121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ra1n
    #31264
    Ez csak egy szar őskoros játék amibe beletettek robotokat és nincs benne semmi eredeti.

    (sajna nem tudom szó szerint idézni a zsenit)
  • Ra1n
    #31263
    Igen ezért akartam kipróbálni...Amit valódi "otthoni" gameplay-t megnéztem abszolút nem érezztem rá arra az epikus SW hangulatra mint amit ez E3 gameplay videóban éreztem... A lépegetőzés unalmasnak tünt, aztán beült a faszi Tie fighterbe és valami xwinges marhával egymás körül kőröztek összevissza vagy 2-3 percig, majd a tiefighteres megunta rárepült a földönfutókra,és az xwing egyből mögément és leszedte...
    Plusz ami zavar hogy a Hoth csata epikus....Ott vannak a batár lépegetők, wingek,tie vadászok... De mi van a többi mappal és a többi csatával? Azokból még kb nem láttunk szinte semmit.... És elég félő hogy a hoth-os hangulat közelébe sem fog érni a többi csata főként úgy hogy szarnak megcsinálni az űrcsatákat (avagy majd utólag TADAAAAAM dlc.....).
    Előrendeltem a multkor mert nagyon megcsapott az E3 videóban a hangulat....De ez amit az alfáknál most láttam, hát jócskán csillapított.....
  • TDC Geronimo
    #31262
  • TDC Geronimo
    #31261
    Toltam kis witchert, utána egyből batmant. Hát mit ne mondjak sokkoló volt. Karakter irányítás, reszponzívitás, graf meg teljesítmény. Imádtam a witchert félreértés ne essék csak hát na...
  • TDC Geronimo
    #31260
    én néztem belőle streamet. Hát nem tudom engem BF videók mindig lázba hoztak, de ez valahogy nagyon nem. Nagyon szép, de ennyi. Nagyon le van minden egyszerűsítve, kezdve a kiteken át a járművek irányításáig. Ez egy szép techdemo egyelőre. Nem próbáltam úgyhogy a vélemény még változhat ezért remélem lesz public beta is majd megjelenés előtt.
  • TDC Geronimo
    #31259
    Na 2 checkpoint kell már csak riddler trófeák kivételével és fullra kivittem batmant. A maradék 2őt viszont nem igen találom, már fél órát repkedtem meg autóztam, de semmi :( Erről is kapok majd random intelt, mint a tűzoltókról vagy ezt magamtól kell megtalálnom?
  • TDC Geronimo
    #31258
    vótmá, persze nem gsről idézve :p
  • Ra1n
    #31257
    Nyeeeeh.... Felkerült netre a pc alfa a Battlefrontból de használhatatlan mert aktivációt kér...Gondoltam megpróbálom a szokásos EA support átverő trükköt, és bemagyarázom hogy nálam nem jelent meg az alpha pedig acceptálva lettem az alphára...A supportos miután lecsekkolt mondta hogy sajna nem lát invitálást az accountomon... Ahogy lenni szokott...Erre jött hogy demekkora vásárló vagyok meg minden BF megvan (najó a 42 és a meches nincs :D)... Ez eddig minden betánál bevállt akármennyire zárt volt, mindig jött hogy oké utánanéz pillanat...és áhá aktiválva...És jó játékot kíván....Na most nem jött be, közölte sajnálkozva hogy nincs a supportnak meghatalmazása hogy aktiváljon.
    Nagyon féltik a geciek, még a videópakolgatóknak is képesek banolni az accountját....:D
  • AntiHero
    #31256
    Jol van okés. :) mással nem üzletelgetek. Nem szeretek több felé ágazni. Nem vagyok én fa. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.02. 18:23:42
  • darkSectorxxx #31255
    "Uncharted 4 - 1080p és 30 fps a cél, de multiban meglehet a 60 fps is

