azt mondom, lehet nem 100%-os info, mert tudtommal ez nem hivatalos hír.
    De már az is gáz hogy szóbakerül egy Resi 4 előtti résznél.

    Nem elég hogy gyök2 pályaszerkezet lesz (jó régen se volt nyitottabb sokkal), meg a Nemesis sokkal erősebb újabb képességei lesznek.

    Szerintem rengeteg ember fog ez miatt agyrákot kapni majd.
    Teszek vele egy próbát, aztán ha nem, akkor hagyom, nem idegesítem magam fel feleslegesen.
  • Ulthanito
    #102718
    Nálam is így kezdődött....:)

    Most, hogy aludtam rá egyet, egy percig nem bánom, hogy este megrendeltem a tévét.
  • TomStorm
    #102717
    Sőt számolgatok és egy Pc setup ami tud 144hz-et 32:9 monitorral úgy 550ezer a Ps5+65"Oled kombo meg 750ezer.24hz különbség semmi.
    Egész Pc killernek tünik a helyzet:)
  • TomStorm
    #102716
    Akkor meg kell vennem 65" Oledet nincs mese.
    Komoly gaming időszak következhet!
    RT-et lexarom nem érdekel lesz vagy sem de a 120Hz az na,az igen!
  • TDC Geronimo
    #102715
    Mit nem hiszel el? Xbox is támogatja majd, szerinted PS nem fogja?

  • TomStorm
    #102714
    Az elég komoly lesz akkor!Ha így lesz,nem kérdés a Ps5+Oled de tudod mit?Én egyelőre ezt nem hiszem el:/
  • TDC Geronimo
    #102713
    Persze, hogy fogja tudni
  • davidka003
    #102712
    Na ez marha gáz. Pont ez volt a lényeg a Resi7-ben meg a 2-ben, hogy volt egy tök jó safe room ahol biztonságban voltál, tudtál dolgokat rendezgetni.
  • TomStorm
    #102711
    Amúgy ez a Colossus performance módban is szét tud esni:/
    De a táj valami lenyűgöző a Colossusok is meg a paripa is.Aztán ennyi:D
  • TomStorm
    #102710
    Mert Ps5 tudja majd natív 120hz-et?
  • TDC Geronimo
    #102709
    Én imádom az enyémet. Megvan 3 hónapja, de majdnem minden nap, amikor nézek valami új sorozatot,filmet vagy kipróbálok egy új játékot, mint pl ma shadowot tátva marad a szám :)


    PCt még nem dugtam rá, hogy meglessem 120hzet, megvárom már azzal a PS5öt
  • Ulthanito
    #102708
    Jahh, koszi. :) El is felejtettem honnan jött a füles.
  • n000rbi
    #102707
    Szívesen :D
  • Ulthanito
    #102706
    Gecinagy lesz :) 165 cm kepatlo.

    Biztos szeretni fogjuk.

    Ugyanitt KS7000 eladó :)
  • TDC Geronimo
    #102705
    Na grat. Összerakásnál vigyázni! :D

    Meglátod nagyon jó TV ez, főleg nextgenre majd ha lesznek 120fpses gamek meg VRR
  • darkSectorxxx #102704
    Ja és ez mellett lesznek csápjaji, amivel odahúzhat téged magához! hányok mindjárt.
  • Ulthanito
    #102703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megrendeltem.
    Napközben azt írta még, készleten, most amikor rendeltem már azt, hogy várhatóan 6-10 munkanap múlva lesz készleten. De engedte megrendelni, ki is fizettem.


    Reméljük tényleg lesz.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.03.06. 21:01:31
  • darkSectorxxx #102702
    Látványban iszonyat jól fest szerintem, irányításért kárpótol maga az élmény.
  • darkSectorxxx #102701
    Mocskos k anyjukat, ez k gáz.
    El kell baszniuk ezt is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.03.06. 20:22:14
  • darkSectorxxx #102700
    Szerintem az irányítás ugyanolyan lett, legalábbis emlékeim alapján ilyen bendzsa volt régen is. :)
  • Ulthanito
    #102699
    Uberocskaszar jatek ez a felujitott Colossus. Szo szerint uvoltve gyalultam le a geprol, aki az iranyitasat kitalalta, orokre el kellene tiltani a jatekfejlesztestol.
  • Tatyla
    #102698
    Mostmár biztos skip
  • TDC Geronimo
    #102697
    "Nemesis is the first monster to break the Safe Room rule in Resident Evil history. If he's chasing you in #ResidentEvil3, he can can break into safe rooms."

    Csodás :D
  • TDC Geronimo
    #102696
    lekaptam shadow of the colossust. Hát nem néz ki szarul az biztos főleg a HDR, de az irányítás borzalom és ez már elvileg jobb mint a PS2es. El se tudom képzelni ott mekkora fos volt :D
  • darkSectorxxx #102695
    Hát az elején az első boss az a majom volt vagy mi.
    És az istennek nem tudtam sokszor elkerülni a karmolásait, pláne mikor osztodott.
  • darkSectorxxx #102694
    :D
  • LBandi77
    #102693
    Védekezz? Esetleg a yokai counter?Vagy mid stance védekezésből forogva kitérés?Ja és van benne vajazó is.
  • Seth
    #102692
    Bal analóg kar a kívánt irányba ?
  • darkSectorxxx #102691
    Ja lehet az idegesség miatt nem láttam.
    De nekem a kitéréssel volt a bajom, az ellen mit tudna a gép ajánlani.
  • LBandi77
    #102690
    Nem amikor a boss lebasz akkor is írja.