121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #26080
    Na idén sony konf fél órával később lesz + késnek fél órát ahogy szoktak úgyhogy 16án hajnal 4kor lesz kb. Hivatalosan 3:30. Mondjuk mindegy mi haverral nézzük MS konftól kezdve mindet. Már hagyomány :)
  • darkSectorxxx #26079
    Ha igaz akkor veszek kettőt és egyet összetörök kint az utcán. :D A másikat meg te megveszed tőlem, 2x-es áron, úgyis ingyen játékok lesznek hozzá. :)

    Nem szemétkedés , de remélem a warez megmarad pc-n.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.15. 18:43:55
  • Harlekin
    #26078
    Ezért írtam,hogy HA...Tudod ez az egy eshetőség,hogy valaha ps4 tulaj legyek!!!
  • darkSectorxxx #26077
    No hanyan vagytok a családban? :)
    Mi fekszik ott a HDD-n egy kalóz ps4 játék? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.15. 18:26:12
  • Moby
    #26076
    Természetesen nem igaz.
  • Harlekin
    #26075
    Ha igazak a pletykák a Braziloktól, akkor készülj,mert hamarosan szerezhetsz nekem 1 olcsó ps4 et!
  • darkSectorxxx #26074
    Szar a névmemóriám.
    Mindegyik harc olyan rövid volt hogy nem volt időm elolvasni. :D
  • darkSectorxxx #26073
    Melyik részéhez rjak kisbetűs magyarázatot?

    Kit érdekel az a japán csávó szerinted?
    És ha nem érdekelnek a fejlesztők neve vagy zoknimérete, csak játszanék? :)
  • AntiHero
    #26072
    Lehetne már ps4 beta. :)
  • Paranoia
    #26071
    október 13

  • Moby
    #26070
    Szerintem nektek is akkor nyílik, amikor hozzámverik a lemezest (remélhetőleg a fémtokost...).
  • Harlekin
    #26069
    Ha érdekel,akkor majd gyere át,mert nekünk már ott figyel a hdd-n!
  • Moby
    #26068
    Te ugyanannak a reciprokát tolod. Egyiksem jobb.
    Teknóban egy üvöltvehányás az egész. Lehet ezt ignorálni, meg peccsre várni, meg ökörségeket beszélni, de EZ VAN. Az egész dolognak semmi köze a pécés dolgokhoz. SEM. MI. Asse tudom hogy fut pécén. Momentán nem is érdekel, hisz nincs pécém ebben a percben. Nem a pécés verzához képest szar, hanem mindenhez képest, amit ma videójáték néven ismerünk. Egy kvázikonstans sub30 frém az hibás szarszemét, és sajnos nagyon úgy fest, hogy ebben a szörnyű prezentációban leszek kénytelen letolni egy csodás játékot. Nagyjából ez volt a Bloodborne-al is, csak az legalább nem konstan volt fosparéj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.15. 09:01:20
  • Kandurex
    #26067
    túl sokat hallgattad Dani races interpellációit....
  • Moby
    #26066
    Most nézek one-os W3 sztrímet. Olyan mobokkal harcol, hogy minnyá sírrva fakadok
    Lehet, hogy lemegyek kutyába, és bevállalom még ebben az okádék minőségben is, pedig a töltésidő is olyan gyalázatos, hogy a peccs előtti bloodborne ehhez képest seholsincs. De olyan hangulata van a világának, hogy meg kell érte veszni :(((
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.15. 08:27:42
  • Moby
    #26065
    Jaj most látom csak, ez a cgi trailer digic munka. Mondjuk a minőségéből sejthető :)
  • Moby
    #26064
    Teljesen irreális elvárásaid vannak. 250 órát tolt egy játékban, de nem tudja a bossok neveit. Azt a kb tizenötöt.
    Őt nem érdeklik a videójátékok, csak az a része ami kimegy hdmi kábelen, de beszélgetni szeret róluk nagyon :)
  • partizan182
    #26063
    "Maradjunk abban hogy a FF kapásból a földbe döngöli és nem gondolkoztam 1 fél percet sem."

