121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #103050
    Ott eléggé encsánszed a Witcher. :D
  • Ulthanito
    #103049
    De én X1X-en tolom. :)

    Köszi, megnézem azt a tónmeppinget.
  • darkSectorxxx #103048
    Hát rengeteg jó van jó fegyverekkel meg eszközzel. :)
  • TDC Geronimo
    #103047
    Nem néz ki az rosszul pedig.

    Egy tipp. PSen menj bele videó beállításokba és nyomj rá az "adjust HDR" re

    Ahogy átvált a tv game mode HDRre, mielőtt tovább mennél menj bele tvn képbeállításoknál egyik advanced beállításba (most hirtelen kettő közül nem tudom melyik) keresd meg a dynamic tonemapping beállítást, majd azt állítsd át HGIG-re és hagyd úgy

    Ezután csináld meg a PSen a HDR beállítást, úgy ahogy írja
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.13. 13:02:59
  • mucsácsó
    #103046
    hát nemtom, én tök jónak érzem a fegyverek újítását, meg mozgásban/animációban is azért elég sokat javult az első részhez képest, és még lehetne sorolni :P
    persze lehet, hogy van n+1 metroidvania - nade mi az, ami ekkora szívvel készült, legalábbis az utóbbi időkben? én egyet se tudok :D
  • darkSectorxxx #103045
    De de, pontosan az, N+1.
    Már sorry, de max vizuális meg hangzás terén más, de ezeket tudja gameplay terén a sok másik is, azért legyünk igazságossak. :P
  • Ulthanito
    #103044
    Kackac, és tényleg nem kell semmi hozzá.
  • mucsácsó
    #103043
    igen, én ezért nem értettem, hogy miért magasztalják, hogy fúúú legjobban kinéző játék, stb plecsnik - szép, tényleg szép átlagban véve, de semmi olyan nincs benne, amit ne láttunk volna már eddig másutt :) maga a játék meghát... egyszer jó talán, bár utcsó chapterre nem vitt rá még mindig a lélek, hogy toljam le:D
  • Ulthanito
    #103042
    Ez nagyon így van, sőt, volt olyan helyszín, ahol azt mondtam, hogy ne már bakker, rossz a tévén valami, nem lehet, hogy ez így néz csak ki. :)

    Valahol meg a hajam hullott.
  • bardocz
    #103041
    Kackac, de kell hozzá a teljes játék?
    Csak azért kérdezem, mert annyira ingyenesnek volt beharagozva néhol, hogy én tényleg azt hittem, hogy ehhez a két játékmódhoz nem kell semmi, csak az ingyenes részt leszedni.
  • TBTPumpa
    #103040


  • mucsácsó
    #103039
    jhah, az olyan is :) mármint a Gears 5 - néhol nagyon durván néz ki, de néhol meg azért totál semmi extra... eléggé helyszínfüggő :)
  • Ulthanito
    #103038
    Akkó megnézem a játék beállításait, mert amit láttam, az egyáltalán nem tetszett.

    Huuhh, Gears 5 bizonyos helyeken viszont megszólal, olyan gyönyörű ezen a tévén.
  • mucsácsó
    #103037
    Orit toljátok, akinek van rá módja, tényleg aranyat ér az a játék... lefolyik a képernyőről, és tényleg gyönyörű, mind látványban, mind zeneileg :)
    alig tudtam tegnap abbahagyni, csak már fordultam le a székről az álmosságtól :D

    Zseniális, azért ez tényleg nem csak egy n+1-edik random indie platformer, hanem brutál erős cím :)
  • partizan182
    #103036
    Pron checkerboard 4k és HDR is van, jól áll neki.
  • Ulthanito
    #103035
    Tegnap kíváncsiságból elindítottam rajta a Witcher 3-at, háááát, nagyon fanyalogtam. Nem hiába, öregszik az a játék, meg ha jól tudom abban se HDR se 4K nincs, FHD az egész.
  • Ulthanito
    #103034
    Norbi/Moby

    Indulás!
  • Ulthanito
    #103033
    Battlefield V
  • TomStorm
    #103032
    Annyiért vettem most 5 hangfalat:D
  • TDC Geronimo
    #103031
    Na norbi rárepülhetsz :D
  • Kandurex
    #103030
    A Media Markt-ba megint 580 a 65C9...
  • TomStorm
    #103029
    Na ez a CoD Plunder mód mindent visz!
  • bardocz
    #103028
    Mi kell ahhoz, hogy ne csak a bootcamp-ban tudjak játszani?
  • partizan182
    #103027
    ABLt ott sem, csak az ABSLt (lásd lent). Normális beállítások mellett nem zavaró abszolút egyik sem.
  • sanya200
    #103026
    Ezt a call of Duty-t se ~rtem, leszedtem ezt a warzone-t de csak a boot camp játszható..
  • Kandurex
    #103025
    Nekem fel se tűnt eddig. Lehet nálam nem működik
  • sanya200
    #103024
    Ja nem segített az se
  • Akra
    #103023
    Azt csak szerviz menüben látod. Az alap beállításoknál nem férsz hozzá. Én is kikapcsolnám,mert sokszor nagyon zavaró tud lenni.
  • Kandurex
    #103022
    Ha jól emlékszem az ABL ki lehet durrantani az energia beállítasoknál.
  • mucsácsó
    #103021
    aztakurva, brutális tréler, nálam már vár a pre-loadra :D
    üüüüber...
  • TDC Geronimo
    #103020
    Nyomjál restore licenset rájuk a menüben.

