121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30582
    Mondom. Ha valaki pécét akar, az is van. Csak nem okoskodni kell, meg csapkorászni, hanem egyszer tárgyilagosan beleállni a dolgokba, rögtön ki fog derülni, hogy a világ nem fekete meg nem fehér. Meg hogy egész más preferenciák kellene, hogy vezéreljék az embereket a platfromválasztásban, mint ez az agyalágyult baromság, ami már default lett netszerte. Csak az emberek lustagecik, ez az igazság.
  • Ra1n
    #30581
    Akkor photoshop és egyéb nyavalyákon kívül mondok mást ami egy gamernak tényező lehet és konzolon nuku (one-on gyerekcipőben): backward compatibility. :-)
    A Moby által lentebb összerakott gép többet ad mint a nextgenek. A Ds4 controller ráadásul sallang az árban.
  • Moby
    #30580
    De.


  • darkSectorxxx #30579
    Igen a nagyteljesítményű gépet vágom.

    De ezen a Unity megy maxon meg a Witcher 3 is? Nemár.
  • Moby
    #30578
    A unity megy vele stabil 30-al. A witcher3 is. A második mondatot nem értem. Ez a konfig korábban az enyém volt, csak egy i5 volt benne ami 4.8-on ment, egy 970, meg egy komolyabb táp. Ez lett visszabutítva erre.

    /ja meg ssd, meg sallala
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.28. 09:08:53
  • darkSectorxxx #30577
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ez játékra jó?
    i3 felett esélyem nem lenne befektetni ha egyszer megtenném. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 09:05:34
  • Moby
    #30576
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha valaki pécét akar, tud venni olcsón azt is. Itt egy mintakonfig amit én meg is építettem, tudom mennyire oké. Kicsi, designos, emiatt kicsit feláras. Tuningra van kitalálva, ez a proci megyeget 4.5 környékén, de a dx12-vel lehet, hogy felfut a párhuzamosítás, és egy i3 jobb vétel, ezt jelenleg nem tudom.

  • darkSectorxxx #30575
    :D
  • darkSectorxxx #30574
    Jó akkor 120-130-ből bocsesz, akkor vehetek egy jobb vga-t.... Jogos amúgy.
  • Kandurex
    #30573
    15 év híján teljesen ott is vannak....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.28. 08:46:27
  • Moby
    #30572
    100-ból nincs pécé. Konzol se.
  • darkSectorxxx #30571
    Igen nem csak arra van, és igen az árát is képezi a többi funkció, de most mint gamer játék a fontos, az hogy mellette nézhetek filmet, e-mail-ezhetek, photoshopolok az nem fontos egy gamer-nek, ha nem fut rajta el egy mai játék még a menüig sem....ebben asszem egyetérthetünk, erre nem foghatjuk a dolgot. :)

    Ha funkcióban nézzük akkor sem best buy, mert vannak micropc-k, ez semmire nem jó.

    Játékban hogy a konzolt nélkülözni tudjam, azt lenne jó felmérnem, és így tekintve az összegre nagyon szomorkás vagyok. :)

    Játék árán igen, de ez árnyaltabb téma, ha felesbe veszem valakivel akkor nem feltétlen.
    És mint látjuk a warez is kezd rossz helyzetbe kerülni.
    Én most csak gépet nézek, ár->minőség arány a játékárak az más lapra tartozik...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 02:17:28
  • Ra1n
    #30570
    Ebben mi az érdekes. A pc egy jóval több dologra alkalmas eszköz nem egy játékgép,eképpen az ára is összevethetetlen.
    Továbbá a játékok árán pc-n jókorát spórolhatsz.
  • Ra1n
    #30569
    Sztori--> A multiban a hothos pályán a birodalmiak feladata a védelem szétverése az AT-AT-kkel, a lázadók feladata ennek megakadályozása. Eképpen értendő hogy a "sztori" szerint az AT-AT-k nem irányíthatók.

    At AT-ST gyanítom irányítható.

  • darkSectorxxx #30568
    Hát nincs....
    Csak érdekességképpen néztem a konzolom árából forditanék ddr3 rendszerre. netezésre megtenné.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 02:01:01
  • Totti5
    #30567
    Gyenge. 100 ból nincs PC.
  • darkSectorxxx #30566
    Érdekességképpen ha össze szeretnék rakni kb 100-ból egy gépet (amiben csak lecserélős alkatrészek vannak benne....sem táp, sem vinyó, sem ház)
    Itt tartanék.



