121100

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #120031
    20 óra körül a véleményem a Hogwarts Legacyről, hogy igényes, jól sikerült játék lett, de nagyon szomorú lennék, ha ez lenne az év játéka, mert egyrészt idénre várjuk a Starfieldet is, másrészt azért ez szerintem nem egy GOTY játék. Olyan 8/10 kategória, ami nem rossz, de ahhoz kivételesen szr évnek kell lennie, hogy ez legyen az év játéka.
    A problémám a játékkal (spoilermentes):
    - sok az ilyen találj meg X-et Y-ból küldetés, amelyek opcionálisak, de akkor is ki kéne már ezeket nőni
    - a loot lényegében csak ruhákat jelent, ezzel meg az a baj, hogy olyan sokat nem számítanak a nap végén. Egy-egy nagyon jó, legendary cucc miatt érdemes cserélni, de a többit csak felvesszük, aztán adjuk is el azonnal, +1-2 pontért nincs értelme lecserélni 10 percenként, amit viselünk
    - a fast travel rendszer, a kontroller és a 3d térkép együtt nem szeretik egymást. egy rakás alkalommal szenvedek, hogy melyik pontra is kattintsak, mi is van a legközelebb a küldetéshez. Nem nagy dolog, de zavaró.
    - kevés a mappelhető varázslat - ezen a vásárolható extra szettek is csak kicsit könnyítenek, ezért folyton cserélgetjük a varázslatokat a játékban
    - a harcrendszer a játék közepére lesz kb jó, amikorra már van elég varázslatunk, hogy kombókat tudjunk csinálni
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2023.02.13. 10:18:41
  • TomStorm
    #120031
    Nekem is tetszik!Végre egy igényes játék,már nagyon hiányzott:)
  • Evoluti0N
    #120030
    lol, már harmadszorra számoz két különböző kommentet ugyanazzal as számmal az oldal. Az egész szar esik szét.
  • csgj
    #120029
    Aki a Konzolvilágtól rendelte elő, és Foxpostra kérte a szállítást, ma már nem kapja meg... Így én se. :( Pedig decemberben rendeltem elő.
  • Ulthanito
    #120028
    Ez félrement, nem KandúrBandinak.
  • Ulthanito
    #120026
    Itt?
  • Kandurex
    #120026
    2 óra alapján Hogwarts.

    Végre! Végre! Egy jó varázs világ játék!

    Nagyon tetszik!
  • Moby
    #120024
    A konzolon ki tudod kapcsolni.
  • bakkerman
    #120024
    Kikapcsolni viszont nem tudom sehol,csak jatek modban van kulon opcio hogy HDR BE/KI.
  • Moby
    #120023
    8bit, 300 candela, edge led, azon a tv-n nincs HDR, bekapcsolni sem érdemes (feldolgozni fel tudja, megjeleníteni nem, illetve ezek szerint feldolgozni is csak kínkeservesen). A látvány megváltozik ha kikapcsolod, jelen esetben helyes irányba.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2023.02.10. 09:15:46
  • Ulthanito
    #120022
    Az, hogy kinek mi éri meg, mindig csak az tudja, akit érint. De ha most lépsz be a PS világába, azt gondolom, van jó pár olyan cím, amit tudsz és érdemes pótolni, még akkor is, ha csak a legjobbakra gondolunk.