    Destiny 1et meg hagyjad. Minek akarod letolni? Nemlétező story miatt? :D
  • sanya200
    #103019
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy van pár ps plus játékom tavalyról még, de nem lehet játszani velük. Pl Last of us Remastered, Batman Archam Knight, Titanfall 2..ezekre azt írja hogy lejárt a licence, de a többi régebbi ps plus-os, mint a Detroit Become Humán, Borderlands 2 Handsome collection meg jók. Van ps plus előfizum, 1 éves.
    Meg mondjátok már meg Destiny első része miért kerül még mindig 17k-ba?Miközbe a 2 meg ingyenes. Szívesen végigjátszanám azt is de csak az alap van még dlc-k nélkül. De annyit meg nem ér hogy megvegyem..
  • Ulthanito
    #103018
    Akkor már értem. Heti 3-szor járok úszni, hetedik éve. :)
  • TDC Geronimo
    #103017
    "On May 29, The Last of Us Part II will come out. Those who have worked on it tell me they believe it will be phenomenal, another shining entry in Naughty Dog’s quest for excellence at all costs. Some say they think it’s the best game Naughty Dog has ever made."

    Persze ennél van jóval több is a cikkben.
  • TDC Geronimo
    #103016
    ND is crunchol rendesen hogy befejezzék last of us 2őt. Mondjuk nem hinném, hogy ebben bármi meglepő lenne
  • TDC Geronimo
    #103015
    Nekem SDRnél 50en van OLED fényerő és így se vettem észre

    Más..



    8 nap
  • partizan182
    #103014
    Igen, ISF Dark módra írja, az jó is nagyon, de nem abban jön alapból. Game módot is olyanra érdemes állítani.

    Pixel shift az más: az egész képernyőt tologatja 1-2 pixellel jobbra-balra pár percenként, nem látványos, szvsz sok haszna sincs.

    ABL vs ABSL: A statikus elemek sötétítése az ABSL, ez szervizmenüből kikapcsolható. ABL a teljes képernyő átlagos fényerejét csökkenti ha nagy kiterjedésű világos kép van kint (Nyári strand, sípálya ilyesmi). Ha az Oled fényt (SDR-ben) 30 alatt tartod, akkor sose fogod látni (~150 nitig csökkent full fehér képernyőn). Ezen kívül van még a Logo luminance ami a statikus elemek fényerejét csökkenti.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2020.03.12. 14:46:10
  • n000rbi
    #103013
    Nemhogy annyiért, drágábban sem. (legalábbis MM-ben, a többi helyen 650 körül indul)
  • Zóanagyvarázsló
    #103012
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, az edzés nagyon rendbe tudja tenni az embert. Fejben legjobb talán az úszás, arra is fogják a vízisportolók közötti sok orvost és jogászt.

    Sajnos gyakran nehéz rá találni időt, ha van más is. Mármint az elmúlt másfél hónapban voltam két hetet külföldön (legutóbb szinte már éreztem a koronavírus leheletét az ülepemen, de még időben hazaértem), voltam influenzás, volt két sérülésem (ha a jelenleg vízhólyagosra turistáskodott bicegő lábaimat is sajnálom, akkor három). Na így kiestem a pixisből. Remélem, sikerül felvenni a ritmust, mert rám férne. A "karantén" segít :)
  • j0nNyKa
    #103011
    #103003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ide meg annyit hozzatennek (az amugy a szambol kivett mondatokhoz), hogy ez a szerencse dolog nekem ugyanott van a fejemben mint a stressz:
    - mutassa meg barki hogy mik ezek
    - milyen ERDEKES hogy en nem stresszelek es szerencsem van, mikozben egyiket sem tartom valos dolognak
    - milyen ERDEKES hogy aki ezeken kattog, az szerencsetlen, es stresszes
    szoval azt mondanam, hogy ha kikapartad magad a csoro csaladbol (en egyebkent szinten), akkor tegyuk fel, hogy nem szerencsed van, hanem pl egyszeruen eleg hamar elkezdtel... tenni, barmit, amig mondjuk a masik az nem csinalt lofaszt se, mer nem kenyszerult ra


    #103007
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem beszeltem arrol hogy megerteni a noket, az kapufa :D de ha pl kommunikacio fejlesztessel elered, hogy ok teged jobban megertsenek, mar nyertel, nem is kicsit
    es igen, sokszor meg kell szorozni -1gyel amit mondanak, de ennek tudataban lehet veluk "mit kezdeni", mindamellett hogy persze, bicskanyitogato hogy basznak egyenesek meg erthetoek lenni, meg igen, nekunk extra munka allandoan kitalalni hogy mit akarhatott mondani, dehat pont errol beszelek: ha belerakod az extra munkat, megterul
    csakhat persze, nekem is van olyan hogy a hatam kozepere se kivanom az ilyen "talald ki mit akarok" jatekokat, de belemegyek, mert valamiert ot ez boldogga teszi, es akkor meg miert is ne?


    #103010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most a "kedvenc" HIIT-em:
    1. egy helyben futas terdemeles
    2. egy helyben futas sarokemeles
    3. negyutemu
    4. felules
    5. fekvotamasz
    6. mountain climber
    7. jumping jacks
    45 mp gyakorlat, 15mp szunet, 4x csinalom vegig a sorozatokat, a sorozatok kozott nem tartok extra szunetet, tehat 28 perc az egesz, plusz egy rovid bemelegites + rovid nyujtas, olyan 35, max 40 perc alatt meg szoktam lenni
    nekem ez valt be nagyon

    pecs az szep, legalabb jokat lehet futni arrafele! (nem panaszkodok, szegeden is)