116653

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs

NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!

SG.hu Discord
  • Zóanagyvarázsló
    És Psychonautsból megvolt az előd? Még csak pár órám van a 2-ben, eddig nagyon "ismerős" az is. Gondolom, később jönnek majd az újdonságok, illetve van sztori is. De tetszik eddig, csak régen is magasra került már a léc. Viszont játszhatóbb, simább élmény.
  • mucsácsó
    nekem ezek kvázi mind kimaradtak, legalábbis végigjátszásban - első Ratchetem az PS4-es volt, az nekem nagyon-nagyon tetszett - viszont még ahhoz képest is gyengébbnek éreztem másodikként a Rift Apart-ot :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.09.13. 11:29:42
  • Zóanagyvarázsló
    Én nagyon szerettem a PS2-es Ratcheteket (a remastereket játszottam), de már a PS3-as Tools of Destructionnél úgy éreztem, hogy ez ugyanaz, kicsit jobb grafikával, pár új jópofasággal, de összességében még gyengébb is az Up Your Arsenalnál. Aztán a Quest for Booty próbált újítani, de nem jól. Az állítólag nagyon jó Crack in Time-ot megvettem, de azóta se fogtam bele (a demó se csigázott fel). Szóval kvázi rajongóként sem érzem a system sellerséget ezeknél. A Sunset Overdrive (ugye már a Sonyé az) jó volt, és a hasonlóságok mellett frissebbnek is hatott, de mindenáron abból sem ragaszkodom folytatáshoz.

Szerk.: Hozzáteszem, már az első részben sem volt sok tétje a platfromingnak (bár ott még viszonylag érdemes volt megfeszülni pár extra cucc kedvéért), mindig egy ilyen pusztulguul szórakozás volt, ha bizonyos részeknél lehetett is halni.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2021.09.13. 11:29:51
  • Zozo76
    ps5 hutes
  • Zozo76
    https://www.origo.hu/techbazis/20210911-uj-sony-playstation-5-hutes.html
  • mucsácsó
    nálam az egyetlen cím a DeS mellett, amire eddig azt tudnám mondani, hogy TÉNYLEG next-gen látványt nyújt - és mindezt úgy, hogy [email protected] RT-vel szerintem eléggé baszó teljesítmény is ennél a játéknál -- ettől függetlenül egyet értek Mobyval, hiába a ~20 fegyver meg über látvány, én végig se bírtam játszani, annyira ellaposodott számomra. és szvsz nem az ütött-kopott PS2-érát idéző platforminggal van a baj, mert a Psychonauts 2 megeszi reggelire fele/harmad olyan látvánnyal, mégis sokkal több ötlettel, jobb storyval és sokkal összeszedettebb dizájnnal..
  • lwb
    Ray tracing nem volt ps4-en. Egyébként szerintem jó a R&C, nekem bejött.
  • Kandurex
    Én a grafikát is vitatnám. Szerintem simán PS4 szint.
  • Kongy
    A Ratchet játékmechanikailag egy PS2-es játék szintjén van. Egyedül a grafika az, ami úgy ahogy indokolja, hogy PS5-re jött csak.
  • Moby
    Az, hogy egy hitvány, alibi komfortgame, ötlettelen, zéró játéktervezéssel, mert csak az volt a fontos, hogy a csimbummcirkusz meglegyen. Tettek bele tizenöt-huszonőt féle fegyver, amiknek a világon SEMMI értelme, csak annyi, hogy ha az egyikből kifogy az ammo, akkor át kelljen váltani a másikra. Nem beszélre a pályatervezési totális agyrémekről. Ez egy jóindulattal 5-6 pontos játék, azokból is inkább a parasztfajta, ami attól, hogy sony 1st party, így már 7-8 pont, a playstation 5 exkluzivitás meg a 9 pontra teleportálta a nagyrabecsült szakmai újságírásnál, és a játékosoknál egyaránt. Szégyen erre a generációra nézve.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.09.13. 08:37:46
  • RJoco
    Nem tudom mi bajod a Ratchet-tel, én a hétvégén fejeztem be.
    Szerintem egész jó volt. Szép grafika, jó történet, némi rejtélyesség. Mondjuk a végén az Isten mód, azért isteni volt ;)
    A normál árat mondjuk kicsit sokallom 20 órányi játékért. Szerencsére nekem akcióban olcsóbb volt a fekete kontroller mellé.
    A másik jó dolog, hogy a Horizon meg a Subnautica ingyen volt és azokba egyenként több, mint 60 óra ment bele.
    Még lehetne velük bohóckodni, ahogy a Ratchet-tel is, de annyi a játék, hogy inkább váltok.
    Nálam nem a platinánál ér véget, hanem amikor a végére értem. Ha közben összejön a platina, akkor tök jó. Ha esetleg pár darab egyszerűen megszerezhető trófea kell még hozzá, akkor kimaxolom. De 1 óránál többet nem igazán szánok már rá.
  • Moby
    Én megvenném 17-ért a Miles Morales, és adnék még 8500-at az alzának, hogy többé ne lássam ezt a kurvaszar ratchetet! :DDDDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.09.12. 20:33:39
  • darkSectorxxx
    Gratulálok!!! :)
  • Mephike
    Na majd egy élménybeszámolót kérünk, ha már nálad lesz a gép és kipróbáltad ;)
  • Árpitallica
    Srácok! Most az alzába nagyon jó akciós ajánlat van azok számára akiknek még esetleg nincs meg ez a két játék, de ha rendelsz ratchet clank rift apart ps5re 17ezerért, akkor megkapod mellé 8500ft fejében a Miles Morales Ultimate editiont!!! Csapjatok le rá! Én most mérgelődök, hogy a KV 21ért adja nekem holnap "akciósan" ps5el együtt a pókembert xd Mindenesetre ratchetet meg is vettem, holnap PS5 tulaj leszek én is, már annyira várom! :D
  • darkSectorxxx
    Na majd kiderül, mert az összehasonlító videókon egészen más a játék és nem csak felbontásban, hanem a karakterek is meg bizonyos modellek is eltérnek...

