121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #31224
    Na ezért kéne gamersyde féle jó minőségű videó. Így is jól néz ki a játék, de rengeteg részlet elveszik youtube videón

    Felső kép youtube, alsó direct feed kép




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.02. 12:47:50
  • SlickAdam
    #31223
    megvettem ujra a Witcher 3-at. LOL. tenyleg annyira olcso volt (na azert nem 200 ft-ra kell gondolni, inkabb 5e-re), hogy meg a "TALAN egyszer jo lesz" igeret miatt is feltettem a polcra. pontosabban elöször a gepbe, probara. elsö területen semmi baj nincs vele, mini beakadas van, mint regen is volt, de engem korabban is a szar kamera zavart, ami mar javitva lett. szooooval a kerdesem: meddig tart ez a viszonylag jo performanszia? honnantol kezdödik a moslek? lehet eljatszogatnek vele addig.

    masik a Far Cry 4. baromira jol nez ki es gyönyörüen fut. le a kalappal.
  • TDC Geronimo
    #31222
    Ezaz sokan elfelejtik a PSX demot. Ott lehetett látni hova fejlődött a játékmenet
  • TDC Geronimo
    #31221
    pont hogy a 4 már nem lesz ennyire cső mint a többi, sokkal nagyobb terek lesznek és nyitottabb az egész, több útvonallal, lehetőséggel
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.02. 12:37:20
  • Ragnar360
    #31220
    És ha már Mad Max, ez szerintem még nemvót:)
    (kb a felétől kezd érdekesebb lenni, mikor elkezd kocsikázni. De a többi valahogy videón keresztül nézve, nem egy húú de nagy was ist das:d


    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.02. 12:02:21
  • Ragnar360
    #31219
    Jó lehet, de érdekes ha azt vesszük alig mutattak még róla valamit, szinte mindig ugyanaz volt. Félek rövid is lesz és hamar eldobhatós, mint egy 200ft-os borotva xd
  • SlickAdam
    #31218
    videojatek
  • Ragnar360
    #31217
    Miért?:d Az még nem is olyan nagy szám:) Jó puha sárban ne viccelj:d Persze figyelned kell hogy ne az arcodon csússzál végig.
    Az a mozdulat rendben volt mikor berántotta magát és úgy feltudott kapaszkodni a kötélen, az fasza volt nagyon. Inkább htalmas nagy ütközések közben az a necces.
  • Hoz_Hun
    #31216
    Én meg az Until Dawn-t. :)
  • TomStorm
    #31215
    Hát ja.Kinek mi:)
    Én jobban várom pl.Mad Max kopár síkságon való kocsikázást!Meg azt,hogy Sandbox.
  • Totti5
    #31214
    Nem kell aggódni, mutatták multkor a lopakodós nyugis részt is. Minden lesz benne. Mint ahogy a Tomb Raider sem cinematikus akció lesz mint az E3on. Mondjuk ott mindenki ki volt akadva pár perces rész után, az UCnél meg hüldezeünk tőle. Lesz ezekben minden. A népnek két dolog kell. GRAFIKA és LÁTVÁNY. Legnagyobb bullshit h nem számít a graf, csak gameplay legyen. Dehogynem a legfontosabb a grafika nap mint nap bizonyítja a gémer fórumokra irkáló "HC" réteg is.

    Egy biztos piszok jó játékok lesznek. Nem sandbox címek, hanem cinematik TPS-kaland-platformer. Tbomr Raider nyitottabb pályákkal, UC brutálisabb cinematik eksönnel. Bár csak itt lenne már mind a kettő, egyik jobb mint a másik.
  • Paranoia
    #31213
    fap fap fap
  • Ra1n
    #31212
    Próbáld, az alien filmek főbb jelenetei egy barátok köztre (mondjuk alien 2-ben amikor besétálnak a marine-ok a kelepcébe és beindul a mészárlás) kifejezetten üdítő..:-D
  • Ra1n
    #31211
    A batmant meg a Witcher teszi zsebre na bumm.:-)
  • Moby
    #31210
    Azzal az orderrel az a legnagyobb baj, hogy a batman nagyrészt zsebreteszi látványban úgy, hogy negyvenszer annyi cucc van a képernyőn, és hétezerszer annyi tartalom. És olyan sok idő azért nem telt el a kettő között.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 08:27:58
  • Moby
    #31209
    #31207 : Ha egyszer sok időm lesz kipróbálom
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 08:23:06
  • Moby
    #31208
    Persze. Ez az uncharted.
    Ez nekem olyan, mint amikor a halonak felróják hibának, hogy piros meg ződ kis genyók rohangálnak benne. Igen, ez a HALO. Lehetnének benne versenyautók is, és akkor forzának hívnák :)
  • Ra1n
    #31207
    A horrorfilmek némán vagy valami vígjáték zenével jobbak...
  • Ra1n
    #31206
    Úgy hogy csőjáték szétscriptelve csak nem olyan botránymódon mint az order.
  • Kandurex
    #31205
    a hűtőblokk takaró lemeze ellentmondva mindenféle fizikának kivágódik a bal felső sarok felé....?
  • Moby
    #31204
    Sehányan. Ugyanis a gifnek sajnos van egy brutális torzító hatása, amiről könnyű elfeledkezni: nincs hangja. Amikor ezt tolod 50 colon, üvöltve, stb, mindenre fogsz figyelni, csak a konténerre nem. Nézz meg akciófilmeket youtubeon némán. Vicces :DD
  • darkSectorxxx #31203
    Igen, és ez a jó. El kell hitetni a játékosokkal hogy ez nem bábszínház.
    Én már elhiszem. :)
  • darkSectorxxx #31202
    Ez egy játék, mint egy halálos iramban 7 átugratás 2 felhőkarcoló közt. Hányan fognak tüntetni megjelenéskor ez végett vajon ? :)
  • Moby
    #31201
    >És nem látod hogy bárhol spóroltak volna