    Hát az látszik. A kettőnek nyilván közesincs egymáshoz, ha egyszer eljutsz egy gondolatmenetben a harmadik perchez, neked is le fog esni okos fiu vagy te.

    De értem én, a DC a GT utódja, a DS rusnya, Miyakazi meg egy karatemester a tévéből. Picit jobban beleáshatnád magad a gaming kultúrába, utána nézhetnél dolgoknak hamár az életed ekkora részét teszi ki.
  • darkSectorxxx #26062
    bocs ez valamiért elmaradt a végéről:

    +Amúgy nem azért de vicces hogy az exclusive címek szinte mind képes volt annyit változni hogy azért önnmaga maradjon mégis más, bármelyiket megemlíthetnénk.
    Killzone is (mondjuk itt a 2 rész volt gyengécske), Infamous is (régiek nem tetszettek), vagy a GT helyett a DC, nem azon széria, de helyette van és jó hogy végre nem egy GT 4.3-as változat jött.
    Aztán mittudoménmi volt még.

    Tomb Raider-nél is hálisten meghalgatást nyertek az imáim.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.15. 00:35:39
  • darkSectorxxx #26061
    Oks ez részedről most nem venném komolyan mert eddig komolyan álltam a kérdéshez de ezen szerintem más is most mosolyog.
    És nem személyeskedek, hanem neked ez csak szokásos DS vagy mi, ellenben neked mutatok 100 évvel ezelőtti rpg-n normális animációkkal.
    Szóval ebben most ne , minden másban meghallgatom az ellent, de ebben nemár.
    Lehet szuper technikákkal dolgoztak mégsem látszik. Vagy akkor lehet léteznek emberek akik így mozognak a valóságban és én nem láttam még, erre monduk nem gondoltam még.
    Maradjunk abban hogy a FF kapásból a földbe döngöli és nem gondolkoztam 1 fél percet sem.

    Nem kel hogy ez annak gondot okozzon aki szereti a sorozatot, ezt pár embernek elmondtam már, vannak akik értették hogy ez az én véleményem, vagy nevezd izlésnek.
    Nekem fontos a karakter, vay a fegyver fps-ben vagy autósban a kocsi, a többi sallang (környezet) mind-mind nem érdekel ha ez nem gyerebe. Csak ennyi.

    Ez kb olyan ahogy részben téged zavar ez a generációban hogy gyenge a gép meg mittuddomén hány felbontás meg fps-t elvárnál már.
    Nekem hihetetlen hogy a nextgennél nem képesek túllépni a másolatokon.

    De jöhetnék itt az AC sorozattal is amivel tele a tököm, vagy Batman.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.15. 00:30:49
  • darkSectorxxx #26060
    Figy kijött a Taken 3, BB ilyenkor másodlagos....lv4 ND nem elfelejtve. Hétvégén popcorn-t készíteni. :D
  • Ra1n
    #26059
    Piactér szó mond valamit?
  • Totti5
    #26058
    pre-alpha
  • TDC Geronimo
    #26057
    baromira de. Mikor voltak szerinted annyian az utcán. Unitynél a forradalom miatt teljesen valószerű volt.
  • Ra1n
    #26056
    Konzolon lehet inkább ez de pc-n nem ártana ha hoznák a hangulatot amit a Unity is tudott hozni részben a tömegnek köszönhetően....
    Hülyén nézne ki? Szerintem baromira nem,főleg piactereknél....
    Az egyik olyan dolog volt az a hatalmas tömeg amire azt lehetett mondani hogy ilyen még nem volt és valóban ez "nextgen"....csak a csodás nextgen gépek meghaltak tőle...Nosza kiveszik...Szuper..:D
  • TDC Geronimo
    #26055
    Inkább ez, mint az a felesleges fps zabáló tömeg, ami unityben volt...