Itt nem ugyanazt húzták csak fel 4k 60fps-re, ez nem ennyiről szól csak...

Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.11. 08:14:47
  • Tatyla
    Nem sokkal több,mert nem remake
  • darkSectorxxx
    Attól jó egy játék mert mindenre jött?
    A régiek nekem rohadtul nem jöttek be, mert ahoz kellett hogy valaki szeresse is a pókembert, most eljutottak egy olyan tálalásig, mind látványban mind harcrendszerben ami már a maga minőségével elragadja az embert....

Én is régen próbáltam az Amazing Spiderman-eket, nekem az rohadtul nem tetszett, a Batman volt az első ami szeerintem nagyon jó lett... csak az már utána kicsit nekem lapos maradt, azért hagytam a további részeket.
  • robicarlos6
    Pedig az ez előtti pókemberek is faszák voltak már csak azért is mert nem voltak "bezárva" egy platformra
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.11. 08:03:35
  • darkSectorxxx
    Én viszont a velük való játékkal nem... eddig amíg ők nem csinálták meg a Spider-t én soha nem foglalkoztak kb szuperhősös filmekkel meg játékokkal... bár filmekkel most se nagyon.
  • Redbulldozer85 #116513
    Szegény Insomniac bele fog fásulni annyi Marvel játékot kell készítenie mi lessz a kövi X-men adná magát a Wolverine után.
  • darkSectorxxx
    Ja hát de egy Remaster azért nem csak annyi hogy 60fps lesz mint egy sima peccs.
  • lwb
    Tudom, írtam is ide még aznap. Indítottam is egy új végigjátszást 60 fps-sel, nem tudnék már visszamenni a 30-hoz.
    Valami ilyesmi elég lett vola U4-hez is szerintem. És akkor nem kéne egy évet várni meg ki tudja mennyit fizetni megint.
  • darkSectorxxx
    Azt remélem tudod, hogy már kb 1 hónapja kapott 60fps peccset a TLOU 2. :)
  • Kandurex
    Meghozta a kedvem a tegnapi bemutató. Már tolom újra a KOTOR -t
  • TBTPumpa
    Ha lesz valamelyikőtöknek eladó PS5-ös verziója a Tales of Arise játékból, az sikítson rám pls!
    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.09.10. 12:24:17
  • lwb
    Ja, jövőre, pénzért. A nagy kussból arra következtetek, hogy full áron ráadásul, de ezt majd meglátjuk.
  • robicarlos6
    Az is jön majd a pc-s kiadással együtt
  • abel0317
    Na ja. Kb pont az uncharted 4 az ami az utolsó lenne amit remasterelni kéne, hát mai napig az egyik legszebb ps4 játék...de mindegy
  • lwb
    Kb nekem is. Unch4 + LL remaster érdekes lehet még, de egy szimpla TLOU2-féle 60 fps ingyenes peccsnek mondjuk mai megjelenéssel 100000x jobban örültem volna.
  • Kandurex
    Nekem csalódás volt ez a műsor.