    Így én azt gondolom kívülállóként, hogy neked megérheti.
  • Ulthanito
    #120021
    Itt?
  • lwb
    #120020
    Több csomag is van, melyikre gondolsz? Az alap szerintem csak akkor, ha akarsz multiban játszani, mert akkor muszáj. A többinél kapsz egy rakás játékot is az előfizetési díjadért, amíg előfizető vagy, kb mint a game pass csak persze jóval szerényebb. Ha új vagy ps-en, akkor megérheti, mert minimális befektetéssel a legtöbb ikonikus játék azonnal elérhető a számodra.
  • hawkie22
    #120018
    Még új vagyok a Playstation világában, az elsö konzolom egy XBox 360 volt jó pár éve, most váltottam PS5-re (PC-s voltam világ életemben, az XBox is csak a család miatt volt, de most jött jópár játék, ami egyelöre csak PS-re van, pl. GoW Ragnarök). A kérdésem, megéri a PS+ havonta?
  • bakkerman
    #120018
    Hello!
    Olyan kerdesem lenne hogy meg novemberben a GoW-nal ereztem eloszor hogy mintha nagyobb lenne az input lagom,azota jatszogattam mas jatekokkal is,hol jobban erezheto volt hol nem,de a GoW elott ilyet abszolut nem tapasztaltam! A TV-t 2021 juniusaban vettem,kb a PS5-el egyutt,soha semmilyen problema nem volt se a tv-vel se a konzollal. Ma eloszedtem az nba2k23-at,es egesz egyszeruen bena voltam,majdnem legkonyebb fokozaton is iszonyat nehezen dobtam kosarat,nehezen cseleztem,es a menuben lepkedes is olyan volt mintha egy komolyabb input lagom lenne…Gondoltam egyet,a TV-n es a konzolon is kikapcsoltam a HDR-t,ugye a latvany azert megvaltozott,de ami a lenyeg,olyan szinten reszponziv lett minden hogy eg-es fold! Letezik hogy a tv-ben “elromlott” a hdr-em jatekoknal?? Vagy a PS-ben?? A TV az Samsung AU9002,tudom,nem egy csucs “Gamer TV”,viszont megegyszer mondom a novemberi GoW-ig ilyen problemam soha nem volt,soha nem ereztem input lagot ezen a tv-n semmilyen jateknal!
  • Evoluti0N
    #120017
    Nekem még egyelőre nincs meg. Van pár másik játék, ami jobban érdekel. Majd talán áprilisban. Akkor csak a Jedi Survivor lesz talán, ami érdekel és az is a hónap végén.
  • Kongy
    #120016
    Ez is azt mutatja, mindenki ki volt / van éhezve egy jó Harry Potter játékra. Mert bár a filmek idejében jöttek évről-évre a játékok is, azok minősége hááát... hagyott némi kívánnivalót maga után.
  • Evoluti0N
    #120015
    Csak h képpel is válaszoljak ezúttal. :D És ez még csak early access. Értsd: Akik a Deluxe Editiont rendelték elő, azok 72 órával korábban elkezdhették.


    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2023.02.09. 10:58:33
  • Evoluti0N
    #120014
    A listán vmiért nem szerepel, de úgy tűnik, h az Indivisible játék is benne van a havi PS+ kínálatban.
  • lwb
    #120013
    1 óra HL után azt kell mondjam, hogy a játék jó lett. Nem vagyok nagy HP fan, a könyvek mire kijöttek én már túl öreg voltam hozzá, hogy célközönség legyek. Megpróbáltam olvasni, de nem jött össze, pedig könyvolvasó ember vagyok, de nem én voltam a célközönség 20+ évesen. A filmeket láttam, okék voltak, semmi nagy fanboyság a részemről. Harry teljesen useless az egész sorozatban, de a látványvilág meg az atmoszféra elviszi a hátán a filmeket.

    Mindezekkel együtt is a játék jó lett. Ha valaki ráadásul HP rajongó, annak kb ez a legjobb dolog, ami vele történhetett az életében. Én tudom ajánlani mindenkinek, jól is fut PS5-ön performance módban. A grafika oké, semmi extra, nem ND kategória, de szép.
  • Kandurex
    #120012
    Végül is lehet, h csak én ültem a vonaton :)
  • Evoluti0N
    #120011
    A hatalmas nagy előrendelésekből.
  • Moby
    #120010
    Én nem láttam mást, minthogy mindenki extrém óvatos a midneféle rendelésekkel, meg az elvárásokkal, lévén noname stúdió terméke. Aztán amikor itt a napokban már elég sok anyag szivárgott, akkor már többen bepróbáltak rá, de brutál hype...inkább csak meglepetés, hogy nem lett brutál szar, pedig nagy esély volt rá. Annyira brutál jó sem, de tisztességes munka, ami manapság már nagy szó, amennyire széjjel van rohadva az egész géming.
    Ha már rohadvány: végére értem kölcsöngépen, kölcsönjátékkal a forspokennek.Kizárólag tisztességből, ha már megszántak vele. Ennyire hitvány ordenáré szart évek óta nem láttam, pedig szinte csak az ömlik, de ez már annyira a legalja, hogy felértékel bármit, ami egyel a life of black tiger felett van. A demo nem mutat meg semmit abból, hogy mennyire mély a nyúl ürege...
  • Moby
    #120008
    Én nem láttam a brutál hypeot. Hol kellett kereni? :D
  • Kandurex
    #120008
    Hogwarts jönnek a kritikák.

    Rendben lett! Pedig brutál hype-ot kellett megugornia!
  • Ulthanito
    #120007
    Köszi, nem tudtam.
  • lwb
    #120006
    Előrendeltem. A deluxe kiadást, így 7-én, 3 nappal korábban már ki is próbálhatom.
    Remélem nem lesz csalódás, a preview-k eléggé meggyőzőek még olyannak is, akinek se a könyvek, se a filmek nem jöttek be annyira. Darabnak elment, de kb ennyi.
  • Kandurex
    #120005
    Hogwarts. Day 1. Abba pillanatban ott lesz. Könyvek olvasva, mind, filmek pipa.