    Ráadásul hót hülyén nézne ki annyi ember london utcáin
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.05.14. 23:45:41
  • Ra1n
    #26054
    Ubisoft tanult a hibából..Ja ez meg is látszik az új AC shotokon.....Isten hozott újra a kihalt páremberes utcákon....Le vele....
    Annyi gerinc pedig úgy sem lesz Ubiékban hogy arra a platformra ami el is bírja a tömeget,kiadják az új AC-t rendesen....A Pc kapja a butított szart újra mert a nextgánykonzolok máshogy nem bírják a 30 fps-t...Szuper....
    Mindenesetre nem gondoltam volna hogy a Witcher 3 is így jár..:/
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.14. 23:41:35
  • Ra1n
    #26053
    Továbbra is ott tartunk hogy az egyik legjobb animáció ami rpg-ben van és volt NEKED gagyi....csak a szokásos DS halandzsa....
  • SlickAdam
    #26052
    BB-zned kene kicsit, nem gondolod? :)
  • darkSectorxxx #26051
    Ha valaki szeretne játékot.
  • darkSectorxxx #26050
    Ja hogy a 2 projekt egyszerre megy. Először a film szónál azt hittem elírták de nem.
    A játék evidens, mert folytatni illik , de én a 3 közül Crash párti vagyok inkább, bár eljátszok ha van Ratchet vagy Jack. Csak a PS3-as részeknél nekem akkora kavar volt, meg asszem a PS2-nél is volt pár idióta rész.

    A Destruction volt ha jól emlékszem multi, már eleve bukta nálam ez az aréna, ahogy a Crash racing meg bashdash vagy mi, hányinger....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.14. 22:38:13
  • darkSectorxxx #26049
    Én meg akartam venni egyet, bazz, drága tanulópénz lett volna, pedig fasza dolog mint stream.
    Amúgy próbáltam a telefonon az új klienst, megy ahogy a régi nekem, nem sok változást látok, akadozgat, persze ez a netem végett, régen is ilyen volt.:S

    Igazából mivel játékra nem alkalmas a telóm, gondoltam filmezek....

    Hát ja. Ahogy én azt elképzeltem volna.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.14. 22:35:09
  • TDC Geronimo
    #26048
    És vele egy időben jön a játék is
  • Moby
    #26047
    VAGON játék nem kompatibilis vele. Példul azok, amik használták a hátsó tapit, de a stúdió már szarik a projektre, nem hogy még peccselgesse át az irányítást valamire.
    Mint pl. a golden abyss esetében...
  • darkSectorxxx #26046
    Én ott tartok Rachet ügyben hogy egy film lesz 2016-ban. :D
  • darkSectorxxx #26045
    Nem kompatibillis?
    Akkor visszamondom a pstv-t, nekem ilyen baromság nem kell. Utálom ezt a szót.
  • Moby
    #26044
    Az a vonat elment. Bebasznak egy GOW3 remastert, bekúrják bundliba, és megint hegyeket adnak el belőle. Gecirejól kifundálták ezt az egész remasteresdit.
  • TDC Geronimo
    #26043
    Az lehet, de ha PS4re már egyetlen egy ex se jönne akkor is magasan vezetné az eladásokat és így lesz ez év végén is, mert jön valószínűleg cod bundle, sw bundle és társaik. Remélem nagyot durrant E3on MS, mert látszik, hogy Sony marhára ráér.

    Tegnap olvastam, hogy az általam várt ratchet rebootot is 2016 tavaszra tolták bár ez 100% volt, mivel 0 infó meg média jött róla ki és idén kellett volna jönnie. Until Dawnt szerintem eltolják év végére és ennyi. Tavasszal viszont elég durva felhozatal lesz megint ex meg 3rd party fronton is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.05.14. 22:22:44
  • Moby
    #26042
    Tearaway for PS4: még az angol accomon rajt volt/van a golden abyss pnsplusból. Hát ugye szabadulok meg attól az acctól, de gondoltam az azér jó leszen nekem így most majd a pstv-re, így-úgy valahogy behúzom. NEM KOMPATIBILIS A PSTV-vel ROFL
    A kézi vita játék nem megy az asztali vitán, de a tearaway az kell ps4-re, mer az kell (aranyos, fasza a tearaway, de na...nemá)


    Meggyőződésem, hogy az SCE-nél munkaköri előírás lett a reggeli 1 gramm kokain mindenkibe. Lassan küldhetnének a usereknek is, mer tisztán értelmezni, és elviselni amit művelnek aligha lehet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.14. 22:20:48
  • Moby
    #26041
    Kabaré
    LOL