121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #112282
    Igen a menüje sajnos 1080p ennek is.
  • Mephike
    #112281
    GZ!
  • Moby
    #112280
    4K a tököm az...ugyanúgy 1080p-ben rendelei a dashboardot, mint a XOX. A kimenet az 4K, igen.
  • Ulthanito
    #112279
    Ja, amúgy 4K a dashboard. Rákérdezett a tévé beállításakor, hogy meg akarom-e tartani a 4K-t, vagy váltok.
  • Kandurex
    #112278
  • darkSectorxxx #112277
    Tudni lehetett a méretet, magasságra akkora mint kb az xbox one x szélessége és 2/3-a a 2 másik oldalon.....
    Kurva kicsi, pláne az XSS

    Visont nekem már az Xbox One X is kurva kicsinek tünt, és tünik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.10. 16:34:45
  • lwb
    #112276
    Platinumbn volt. Már itt is van a nappalimban, a mai nap azzal fog eltelni, hogy töltöget minden szart lefelé nyilván. Aztán ránézek az Ac Valhallára meg ha lesz megint fél napom, akkor a Gears 5-re végre rendes felbontással. PC-n persze hasított, mint a fene, de PC-n nincs türelmem ilyen shooterrel szenvedni.
  • Ulthanito
    #112275
    Nagyon picike a konzol, nagyobbra számítottam. Szép, igényes a csomagolása, minőségi anyaghasználat. Hangja nincs, egyáltalán. Lefrissítette még a kontrollert is csatlakozás után. Most állítgatom be meg töltikézem a játékokat. Asszony már választott is magának egyet. :) Ha beüt jövő hét csütörtökön a PS5, akkor amíg én a DeS-t tolom, ő is csapathat az új generációban. :)
  • n000rbi
    #112274
    Na mi az, Neked vitték ki Harlekin gépét? :D
  • darkSectorxxx #112273
    A Buzi MS eltólta a Nextgent jövőre, ez csak egy doboz.
  • Ulthanito
    #112272


    Welcome to the new generation :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.10. 15:38:50
  • Evoluti0N
    #112271
    Egy játék, már nem emlékszem, h melyik, halasztva volt szeptemberben a Cyberpunk miatt. Aztán nem jelent meg akkor a Cyberpunk. Szóval a Medium nem az első, ami "áldozatává" esik. :D
  • Prof William
    #112270
    Mi van ha 2077 az nem is játék címe, hanem a megjelenés éve?
  • darkSectorxxx #112269
    Jaja!! :D Január 28-ra! :D

    Amúgy ma egy haver pont azt mondta hogy állítólag még 1 halasztás lesz.
  • AntiHero
    #112268
    Aztàn majd januàr végére megint eltoljàk a Cyberpunk-ot. :D
  • MrAndree
    #112267
    Nem kell most konzolt venni. Én se vettem. Jövőre meg érkezik már jópár játék.
  • darkSectorxxx #112266
    Téged nem érdekelnek ettől még újak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.10. 13:50:42
  • Kongy
    #112265
    én azt vártam hogy legalább 1 új ex játék jöjjön ps5re, ez nem olyan nagy elvárás szerintem. erre remakelnek egy 10 éves játékot xdd nem is értem miért követem én még a játékhíreket...
  • darkSectorxxx #112264
    MS-nek jöhetett volna egy Medium, igéretes kis puzzle kaland és ezt is elvitték január 28-ra .... idióták, vagyis hát a Cyberpunk 2077 tuti köze volt ehehz hogy azt odatolták 10.-ére ugyanúgy, de megtehették volna hogy csak mondjuk 1 hetet halasztanak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.10. 13:27:35
  • darkSectorxxx #112263
    Ne kezd megint. Azért mert téged nem hat meg a Des Remake, vagy a Pókember, vagy Godfall meg a többi, ettől még, DE más a helyzet PS-en!

    Nem tudom mi az isten nyilát vártatok, hogy majd 20 új játék jön mind2 konzolra launchra vagy mi?
    Majdnem hogy EGÉSZ ÉVBEN nem jelent meg annyi nomrális AAA játék majdnem mint ami van PS-re darabszám.
  • darkSectorxxx #112262
    +1
  • Moby
    #112261
    Igazából exeket tekintve jobb a helyzet, mint a ps4 nyitásnál volt, csak a multiplat tekintetében rosszabb sokkal, és emiatt nincs semmi xboxra. Akkoriban volt egy knackunk, meg egy Killzone-unk, és nagyon bírtam mindkettőt, de most kapunk 2 nagycímet is (MM, DeS remake), és két kicsit (sackboy, Astro's Playroom). Multiplatból meg van a Godfall, és ezzel vége is, mert ezek a prevgenszöklevény ubi szarokat nem lehet komolyan venni nextgen szinten.
  • Moby
    #112260
    Nem volt más opció. Aogy PS esetén sincs személyes átvétel.
  • Mephike
    #112259
    Már beszéltem a futárral a Te gépedet nekem hozza ki :D
    Poént félretéve, megnéztem mennyiért árulnak más helyeken PS5-t. Amikor megláttam az árakat rögtön éreztem, hogy meg tudom várni a tavaszt, annyira nem sürgős :)
  • AntiHero
    #112258
    Külön félek 19.-én mikor ér ide a futàr..vagy majd 20.-àn megkapom..vagy akkor sem :D
  • Kongy
    #112257
    Lehet csapatni a nextgen gameket, juj de jó :D Várjunk csak... van egyáltalán nextgen game xboxra? XD (ezen a téren ps-nél se jobb a helyzet)

