121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #31304
    Kabbe. inkább szerezz nekem kazettát ps tv-hez olcsón. :P
    gow collection kéne. :P
  • darkSectorxxx #31303
    szerinted. :P
  • Moby
    #31302
    gyakorold az írását:
    c
    s
    ő
    j
    á
    t
    é
    k
    :)
  • darkSectorxxx #31301
    Nem eszem ágában sincs, mert ismerlek, nem ellenkeznék soha. :P
  • Moby
    #31300
    Nincs itt semmiféle szubjektum. Az uncharted fullcső. A csőjátékok csimborasszója. Eklatáns példája. Maga a CSŐJÁTÉK :)
  • Moby
    #31299
    Ez valami stratégia, hogy azzal próbálsz bebizonyítani valamit, hogy idióta kérdéseket teszel fel? Kissé meglepő, ezt elismerem, de kétlem, hogy eléred a célt vele :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 21:57:53
  • darkSectorxxx #31298
    Na látod....szubjektív, nincs egyetemleges igazság, csak kategóriák, amik összeolvadnak, akció horro, rpg, tps, akció, kaland ilyenek. :)

    Az a baj hogy a Sandbox egy hivatalos fogalom, a "csőjáték meg egy fikajelző".....
    Ezért nem fogok tudni bizonyítani hogy nézd ide van írva hogy ez félcsőjáték. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:58:02
  • darkSectorxxx #31297
    Jó a srácot nem ismerem. :D
  • Moby
    #31296
    De. Ez ennyire kibebaszott egyszerű. Vagy én döntök, vagy nem. Ha én döntök sanbox, ha nem én döntök, cső. Ezt már gecirégen definiálta magának az iparág, születtek is olyan jópofa/béna, de leginkább azért alibimegoldások, hogy a pálya bizonyos szakaszain dönthestsz, hogy melyik csapattal/karakterrel/útvonalon/apámfasza folytatod. Hát ezzel még nem sikerült kikerülni a csőjátékokból, de kissé megfűszerezte őket.
    A sandboxonál már nehezebb a helyzet, ott a szanadságfokokban eléggé nagy eltérések vannak, de az uncartedekben az egyetlen opció az, hogy folytatod-e a sztorit.
    Értem, hogy harmadik, meg félcső, meg középcső, de a faszt :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 21:54:18
  • shaddam
    #31295
    Utálom ezt a ripacsot
  • darkSectorxxx #31294
    Vagy esetleg a Bloodborne?
    na az a legszebb példa. :D
  • darkSectorxxx #31293
    MGS GZ mi?
    csőjáték vagy sandbox?

    Bioshock?
    mi?
    Csőjáték vagy SB?

    Resident Evil mi?
    Silent hill mi?
    Repcsis játék mi?
    Forza Horizon 2?
    :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:48:11
  • darkSectorxxx #31292
    Igen vagyis még nem vemhes, de már igen. Érted. :D

    Amúgy a hasonlat nem helytálló, mert ez nem 2 fix állapot. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:46:14
  • Moby
    #31291
    >senem sand , senem cső

    Az milyen? Mint amikor vemhes is meg nem is?
  • darkSectorxxx #31290
    Ja. :D Ezekszerint te is ismered, akkor valóban létezik. :)
  • darkSectorxxx #31289
    Jó de ha nem húzunk egy kis halovány határt, vagys nem mondjuk azt hogy senem sand , senem cső, akkor fer egybevenni a csőjátékokkal, még ha ezt csak az gondolja komolyan aki leírja, és másokra nem lesz hatással?
    Fer dolog?
    nem....persze vitatkozni sem szabad, mert szubjektív vélemény, és tisztelni kell. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:43:34
  • Moby
    #31288
    >középcsőjáték

    Az valami olyan, ami középföldén játszódik, és cső?

    Amúgy az egész poszt olyan, mint valami random szógenerátor. Fogalmam sincs mit akartál mondani, csak a végeredményt látom: nem jött össze :DDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 21:44:02
  • Moby
    #31287
    Vagy milyen átmenetet próbáljunk meg behaluzni a kettő közé, hogy azt lehessen mondani: az uncsi4 nem csőjáték? :)
  • darkSectorxxx #31286
    Ja és folyt köv a kedvencem!
    Érdemes elgondolkodni.

