121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #102769
    íjjjj baszki, akkor nálad még durvább volt lehet...

    nálam 1 műtét volt, kaptam pár fémet a lábamba; eltört a jobb kül-belboka, szárkapocs szilánkosra, meg a sípcsontom is + agyrázkódás + zúzódás a hátamon + kimetszettek innen-onnan az üvegszilánkokat
    a story röviden
    3 nap kórház, és már küldtek is haza a picsába 6 hét fekvőgipsszel.. :D

    csávókám hűsöl azóta (5év - nevetséges... ), remélem élvezi bent a seggtágítást, innen is üdvözlöm a tróger faszt :)))

    de nem akarok persze offolni - betudjuk a PS5-ös várakozásnak

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.09. 10:45:55
  • TBTPumpa
    #102768
    Hmm. Tényleg, abból utána való hét kedden lesz csak valami (nagypéntek + húsvét). Akkor tényleg kell valami kódot szereznem valahonnan, csak úgy meg lehet 100GB-ot letölteni. Ehh.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.09. 08:58:09
  • Ulthanito
    #102767
    "szerintem az a játék egy agybaj"

    Szó szerint.
  • Voltan
    #102766
    Bal karom ment ripityára, és komoly agyrázkódás is volt belőle. Egy hónap kórház, 4 műtét, mókás volt. De már nagyon régen, kiskamasz voltam még. Nálad mikor?
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2020.03.08. 22:14:59
  • Kandurex
    #102765
    A fenébe, az FF7 pont nagy péntekre esik, szóval ugrik a futáros szállítás :(
  • Rage47
    #102764
    pont a végén volt marha hangulatos :D
  • Tatyla
    #102763
    Szerintem is a végére már egy kicsit untam is
  • mucsácsó
    #102762
    úhhhh, sajnálom :\ akkor ez nálad is pont betalált... és lett komolyabb sérülésed? nálam "kicsit" meg lett tűzdelve fémmel a jobb lábam..
  • Voltan
    #102761
    "Sajna igaz valahol... :( nálam az utcán (járdán) elütés már pipa, létezik... :D"
    Megvolt itt is. OK, nem járdán, ez igaz.
  • mucsácsó
    #102760
    eskü ez bennem is megfogalmazódott...
    gyakorlatilag egy év épp hogy eltelt, picit olyan futószalag feeling - de remélhetőleg nem megy a minőség rovására.. :D
    de lehet, hogy full másik csapat csinálja (mármint Capcom-on belül), nem nagyon találtam infókat a fejlesztésről így hirtelen a neten..

    amúgy én valahogy érzem, hogy akkorát nem is fog ütni, mint a RE2 ütött tavaly, én valamivel némileg gyengébb értékeléseket várok valami oknál fogva - de biztosan fasza lesz azért.

    btw.. szerintetek Resi4 RERERERE lesz? lenne értelme? :D vagy inkább másik Resi epizódhoz fognak nyúlni talán?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.08. 17:09:56
  • darkSectorxxx #102759
    Sőtt szerintem ezt már elkezdhették jóval a 2. megjelenése előtt.
  • darkSectorxxx #102758
    Egyeltalán nem jött hamar, mivel a 2. rész alapnak megvolt már, és csak páláykat meg karakter skineket cseréltek. Én ebben az esetben azt mondom, hogy egyeltalán nem haragszom rájuk, mert legalább kozisztens lesz a 2 rész minden téren.
    Ahogy régen az első rész lett a 0. engine-ével....
    Itt megbocsátható ez az újrahasznosítás szerintem. :)
  • TDC Geronimo
    #102757
    Nem hiszem. Szerintem ezt már akkor elkezdték, amikor még kész se volt a 2.

    Story adott, engine adott. 1.5-2 év alatt simán összehozható egy ilyen remake
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.08. 15:53:05
  • Kandurex
    #102756
    Egyébként szerintetek nem jött túl hamar a Resident Evil 3 remake? A nyilvánvaló rövid fejlesztési idő szerintem összecsapottságra utal, meg mintha tényleg most nyomtam volna le az előzőt...

    Hellblade: Én nem tudom mit láttatok benne, szerintem az a játék egy agybaj. Bőven elég volt belőle a trailerek, nem, hogy játszani vele.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.08. 15:53:41
  • mucsácsó
    #102755
    Hellblade szerintem is túl lett szopva.. egynek jó lett, de akkorát azért nem adott.. szerintem is némelyik szimbólumkeresés/labirintusban bolyongás frusztráló volt, mintsem szórakoztató :( a harc meg..hát eleinte oké, de amikor még 500. alkalommal is ugyanazt a kombót nézed végig, az kicsit gyengusz :(
    nincs az a pénz, amiért végigszenvedném újra :D

    de 2. részre ránézek mindenféleképpen majd azért én is, hátha..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.08. 15:07:39
  • Tinman #102754
    PC-n, 4k HDR-rel arcletépően nézett ki, de ettől még szimbólumkeresés volt a nagy része, amibe hamar beleuntam. Egynek okés volt, de rémesen túl van hoppva. (Újra csak komoly összegért tolnám és ez sokat elárul.)
  • davidka003
    #102753
    Hellblade-nak nekiálltam megint múlt héten xbox-on.Megjelenéskor annyira nem tetszett de most egész jól beleéltem magam a világba.
    Persze nem lehet elmenni a gyengeségek mellett, egyrészt rövid, másrészt helyszín is kevés, kevés a boss, igazából a szimbólumkeresésből áll a nagy része. Szinkron, grafika nem lenne rossz Végső boss ahogy kinéz én nem úgy képzeltem volna el.
    Mindegy, hátha 2. rész jobb lesz. Könnyű 1000G volt.
  • darkSectorxxx #102752
    Uh utólagos részvétem. :)
  • mucsácsó
    #102751
    Sajna igaz valahol... :( nálam az utcán (járdán) elütés már pipa, létezik... :D

    én sem szeretek kimaradni semmiből, elég sok cucc day1 üt, a bugok ellenére is :D van pár játék, amit vétek nem az elején tolni - ugyanakkor meg azt is megértem, hogyha valaki vár a leárazásra / GOTY kiadásra, amíg valójában befejezik a játékot
  • darkSectorxxx #102750
    Látjátok, ezért nem szabad korán nekimenni fejjel a falnak és már sokan tavaly évvégén meg most év elején kezdtek eladogatni minden régi konzolt. Meg várni PS5-re pl egy Last of Us-al.

