121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #103854
    Dehogynem... nézőként :D
  • Moby
    #103853
    De ezek úgy nyomják ám, hogy nem vesznek be harmadiknak, papó! :(
  • Kandurex
    #103852
    Nekem nincsennek aggályaim egy kis leszbosz nyali-fali ellen...sőt rágja meg őket Papó.
  • mucsácsó
    #103851
    én is imádtam anno X360-on, de mostmá jó lenne egy új rész majd nextgenre vagy valami :D
  • Moby
    #103850
    Lófszt lesz skip, deazé értitek! :) Oké, toltam az első részt keresztbehosszába négyszer, tudom pontosan, hogy ellie punciimádata onnan erdeztethető(amit még értek is), de na! HÁT NA! :D
  • TDC Geronimo
    #103849
    na tessék lassan oda jutunk, hogy már a last of us 2 is skip lesz, mert ellie leszbikus
  • TomStorm
    #103848
    Hát ilyen postot Moby áá kegyetlen:)))
  • TomStorm
    #103847
    Beszarok:DDD
  • Moby
    #103846
    És szemben a LO-vel, ez nem, hogy rosszul öregedett, ez nem öregedett szinte semmit. Ma is ugyanaz az odabaszós játék ami volt. És minden tekintetben tökéletesen oldszkúl. Nem csak a játékmenetet illetően, de ebben még van csöcs, és van benne csöcsfizika. Ma már nincs a játékokban se csöcs, se csöcsfizika, mert a lányok a játékokban a csöcsük helyén izmot és pisztolytáskát hordanak, és lányokkal kúrnak.
    És az agyráknak már egy The Last of Us sem szent :(
  • Moby
    #103845
    Lekaptam a NG2-t, és kiderült, hogy X-en szépen fel van pimpelve az is 4K-ra.
    Belement a délutánom :D
  • Tinman #103844
    Múltkor Dark, Ninja Gaiden-t keresett rajtam, találtam a szekrényemben egy fóliás, bontatlant, de kiderült, hogy aranyáron mérik. LO-t már régen nem láttam aktív hirdetésben...

    A csudálatos' Too Human-t told még le, ha mered... meg ha abból még létezik példány. Szerintem az összeset szépen csendben elásták a LA mellett a sivatagba.
  • Kandurex
    #103843
  • n000rbi
    #103842
    Itt van több is.
  • Seth
    #103841
    Na lepörgött a Doom Eternal. Cefet nehéz tudott lenni, le kellett vegyem legkönnyebb fokozatra, hogy élvezzem is kicsit. Első fps ahol azt mondom kevés már a controller. De lehet csak én lassultam be :D El sem tudom képzelni hogyan nyomja le valaki a legnehezebb fokozaton. Nem élveztem annyira, mint az előzőt, rengeteg frusztráló szakasz és ellenfél volt, akik néha elkezdtek velem flipperezni és frankón stunlock-oltak egy sarokban.
    Nálam ez csak 6 pontot ért. :(
  • Kandurex
    #103840
    Nincs valakinek eladó itt?
  • Tinman #103839
    A gen végén, vettem egy vadi új fullost... néha csapatom vele, szeretem, jó gép és még van rajta 10-12 cím, amit le akarok rajta tolni, pedig nem kevés X360-as játékot nyomtam már le.

    LO-t kb. 2000 Ft-ért adtam el nagy nehezen gen vége felé.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.03.26. 18:21:53
  • Zóanagyvarázsló
    #103838
    Lost Odyssey.
  • TomStorm
    #103837
    Lozol itt napok óta de fin..m sincs mi az:DD
  • TomStorm
    #103836
    Mi az a LO??
  • Kandurex
    #103835
    Nah, beszerezve, kemény 10e forintért :). Ne zavarjon senkit a környezet, LO híján a mosókonyhába fog lakni. LO beszerzése folyamatban :)

  • TomStorm
    #103834
    SnowRunner Explore.Gear Up
  • mucsácsó
    #103833
    helyes!!! így is kell :)

    +bónusz:
    ingyenes a héten a World War Z az Epic Store-ban, szal mindenki rántsa be legalább az accountjára, hatalmas game coopban! :) és nemsokára jön a PS4-es crossplay is (egyelőre csak Xboxon műxik..)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.26. 17:33:16
  • TDC Geronimo
    #103832
    We’re working on something exciting, something big. With @EpicGames as our publisher, we have incredible resources and full creative freedom. Thrilled about this opportunity. That said, for now that’s all I can tell you. @remedygames