    Mi a játék, egy szorakoztató hobby, mi van akkor ha egy nagy sandbox tartalmas de nem köt le, hibás, vagy egy középcsőjáték, 10-12 óra kőkemény szórakozás legalább, és a bug lehet csak akkor derül ki számunkra, mikor jön egy update és elolvassuk a leírását.....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:41:48
  • Moby
    #31285
    Nem, van még ezeknél is nagyobb szabadságfokot ad, de szerintem másra gondolsz :D
    Én viszont a kettő között nem látok semmit.
    Van az, ahol az események, ezárltal szükségszerűen a lehetséges interakcióm egy előre meghatározott sorrendet követ. Na ez a cső. Meg van a sandbox, ahol az interakcióim sorrendiségét bizonyos kereket között én szabom meg. Én határozom meg mivel játszom. Na ez a sandbox.
    Van még harmadik? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 21:40:07
  • darkSectorxxx #31284
    Ja bocs nem.....:D Délután megszúrt kicsit a nap, lehet azért irogatok összevissza, igazából most Killzone-t akarom pc-n és várom nagyon a GoW Remaster-t, hogy fotózzak orrbaszájba.
    Meg holnap küldik elvileg a Killzone Mercenary játékomat....lehet figyelmetlen vagyok picit. :)
  • darkSectorxxx #31283
    Embere válogatja, ez van azokkal a fogalmakkal ami nincs behatárolva, nemrég éppen arról beszéltem másik fórumban, hogy fogalmazza meg mi a nextgen játék és mi nem.
    Mert Batman UE3 neki nem nextgen engine, mert hiába van upgrade-elve nem nextgen és miért nem U4 van a játék alatt.

    Erre mondtam, mond meg mi a nextgen.

    Mert PC-n semmi, konzolon meg csak egy adott időintervallumban nevezik a hardver-szoftvereket nextgen-nek.
    Vagyis nincsen határozott fogalom ami meghatározza mi nextgen és mi nem.

    Vagyis?
    Szubjektíven megy ez minden.
  • TDC Geronimo
    #31282
    Dark....ezt tuti te írtad?! :D

  • darkSectorxxx #31281
    Igen, de a csőjáték elvileg az ami egy útvonalon megy, nem feltétlen kell 2 térkép terület és 5 npc jobbra-balra.

    Egy Splinter cell milyen jááték? Cső? Vagy egy Hitman?
    Ez van ott is.

    Eddig is elég volt ez, és nem érzetem én sem csőjtéknak, csak terelgetnek hogy ne legyen annyira nyilt hogy elkalandozz..
    De aztán hívhatja ezt bárki csőjáátéknak nem változik semmi, nem is sandbox, hanem ami közte van átmenet.
  • TDC Geronimo
    #31280
    aha tehát akkor csak 2 féle lehetőség van, cső meg sandbox? :)
  • Moby
    #31279
    No, hát azér, mert volt benne egy 100m-es kerülőút, még nem lett sandbox, ezt sem kell belelátni :) Ráadásul ha nem veszed észre, nem is mész arra. Ahogy láttam nem is nagyon ad lehetőséget a krúzolgatásra. De eléggé alibiszagú. A játékra kvázi nincs is hatással, inkább csak azért van, hogy ne lehessen azt mondani: fullcső.

    /nem rossz ez, nem hibaként mondom, csak ettől még cső az.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 21:30:41
  • TDC Geronimo
    #31278
    elnézve psx demot meg a mostani E3ast jókat nevetek a cső kifejezésen
  • darkSectorxxx #31277
    Amúgy érzem ahogy mindenki próbál valami hibára hivatkozni a játékban, kákán is csomót.
    PC-s oldalról egyértelműen mindenki a 60fps hiányába kapaszkodott eddig amiket hallottam, ez van soha semmi nem elég jó senkinek.
  • darkSectorxxx #31276
    Oks ma már elég sok "furcsa hsz-t kaptam olvastam", ez is belefér. :D
    Nem leszólásképpen de hát erre most mit mondjak?
    Hogy ez egy extra fícsör és exclusive játékokban van amik pont hogy kebaszott kemények tech oldalról, vagyis nem értem mit akarnak rejtegetni.
    pont fordítva amiben nem megoldható az a rejtegetés.

    másrészt ez egy EXTRA dolog, mint egy célzásrásegítés, vagy használod vagy nem. De a megléte semmit nem jelent, hanem csak extra fícsőr.

    Ja és mondjam azt hogy ezzel készíthetsz magadnak badass háttereket?
    Ja igen? :D
    Sebaj, mai nap ilyen, majd a többiek válaszolnak helyettem. :D

    Ezen ne vesszünk őssze, akkor legyen egy buta fícsör, nekem mindegy mert én magam játszom, még ha csak nekem egyedül jelentős az ilyen apróság, már elégedett vagyok ha csak miattam van ilyen.

