121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Prof William
    #112242
    Ez az egész Vikinges setting semmit nem mozgat meg benne. És mivel a vikingek nem érdekelnek, ezért nem játsznalk vele csak mert AC.

    Az Originsben is voltak hibák, de mivel oda meg vissza vagyok az egyiptomi kultúráért ezért természetesen végigjátszottam. A TOur mód meg az egyik legjobb ötlet, amit eddig hasonló játékban láttam.
  • n000rbi
    #112241
    Ofisöl PS5 FAQ

    Egy kurva szóval nem említi a VRR-t...
  • AntiHero
    #112240
    Ühüm.
  • Ulthanito
    #112239
    A bugyuta grafikájával?
  • Tikal #112238
    kotaku, lol
  • darkSectorxxx #112237
    Igen, érdekes, mivel streamelik már sokan pár napja és nem látszik benne semmi egyedi, vagy extra, sőtt megkockáztatom ettől még az Odyssey is érdekesebb volt.
    Az Origins meg szerintme igaz picit részlehajlóan de jobb volt, vagy legalábbis ez nem tűnik se nextgennek se túl érdekfeszítőnek. :)
  • AntiHero
    #112236
    Gondolom, hogy a legjobb nyíltvilàg...

    Khmmm...Zelda.
  • mucsácsó
    #112235
    nnnna....


    Assassin's Creed Valhalla
    83% - Based on 67 critic reviews


    Kotaku:
    Assassin's Creed: Valhalla is one of the best open-world games released in many years

    ha még nem lenne ott a Cusi idén, akkor még lehet ow-ből GOTY is lehetne belőle :D
  • darkSectorxxx #112234
  • darkSectorxxx #112233
    Rohadtul kicsit elvette a kedvem hogy szopatós és rohadt nehéz és szimplán annyi van hogy chapter-enként ment!

    És a chaeckpoint addig tart, amig BENT VAGY A JÁTÉKBAN. Legalábbis PC-n

    Legutóbbi chapter szopásom 1.5 óra volt, vagyis ha abbahagyom akár csak az ucsó 15 percben, legközelebb mehetek előről az egész részen a lifttől indulva, ez buziság. :)
  • mucsácsó
    #112232
    +1, bár rohadt nehéz is, de felüdülés átjutni 1-1 szopatós részen 50. alkalommal :D (amolyan Hotline Miami módra...)
    a zenék pedig k jók benne! (synthwave kedvelőknek :))
  • darkSectorxxx #112231
    Ghostrunner még egy olcsó és szuper játék, de azt ps4-re nem ajánlom az irányítás miatt.
  • darkSectorxxx #112230
    Rendben, hát 12.-én jön Epic Store-ra, aznap tuti szeretnék vele játszani, szóval lesz pár órám megtapasztalni.
    Story lesz benne, szépnek tünik, van jó loot, jó harcrendszer, jó kis bossfightok.
    Igazából nem is nagyon várok manapság sokkal többet egy "coop" játéktól 2020-ban!

    Remnant nem is AAA játék, mégsem tudnék a stílusába csak hasonlót se mondani.
    Talán majd ez!

    Meg hát mi az istennek örüljek idén? a Sok elhalasztott játéknak?
    Vagy Watch Dogs-nak vagy AC Vallhallának?
    Előfordulhat hogy csak illúzió és tévedek, de pl az AC Valhalla feleennyire nem keltette fel idén az érdeklődésemet. Bár az lehet a 6-700 óra Origins miatt van. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.08. 19:18:09
  • darkSectorxxx #112229
    Hát ja én nem tudom, van amikor belenyúlok a méhkasba én is, de ha nem is lesz egy legjobb játék, egy kicsit tartalmasabb fantasy Remnant nekem untig elég lenne. :)
  • Mephike
    #112228
    Egy élménybeszámoló majd érdekelne, köszi!
  • mucsácsó
    #112227
    PC-n csak szebb lehet még :P :D
    kíváncsi leszek, hogy milyen lesz.. még a végén tényleg meglepetés lesz :D
  • darkSectorxxx #112226
    Remélem pc-n is szép látvány lesz mint ps5 videókon, ha nem is olyan de kb hasonló legyen.
  • darkSectorxxx #112225
    Én előrendeltem! Én letesztelem majd nekek élőbe csütörtökön ha érdekel esetleg ;)
  • darkSectorxxx #112224
    Valóban, de most mondom megint a hekkelős játékba a diszpocsolya nekem nem mond semmit egy direkt a vizre építő kalózos játékkal szemben.... miért nem vetjük össze más téren is , nem csak a viznél?