    Na végre megkapják az AAA budget.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.26. 17:19:24
  • Moby
    #103831
    A Kameo nem rossz, de OneX-en az igazi. 4K-ra pimpelve, minden jóval. Neki is kéne ugranom, anno félbemaradt.
  • Zóanagyvarázsló
    #103830
    Kameo?
  • Kandurex
    #103829
    Az utolsó kettő megvolt...és nem voltak nagy számok, h újra toljam őket. A Ninja viszont érdekes lehet. Ellenőrzés folyamatban.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.25. 21:05:32
  • Moby
    #103828
    Ninja Gaidenek? PGR-ek? AlanWake? Fable-ék?
  • Kandurex
    #103827
    Hát egy kicsit elszomorodtam :( gondoltam, ha már lesz X360, megnézem mit lenne érdemes még berántani,....semmit! A box generáció legjobb játék kategóriája: LO

    (Jó, volt ott még DaS is, meg 1-2 dolog, de alapjába..boráf)
  • davidka003
    #103826
    Kíváncsi leszek jön e rá patch. Azért az elég vicc, hogy még easy-n is túl erősnek tűnnek a démonok és a lőszer ugyan úgy kevés.
  • Moby
    #103825
    Egyébként abszolút van áthallás a két téma között, mert szerintem a legjobb doom a VFR volt :DD
  • Kongy
    #103824
    Én már a végefele járok, de egyre jobban kezd telelenni vele a hócipőm. Amikor jön a pajzsos g.ciláda ellenfél csak úgy random, és persze folyamat low ammo van, akkor emlegetem a készítők anyukáját rendesen. Az 1. részben nem voltak ilyen f.szságok, vagy csak én nem emlékszem rá, de úgy rémlik az egy fasza játék volt.
  • Evoluti0N
    #103823
    Sztem majd úgyis jön PS5 VR-ra is. Mondjuk kérdés, h azod mikor lesz. :D
  • Moby
    #103822
    Se pécém, se VR-em. És nem is szeretnék egyiket sem már, még egy Alyxért sem :)
  • Evoluti0N
    #103821
    Akkor ezen a pénzen megveheted az Alyxet. :D
  • Moby
    #103820
    Ma végre megszabadultam a doom eternaltól. Minden létező tekintetben az életem egyik legrosszabb játékvétele volt. Ennyit új lemezes játékon nem buktam szerintem soha, és így is a kezem összetehetem, mert összesen 2 érdeklődő volt rá. Akkora az érdeklődés a játék iránt, amit az ncore bőven kiszolgál :D
    Béke poraira.
  • Moby
    #103819
    Én még olyan vr játékkal nem játszottam, ami akár csak megközelítette volna a nintendo, vagy a ps4 exkluzívjait bármilyen tekintetben :) És nem is hiszem, hogy ez valaha megtörténne.
  • TomStorm
    #103818
    Lone Echo legnagyobb VR élményem volt(ha nem szimulátor!)
    Csak kár hogy azt még v.mi gyenge Vga-val nyomtam nem azzal amit tőled vettem:((
  • TomStorm
    #103817
    A Sim.-t ne hagyjuk ki és ezek nem pár órások:)
    -Elite Dangerous,DCS,X-Plane
    -Assetto Corsa,Project Cars,Iracing
  • Evoluti0N
    #103816
    Ez olyan, mint a konzolok nálam. Időnként előveszem valamelyiket, ha kijön valami jó cucc, aztán hónapokig porosodnak és csak PC-n játszom. Aztán megint kijön valami, majd ismét hónapokig porosodás. Azonban sajnálnám, ha kihagynám azokat a cuccokat, amik miatt időnként "leporolom" őket. Nem érzem azt, h kidobott pénz lenne akár a PS4, akár a Switch.
  • Moby
    #103815
    Engem az a lone echo pl. absz nem fogott meg.
    De nem csak a PCVR-ra gondoltam, hanem egyáltalán, bármilyen VR-ra.
    Nekem a PSVR2 már valszeg kimarad. Ez az évekig ácsingózás egy 4-5 órás címre, ezzel abszolút elvesztettek. Még egyszer nem veszem rá magam erre a szekrényben rohasztásra. Nem a szemüvegekkel van baj, hanem a lófasz kínálattal. Hogy már a középszarnak is örülni kell, mert alig jön rá más. És ha jön is, az egy fél, vagy negyed játék. Jó cucc, csak sosem jött el az áttörés az eladásokban, így meg egy saját farkába harapó kígyó maradt örökre.