    Eláruok egy "titkot": hónapokig elemzik, mik azok az apró részletek a jelenetkben, amikre különösen oda kell figyelni, hogy meglegyen a hűha faktor :) Nekik ez a szakterületük: A tökéletesen megkomponált bábszínház.
  • darkSectorxxx #31200
    Ez egy videjáték, és a fizikán kívül , nem is szükséges hogy annyira valós legyen, egy daru ha húzna élöben a sárban te sem birnál ki 20-30 métert sem, nemhogy felmászni rá, és átugrálni dzsipókra. :)
  • Moby
    #31199
    No igen :) Ezek a jelenetek úgy vannak kitalálva, hogy ott és akkor nem veszed észre a csalást :) Utólag kikockázva persze előjön a bénaság, és a gif olyat ismételget, ahol nagyon látszik a lóláb (nekem nem is a konténer problémás, hanem ahgy utána beledriftel a teherautóba).
  • darkSectorxxx #31198
    És nem látod hogy bárhol spóroltak volna. Apró részleteknél is van fizika, haj , ruha, dzsipó antenna, váltó, kormány, pótkerék , benzineskanna. Ezeket simán elhagyhatták volna és senki nem szólt volna egy szót sem.
  • darkSectorxxx #31197
    Nem csak az üldözős rész, de a karakterek, az egész város, minden. És e látvány mellett.
  • Ra1n
    #31196
    Megint kezdenek átesni a ló tulsó felére...A grafika nagyon baba, de ez a fizika ebben az üldözős jelenetben olyan mint valami rossz burleszk...És mindezt megint a hatásvadászat kedvéért mert hűdea seggükbe van az a terepjáró......
  • sirpalee
    #31195
    Az egész üldözéses jelenet gyanús. :) A dolgok 90% nem működhetne így. Viszont így nagyon kidob az élményből, élethű grafika, de teljesen rajzfilmes fizika, játékmenet... Fura. Nem működik ez így.
  • Tikal #31194
    konténer, és oldalba kapja.. bár kicsit gyanús tényleg...
  • Ragnar360
    #31193
    :DD vegyé' má' nekem is 400é olyat:d elfogadom:d a Samuk tényleg jók egyébként.
  • TDC Geronimo
    #31192
    Nincs prerender UC4be, minden realtime
  • Ragnar360
    #31191
    baszki desokat írtatok:d
    Gero: a füstös motoros kép: nem átbaszás és pre-render és ott a szemünk előtt kúr át a játék?:D gyanúsak az ilyenek azértÉ:)

    Egyébként nyilván vótmá meg minden, de mennyire jó hogy Drake arcához ennyire hozzányúltak? Nem tudom hány év telik el a 3. és a 4. rész közt, de azért akkor is teljesen más:S :/
  • darkSectorxxx #31190
    Igazad van. :D
  • TDC Geronimo
    #31189
    elkanyarodik jobbra, gifen balra, tisztán látni :)
  • SlickAdam
    #31188
    faszt. megneztem vagy 30-szor. szepen telibekapja
  • TDC Geronimo
    #31187
    na még egy gif de ez elég nagy így spoilerbe

  • TDC Geronimo
    #31186
    oldalának megy neki lehet látni, onnan simán tovább tud menni. Nóti minden apró szarra figyel majd pont erre nem :)
  • Moby
    #31185
    >ez a foto mod a legjobb amit a nextgen elhozhatott

    Aludd ki magad. Sok volt neked ez a videó :DDD