    Rajongás nincs, tulajdonképpen nincs már semmiért, de szeretem a varázsvilágot, a hangulatát.
  • Kandurex
    #120004
    Valamiről lemaradhattam….
  • NEOreg3
    #120003
    Az Atomic Heart annyira exkluzív, hogy Nintendón kívül jön mindenre. Day 1 benne lesz a game passban.
  • Ulthanito
    #120002
    Nekem tetszik, az első három HP könyvet is olvastam, a filmeket láttam párszor, rajongó nem vagyok. Azt nem lehet elvitatni tőle, hogy egy nagyon egyedi és kreatív világot hozott ő létre.

    Nem első nap, de lehet, hogy Easter Sale-ben jön majd.

    A másik cucc, ami felkeltette az érdeklődésem, az orosz Fallout, az Atomic Hearts. Az ráadásul exkluzív is.
  • Moby
    #120001
    Úristen az a sztori... :O
    Nem lehet felvenni a táskát. mert a macskát kell keresni. TÁSKÁVAL A KÉZBEN MÁRPEDIG NEM LEHET MACSKÁT KERESNI!
    Ezt minden épelméjű ember tudja.
    DED
  • Seth
    #120000
    A harcrendszerrel nincs gond, az élvezetes tud lenni, egy ideig. Aztán jön az unalomig ismert pár mobtípus, amik bizonyos mágiára sebződnek csak elfogadhatóan, aztán ez a mágiaváltogatás nagyon lefárasztja az embert. A mellékes tennivalók az első területig tartottak ki nálam, azon kipucoltam amit lehetett, aztán a többin kb csak átszaladtam és ami útba jött megszereztem, megcsináltam, legyőztem. Így is bőven jó voltam a végeboss-hoz az alap nehézségi fokozaton. A sztoriban van egy jobbféle ,de az sem valami sohanemlátott csavar, ami tetszett, A főszereplő csaj meg szerintem aranyos, csak nagyon bunkó mindenkivel, ok nélkül
  • blackfire001
    #119999
    Ahhhh de nagy kár... Majd amikor nagyon nincs mivel játszani és le van akciózva majd akkor ránézek.
    A varázslásos része tetszett pedig, úgy tűnt viszonylag nagy a szabadság a harcrendszer terén.
  • Evoluti0N
    #119997
    Pont így vélekedem én is. Kapitalizmusban nincs olyan, h etikus fogyasztás. Szóval igen. Rowling egy idióta, de ezzel az erővel egy játékot sem kéne vennem, vagy mindegyik vásárlás előtt komoly nyomozást folytatnom, h milyen emberek azok, akik profitálnak belőle. Amúgy kivárom a véleményeket és ha jónak ígérkezik, akkor megveszem.
  • Seth
    #119997
    Kihagyható, se a sztori, se a játékmenet nem ér ennyit. Nem bántam meg annyira, mert 5 eurós veszteséggel sikerült túladni rajta.
  • blackfire001
    #119996
    Jaaa persze. Jó eséllyel én is megveszem, csak tényleg az első napos vételektől manapság tartózkodom. Meg tényleg, nagyon ritka amikor nekem valami azonnal kell.
    A God of War 2-t vettem meg első nap, előtte meg a Cyberpunkot. Igaz, ezeket nem is bántam meg, de azért jobb óvatosnak lenni.

    Most sok jó játék van ami érdekel..
    Dead Space,
    Hogwarts Legacy,
    Wild Hearts,
    Atomic Heart,
    Like a Dragon: Ishin!,
    Scars Above,
    Destiny 2: Lightfall

    .. és akkor még be kell fejezzem a Crisis Coret meg majd a Horizon 2-t. :D
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2023.02.02. 10:55:02
  • blackfire001
    #119995
    Nem bántad meg a Forspokent? Megéri azért végigröppenni rajta?
  • lwb
    #119992
    Rowling ennél sokkal rosszabbakat is mondott azóta is, meg folyamatosan. Egyszerűen elment annak a nőnek az esze, de nem akarok ebbe belemenni.
    Azért tartom butuskának ezt a bojkottot, mert ezzel az erővel ne vegyünk semmit se. Ne vegyünk CoD-ot sem, mert az Activision vezér Bobby Kotick egy segg? Ha megkapirgálnánk, tuti kiderülne kb minden cég élén valakiről, hogy mekkora egy barom.
  • Seth
    #119993
    A vicces ebben a bojkottban, hogy az ellenkezőjét érték el vele, szárnyalnak az előrendelések.
    Már várom a kiakadós videókat a megjelenés után :)