    Meg most az Uncharted-nél ugye hogy pl csőjáték azért néz így ki meg ilyenek.

    most kérdezzem meg ha ez így megy, akkor miért van az hogy CSAK az Uncharted néz így ki a 200 cső tps közül?
    Dehogy kérdezek vissza, nem szabad ilyenekre pazarolni az időt. :)

    Mindenkinek más tetszik, ennyi...nincs vita, meg harag. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 21:17:35
  • TDC Geronimo
    #31275
    Attól, mert te nem használod más szívesen használja. Én se használom őket olyan sokszor, de szeretem nézni a vele készült képeket. A mondanivalód első felét meg nem is értem.
  • Ulthane
    #31274
    A foto moddal probaljak kompenzalni azt, amit tech oldalon nem tudnak nyujtani? Vicc az egesz foto mod, nem tudom minek eroltetik minden jatekban. A kutya se kivancsi ra, egy jatekban sem probaltam ki, fotozzon az, akinek ket anyja volt!
  • darkSectorxxx #31273
    Most kifogytam az ötletekből, hogy ezzel mit akarsz mondani. :D

    Update! Ja bocs már lesett. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 20:13:19
  • Ra1n
    #31272
    KI MÁS MINT (Nem Quagmire) ??? :D

    "Amúgy kinek a fejébe születik megy olyan hülyet ötlet, hogy jó kis tps-es kalamolóst és fasza kis akciós őskoris cuccot elbasszanak ilyet robot baromsággal?:"

  • Seth
    #31271
    Akár őskor is lehetne. Ki tudja milyen civilizáció volt az emberek előtt, biztos gyíkemberek :D
  • Moby
    #31270
    Őskor...


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.02. 19:12:25
  • Totti5
    #31269
    Hát én nem nyelem be a grafikát. Minden fejlesztőt akik beletettek apait anyait azt meg kell nézni, vizsgálni, ki kell élvezni... az egy megerőszakolással ér fel amikor valaki végigrongyol a játékon hama és még a grafot is megszólja. Egy lineáris játékban is brutális meló van hogy ahhoz hogy te élvezd a nonstop dolgot meg kell alkotni a helyszínek légkörét. Ami az UC videón van az bámulatos. Biztos nem megyek el majd mellette. Meg lesz nézve, ki lesz élvezve minden pillanata ( Tomb Raider detto ) mint ahogy most a Batmannal is teszem.

    Nem nem ugrás van hanem generáció váltás. Prevgen UCk is szépek persze, de már prevgenek. Kanyarban sincsenek ehhez képest.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.02. 19:08:21
  • Ra1n
    #31268
    Ne kérdezd...
    Azt írta annó a mester...
    Ráadásul olyan képre amin a háttérben egy összeomlott téglaszerű építésű ház állt...
  • TDC Geronimo
    #31267
    kit érdekel szint, yea right. Megnéznék egy másik devet hogy ezt a szekciót hogy designelte volna. Nem 1 dev írta twitteren hogy egy kész rémálom lehetett összehozni. Más ilyenbe bele se fogna. ND az más, ők egy más szint.
  • Ragnar360
    #31266
    Havernak most megmutattam, a direct feed változatot a tegnapi teljes gémpléjről. Hát nem pattogott, nem örvendezett meg semmi: d
    Persze jójó, de annyi, ha a körítést nem nézzük akkor hatásvadász, sokat látott dolgok. a Grafikát meg hamar benyeli az ember és kész,

    Persze a régi Uncahrtedekhez képest is van ugrás bőven, de azért az is szép még mindig, így mivel hogy láttam, nem elveztem rá mint itt egyesek. És indokolatlannak is tartom azokat a reakciókat.
    Egy Batmannél jobban kijön a grafikai élmény (lehet) - persze nem lehet összehasonlítani, de akkor is.
    Nem mű Uncharted se, de kicsit mégis... olyan motion blur feeling, és lehet néha fakó színekkel operál. Persze szép, de valahogy semmi extra eddig. Viszont pl a 2. rész, havas, vonatos részénél a látvány az frankó volt:DD Akkor, most nem tudom milyen lenne:)

    Egyszerűen ez a város olyan kit érdekel szint. Tetszett mikor a dzsip a sárba ott hagyta a keréknyomot (a darus építkezéses kikerülésnél vettem észre) - de ez is csak annyi hogy egyszer megjegyeztem és kész. Valahogy soha többet nem fog szóba kerülni.
  • SlickAdam
    #31265
    öskor?