121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #31144
  • TDC Geronimo
    #31143
    A motoros résznél, azok az animok, ahogy átadja fegyvert ah készen vagyok
  • darkSectorxxx #31142
    Durva ahogy fujja a szél a ruhákat meg a hajukat. :D
  • Moby
    #31141
    Hát én olyan elektronikákért, amiket a gém móddal a nulladik percben széjjelrohasztok, nem fizetek egy huncut buznyákot sem.
  • Moby
    #31140
    Én má nagyon régen nem látok ilyenekt sehol. Ilyen innen-onnan-faszomtudja honnan meg nem veszem meg. Anno a samumnak 2 év alatt komolyan érzékelhetően csökkent a fényereje.
    Szeretem-imádom, máig a legjobb kijelző, de ha nincs akkor nincs :( Ha imserősnek lenne valahol, azt még oké. De már senkinek nincs. Elkótyavetyélte mindenki.
  • SlickAdam
    #31139
    csucsmodellbol az korrekt is lenne. a 60 felettiek laza 2-3000 ezer ojroert mentek ujonnan. en 50-esem pl 1600 volt...
  • Seth
    #31138
    Elena csini lett nagyon
  • Moby
    #31137
    Na ne vicceljünk kérem. 400-ért holnap reggel tudok venni 65-öst.
  • darkSectorxxx #31136
    Igen ez a meghökkentő, mert álltalában ezek külön szoktak létezni a játékokban.
  • TDC Geronimo
    #31135
  • SlickAdam
    #31134
    tuti van megkimelt, hasznalt peldany. pl idiota növeremnek van egy 50-es VT50-ese valahol nemetorszagban egy pinceben (amit a kutya nezett csak nehany honapig... no joke), mert allandoan koltozik es semmit nem visz magaval sosenem.:D
    szal tuti van mas is ilyen.:D
  • Ragnar360
    #31133
    mipénz az?:d 60" ilyen $40k dollárért láttam akkorákat, bár van "olcsóbba" is, most hogy nézem.
  • TDC Geronimo
    #31132
    valami showba volt ahol erős chillit evett és közben dumáltak játékokról :D
  • Moby
    #31131
    Anyámbó??? Törjek be valami kibaszott múzeumba? :DD
  • SlickAdam
    #31130
    ez mibol van? :D SHU!
  • TDC Geronimo
    #31129
    ide illő gif :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.01. 21:13:34
  • SlickAdam
    #31128
    hat ha igazi plejer vagy, akkor elöszöris szerzel egy 60+ -os utolso szerias Panasonic plazmat.:P
  • TDC Geronimo
    #31127
    A durva az hogy nem csak a grafika félelmetesen jó, hanem brutális fizika is van mellé
  • Moby
    #31126
    Mó dítélz. Egyébként ez részben azért is üt ekkorát, mert elképzelhetetlen, hogy hozták össze mindezt ezen a mancikakompjúteren. Megint meg lesz mutatva mindenkinek, hol lakik az úrísten.
  • Moby
    #31125
    Na nem is baj, hogy jövőre jön. Az új pecóban vééégre lesz helyem újraépíteni apa parancsnoki bázisát. Még nem tudom, hogy 60+ -os lcd-n büntessem magam vele, vagy valami projival. Még van időm eldönteni :D
  • SlickAdam
    #31124
    mire lennenek kepesek, ha tenylegesen vmi GTX 970-es karival megegyezö cucc lenne a konzolban? elsenemtudomkepzelni...
  • TDC Geronimo
    #31123
  • darkSectorxxx #31122
    "A tesztelők szerint a kiadó már nagyon régóta tisztában volt azzal, hogy a Batman: Arkham Knight PC-s portja teljesen játszhatatlan, de úgy döntöttek, hogy a konzolos változatokra koncentrálnak."

    ŐŐŐŐŐ mi?
  • darkSectorxxx #31121
    Ebbe is foto mod.
    Te atyaég. Baszsameg de sokat kell még várnom rá...sebaj előtte GoW 3.

    mennyire durva hogy szinte minden exclusive kap fotó mod-ot....ezt így tovább kéremszépen.
  • TDC Geronimo
    #31120
    Lesz fotómód és 9 perc múlva jön a youtubes videó. Akkor lehet szakérteni, mert jobb minőségű lesz , ha nem is a legjobb
  • darkSectorxxx #31119
    jajjj, jajj.. :D
  • Ragnar360
    #31118
    ps: a vannak itt bajokat nem a játékra értem.
  • Ragnar360
    #31117
    öööö na mind1 hagyjuk inkább: d Nagyon szuper, tolni biztos jobb lesz mint nézni, igazából egy szuper jó kaland film lesz a játék:d mint a többi rész gondolom. Tisztára mint egy jó Indiana Jones film, volt ez a demó.
    Láttam már sokszor. Az animációk meg ilyenek nem feltünők már hogy ennyire OMFG, én legalábbis úgy vagyok az ilyennel hogy valahol láttam már sokszor. Meg ha csak a többi Unchartedre visszagondolok és alig próbáltam a 2-t is, a többi kimaradt, szal ha csak ezt nézem (jó nyilván jobb ebbe most) de akkor is, semmi meglepődés.
    A köteles rész fasza volt, ott villantott az animáció - bár eléggé akadt a twitch miatt úgyhogy, majd ha lesz rendes még megnézzük.

    Na de szal vannak bajok itt:d Animáció terén valamiért mostz a Bloodborne ugrott be, vagy Dark Souls stb. ahol sokkal jobban az animációra koncentrál minden. Ergó lehet merész kijelentés, de lehet jóval több olyan cím van, ahol feltünőbben el lehet "ájulni" az animációtól, mint.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 20:36:06
  • TDC Geronimo
    #31116
    @naughtydog we will be have the extended demo on YouTube soon
  • darkSectorxxx #31115
    Nekem felált és már tul is vagyok rajta. :D
  • TDC Geronimo
    #31114
    Olyan minőségű animok voltak, hogy azt hiszem fel is állt

    Na várok jó minőségű videóra és megnézem még párszor :D
  • darkSectorxxx #31113
    Remélem mielőbb lesz 1080p-s változat letölthető neten!
  • SlickAdam
    #31112
    EZEK tenyleg samanok. tiszta epiknessz. na innentol nem nezek egy kepet se rola. day1.
  • darkSectorxxx #31111
    A végére jött helyre a minőség. :D
    Még kikockásodva is brutálisak, ezek az "átvezetők". :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 20:19:36
  • TDC Geronimo
    #31110
    ezek bazdmeg :DDD
  • Moby
    #31109
    Kibaszott sámánok :D
  • darkSectorxxx #31108
    Az, de ahogy kimászik a kocsiból...kurvakemény. :D
  • Moby
    #31107
    Hát ez moslék minőségű.
  • TDC Geronimo
    #31106
    más irányba ment :o

    azért végig nézem de direct feedbe még majd jó párszor az tuti. hamarosan jön új rész :y
  • SlickAdam
    #31105
    jah, tul mozgalmas, pixeltenger. direct feed oda fog baszni, ez csak izelito.:D