121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #112162
    az a baj hogy megnézném, ha nem lenne letiltva a fos youtube a VPN-en, de majd telóról max :D
    jó, így már érthető, és sajna eléggé lelombozó is... :D így méginkább szkeptikus vagyok a dolgot illetően, de majd meglátjuk... :( jól hangzott elsőre, aztán kiderül, hogy lófasz tormával az egész (a la VR )
  • Moby
    #112161
    Meg 8K-t is. Csak az 1440 az nem tévés formátum.
  • Moby
    #112160
    Az a baj, hogy hiába linkelem a szakembert, ha basztok megnézni, és linkelitek a hülyeséget :D
    Nem azért felejtsétek el, mert nem lesz, hanem azért (amit Vincent elmond a videóban), hogy nincs olyan, hogy low latency és DV együtt. van ez a game módú DV, ami kb kakapermet a rendes, filmes DV-hez képest. Azé. Kurva nagy dolgot ettől ne várjatok, mert pont abban nem jó, amiben előremutató lenne a HDR10-hez képest.

    /az sx meg abban tolja ki a rendes DV filmet is. Ez a baj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.05. 14:25:04
  • darkSectorxxx #112159
    Ez nem a Sony-tól függ, hanem hogy addigra még mekkora réteg fog játszani fullHD mellett, a gépigényeket tekintve, sokan. :D
  • mucsácsó
    #112158
    fullHD-t támogat persze, meg 4K és 8K-t is :) csak (W)QHD, ami off - de ez monitorokra jellemző, meg 1-1 TV támogatja esetleg az FHD/4K mellett.

    de PS5 Pro-ra, de legkésőbb PS6-ra már sztem tutira kiűzik az FHD-t... :D
  • j0nNyKa
    #112157
    na varj tehat fullhdt es 4kt tamogat, csak a kozteset nem? mer az ugy nem veszes
  • mucsácsó
    #112156
    gondolod?

    With support for Dolby Atmos® games at launch and Dolby Vision® games coming in 2021, the Xbox Series X and Series S will be the first consoles ever to enable gaming in both Dolby Vision and Dolby Atmos.


    lejátszóra meg nem használnám, DV-t max Netflix miatt vagy virágbót miatt látok :D

    @n000rbi:
    igen, arra gondoltam :D mármint a gaming DV-re. más kérdés, hogy elképzelni nem tudom, hogy hogy fogják ezt jól implementálni, mert sok helyen még a "mezei" HDR10 se sikerül túl jól... hm.. hát majd az ügyes fejlesztők megoldják :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.05. 12:28:55
  • n000rbi
    #112155
    Én játékokra gondoltam DV-ben és szerintem mucsácsó is (DV Games pedig jön jövőre SX-re elvileg). Filmet nem fogok konzolról nézni.
  • Moby
    #112154
    Ezt az egész konzolos DV-t felejtsétek el. Leginkább csak a baj van vele minden oldalról. Ha DV-t akartok indítsátok el a kedvenc streaming alkalmazástotokat, vagy vegyetek rendes DV képes lejátszót.
  • Moby
    #112153
    Hahaha. Álmaitokban. Ott.

  • Moby
    #112152
    Nem lesz igazad. A ps4 is támogathatta volna, mégsem tette. A sony leszarja a pc monitorokat. Konzolhoz tévét vegyél. Ők ezt vallják.
  • darkSectorxxx #112151
    Sajnos nem lesz, még a mostaniakat se tudták tartani..... (Halo Infinite)
  • n000rbi
    #112150
    Azért a Dolby Vision jó lenne... de mindegy, a “normál” HDR is megteszi :) (SX-et neg idővel úgyis veszek, ha lesznek végre értelmes exek is boxra)
  • n000rbi
    #112149
    Hirtelen nem tudtam mire gondolsz, aztán bekapcsoltam a tv-t és rájöttem, hogy ezt a sok fiszfaszt már beüzemelés után kilőttem :)
  • mucsácsó
    #112148
    hát tényleg gáz... és még optikai kimenet sincs rajta :D se Dolby Vision nem lesz... bezzegazikszboksz :(

    #szarapéesöt :(
  • j0nNyKa
    #112147
    majd a pro verzio 1 ev mulva, hogy vehesse mindenki ujra :)
    // ne legyen igazam.
  • Voltan
    #112146
    Pffff. Azért ez gáz.
  • mucsácsó
    #112145
    Itt valszeg sokmindenkit nem izgat, de hátha mégis:

    PS5 won't support 1440p output


    According to the latest information that our editorial staff received, directly from Sony, PS5 won't support native resolution of 1440p, a resolution that's inconsequential for most gamers, but very dear to PC gamers.