    Ezért nem várok én soha semmivel, mert vagy csúszik valami, vagy meghalok, mert elütnek az utcán, mindent azonnal játszom, és ha még élek, max meglesem ps5-ön is.
  • darkSectorxxx #102749
    Reméltem is.
  • Ulthanito
    #102748
    Én azt gondolom, hogy vagy csúszás lesz, vagy eleinte sokkal kisebb kínálat. A célpiacokra visznek majd belőle. Ami számunkra azt jelenti, hogy a seggünkbe lesz lópénisz, nem konzol Magyarországon.
  • Ulthanito
    #102747
    Hagyd meg nekem a szkepticizmust, annál nagyobbat eshet az állam a végén. :)
  • Kandurex
    #102746
    Leállnak, max 1-2 hétre, de nem hónapokra.

    Ekkora gyárak percenként milliókat buknak...hónapos bezárás gyakorlatilag megszűnést jelenthet.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.07. 22:13:23
  • Droughert
    #102745
    Valami köze azért lehet hozzá, és ha a gazdaság nem is áll le, azért gyárak leállhatnak. Hogy ne menjünk messzire, pl. lehetséges, hogy a Samsung Jászfényszarui gárában, lesz egy nem tervezett extra leállás, a járvány miatt, mivel kínából nem érkezik elegendő alapanyag, így nem biztosított a tv gyártásl.
  • TDC Geronimo
    #102744
    Pontosan nem tudom, de mostani
  • mucsácsó
    #102743
    mikori?
  • TDC Geronimo
    #102742
    Legutóbbi AMD preziből

  • mucsácsó
    #102741
    hát azért mondom, ha tolás lesz, akkor a vírus szerintem csak egy alibi lesz javarészt...
  • Kandurex
    #102740
    Ez az :)

    A lényeg, hogy nem fog leállni a gazdaság mert van itt egy olyan nátha, amire nincs megelőző (nem gyógymód), vakcina.

    Ha eltolják, akkor nem is nagy baj, mert az azt jelenti, hogy sehol nem áll a dolog. És ennek semmi köze nincs ehhez az influenza (korona) járványnak.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.07. 16:22:00
  • TDC Geronimo
    #102739
    "hátha"... jó vicc :D
  • mucsácsó
    #102738
    nyilván ez full szar példa, de január óta awaiting delivery pár rendelt szarom alin, ahol is érdeklődtem az eladónál, és azt a választ kaptam, hogy valamelyik posta nem is működik odakint átmenetileg - ugyanakkor volt ami meg megjött máshonnan, szal... kitudja :D
  • mucsácsó
    #102737
    szerintem jól döntöttél nagyon, pláne hogyha még itt tényleg lesz csúszás jövőre... :D addig még úgyis szállingóznak ki címek, meg én is azért kipróbálnék tuti 1-2 ütősebb HDR-es címet akkor már PS4-ről :)

    mondjuk én már azt se bánom, ha nem jön(nek) idén a nextgennyek, csak a CP2077 tényleg jöjjön akkor szeptemberben... :D
  • Kandurex
    #102736
    És egyébként mi indokolja az eltolást? Még nyáron is állnak majd az üzemek? Egyáltalán leállt bármi is wuhanon kívül bárhol is? Mármint ilyen gyárak, nem a mozik meg az iskolák....
  • Voltan
    #102735
    Heh, mondtam én.
  • Ulthanito
    #102734
    Én is így voltam vele, tavaly költöztem új lakásba, amit akkor építettek, úgyhogy azon túl, hogy meg kellett vennem, még full nulláról be is kellett rendeznem, illetve kivitelezni. Akkor gondoltam, hogy majd egy év múlva, ha már csontra kész leszek a lakással, majd az új konzolok érkezésével párhuzamosan belevágok az OLED-be, mint Vágási Feri az internetbe.

    És akkor jött Norbi...
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.03.07. 15:31:15
  • Ulthanito
    #102733
    Én is azt gondolom, hogy idén az már nem jön. Mondjuk engem majd vígasztal az, hogy pár kedvencemet ismét letolom majd a nagy, új tévén, hátha lesz különbség látványban.
  • Ulthanito
    #102732
    Igen, LG C9 65'

    Köszi:),, de majd akkor örülök, ha már itt lesz a nappaliban előttem. :) Remélem nem találják majd ki utólag, hogy izé, már nincs is, meg van csak nem ilyen áron...
  • Moby
    #102731
    Ha van vakcina, meg lehet állítani a járványt/nem kell tartani világméretű kiterjedéstől. A többi szarnál ezért nincs már para.
  • mucsácsó
    #102730
    jhah amúgy ettől nem tudom ki mit remél - ugye van az a duma, hogy a meleget nem bírja /bár akkor Thaiföldön hogy fertőz...?/ - de valszeg ez már maradni fog örökre, mint a H1N1 meg a többi fos..