    Szóval még marad egyenlőre a vegetálás ps-en. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 00:59:34
  • darkSectorxxx #30565
    Állítólag lesz "story mod" is amolyan single szarság.
  • Moby
    #30564
    >De fuck, oké story-ban pár jelenet

    Wut??
  • darkSectorxxx #30563
    De fuck, oké story-ban pár jelenet, de a multiban?
    Basszus, akkor az milyen gáz már? :D

    Inkább X-be ülnék akkor, bár römélem nem lesz olyan bonyolult a kezelése mint a Battlefield-ekben a repcsi, mert akkor kamikaze módba nyomjuk. :D
  • Tikal #30562
    Az AT-ST is??
  • Ra1n
    #30561
    Nem vicc,végülis jó megoldás arra hogy a "sztori" haladjon és ne legyen olyan baromarcú aki beül a lépegetőbe kimegy a pálya szélére és szarik az objective-re és csak lövöldözik és fregelget. Csak csalódás ehet azoknak akik azt hitték hogy az AT-AT-t majd totálisan ők irányítják. Mondjuk ahhoz a lomha döghöz amúgy se tudom kinek lett volna türelme..:D
  • darkSectorxxx #30560
    Nem értem a dedikálás miért zárja ki hogy beülj egy járműbe vagy nem? :D
    Lépegető fix ótvonalon egy vicc.
  • darkSectorxxx #30559
    Igen?
    Mármint mit jelent az optimalizálatlan részedről , egy hasonló kaliberű pc-t mint egy konzol vagy pc gépigényhez képest a gyakorlat? :)
  • Ra1n
    #30558
    Más.... Battlefront:

    "A producer kitért arra is, miért nincsenek dedikált űrcsaták a játékban, holott ezek fontos részét képezték az elődöknek. "A korábbi Battlefrontok óta eltelt két generáció. Vissza akartunk térni a sorozat alap mechanizmusaihoz. Számunkra inkább az volt a fontos, hogy igenis beülhess egy X-Wingbe és egy TIE-Fighterbe, és harcolhass a másik ellen. Ráadásul tartogatunk még egy teljesen új, eddig be nem jelentett játékmódot is, ami a Fighter Squadron névre hallgat, és hatalmas, eposzi repülős harcokat ígér. Erről a közeli jövőben fogunk beszélni"."

    Ekkora félremagyarázást...:D
    Ha az volt a lényeg hogy beülhessünk xwingbe meg Tiefighterbe és csatázzunk akkor ugyan méénincsenek gigantikus űrcsaták?:) Jaaa az munka lett volna.....
    Ja és az AT-AT lépegetők fix útvonalon közlekednek nem kormányozhatók. Ez végülis jóis meg nemis.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.28. 00:26:12
  • Ra1n
    #30557
    Egy kezemen tudom számolni az elmúlt két évben azt hogy mi nem volt optimalizáltabb vagy szebb pc-n. A Batman egy mocskosul egyedi eset.
  • darkSectorxxx #30556
    Vagy Batman, vagy sok más. :D
    Egyértelmű hogy hardverben a PC sokkal előrébb van, lenne csak szoftverek nem optimalizáltak rá, de a legnagyobb baj hogy megbaszhatjuk, hiába tudjuk mit lehetne, ha egyszer mint játékos nem tudsz mit tenni ellene.

    És részben ezért is választanak inkább egy konzolt sokan, mert lehetne a pc jobb csak nem ez a tapasztalat, majd ha jobb lesz lehet nem adnak el annyi konzolt meg játékot.
    Bár most hogy a warez is hadilábon áll, még rosszabb a helyzet, habár visszafizeték a játék árát. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 00:23:22
  • Ra1n
    #30555
    Ja. Konzolon 20 alá is zuhanó fps-el, okádék framerate-jével, pc-n pedig kihozhatod jobb framerate-el a konzol szintű grafikát egy i3-al és egy 750TI-vel. Csak ha elkezded feljebb tenni a grafikát a gépigény ugrik az egekbe a látvány viszont alig alig javul. vagy meg lehet nézni a Far Cry 4-et amivel egy pillanatig nem törték magukat hogy pc-n szebbet alkossanak mint más gyártó,kiadták a Far Cry 3 pc változatát új mappal enyhén modolva új sztorival..Látványra azonosan. Avagy ott a Watch dogs a direktbe letiltott effektusokkal amiket a konzolok nem bírtak volna már el,nosza hát letiltották a pc változatban is.