    A tegnapi gameplay bemutató után az Uncharted 4 fejlesztői elárultak néhány technikai részletet is a játékkal kapcsolatban. Nem mintha számítana.
    A Naughty Dog már készített egy 1080p-ben 60 fps-sel futó játékot PlayStation 4-re, a The Last of Us Remastered helyzete viszont teljesen más volt, hiszen az egy PS3-on is remekül futó játék felújított változata, nem pedig valami vadonatúj.
    Az Uncharted 4 esetében úgy döntöttek, ahhoz, hogy belátható időn belül megvalósíthassák elképzeléseiket, muszáj a 30 fps-nél maradni, és inkább a felbontást maximalizálják. „Ha fix 60 fps-t szeretnénk, sokat kellene optimalizálni, és ettől minden pályát több időbe telne elkészíteni. Ez hatással lenne a sztorira is: 'Szeretnénk megcsinálni ezt a jelenetet, de nincs időnk a környezetet összerakni.'" - nyilatkozta Anthony Newman, az egyik vezető fejlesztő.
    Ettől függetlenül a többjátékos mód esetében törekednek a 60 fps-re, illetve visszatér a Photo Mode is, ami egyre több Sony-exkluzív játék része. Mint azt a feljebb lévő videóban is láthatjátok, így vagy úgy, az Uncharted 4 csodálatos lesz."
  • shaddam
    #31254
    No akkor még pár hét :D
  • darkSectorxxx #31253
    " ez a szó a Robotzsaru óta ragadt meg bennem. :D"

    Ja van Robotzsarús egérpadom meséltem már? :D

  • darkSectorxxx #31252
    Te imposztor! :D
  • SlickAdam
    #31251
    nem, nem kerjuk.:)
  • darkSectorxxx #31250
    PS4-es Killzone HD remake "demo" pc-re. :D

    Az egész játékot kérjük szépen!
  • darkSectorxxx #31249
    Hát figy meglátjuk, a pénzem elvileg most havi 1 preordert enged kb, lehet jut az Until-ra is, de akkor azt úgy tudnánk kompenzálni, mint a Witcher-t, ha ráveszem magam, akkor az árának a felét átutalom neked, de addi nem szeretnélek hitegetni, neked sem jó belekalkulálnod ha nem vagy benne 100%-os. :)

    Ha addig mással együtt zsírozod le, az sem gond, akkor az adott időben ha jelzem te is jelzed hogy xy-al vettétek meg netán, és ennyi. :)

    ok?
    Amúgy megvan a zsetony.
    Küldöm az ehavi pénzt. :)

    Este utalok!
  • darkSectorxxx #31248
    Add meg a címét, elérhetőségét, mert kihagytam ezekszerint brutál külsőnézetes akciójátékot, kokat.

    Azonnal kérném a címeket a sráctól vagy csajtól! :)
  • Totti5
    #31247
    Komment of dö déj ( g365, nem újregtől )

    Uncharted 4 hír alatt:

    "Grafikát leszarom, az ilyen szintet már 5 éve is bőven megkapta az ember PC gépen"

    Ennyi!
  • Moby
    #31246
    Játszani peccs nélkül is lehet. Csak ált. multizni nem.
  • Ragnar360
    #31245
    Nagyon nem akar jönni az a batman-es profil:/ eddig 10k hurok:)
    Amúgy fas* kivan a digitállal, most még ha meg is jön, HA! akkor is 1 nap mire lejön:/ De ha lemezen veszel valamit akkor is még egy pár órát lesheted a képernyőt és lehet malmozni közbe, hála a remek day1 peccseknek :)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.02. 15:55:52
  • TomStorm
    #31244
    Ha meg lesz hozzá több befejezés akkor akár többször végigjátszós mint a nálam hatalmas sikert aratott Heavy Rain.
  • TomStorm
    #31243
    Hát az biztos komoly lesz!Az is listán van.Life is Strange-t is kedvelem de itt egy történet 8 karakter mind használva a pillangó -hatást.
    Ennyi.KELL!:))
  • AntiHero
    #31242
    Okés, kb ezek mind érdekelnek. De Until Dawn-t megveszem preorder-be szerintem. Bízok én abba nagyon is. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.02. 15:36:52
  • AntiHero
    #31241
    70% kb a fő storynak. Öööhm az az egyik vége úgymond egy fejezetnek. Utána 1 jön még, úgy tudom.