Kotor, Forspoken és Ragnarök. (ez utóbbinak nagyon jót tesz a PS4 -es megjelenés, gyakorlatilag DLC -nek néz ki...ehh!)

többi az érdektelenségben van...esetleg a hálószövőt még meglesem
  • lwb
    De addig megveheted legalább másodszor azt a játékot, amit 3 éve egyszer már megvettél.
  • robicarlos6
    Akkor jön a ps5 pro is a pletykák szerint (2023-ban.Másik oldalon meg a ráncfelvart Series X is)
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.10. 08:52:54
  • mucsácsó
    dettó..én tényleg nem akarok fanyalgónak tűnni vagy bármi, mert szerintem a Diablo 4 mellett a legvártabb cím számomra a következő GoW, de valahogy én se látok _AKKORA_ grafikai ugrást; ez lehet amiatt is van, mert 1-2 hónapja pörgettem PS5-ön újra az első részt, és még mindig bennem van annak a látványvilága. Szal azért egy Spider-Man 2 jócskán baszóbb, de az már csak PS5-re fog jönni szerintem fixen.
    Mindenestre IDEVELE! Elkeserítő továbbá, hogy a rövidke kis interjún nem volt szó a megjelenésről (vagy lemaradtam volna..?), úgyhogy szerintem még a 2022 is necces bőven.. :\\\ jah, és nem Cory már a director, ami szintén egy kisebb hígulás a projektnek szerintem...

jogosak a kommentek, hogy "A SONY majd csak 2023-ban akar gent váltani" ... :DDD
  • mucsácsó
    csak egy álom volt az egész :DDD
    egész este szarakodott az SG nálam, lehet volt valami rollback, vagy nem tudom hogy tűnhetett el minden :D
  • abel0317
    Kratos szakállán kívül ez a ragnarok még mindig olyan ps4 pro-s grafikának tűnik. Persze nem panaszkodok hisz ígyis brutális a látvány csak egy kicsit "péesötösebb" látványra számítottam.
  • robicarlos6
    Más topikban is eltűntek este 10 utániak :(
    Szívét lelkét beleteszi az ember és ez van
  • Mephike
    Hová tűntek a tegnap esti üzenetek? Vagy csak képzelődtem? :)
  • lwb
    Uncharted 4 + LL PC kiadás jó hír mindenkinek, akinek nincs PS-e, de a "PS5 remaster" az elég meredeken hangzott. Remaster egy 3-4 éves játéknak??? Ez nekem úgy tűnik, hogy el akarják adni pénzért a 60 fps peccset meg egy kis grafikai update-et, ami már a sokadik ilyen húzás PS-ön. Remélem lesz valami barátibb upgrade opció azoknak, akik megvették PS4-en már egyszer mindkét játékot, teljes áron. Mert ez így erősen lehúzás-gyanús.
  • Seth