    Az ubifost az egyik legalja cég akik a pc gamingot direktbe butítják, ahogyan megmutatták hogy az AC Unity-vel tudnak valódi nextgen játékot csinálni (amit a nextgen gépek nem bírnak el,lol) olyan látvánnyal amit más játékban addig nem láttunk, pontosan úgy maszatolják direkt a pc verziókat állandóan. Nem beszélve arról hogy minden létező játékok egy kaptafára épül....
  • darkSectorxxx #30554
    Meghazudtolva önnmagát?
    Vagy a mobilos Unity is ilyen szép lett? :D

    Amúgy nagyon közel jár már a tablet a nagygépekhez.
    Szinte a célvonalba értek. :D



    Asszem Unity videó nem szükséges a compare-hoz. :DD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 00:09:40
  • Totti5
    #30553
    Jaja. Ubi olyan teknót nyomott ki az AC Unityvel hogy még most is csodájára lehet járni. Tessék, csak tessék megnézni.

  • darkSectorxxx #30552
    Biznic mindenáron! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 23:59:52
  • Ra1n
    #30551
    Ubifost...Akikből Abu táplálkozik, a konzolhype éltetői,a pc ipar hátráltatói (értsd:direktbe butítják a pc verziókat)...
    Minden szavuk hitelt érdemel pffff....
    Csigazabáló fospermetek...
  • darkSectorxxx #30550
    Elég homályos.

    mik azok a vonalak a polcon? fény vagy a fa erezete?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 23:51:03
  • darkSectorxxx #30549

    Nálam az veri ki az ellenállást, amikor meghallom a "mobil gamig" szót.
    Értékelem jópofa de köze nincs az asztali társakhoz.
  • Moby
    #30548
    Najó ez kész. Ez totálkész. Ez egy játékvonat egy polcon, amit szerintem észre sem kéne vennem. Hát ennyike. Itt a vége.
  • Totti5
    #30547
    Jósolni, sírni, sopánkodni mindenki tud, ahhoz nem kell semmi tehetség.

    Annak hiszek amit látok és kapok. Sem kezdéskor, sem tavaly sem idén nincs játékhiány, sőt olyan tartalmi és minőségi dömping van hogy alig győzi az ember lekövetni.

    És igen gameplay terén is vannak változások, csak itt nem megváltásra kell számítani, hanem finomításokra, amiket évről évre pakolgatnak bele a fejlesztők. Aki látni akarja látja, aki nem az sosem fogja. A VR amúgy igen nagy ugrás most.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.27. 23:45:02
  • darkSectorxxx #30546
    Meg 2008-ban ilyen marhaság is elhangzott:

    "Viszlát, GPU -- a PC-s grafika következő lépcsője a szoftveres render lesz"
  • darkSectorxxx #30545
    Amúgy nem a HC-k jutnak mindig eszembe, hanem az aranyköpések.
    Fórumokon régen ÉVEKKEL ezelőtt olvastam hogy a köv gen, vagyis ez a 9. gen már nem igazán fog fejlődni látványban szinte semmit, mert nem tudnak már nagyon hová, és inkább gameplay terén és innováció lesz, mintsem grafikus evolúció.

    PFFFF
    akkor is nevettem.

    Meg 2 évvel ezelőtti cikkből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2 éve....vagyis a nagyokosnak még 2 éve van hoogy mutassanak valami meghökkentőt!

    "Nicolas Rioux, a Ubisoft Quebec ügyvezető igazgatója szerint 3-4 éven belül a konzolok és táblagépek grafika motorja szinte teljesen ugyanazt a látványt nyújta majd a felhasználónak." '2013.06.xx'.......

    Én azt mondom hajrá , nyűgözzenek le! Sok sikert. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 23:36:03
  • Moby
    #30544
    Figy, sokkal jobb, mint a sztrím.
  • Ragnar360
    #30543
    Milyen jó kis interior:O de faszom nem jött be senki, most csak a mortalt tudom elindítani:(