    De nem tudom pontosan. Nem olvasok ilyeneket. Az tuti, hogy játék felénél már túl vagyok. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.02. 15:34:47
  • Moby
    #31240
    /megvonja a vállát-leszarja
    Igénytelen nyomorékok. Ha érdekelné őket, ezzel kellett volna kezdeni, nem a huszadrangú faszombaszom hibákkal. Soha nem lesz ez jó, ugyanis. Le.Szar.Ják. 9/10. Évjátéka.
    Mit kéne ezen javítani?
  • bexinho
    #31239
    "Momot talks about the upcoming patch 1.07 (which will probably be numbered 1.06 on consoles):..."
  • Ragnar360
    #31238
    :d ja, ikszdé:)
  • SlickAdam
    #31237
    hivatalos forumon allandoan 1.07-est emlegetnek a kommentelök, hogy majd akkor lesz valami. ez egy nagyobb beigert patch vagy csak eddig kaptak ultimatumot mielött eladja mindenki a faszba? bar az is 1 honap kabe, hiszen jonni fog meg az 1.06 is... mehhh.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.02. 14:52:03
  • Moby
    #31236
    1.04-ig. De a tesztek, és n000rbi szerint az 1.05-el minden csak mégrosszabb lett
  • shaddam
    #31235
    A ködsziget a játék hányada kb? Hétvégén kicsit belemélyedtem, lettem is 33-as szintű
  • Ra1n
    #31234
    Azt hanyas patchig?
  • darkSectorxxx #31233
    Untilt még megnézzük. Egy Beyond szer cucc nem tudom érdekes-e mint pre order.

    De amikre tuti befizetek:

    GoW Remaster
    Uncharted Trilogy
    Uncharted 4
    Final Fantasy 7 Remake
    Final Fantasy 15
    Horizon Zero Dawn
    Ratchet & Clank

    többit még nem tudom biztosra :)
  • AntiHero
    #31232
    GoW3 meg Until Dawnt vesszük ugye? :D

    Igaz amennyit tudok mostanában játszani.. Azt is csak Witcher 3-ra szentelem. Még csak most megyek a ködszigetre..


    Ja meg Nathan Drake collection is alap nem? Már csak az uc 4 multi beta miatt is :P
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.02. 13:33:49
  • Moby
    #31231
    Skelligébe én má csak kisujjam tettem be. Novigrád onnantól hányás, hogy belépsz. Vagy görbeláp. Vagy bárhol, ahol esik az eső, és/vagy harcolni kell. Skellige már a pokol legmélyebb bugyra.
  • Ra1n
    #31230
    Remélem. Meglátjuk.
  • Ra1n
    #31229
    Moby írásából kiindulva Skellige, de Novigrad egyes helyein is lehet gáz,mert ott még szgépen is zuhan az fps.
  • darkSectorxxx #31228
    Elolvastam a kommenteket, értem aki rt nekem de érthet okoból hagynám a felvetett témákat leapadni.:)

    Ez nekem sok infó egyszerre. :)
  • TDC Geronimo
    #31227
    Battflefront alpha stream
  • SlickAdam
    #31226
    volt valami olyan emlitve, hogy 2. vagy 3. nagyobb terulettöl lesz moslek, de folyamatosan. vagy az mar nincs, csak ha esö jön vagy a mocsar vagy az a nemtomanevet nagy varos?
  • TDC Geronimo
    #31225
    mindenhol előjöhet a moslék, combatba, városban, esőben.