    egy XF90-el bukta az 1440p@120Hz így pl - legalábbis PS5-tel :\ XSS/XSX az tudja.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.05. 09:16:51
  • Moby
    #112144
    CX-ekre is vonatkozik természetesen.
  • Moby
    #112143
    Nálam semmi baja. nem tudom írtam-e már, de a gyorsindító+ vagy mi a bánat a neve, azt kapcsoljátok ki! Ugyanis azt csinálja a tv, hogy amikor kikapcsolod, nos nem csinálták semmit, csak kikapcsoltad a panelt. Minden szar a memóriában marad, és agész addig ott is ül, amíg meg nem telik, és ki nem kell takarítania. Szal ha egyszer valami beakad, akkor a következő áramszünetig úgy marad. A másik baj, hogy nem handshake-el újra a HDMI eszközökkel ugyanezen okból. Szal kapcsoljátok ki azt a gyorsindító+ akármit.
  • Ulthanito
    #112142
    C9-esek! Nektek a firmware frissítés után működik rendesen a YouTube app? Nálam nem túl jól, állandóan befagy, ki se lehet lőni. Az HBO sem remekelt, bár az eddig sem volt a helyzet magaslatán, de a YT-bal semmi bajom nem volt korábban.
  • Ulthanito
    #112141
    Köszi, sajna buta voltam, hogy nem figyeltem erre.
  • n000rbi
    #112140
    A silver az +3 év garancia.
  • mucsácsó
    #112139
    így van, most megnéztem énis az ÁSZF-et - 185 napig lehet Silverezni.

    2év az alap LG gari amúgy a TV-re, igen :)
  • Ulthanito
    #112138
    6 hónap után már semmitse lehet hozzá venni az MM-nél. Tegnap hívtam fel őket.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.04. 16:30:20
  • Ulthanito
    #112137
    Én nem tudom, mi az a silver meg gold. Sajnos. :(

    Ugye két év a gyártói garancia a tévére? Mert szerintem akkor mielőtt az lejár, akkor fogok venni hozzá ilyen kiterjesztett garanciát (biztosítást) még két évre. Négy évnél tovább valszeg nem fogom úgysem használni.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.04. 16:28:24
  • Rage47
    #112136
    Blasphemous-t újrakezdtem a DLC miatt (csak new game plusban elérhető, a mocskok), de még mindig hatalmas ez a game :D amúgy nem szoktam újrakezdeni játékokat, kivétel a GOW, TLOU1 meg az Uncharted 4 volt eddig.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.11.04. 13:15:46
  • Evoluti0N
    #112135
    Remélem, h ez a dynamic 4K/60 FPS lesz az új norma a köv genben.
  • mucsácsó
    #112134
    adom, csak jöjjön má! :D
  • Kandurex
    #112133
    "Feel weight"

    .....oké
  • AntiHero
    #112132
    Resident Evil: Village on #PS5

    -Dynamic 4K/60FPS, HDR, Ray Tracing
    -Almost no load times
    -Adaptive Triggers: "Feel weight and pull of weapons"
    -Haptic Feedback when firing guns
    -Tempest 3D AudioTech
  • mucsácsó
    #112131
    jól tetted, én is majdnem silvert toltam, de asszem egy 10essel volt több a gold, aztán úgy voltam már vele hogy akkor legyen az...de amúgy énse vittem be, de nem is kérték tőlem, mert annyit járkáltam már MM-be a TV vásárlás előtt+után, hogy már nem akartak szerintem többet ott látni :DDD
  • darkSectorxxx #112130
    Igen, nekem is ez lesz a bajom, annyira szép lett a Des hogy már csak egy BB remake lesz méltó hozzá. :D
  • n000rbi
    #112129
    Igazad van, ez volt a pontos indok, most beugrott, ahogy írtad. Na most nekem őszintén szólva fogalmam se volt erről a 21 napról, mert eleve később jutott eszembe, hogy azért nem ártana valamit kötni rá. Nekem elsősorban a kiterjesztett gari volt fontos, így annyira nem is bántam, hogy csak silver lett. (na meg az 100%, hogy a 65-ös tv-t nem vittem volna be megmutatni :D
  • mucsácsó
    #112128
    én is netről rendeltem (és áruházban vettem át személyesen) - webshopos rendelésnél 21 napod van utána max Goldot kötni utána, ÁSZF-ben bent van. Silvert meg azt hiszem 6-12 hónapig, de azt nem tudom fejből :) csak ugye azért szopó, mert be kell mutatni a terméket, ha utólag kötöd meg, és azért egy TV-t bedobozolni és bevinni emiatt szívás - más kérdés, hogy ettől lehet eltekintenek, ha mákod van :D
  • n000rbi
    #112127
    Én Silvert vettem hozzá, ami +3 év gari (azt kamuzták Gold/Platina azért nem lehet, mert neten rendeltem...)
  • n000rbi
    #112126
    Attól tartok, hogy a DeS Remake után minden eredeti From játékot fájdalmas lesz játszani
  • mucsácsó
    #112125
    minek, majd jön az Elden Ring úgyis hamarosan 4K120-al :)))))))))))
  • Ulthanito
    #112124
    Azt várhatod :)
  • Kandurex
    #112123
    Ló és a farok kapcsolat jutott eszembe...