    Kb olyan mintha a forza auto irányítását vetnénk a WDl irányitásához...
  • AntiHero
    #112223
    Egyàltalàn nem tűnik rossznak.
    Ha lesz elég tartalom + live service akkor még engem is érdekel.

    Idén úgysincs mivel jàtszani.

    Demon's Souls - kb 1 hónapig fog pörögnek..vagy addig sem.

    Cyberpunk..hàt ez kb ugyan úgy, 1 hónap..januàrban màr a kutyát se fogja érdekelni.

    Meg talàn még a "god's & monster" nem ez a neve tudom..de nem jegyeztem meg az új nevét.
    Talàààn még ez ami megmozgat. Tesztekből majd kiderül.

    Aztàn kell valami új multis móka..vagyis jó lenne. Lehet ez lesz.(mondjuk azt se tudom milyen multi van benne :D )


  • AntiHero
    #112222
    Egyàltalàn nem tűnik rossznak.
    Ha lesz elég tartalom + live service akkor még engem is érdekel.

    Idén úgysincs mivel jàtszani.

    Demon's Souls - kb 1 hónapig fog pörögnek..vagy addig sem.

    Cyberpunk..hàt ez kb ugyan úgy, 1 hónap..januàrban màr a kutyát se fogja érdekelni.

    Meg talàn még a "god's & monster" nem ez a neve tudom..de nem jegyeztem meg az új nevét.
    Talàààn még ez ami megmozgat. Tesztekből majd kiderül.

    Aztàn kell valami új multis móka..vagyis jó lenne. Lehet ez lesz.


  • yesname #112221
    Most már engem is érdekel. Még a végén Darknak bejön a megérzése és tényleg jó lesz. :D
    Godfall
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2020.11.08. 16:55:51
  • Voltan
    #112220
    Ne viccelj már, nem igaz, hogy nem látod. Rohadtul gáz.
  • shaddam
    #112219
    Undorító mennyire egy kontár banda. De raytracing van
  • Seth
    #112218
    Nem látod, hogy semmiféle ellenállása nincs a víznek? A karakter olyan animációval fut benne, mintha aszfalton tenné
  • darkSectorxxx #112217
    Mondjuk a hangokat kivéve nem látok mást mint hogy a Watchdogs vizfelülete szebb.
    De szerintem a Watchdogs-ban kisebb szerepe van a tócsáknak mint egy kalózos játékban. :)

    Szerintem ez nem jelent semmit.
  • mucsácsó
    #112216
    Running in water AC Blackflag (2013) vs Watch Dogs legion (2020)



    istenem...............
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.08. 15:03:46
  • Rage47
    #112215
    hát azért nem niemand, rengetegen nezik :D
  • n000rbi
    #112214
    Na, akkor csak jó, hogy sose jutott időm az eredeti trilógiára :D Ezt biztos megveszem majd.
  • Kandurex
    #112213
    Elég profik lettek (legalábbis a videók technikai minősége) és a Pisti a showman is szórakoztató tud lenni (a Jani nem való kamera elé)
  • Kongy
    #112212
    jah hála az égnek hogy rajta van a thumbnailen az a nímand
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2020.11.08. 12:21:57
  • shaddam
    #112211
    Pedig hogy körbevannak rajongva hogy ezek a legjobb videósok hazánkban
  • deep
    #112210
    Ez a létforma iszonyat. És még hülyeséget is beszél, amikor azt mondja, hogy a dualsense képességeit csak a first party játékok fogják használni, mert már most több játék hivatalosan támogatja mind a haptic feedback-et, mind az adaptív triggereket.
  • Ulthanito
    #112209
    Kitől kaptál te emailt?
  • shaddam
    #112208
    Jó ez a thumbnail még veletlenül se kattintok ezekre
  • AntiHero
    #112207
  • Seth
    #112206
    Sokadjára inkább ezt, mint 2. alkalommal az Andromédát :)
  • Moby
    #112205
    Jön jövőre a ME Trilogy Remaster.
  • mucsácsó
    #112204
    amúgy jah, a HUD az valami elképesztően gagyi, és nem illik bele a dizájnba abszolúte :\ valszeg nem sokat foglalkoztak vele...
    megnézném már azt a cinematic vagy milyen módot, ahol max grafika + HDR @ 30 FPS van..
    mert ez így szép-szép, de semmi PS5 erőfitogtatást nem látok benne... :D (de tény, hogy messze a legszebb soulsborne így is.. :D + tolnám, mint állat)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.07. 16:46:54
  • Mephike
    #112203
    A HP és társai csíkok (UI) valami irtó gagyik lettek. Értem én, hogy nem az a lényeg, de még az eredetiben is jobban nézett ki mint most.