    ez a genváltás olyannak tűnik, mint úgy az egész 2020-as év.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2020.11.10. 12:05:12
  • lwb
    #112256
    Persze, mert házhozszállítást kért. Személyes átvétel lesz nekem, vissza is igazoltak, megyek is érte nemsokára, nem is lesz semmi gond.
  • Kandurex
    #112255
    Ma Xbox day 0 van.

    Harlekin egy magában, egyetlen rendelőként!, dühöng a topikjába.
  • Kandurex
    #112254
    Szerintem az Odyssey határozottan rondább volt az Origins -hez képest.
  • Moby
    #112253
    Hát az MM olyan szinten basz oda RT-ben, amihez képest az nvidia techdemói is csak gyenge próbálkozások. ŐRÜLET csak mászkálni vele a városban.
  • Moby
    #112252
    De az újkori AC-kban, amiből ez is származik, azoban nincs.
  • mucsácsó
    #112251
    persze, még mindig a régi engine van alatta, és ahogy írtad is, csodákat ne várjunk ubitól:D
    ez ugyanaz, mint előző gennél is volt az AC4, hogy crossgen cím volt, de az égegyadta világon nincs benne semmi nextgen, max hogy 60 FPS-sel megy :D lófasz az egész "nextgen", egyelőre.. Cusima megeszi PS4-en reggelire, sajnos..

    továbbra is azt mondom, hogy Ratchetig/GT7/GoW Ragnarokig nem fogunk annyira nagy durrt látni grafikailag egyik platformon se, leszámítva a DeS-t, de szvsz az sem annyira egetrengető, hogy eldobja tőle az ember az agyát...de marha kíváncsi vagyok a cinematic maxgrafos módra.. :)

    jöjjön ki az Unreal 5 vagy kövi Frostbite, aztán szerintem egyből más lesz a helyzet :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.10. 10:42:28
  • n000rbi
    #112250
    Na ez érdekes, YongYea azt állítja a ps5 review első pár percében, hogy a BR meghajtó random felpörög játék közben is, hiába fel van installálva teljesen a cucc. Rohadtul remélem, hogy ez megjelenéskor javítva lesz.
  • benőmenő
    #112249
    "Beletették ezt a táborfejlesztés, ez a nagy újítás..."
    Dehát már az AC2-ben is lehetett fejleszteni a családi kúriát.
  • Moby
    #112248
    Én néztem tegnap streamet erről a valhalláról, hát...akár egy dlc is lehetne bármelyik részhez az újakból. Beletették ezt a táborfejlesztés, ez a nagy újítás, de az esetek 90%-ban ha nem lett volna kiírva, hogy új rész, simán benyeltem volna odysseynek, vagy bárminek. Ugyanaz minden. Ráadásul az egész egy ilyen full prevgen izé, ami attól nextgen, hogy elfut rajta. Simán folyt a beszélgetés a töltőképernyők alatt gyorsutazásban pl. Persze nem annyit töltött, mint HDD-ről, de nem is arról futott. Itt a valódi nextgen játékokhoz képest minden ízében iszonyúan fosfaszlé. Mondjuk nem is a ubisofttól kell nextgen játékot várni első napra.
  • Voltan
    #112247
    Igen, de az tény, hogy az Origins jóval nagyobb ugrás volt anno az elődhöz képest, mint az Odissey az Originshez. Az Origins anno teljesen álleejtős volt, amikor kijött, számomra legalábbis. Ezt persze az Odissey továbbvitte, de akkora katarzist már nem okozott. Mondjuk mindkettőt szerettem, kíváncsi vagyok a Valhallára is, remélem, nem cseszték el nagyon az optimalizációt, a youtube videók kicsit aggasztanak. No, pár órán belül kiderül.
  • Ulthanito
    #112246
    Szürke hályogod van? :-D Szép volt tényleg, de az Odyssey jobban nézett ki, most elindítod a két játékot egymás mellett, elég jelentős a különbség ám. Ki kell vonni belőle persze az Egyiptom-fétist, pusztán grafikailag az Ody előrébb tart.

    Jahh, és a harcrendszerében számos újítás van az Origins-szel szemben, amik fluidabbá tették a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.10. 07:48:38
  • MerlinW
    #112245
    "one of the best". Lefordítsuk neked? :)
  • darkSectorxxx #112244
    Nekem Bayek feje undoritó volt de ja egyet értek, lehet csak müvészien volt szebb a piramisokkal de mégis.
  • Kandurex
    #112243
    Az Origins volt eddig a legjobb AC ever. Brutális grafika, fantasztikus hangulat, új harcrendszer

    Majd meglátom jövő héten mennyire közelíti meg ez az új rész.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.09. 19:19:39